Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην έκδοση 4.0.51 που έχω δε χρειάστηκε s....l παρά μόνο αντικατάσταση του exe αρχείου.

 

Ποιά έκδοση πας να του βάλεις;

 

4.0.51 προσπαθω αλλα ματαια..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πριν καμια ωρα το αγορασα κια εγω φοβερο.....

μπορει να μου πει καποιος πως μπορω ναεγκαταστησω το navimate

 

ειναι σε καρτα microsd η οποια ειναι πολυ μεγαλυτερη απ οτι δεχεται το pda

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την έχεις με κάποιον αντάπτορα;

Αν ναι, βγάλε τον αντάπτορα, κανονικά μια micro SD είναι μικρότερη από το νύχι σου. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΤΟ P3300 ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ??? ΑΠΟ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ?? ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ...??? ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως την έχεις με κάποιον αντάπτορα;

Αν ναι, βγάλε τον αντάπτορα, κανονικά μια micro SD είναι μικρότερη από το νύχι σου. :)

 

 

 

τελικα ηταν ηδη μεσα στο pda καρτα

 

:wacko:

 

σε περιπτωση που βαλουμε μεγαλυτερη καρτα..... τι κανουμε

Link to comment
Share on other sites

σε περιπτωση που βαλουμε μεγαλυτερη καρτα..... τι κανουμε

 

Δε σε πιάνω...

 

Για εξήγησέ το μας λιγάκι αυτό.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΤΟ P3300 ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ??? ΑΠΟ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ?? ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ...??? ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Η συσκευή μέχρι τώρα είναι εξαιρετική.

Όλα όσα προσφέρει τα κάνει τέλεια.

Καταρχάς είναι πανέμορφο, άριστη φορητότητα, σταθερότητα λειτουργικού, συνδεσιμότητα, διάρκεια μπαταρίας.

Είναι από τις συσκευές που δυσκολεύεσαι να βρεις αρνητικά στοιχεία.

Ίσως κάποιοι πουν για την ταχύτητα του επεξεργαστή, γι'αυτό θα πρότεινα να το δείτε από κοντά, να το δουλέψετε και αν σας ικανοποιεί να το αγοράσετε.

 

Όρισέ μας τι ακριβώς εννοείς με τον όρο επαγγελματικό για να σου πούμε αν μπορεί να ανταπεξέλθει.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΚΩΣ STAND BY ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΩ..ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΟ Α701 ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΛΕΤΕ??
Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε είναι και επαγγελματικό. :)

 

Το Mio είναι πολύ καλή λύση επίσης αν δε σε ενοχλεί η έλλειψη WiFi και οι λίγο πιο αυξημένες του διαστάσεις.

Σε συμβουλεύω να πας στο Fnac που έχει και τα δύο σε λειτουργία και να τα δοκιμάσεις προτού πάρεις την τελική σου απόφαση.

 

ϊσως επίσης και σε κάποιο Πλαίσιο να τα έχει και τα 2 προς επίδειξη.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ Ο 200ΑΡΗΣ ΔΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΤΣΙ??? ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ... ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΠΟ ΜΙΟ??ΝΟΜΙΖΩ ΝΑΙ.
Link to comment
Share on other sites

Στο Play247.gr θα τα βρεις με 36 ευρώ διαφορά υπέρ του Mio, το οποίο έχει και πιο πλήρες πακέτο αγοράς.

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=4841

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2816

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

από αύριο νομίζω θα είμαι και εγώ στο club του 3300 αλλά έχω μία σημαντική ερώτηση αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει:

 

1) δεδομένου ότι από την ACE έρχονται με ελληνικό winmobile, μπορώ να βάλω αγγλικό και αν ναι, πως?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πας στις ρυθμίσεις και αλλάζεις τη γλώσσα σε αγγλικά. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Μολις εγκατεστησα το destinator στο p3300 και δεν βρισκει το GPS.Μαλλον πρεπει να κανω καποια ρυθμιση στο GPS αλλα δεν τη γνωριζω.Μηπως ξερει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια κατεβασα τον χαρτη της αθηνας για το tomtom τον εκανα αποθηκευση στην καρτα.μετα ανοιγω το tomtom και μου λεει δεν βρεθηκε χαρτης!!!!τι στο διαβολο δεν κανω σωστα;πρεπει να κανω κατι αλλο;ο χαρτης βλεπω οτι ειναι στην καρτα στον φακελο my documents,πρεπει να τον βαλω αλλου;και που;ευχαριστω
κανενας σας παιδια δεν εχει βαλει το tomtom;:( :(
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ζητούν εντυπώσεις, η συσκευή είναι άψογη, αλλά το Navimate είναι απογοητευτικό! Λειτούργησε μετά από αρκετή ταλαιπωρία και 'μαϊμουδιές', κολλάει συνεχώς και όταν λειτουργεί κάνει σοβαρά λάθη στις διαδρομές.:angry:

 

Τελικά έβγαλα το Navimate και έβαλα το Destinator 6. Άψογο! Δούλεψε αμέσως. Interface και ταχύτητα πολύ ικανοποιητική.

 

Είναι προφανές λοιπόν ότι το navimate απλά έχει πρόβλημα και χρειάζεται αρκετή ωρίμανση ακόμη. Τώρα αν χαρακτηρίσω κλεψιά τα 80 ευρώ επιπλέον που έδωσα για να το πάρω, δεν θα με παρεξηγήσει κανείς.

Η απάντηση που πήρα από την ACE για τα προβλήματα ήταν 'μπορεί να φτάιει η κάρτα σου, φέρτο να το δούμε...' Προφανώς δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα, αφού έχω δεκάδες εφαρμογές που πάιζουν μια χαρά, εκτός από το Navimate...

 

απλά λοιπόν, ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΜΕ ΤΟ NAVIMATE αλλά μόνο τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

κανενας σας παιδια δεν εχει βαλει το tomtom;:( :(

 

Εγώ το έβαλα και παίζει πολύ καλά. Τη πρώτη φορά που το άνοιξα με προέτρεψε να κατεβάσω έναν χάρτη. Επέλεξα την Αθήνα (δεν έχει άλλον για Ελλάδα) και κατέβηκε απευθείας στη συσκευή (με wi-fi).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Μολις εγκατεστησα το destinator στο p3300 και δεν βρισκει το GPS.Μαλλον πρεπει να κανω καποια ρυθμιση στο GPS αλλα δεν τη γνωριζω.Μηπως ξερει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.

 

Πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του Destinator, Menu -> Συνέχεια -> Ρυθμίσεις -> Σήμα GPS -> Ρύθμιση -> Θύρα Com, και να βάλεις Com4 ή όποια θύρα έχεις δηλώσει στις Ρύθμίσεις -> Σύστημα -> GPS -> Θύρα GPS της συσκευής σου. Εγώ έχω πάνω Destinator, IGO2006, TOMTOM, NoniGPSPlot και δουλεύουν τέλεια όλα στην Com4. A... και το Navimate μόνο που το έχω παροπλισμένο γιατί ξεκινάει σε κάθε soft reset και μου τα έκανε μαντάρα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

κανενας σας παιδια δεν εχει βαλει το tomtom;:( :(

 

Εγώ το έχω βάλει κανονικά. Μάλλον δεν έχεις κάνει εγκατάσταση τον χάρτη. Τον έκανες download στα documents, αλλά δεν έκανες το δεύτερο βήμα (εγκατάσταση). Πήγαινε με κάποιον explorer στα ducuments και τρέξε αυτό που κατέβασες για να γίνει εγκατάσταη.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους. Xθες μίλησα πάλι με dynax και μου είπαν ότι από Δευτέρα θα έχει ο Γερμανός τα πακέτα της. Προσπαθούν να φέρουν το πλήρες πακέτο και με car kit και για αυτό το καθυστερούν. Στην Cosmote δεν θα έρθουν πακέτα μέχρι το τέλος του χρόνου.

 

Aν πάρω μόνο την συσκευή, από που με συμβουλεύετε να πάρω το destinator? Θα προτιμούσα real κατάστημα και όχι μέσω web καθώς δεν πολυτρελαίνομαι με on-line αγορες (ίσως λάθος μου).

 

Eυχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους,

πώς είναι η ταχύτητα του P3300 όταν συνδέεται στο Internet? Υπολείπεται κατά πολύ μιας 3G συσκευής?

 

Ευχαριστώ

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...