Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το sps pocket plus να το βαλω ?? στην main memory ?

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά απο τοσα μηχανάκια που εχουν περάσει απο τα χερια σου και σεβόμενος απολυτα την γνώμη σου αυτό που λες μου δίνει χαρά και ικανοποίηση για την επιλογή μου .. :cool:

οσο δεν βλεπω να αλλαζει το avatar ...ανησυχω

ποτε ερχεται?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

οσο δεν βλεπω να αλλαζει το avatar ...ανησυχω

ποτε ερχεται?

 

Oso xreiastei gia na mhn anevw sto arma ths Ace (alla metaxi mas ta oria mou arxizoun kai exantlounte an den to dwsei h Dynax mexri thn Paraskevh tha parw syskevh ths ACE) :O :O

Link to comment
Share on other sites

για δειτε αν σας αρεσει και αυτη η τιμη

http://www.minfo.pt/catalogo/detalhes_produto.php?id=91545:D

 

αρχισαν να βγαινουν πραματα καλα................

http://www.cradle-king.com/products/p-detail.asp?id=258

 

http://www.cradle-king.com/products/p-detail.asp?id=240

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

για δειτε αν σας αρεσει και αυτη η τιμη

http://www.minfo.pt/catalogo/detalhes_produto.php?id=91545:D

 

αρχισαν να βγαινουν πραματα καλα................

http://www.cradle-king.com/products/p-detail.asp?id=258

 

http://www.cradle-king.com/products/p-detail.asp?id=240

 

αυτο με την βαση μου αρεσε πολυ !!!!!!!!! στην ελλάδα υπάρχει ???????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ωραια τελικα κι εγω μετα απο 2 εβδομαδες που εχω το 3300, και οταν προχτες επιασα στα χερια μου το x500 που γι αυτο πηγαινα τελικα ενιωσα ικανοποιημενος για την επιλογη μου.η ποιοτητα ΚΑΜΙΑ σχεση.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα...

νεος στην παρεα ,

ασ βρεθει καποιος ρε παιδια να μας πει τελικα απο που αξιζει να αγορασουμε το htc p3300 πιο πακετο και με τι χαρτες .

ευχαριστω

 

 

*σημερα ημουν το τσακ να κανω την ζημια ......αλλα..

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
διαλεγεις και παιρνεις!!!με 699 με navimate η 619 με tom tom αλλα με επιλογη 1 πολης,οι τιμες ειναι πλαισιου,εγω προσωπικα λογω του οτι εχω destinator πηρα αυτο με το tomtom
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, με skype και wlan πως πάει το πράμα?

το παρήγγειλα απο vodafone με επιδότηση... Αυτή η πατάτα της Navimate, έχει χάρτες τουλάχιστον για τις πρωτεύοσες νομών? (πολύγυρος χαλκιδικής)?

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμα που να βαζει αυτοματα την συσκευη σε flight mode καποιες προκαθορισμενες ωρες?
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εγω ημουν που ελεγα ότι το Χ500 ειναι απειρως καλυτερο απο το Artemis

Η διαφορά του όμως τελικα ειναι στο θέμα ταχυτητας εκτελεσης εφαρμογών και αυτο 1-2 δευτρ. το πολύ ) κατα τα άλλα σαν πακέτο το Artemis ειναι απλά κορυφαιο..... ευτυχώς που το Χ500 έχει σοβαρο πρόβλημα με τα sms και το άλλαξα με το Artemis . ειλικρινα με φόβο καρδιας το πηρα λογω του ομαρ αλλα οπως διαπιστώνω ωρα με την ώρα , εφαρμογη με την εφαρμογη το artemis δεν εχει καμια σχεση με το s200 , ειναι πάρα πολυ πιο γρηγορο (απορω αλήθεια μερικες φορές, μαλλον τον χαρδαβελα χρειαζόμαστε) ...πάντως προκειται για μια καταπληκτικη σε ποιοτητα συσκευή (ηχος, ραδιο, καμερα, χρηση κλπ) ελπίζω στην πορεία να μην διαψευστώ

Κριμα για την ΕΤΕΝ αλλα στο θεμα ποιοτητας - πακετου υπηρεσιών δεν φτάνει την HTC .... αν ειχε και 400 τότε ......

 

Καλοριζικο...Τι στροφη ηταν και αυτη...

 

Το εκανες overclocked ή οι εντυπωσεις σου ειναι απο την αρχικη συνθεση;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμα που να βαζει αυτοματα την συσκευη σε flight mode καποιες προκαθορισμενες ωρες?

PhoneAlarm.

Τέλειο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εγω ημουν που ελεγα ότι το Χ500 ειναι απειρως καλυτερο απο το Artemis

Η διαφορά του όμως τελικα ειναι στο θέμα ταχυτητας εκτελεσης εφαρμογών και αυτο 1-2 δευτρ. το πολύ ) κατα τα άλλα σαν πακέτο το Artemis ειναι απλά κορυφαιο..... ευτυχώς που το Χ500 έχει σοβαρο πρόβλημα με τα sms και το άλλαξα με το Artemis . ειλικρινα με φόβο καρδιας το πηρα λογω του ομαρ αλλα οπως διαπιστώνω ωρα με την ώρα , εφαρμογη με την εφαρμογη το artemis δεν εχει καμια σχεση με το s200 , ειναι πάρα πολυ πιο γρηγορο (απορω αλήθεια μερικες φορές, μαλλον τον χαρδαβελα χρειαζόμαστε) ...πάντως προκειται για μια καταπληκτικη σε ποιοτητα συσκευή (ηχος, ραδιο, καμερα, χρηση κλπ) ελπίζω στην πορεία να μην διαψευστώ

Κριμα για την ΕΤΕΝ αλλα στο θεμα ποιοτητας - πακετου υπηρεσιών δεν φτάνει την HTC .... αν ειχε και 400 τότε ......

 

Καλά η η ποιότητα της κάμεράς του είναι επιεικώς απαράδεκτη αλλά για όλα τα άλλα συμφωνώ. Ελπίζω να βελτιωθεί με κάποιο software update αργότερα.

 

Btw έχει τύχει σε κανέναν να αλλάζει από μόνη της η ώρα της συσκευής??

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους,

βρίσκομαι σε δίλλημμα μεταξύ SonyEricsson P990i και P3300. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος από το P900 που το είχα για 3 χρόνια. Ο προβληματισμός μου έγκειται στο γεγονός ότι το P3300 δεν είναι 3G και θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του 3300 αν η πρόσβαση στο Internet είναι αισθητά πιο αργή εξαιτίας αυτού. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου η εικονοκλήση, αλλά η ταχύτητα πλοήγησης στο Internet είναι πολύ σημαντική.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Κώστας:O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Μολις πηρα το p3300 το συνδεω με τον υπολογιστη σε usb αλλα το pc δεν το 'βλεπει'...τι κανω λαθος ανα μπορει καποιος ας βοηθησει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Μολις πηρα το p3300 το συνδεω με τον υπολογιστη σε usb αλλα το pc δεν το 'βλεπει'...τι κανω λαθος ανα μπορει καποιος ας βοηθησει...

εχεις βαλει active sync ? εκδοση?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια κατεβασα τον χαρτη της αθηνας για το tomtom τον εκανα αποθηκευση στην καρτα.μετα ανοιγω το tomtom και μου λεει δεν βρεθηκε χαρτης!!!!τι στο διαβολο δεν κανω σωστα;πρεπει να κανω κατι αλλο;ο χαρτης βλεπω οτι ειναι στην καρτα στον φακελο my documents,πρεπει να τον βαλω αλλου;και που;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους,

βρίσκομαι σε δίλλημμα μεταξύ SonyEricsson P990i και P3300. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος από το P900 που το είχα για 3 χρόνια. Ο προβληματισμός μου έγκειται στο γεγονός ότι το P3300 δεν είναι 3G και θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του 3300 αν η πρόσβαση στο Internet είναι αισθητά πιο αργή εξαιτίας αυτού. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου η εικονοκλήση, αλλά η ταχύτητα πλοήγησης στο Internet είναι πολύ σημαντική.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Κώστας:O

 

Πολυ καλη ερωτηση.Και εμενα ακριβως αυτο με ενδιαφερει αλλα απαντηση

δεν εχω παρει.

Ολοι το συνδεουν με την Βιντεοκληση και με το WiFi.

Εμας δεν μας ενδιαφερει η βιντεοκληση και μπορει να ειμαστε καπου

οπου δεν θα εχουμε προσβαση WiFi παρα μονο GPRS

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην εχω ακομα την συσκευη στα χερια μου (ελέω cosmote) αλλα εκανα την πρώτη παραγγελία μου :)

 

Μόλις παρήγγειλα το holder της Brodit (Brodit PDA Active Holder, Tilt Swivel for HTC Artemis) θα την έχω την Τετάρτη μολις το πάρω θα σας πώ εντυπώσεις και θα σας ανεβάσω photos.

Link to comment
Share on other sites

Καλά η η ποιότητα της κάμεράς του είναι επιεικώς απαράδεκτη αλλά για όλα τα άλλα συμφωνώ. Ελπίζω να βελτιωθεί με κάποιο software update αργότερα.

 

Btw έχει τύχει σε κανέναν να αλλάζει από μόνη της η ώρα της συσκευής??

 

στο ρολοι και ξυπνητηρια η εχεις ορισει κατα λαθος την 2η ωρα η στην τοπικη δεν εχεις βαλει αθηνα κωνσταντινουπολη

Link to comment
Share on other sites

καταφερε κανεις να εγκαταστησει το wordmate pro με επιτυχια?

ενω του βαζω το s..... που εχω αρνειται να το κανει register

Link to comment
Share on other sites

καταφερε κανεις να εγκαταστησει το wordmate pro με επιτυχια?

ενω του βαζω το s..... που εχω αρνειται να το κανει register

 

 

Στην έκδοση 4.0.51 που έχω δε χρειάστηκε s....l παρά μόνο αντικατάσταση του exe αρχείου.

 

Ποιά έκδοση πας να του βάλεις;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...