Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω αλλαξα προσοψεις στην ace.82 ευρω κοστος.αλλαγη ολα ταα καπακια εκτος απο τα πληκτρα.ισχυει κ η εγγυηση.παραδοση σε μια ημερα.πολυ καλη δουλεια.πιστευω οτι αξιζει..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα!!

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν μπορω να αλλαξω στο 3300 να αποθηκευει τα αρχεια που μου στελνουν μεσω bluetooth στην καρτα μνημης?Γιατι δεν εχω πολυ διαθεσιμη στο τηλεφωνο.

Ευχαριστω :)

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ηθελα να σας ρωτησω αν μπορω να αλλαξω στο 3300 να αποθηκευει τα αρχεια που μου στελνουν μεσω bluetooth στην καρτα μνημης?

 

Dr.Yar Bluetooth

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΧΩ ΤΟ P3300 HTC ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ

 

 

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες.μην γραφεις με κεφαλαια ομως.απαγορευονται απο τους ορους χρησης.

καλο ειναι πριν ανοιγουμε νεα topics να κανουμε μια αναζητηση.οποτε κανε αναζητηση για αυτο που ψαχνεις και θα βρεις λυση.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ψαχνω να βρω κατι σχετικο αλλα δεν .

για τα exe, cab ξερω πως κανουμε εγκατασταση αλλα και παλι δεν γινεται τιποτα

 

Τι ακριβώς θέλεις να σου πούμε? Δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2407536#post2407536 θα σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
για τα exe, cab ξερω πως κανουμε εγκατασταση αλλα και παλι δεν γινεται τιποτα

 

Τι ακριβώς κάνεις δηλαδή; :confused:

 

Έχεις συνδεδεμένη τη συσκευή σου με το PC με ActiveSync;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση: Αφου εφτιαξα το wap over GPRS (που δεν μου δουλευε γιατι δεν ειχα τις σωστες ρυθμισεις στην whats up καρτα μου) μπηκα μεσα και απ'οτι καταλαβα η χρεωση ειναι 0,016 euro/kb. Δεν ειναι πολλα? δηλαδη για 100 kb σε χρεωνει 1,6 euro!!!!!!!!! Δεν ειναι πολλα?
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλους μηνες ξεθαψα το 3300 ...μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευτεα ρομ της ace που κυκλοφορει?οχι cooked gia original milao..thanks guys..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλους μηνες ξεθαψα το 3300 ...μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευτεα ρομ της ace που κυκλοφορει?οχι cooked gia original milao..thanks guys..

 

Γιατί η ACE τι νομίζεις ότι κάνει..

Cooked ROM πάλι θα φοράς. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μετα απο πολλους μηνες ξεθαψα το 3300 ...μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η τελευτεα ρομ της ace που κυκλοφορει?οχι cooked gia original milao..thanks guys..

 

Για να ζητάς official ROM της HTC με τα ελληνικά της ACE, υποθέτω ότι θα έχεις ελληνική συσκευή. Γιατί δεν πας στο site της ACE να πάρεις την απάντησή σου; :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και για την ακρίβεια, θα κάνεις εγγραφή στο forum τους, βάζοντας και το IMEI της συσκευής και θα μπορέσεις να κατεβάσεις την τελευταία ROM.
Link to comment
Share on other sites

εγω αλλαξα προσοψεις στην ace.82 ευρω κοστος.αλλαγη ολα ταα καπακια εκτος απο τα πληκτρα.ισχυει κ η εγγυηση.παραδοση σε μια ημερα.πολυ καλη δουλεια.πιστευω οτι αξιζει..

 

Dld tous to stelnw k mou ta allazoun mesa stin eggiisi?Exw akomi ena xrono!!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Dld tous to stelnw k mou ta allazoun mesa stin eggiisi?Exw akomi ena xrono!!!:D

 

Όχι βέβαια... απλά δεν χάνεις την εγγύηση μετά από αυτό. Εάν το έκανες οπουδήποτε αλλού θα την έχανες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Σε Ευχαριστω πολυ!!!Τελειο!!!Γιατι ειχα ακουσει οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο.

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδες αλλη μια ερωτηση ξερετε αν εχει βγει το καινουργιο του diamond plug in που ειναι πολυ ωραιο????
Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι η μόνη συσκευή που πούλησα και μετά από λίγο καιρό την ξαναγόρασα.

 

Τίποτα άλλο δεν μπορούσε να με καλύψει, είναι μια από τις συσκευές που άφησε εποχή, γι'αυτό και οι 713 σελίδες του τόπικ δεν πρέπει να μας κάνουν εντύπωση. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

παιδακια καλησπερα...ποιο προγραμμα καιρου χρησιμοποιειται??εχω το spb weather αλλα θελω περισσοτερες ελληνικες πολλεις?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...