Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει γραφτεί πιο πάνω!

 

επέλεξε στις ρυθμίσεις την αποστολή μνυμάτων σε unicode!

 

to exo tsekarei file koukoulaki apo tin arxi pou ebala ti rom alla distixos akoma epimenei na stelnei erotimatika:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πηρα την vodafone για μια επιδοτηση που εχω και μου ειπαν πως αμα παρω το htc p3300 (με 330ευρω περιπου)θα λειτουργει ως εξης.

Ο εντοπισμος θα ειναι δωρεαν μεσω δορυφορου αλλα η πλοηγηση θα δουλευει μεσω GPRS και θα χρεωνεται κανονικα.

Ενας φιλος μου ειπε μονο η φωνητικη πλοηγηση χρεωνετε.

Τελικα τι ισχυει γιατι θελω να το παρω και δεν ξερω τι να κανω:blink:

 

Ευχαριστω προκ/λικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν πληρωνεις τίποτα αν βάλεις προγραμμα όπως το Destinator 7 ή το Igo που εχουν τους χαρτες στη μνημη της συσκευής.

 

Αρα αγορασε ή βρες το Destinator 7 και έχεις την καλύτερη δυνατή πλοήγηση με τους πιο ανανεομένους χαρτες και δεν θα πληρώνεις τίποτα..... και ασε την vodafone να κουρευεται..

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

αμα βαλεις το destinator pn η καποιο αλο προγραμμα δεν χρεωνεσε γιατι δεν εχει καμια σχεση με το δικτυο,αυτοι στη vodafone στο ειπαν με τη λογικη οτι θα χρησιμοποιεις δικο τους προγραμμα(μαλλον απο το vodafone live) και θα εχεις χρεωση GPRS

 

Υ.Γ Μην αγορασεις προγραμμα πλοηγησης,ψαξε στο ιντερνετ και θα βρεις,στο λεω γιατι κανουν 100+ ευρω ενω μπορεις να τα βρεις τζαμπα;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμα βαλεις το destinator pn η καποιο αλο προγραμμα δεν χρεωνεσε γιατι δεν εχει καμια σχεση με το δικτυο,αυτοι στη vodafone στο ειπαν με τη λογικη οτι θα χρησιμοποιεις δικο τους προγραμμα(μαλλον απο το vodafone live) και θα εχεις χρεωση GPRS

 

Υ.Γ Μην αγορασεις προγραμμα πλοηγησης,ψαξε στο ιντερνετ και θα βρεις,στο λεω γιατι κανουν 100+ ευρω ενω μπορεις να τα βρεις τζαμπα;);)

 

Το πλαισιο σημερα το εβαλε χωρις προγραμμα πλοηγησης 550ευρω .Αλλα και το kinitomania .com to το εχει 500ευρω.

e-shop me i-go 590ευρω

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχει αντιμετωπισει κανεις το εξης προβλημα:

Οταν γραφω σε μαι επαφη στο τηλ., μια σημειωση στα ελληνικα, το μεταφερει στο outlook του υπολογιστη σε ακαταλαβιστικα. Αυτο γινεται μονο με την σημειωση και οχι με το ονοματεπωνυμο.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχει αντιμετωπισει κανεις το εξης προβλημα:

Οταν γραφω σε μαι επαφη στο τηλ., μια σημειωση στα ελληνικα, το μεταφερει στο outlook του υπολογιστη σε ακαταλαβιστικα. Αυτο γινεται μονο με την σημειωση και οχι με το ονοματεπωνυμο.

 

Καλησπέρα φίλε μου. Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Μάλιστα εφόσον γίνει συγχρονισμός και βέβαια όπως είπες στο Outlook εμφανίζονται ακαταλαβίστικα, τότε χαλάει και η σημείωση στο PPC.:mad: Αν δεν κάνεις συγχρονισμό, τότε διατηρείτε η σημείωση ως έχει.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το πλαισιο σημερα το εβαλε χωρις προγραμμα πλοηγησης 550ευρω .Αλλα και το kinitomania .com to το εχει 500ευρω.

e-shop me i-go 590ευρω

 

...και το expansys 450 Ευρώ!!! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ!!έχω ακούσει ότι το overclocking στα πολλά MHz παρουσιάζει

πρόβλημα στο destinator.αν μπορούσατε να μου πείτε στα πόσα MHz

δουλεύει πιο καλά (εάν ισχύει κάτι τέτοιο)να το setαρω ώστε να δουλέψει καλύτερα.ευχαριστώ

:):):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
χαιρετώ!!έχω ακούσει ότι το overclocking στα πολλά MHz παρουσιάζει

πρόβλημα στο destinator.αν μπορούσατε να μου πείτε στα πόσα MHz

δουλεύει πιο καλά (εάν ισχύει κάτι τέτοιο)να το setαρω ώστε να δουλέψει καλύτερα.ευχαριστώ

:):):):)

 

Επειδή έχει παρατηρηθεί διαφορετική συμπεριφορά από συσκευή σε συσκευή, ξεκίνα από ψηλά... και αν βλέπεις αστάθεια άρχισε να κατεβαίνεις μέχρι να βρεις τη χρυσή τομή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχει αντιμετωπισει κανεις το εξης προβλημα:

Οταν γραφω σε μαι επαφη στο τηλ., μια σημειωση στα ελληνικα, το μεταφερει στο outlook του υπολογιστη σε ακαταλαβιστικα. Αυτο γινεται μονο με την σημειωση και οχι με το ονοματεπωνυμο.

 

Πρέπει να πας στις advanced ρυθμίσεις της Γλώσσας (στο PC) και να βάλεις Ελληνικά.

 

Start-settings-control panel-Regional settings and languages-advanced

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ!!έχω ακούσει ότι το overclocking στα πολλά MHz παρουσιάζει

πρόβλημα στο destinator.αν μπορούσατε να μου πείτε στα πόσα MHz

δουλεύει πιο καλά (εάν ισχύει κάτι τέτοιο)να το setαρω ώστε να δουλέψει καλύτερα.ευχαριστώ

:):):):)

 

Πάντως το σίγουρο απο οτι έχει γραφεί παλαιότερα, είναι τα 247MHz. Έως εκεί δεν υπάρχει πρόβλημα. Έως εκεί το χρησιμοποιώ και εγώ.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχει αντιμετωπισει κανεις το εξης προβλημα:

Οταν γραφω σε μαι επαφη στο τηλ., μια σημειωση στα ελληνικα, το μεταφερει στο outlook του υπολογιστη σε ακαταλαβιστικα. Αυτο γινεται μονο με την σημειωση και οχι με το ονοματεπωνυμο.

 

Η λύση είναι εδώ:

http://www.htc.com.gr/forum/faq.php

:)

(αναφορά προβλήματος):

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?p=42339#post42339

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως το σίγουρο απο οτι έχει γραφεί παλαιότερα, είναι τα 247MHz. Έως εκεί δεν υπάρχει πρόβλημα. Έως εκεί το χρησιμοποιώ και εγώ.

 

Me kati tetoia anapolw to Artemaki mou pou to eixa monima sta 286MHz me boost sta 299 xwris na parousiasei pote to paramikro problima!!! :shifty:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Me kati tetoia anapolw to Artemaki mou pou to eixa monima sta 286MHz me boost sta 299 xwris na parousiasei pote to paramikro problima!!! :shifty:

 

Νομίζω οτι εσύ αποτελούσες εξαίρεση, έτσι δεν είναι;

Αλλιώς να δοκιμάσουμε τα 286...;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Νομίζω οτι εσύ αποτελούσες εξαίρεση, έτσι δεν είναι;

Αλλιώς να δοκιμάσουμε τα 286...;

 

Fysika na to dokimaseis. Arkei na apenergopoiiseis tin epilogi na kanei overclocking meta apo soft-reset kai na kratiseis mono afti pou kanei meta apo sleep. Etsi tha eisai isixos se periptwsi pou sou kollisei kati kai theleis na tou kaneis soft reset!!! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η λύση είναι εδώ:

http://www.htc.com.gr/forum/faq.php

:)

(αναφορά προβλήματος):

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?p=42339#post42339

Ευκαριστω:)

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Fysika na to dokimaseis. Arkei na apenergopoiiseis tin epilogi na kanei overclocking meta apo soft-reset kai na kratiseis mono afti pou kanei meta apo sleep. Etsi tha eisai isixos se periptwsi pou sou kollisei kati kai theleis na tou kaneis soft reset!!! ;)

 

2 κινήσεις χρειάστηκαν για να κολλήσει στα 286 με boot στα 299...

πάμε πάλι στα 247... με boot στα 273

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει παρατηρηθεί διαφορετική συμπεριφορά από συσκευή σε συσκευή, ξεκίνα από ψηλά... και αν βλέπεις αστάθεια άρχισε να κατεβαίνεις μέχρι να βρεις τη χρυσή τομή.

ευχαριστώ athanaso77,keras θα κάνω τις ανάλογες ρυθμίσεις.:):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θέλω να μου πει κάποιος πόση ώρα μπορείς να ακούσεις μουσική, για παράδειγμα, να δουλεύεις και παιχνίδια μαζί, και γενικά με φουλ προγράμματα σου βγάζει 12 ωρο ή μπαα....

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Exeis to rar tou Hikeyboard pou exei mesa kapoious fakelous kai ena arxeio me odigies egkatastasis gia na exeis ellinika kai SMS me ellinika? :confused:

 

Fakelous ehi, alla to mono text document me odigies ine afto me ta akatalavistika.

Mporis na kanis copy and paste to diko sou gia na do ti prepi na kano se parakalo?

 

....Kai kati allo re pedia pou paratirisa tis teleftees meres.....eki pou ola ine kala, kamia fora mou exafanizonte ta grammata gia ta Soft Keys.

Diladi eki pou ehis Calendar (kato aristera) kai contacts (kato dexia) den iparhi tipota, kai sti mesi emfanizete to ikonidio gia to keyboard.

Otan tou kanis ena soft reset stroni omos.

Skeftika mipos patisa kati sta keyboard options, alla de nomizo.

Episis kitaxa kai to settings/buttons alla afto ine gia ta hard buttons.

 

Idees kanis...........!?!?!?!?!??!!?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια...

Εχω το P3300 κ η γλωσσα ητανε στα ιταλικα...κατεβασα ενα προγραμμα το LEng για να το κανει στα ελληνικα,αλλα δε ξερω τι επαθε κ δε μπορω να μπω στις ρυθμισεις...μου εμφανιζει κενο το φακελο..καμια ιδεα??μπορω καπως αλλιως να κανω απεγκατασταση??καμια λυση???

 

Helppppppppp:cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...