Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Επειδη οποιος καηκε απο το χυλο φυσαει και το γιαουρτι και επειδη δεν θελω να κανω καμια πατατα οπως μερικες μερες.... μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση του battery status? Μπηκα στο site αλλα δεν ειδα να γραφει πουθενα αν ειναι συμβατο με wm6.
βαλε την 203,δεν ειχα ποτε προβλημα με την συγκεκριμενη;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Παιδιά αξίζει η αγορά αυτού του κινητού σήμερα?
φυσικα,ειδικα αν το βρεις σε καλη τιμη,αλλιως καιζερ-cruise που κατα την γνωμη μου ειναι αρκετα καλυτερα;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά αυτού του κινητού σήμερα?

 

Φυσικα και αξιζει και γω πριν κανα μηνα το πηρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παιδιά...έχει καλό πομποδέκτη σαν κινητό?Τα sms τα γράφει κανείς γρήγορα? Τέλος...εχει καλή απόδοση στην φωτογραφική?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παιδιά...έχει καλό πομποδέκτη σαν κινητό?Τα sms τα γράφει κανείς γρήγορα? Τέλος...εχει καλή απόδοση στην φωτογραφική?

 

1)Λογικα το σημα εννοεις.Λοιπον δεν εχει τοσο καλο σημα οσο κατι SE και ΝΟΚΙΑ αλλα ειναι καλο(βεβαια αυτο εξαρταται και απο το δικτυο)Εγω εδω και ενα μηνα που το εχω καταλαβα πως υπαρχει διακυμανση στις γραμμες δηλαδη εκει που δειχνει 4 γραμμες ξαφνικα πεφτει στην 1 και μετα ξαναανεβαινει στις 3.Δηλαδη μπορει για 1 δευτερολεπτο να τον χασεις τον αλλο αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι και τοσο τραγικο.

2)Τα sms με το full screen keyboard τα γραφω πολυ γρηγορα.αφου να φανταστεις δεν ειμουν και τοσο fan των sms γιατι βαριομουν να γραφω και να παταω χιλιες φορες το ιδιο πληκτρο αλλα τωρα τελευταια εχω αρχισει να στελνω και μυνηματα.

3)Οσο για την καμερα ειναι 2 Mpixel και βγαζει αρκετα καλες φωτογραφιες οχι βεβαια οπως τα SE αλλα καλες.Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν εχει φλας και δεν κανει zoom στα 2ΜΡ αλλα στο 1.3ΜΡ κανει Χ2

 

Και κατι τελευταιο.Η μπαταρια κραταει το πολυ 3 μερες,δεν εχει υπερυθρες και το ραδιοφωνο ειναι με RDS.Παντως παρα τα καποια μειονεκτηματα που ανεφερα το κινητο αξιζει πολλα και λογω της ποιοτητας των υλικων και λογω της εμφανισης.Εγω δεν μετανοιωσα καθολου που το πηρα τωρα.Αυτα πιστευω να σε βοηθησα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την πλήρη επιχειρημάτων ανάλυσή σου. Είμαι σε ενα δίλημμα μεταξύ αυτού και του Ν73 music edition.Βασικά λόγο τιμής.Δεν έχω αποφασίσει να πάω σε windoz based κινητό και να φύγω απο το symbian 6630.Το σκέπτομαι
Link to comment
Share on other sites

paidia psaxno epigontos ton xarti tou parisiou gia to igo plus 2006

 

Check your PM. Καλό μας ταξίδι :D.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε ευχαριστώ πολύ για την πλήρη επιχειρημάτων ανάλυσή σου. Είμαι σε ενα δίλημμα μεταξύ αυτού και του Ν73 music edition.Βασικά λόγο τιμής.Δεν έχω αποφασίσει να πάω σε windoz based κινητό και να φύγω απο το symbian 6630.Το σκέπτομαι

 

Μιλάμε για δύο εντελώς διαφορετικές συσκευές και με διαφορετικό προσανατολισμό. Θέλει αρκετό διάβασμα εδώ μέσα για να βγάλεις συμπέρασμα για το τι πραγματικά χρειάζεσαι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις (κι άλλες?????:lol:):

1. Έχω πρόβλημα συγχρονισμού με το ΠΙ ΣΙ μου.

Ενώ η συσκευή μου φαίνεται συνδεδεμένη στο Active Sync δεν μπορώ να κάνω συγχρονισμό δεδομένων μεταξύ των δύο συσκευών. Στο error report αναφέρει ότι το σφάλμα συγχρονισμού οφείλεται στον υπολογιστή μου και μου δίνει ένα error code: 0Χ85010014.

Καμμιά ιδέα?

2. Έχω και πρόβλημα bluetooth pairing με το ΠΙ ΣΙ μου (τίποτα άλλο???:O). Οι δύο συσκευές βλέπουν η μία την άλλη, ανταλάσσουν κωδικούς ασφαλείας, ξεκινάω την διαδικασία ζευγαρώματος από το Πι ΣΙ, βάζω τον κωδικό ασφαλείας αλλά βγαίνει μήνυμα στο Πι Σι ότι δεν επιτρέπεται η είσοδος στο Πι Πι Σι. Καμμιά ιδέα?

3. Σε restore που έκανα μου βγήκε μήνυμα ότι δεν υπάρχει αρκετός διαθέσιμος χώρος στην μνήμη του τηλεφώνου. To restore ήταν επιτυχές αλλά παρ'όλ'αυτά: τι μπορώ να καθαρίσω και πως [δεν έχω και πολύ πράγμα περασμένο και εκτός του battery status όλα τα άλλα (sprite backup, spb weather, resco expl, pTravel alarm, NoData,) στην storage card]:wacko:?

4. Ελληνικό εορτολόγιο software (today pluggin)? Τίποτα?

 

Και πάλι πολλά ευχαριστώ στον freco:up:

Εγκατέστησα τα προγραμματάκια και ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

:)THANX

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

Μετά την Άρτεμη τι????

Αν και fun της HTC...

Μήπως αυτό?

 

http://img.gsmarena.com/vv/pics/sonyericsson/sonyericsson-xperia-x1-01.jpg

 

Θα αλλαξοπιστήσω μου φαίνεται :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Μετά την Άρτεμη τι????

Αν και fun της HTC...

Μήπως αυτό?

 

http://img.gsmarena.com/vv/pics/sonyericsson/sonyericsson-xperia-x1-01.jpg

 

Θα αλλαξοπιστήσω μου φαίνεται :lol:

σαν σοκολατα ειναι:pγια να δουμε τι θα λεει,παντως την φοβαμαι την σονυ σαν ''νεα''στα w.m:O
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι θα πας στο Control Panel σου για να δεις τα προσωπικά σου μηνύματα.

Sorry για την καθυστέρηση.

thanx athanaso 77!

Λοιπόν:

1. anypotaktos

2. phainomeno

3. liapos7

έχετε προσωπικά μηνύματα;).

Συγγνώμη για το λαθάκι πριν:O, ελπίζω αυτή τη φορά να βοήθησα:)

Κάποιους από τους ΠΑΛΑΙΟΥΣ φίλους σχετικά με τα προβληματάκια που ανέφερα σε πρόσφατο ποστ???:rolleyes:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα δε βρηκα καποιο συγκεκριμενα topic για αγγελιες και για αυτο το κανω post εδω.ευχαριστω για την επιοικια σας.πουλαω το htc μου.οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm για οποιαδηποτε πληροφορια
Link to comment
Share on other sites

σαν σοκολατα ειναι:pγια να δουμε τι θα λεει,παντως την φοβαμαι την σονυ σαν ''νεα''στα w.m:O

 

Να δούμε αν θα έχει video drivers και καλό ραδιόφωνο...:lol::lol::lol:

Εγώ δεν φοβάμαι αυτό αλλά το πότε θα το δούμε. Αν είναι σαν το iphone που όταν παρουσιαστηκε ήταν φοβερό αλλά όταν βγήκε ήταν ήδη... σχεδόν "ξεπερασμένο".

Κάτι βλέπω στον ορίζοντα από i-mate μεριά... :X

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε αν θα έχει video drivers και καλό ραδιόφωνο...:lol::lol::lol:

Εγώ δεν φοβάμαι αυτό αλλά το πότε θα το δούμε. Αν είναι σαν το iphone που όταν παρουσιαστηκε ήταν φοβερό αλλά όταν βγήκε ήταν ήδη... σχεδόν "ξεπερασμένο".

Κάτι βλέπω στον ορίζοντα από i-mate μεριά... :X

Εγώ πάλι αυτό που φοβάμαι είναι η τιμή του.

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι το μεταλλικό του κουστουμάκι, το slide πληκτρολόγιό του και η εγγυημένα καλή (???) λειτουργία του θα το φτάσουν κοντά στα 900 με 1000 euro.

Σίγουρα πάντως από εμφάνιση σκίζει!!!:)

Dive Now Work Later
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...