Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Χbutton μου κόλαγε το ARTEMIS, του έβαλα το Pbar και μέχρι στιγμής συμπεριφέρεται άψογα.

Απ ότι κατάλαβα το Χbutton κόλαγε σε συνδυασμό με το resco explorer ή το spb weather......

Me to resco to xbuttons se emena paizei mia xara me to spb den xerw ti paizei (protimw weatherpanel)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, τελικά όλο το βράδυ σκανάρει αλλά η μπάρα κολλημένη. Δεν έγινε τίποτα. Καμμιά άλλη ιδέα?

 

 

Den to pas mia bolta sto service etsi kai alliws Athina den eisai ?

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολεύομαι, σώσε οτι μπορείς από την κάρτα στο PC σου και φορμάρισε τη. Εχει μέσα τίποτα αναντικατάστατο ? :(

 

Είχε μέσα το πρόγραμμα Navimate και τώρα άφαντο. Ενώ στο card reader διαβάζει όλα τα υπόλοιπα και πάλι το Navimate πουθενά. Οταν βάζω την κάρτα στο τηλέφωνο δέν διαβάζει τίποτα απο την κάρτα και δεν την βρίσκει πουθενά. Το περίεργο είναι ότι ο μετρητής δείχνει τις χωριτικότητες της! Εκανα hreset, την έβγαλα, την έβαλα και πάλι τίποτα.Παίρνω τηλέφωνο και στην ACE αλλά δεν μπορώ να τους πιάσω. Κάποιος που μπορεί να βοηθήσει;

 

PLEASE HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι.μηπως ξερει κανεις προγραμμα και χαρτες θαλλασιους γiα το artemis?υποστηριζει?

 

Exei anaptyxthei oloklhro thread sto forum ths NGi me tips kai ypostirizomena software gia rixe mia matia ..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα minotavrs μηπως θα σουταν ευκολο να μου στειλεισ την ftp?και μηπως γνωριζεις για sea navigator στα ppc?θαναι πολυ ενδιαφερον.ευχαριστω και συγνωμη για την ενοχληση
Link to comment
Share on other sites

Den to pas mia bolta sto service etsi kai alliws Athina den eisai ?

 

Καλημέρα, δυστηχώς είμαι Φλώρινα και είναι πολύ δύσκολο να βρώ άκρη.Απο το πρωί προσπαθώ να επικοινωνήσω με την ACE αλλά είναι αδύνατο. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Το σετ της Expansys με φορτιστη και βάση καλό. Η βάση generic και bulky αλλά κάνει τη δουλειά της. Ο φορτιστής αυτοκινήτου ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ.

 

Αλλο προβλημα. Σε προγράμματα που εγκατέστησα μια φορά στην κάρτα δεν τα ξαναεγκαθιστά. Δεν βρίσκω τι ζόρι τραβάει. Βρήκα κάποια directories Που είχαν μείνει στην κάρτα μετά το αρχικό uninstall και τα σβησα, αλλα τα ίδια. Υπάρχει άραγε τρόπος να πάρω το cabαπό το install exe? Εψαξα και στο install directory αλλα δεν εχει κάτι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

na ste kala paidia τωρα το Αρτεμις μου δειχνει ετσι !!!!!:)

τα εικονιδια του weather ειναι animated !!! τρομερα !!!!!

 

Κατεβαίνει από πουθενά "free" το weatherpanel 2.5;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δυστηχώς είμαι Φλώρινα και είναι πολύ δύσκολο να βρώ άκρη.Απο το πρωί προσπαθώ να επικοινωνήσω με την ACE αλλά είναι αδύνατο. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Ανοιξε και στην Σαλονίκι service ths Ace (απο την Level 4) Ειναι στην

Παλαιών Πατρών Γερμανού 41

και το τηλεφωνο τους ειναι 2310256707 Παρτους αμεσα .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην συσκευασια ποιο προγραμμα πλοηγησης περιλαμβανεται?Εγω ειχα ενα mitac 168 με destinator pn μεσα.Ειναι τοσο λειτουργικο αυτο που περιεχει το 3300 οσο το destinator?
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στην συσκευασια ποιο προγραμμα πλοηγησης περιλαμβανεται?Εγω ειχα ενα mitac 168 με destinator pn μεσα.Ειναι τοσο λειτουργικο αυτο που περιεχει το 3300 οσο το destinator?

Δεν έχει σημασία το πρόγραμα αλλά οι ανύπαρκτοι χάρτες Ελλάδας. Destinator / NGI maps μονόδρομος.:)

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε και στην Σαλονίκι service ths Ace (απο την Level 4) Ειναι στην

Παλαιών Πατρών Γερμανού 41

και το τηλεφωνο τους ειναι 2310256707 Παρτους αμεσα .. ;)

 

Επικοινώνησα και μου είπαν δεν είναι τίποτα απλά να τους το πάω να ξαναφορτώσουν την κάρτα. Ολα καλά, θα τα ξαναπούμε! Και πάλι ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία το πρόγραμα αλλά οι ανύπαρκτοι χάρτες Ελλάδας. Destinator / NGI maps μονόδρομος.:)

 

Α μαλιστα:) .Οποτε αν αγορασεις το ppc αυτο πρεπει να αγορασεις μετα και destinator...Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, γινεται συγχρονισμος με το Oulook μεσω wi-fi? αν ναι, το χτυπησα αυριο! :lol:

Η μεγάλη μας φίλη η Microsoft δεν το επιτρέπει γιά λόγους ασφαλείας λέει στις τελευταίες εκδόδεις του Activesync, μόνο με USB και Bluetooth. Aν κάποιος γνωρίζει κανένα τρύκ ας μας πεί. :(

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει πρόγραμμα για τηλεφωνητή? Στο SX1 είχα ένα και όταν δεν μπορούσα να απαντήσω το ενεργοποιούσα και μετά τρία χτυπήματα απαντούσε ο τηλεφωνητής με ηχογραφημένο από εμένα μύνημα. Μπορούσε να κρατήσει όσα μυνήματα χώραγε η μνήμη ή η κάρτα. Κάτι για win mobile???

 

Any news :(

 

By the way ποιό παλικάρι ανέβασε όλο το πακέτο στον ftp. Σκεφτόμουνα να το κάνω εγώ αλλά δεν έχω bandwith και θα έκανε έναν αιώνα. Μπράβο του...

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Any news :(

 

By the way ποιό παλικάρι ανέβασε όλο το πακέτο στον ftp. Σκεφτόμουνα να το κάνω εγώ αλλά δεν έχω bandwith και θα έκανε έναν αιώνα. Μπράβο του...

 

:whistle: :whistle: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

:ninja: :cry: :blink: :worry:

 

Έχεις PM για λεπτομέρειες...:D

 

Ποιός άλλος....:lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

καλημερα minotavrs μηπως θα σουταν ευκολο να μου στειλεισ την ftp?και μηπως γνωριζεις για sea navigator στα ppc?θαναι πολυ ενδιαφερον.ευχαριστω και συγνωμη για την ενοχληση

 

u have pm:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...