Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας,μολις γραφτηκα.αποφασισα ν παρω το κινητο htc p3300,μου φαινεται οτι ειναι πολλη ωραιο κινητο.το εχω βρει στην vodafone 400ευρω σε μεταχειρισμενο κ καλλυπτεται σε 2 χρονια εγγυηση.λετε ν το αγορασω αλλα ομως ειμαι κ λιγο τσιγκουνης κ καπως μ φαινεται η τ αξιξζει τ λεφτα του?

Με 500€ παίρνεις καινούργιο Χ500 (δεν ξέρω τι παίζει για επιδότηση). Σιγά μην πάρεις το προβληματικό και μεταχειρισμένο ! :D

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Με 500€ παίρνεις καινούργιο Χ500 (δεν ξέρω τι παίζει για επιδότηση). Σιγά μην πάρεις το προβληματικό και μεταχειρισμένο ! :D

 

k n moy bgei problhmatiko f to poylhsw 450 ws kainoyrgio se kanena xamenos,swstosssssssssssss.malon se 2 ebdomades f to parw moy leipontai alla 80 eyrw

Link to comment
Share on other sites

Με 500€ παίρνεις καινούργιο Χ500 (δεν ξέρω τι παίζει για επιδότηση). Σιγά μην πάρεις το προβληματικό και μεταχειρισμένο ! :D

 

Τώρα δηλαδή γιατί καίγεσαι να ανοίξεις flame war ..

Βάλε ένα δυο επιχειρήματα και άσε του τύπου,α το άκουσα που το ανέφεραν άρα..

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, αλλά σέρνεται και για να τρέξει το Destinator θέλει προσευχές. Είναι όμορφο το άτιμο δε λέω. Αν θέλεις απλά ένα καλό τηλέφωνο πάω πάσο. Στο κάτω κάτω αν δεν σου κάνει αλλάζεις, μην τρελλαθούμε κι όλας ε ? :D
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σόρρυ, αλλά σέρνεται και για να τρέξει το Destinator θέλει προσευχές. Είναι όμορφο το άτιμο δε λέω. Αν θέλεις απλά ένα καλό τηλέφωνο πάω πάσο. Στο κάτω κάτω αν δεν σου κάνει αλλάζεις, μην τρελλαθούμε κι όλας ε ? :D

 

Me to Battery status se pliroforw oti de sernetai katholou kai oson afora to Destinator... pote den eixa problima! H moni paraxwrisi bebaia einai gnwsti gia ta Artemis pou kathe fora pou anoigw to Destinator prepei na to bazw na briskei doryforous)!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μπούμε σε κάποιου είδους αντιπαράθεση, αλλά έχουμε τα προβλήματα με το κολωλειτουργικό που φοράνε οι συσκευές αυτές, να αναγκαζόμαστε εν έτει 2007 από τη μία να speedάρουμε τις συσκευές μας κι από την άλλη αντί να κάνουμε τη δουλειά μας με ένα κλίκ, να ανοιγοκλείνουμε το GPS Gate δεν είναι ότι καλύτερο. Δε νομίζετε ?

Προσωπικά δεν την παλεύω. :ninja:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Me to Battery status se pliroforw oti de sernetai katholou kai oson afora to Destinator... pote den eixa problima! H moni paraxwrisi bebaia einai gnwsti gia ta Artemis pou kathe fora pou anoigw to Destinator prepei na to bazw na briskei doryforous)!

 

Το Battery status είναι για overclocking κατάσταση?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

φιλε η συσκευη ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις αν σε νοιαζει η ποιοτητα κατασκευης,η ευχρηστια(το ποντικι του ακομα μου λειπει)η φορητοτητα (μεγεθος και βαρος)

ο επεξεργαστης αξιοπρεπεστατος

παρα τα οσα λεγονται απο καποιους,δεν θα σε κρεμασει.

αν παλι θες 3g τοτε αλλαζει.

Link to comment
Share on other sites

Το Battery status είναι για overclocking κατάσταση?

 

Ευχαριστώ

 

ειναι και για overclocking αλλα εγω που τοβαλα στα 260 μου κολλαγε.με τα 247 δουλευει αλλα για να ανοιξει το φακελλο windows κανει παλι πολλή ώρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι και για overclocking αλλα εγω που τοβαλα στα 260 μου κολλαγε.με τα 247 δουλευει αλλα για να ανοιξει το φακελλο windows κανει παλι πολλή ώρα.

 

αυτο για τον φακελο windows οτι και να κανεις θα υπαρχει....

 

Και στο pc σου να πας να το κανεις που εχει 3GHz το ιδιο θα κάνει...

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειναι και για overclocking αλλα εγω που τοβαλα στα 260 μου κολλαγε.με τα 247 δουλευει αλλα για να ανοιξει το φακελλο windows κανει παλι πολλή ώρα.

 

Emena pali pou to exw stathero gia arketous mines sta 286MHz kai me overboost sta 299 den exei parousiasei pote problima!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
k egw me overclocking sta 286 to exw alla ayto to overboost ti einai?????PAIDIA TA WM6 apo pou mporw na ta vrw gia tin artemis?????:O:O

 

Ean exeis tin ekdosi 1.04.203 kai pas sta options tou Battery Status kai meta sto tab CpuScalar exei epilogi gia Boost.

 

Original WM6 den exoun bgei akoma alla erxontai poly syntoma (opws mas lene). Entoutois yparxei megali poikilia apo ROMs gia to Artemis kai gia ola ta gousta, arkei na psakseis sta katallila meri. Ennoeitai oti xaneis tin episimi eggyisi tis HTC Europe ean kaneis kati tetoio.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ean exeis tin ekdosi 1.04.203 kai pas sta options tou Battery Status kai meta sto tab CpuScalar exei epilogi gia Boost.

 

Original WM6 den exoun bgei akoma alla erxontai poly syntoma (opws mas lene). Entoutois yparxei megali poikilia apo ROMs gia to Artemis kai gia ola ta gousta, arkei na psakseis sta katallila meri. Ennoeitai oti xaneis tin episimi eggyisi tis HTC Europe ean kaneis kati tetoio.

ayto pou exw einai 0.04.203 to kainourio tha les profanws esy e?????kanena link????an ginetai....THANKS!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να εμφανίζεται το όνομα του δικτύου της κινητής τηλεφωνίας στην οθόνη του HTC P3300 (όπως στα απλά κινητά);

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που πρέπει να κατεβάσω ή κάποια ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να εμφανίζεται το όνομα του δικτύου της κινητής τηλεφωνίας στην οθόνη του HTC P3300 (όπως στα απλά κινητά);

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που πρέπει να κατεβάσω ή κάποια ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

 

στο htc touch φαινεται το ονομα δικτυου μεσο

του htc home.δεν ξερω τωρα αμα λειτουργει στο Ρ3300.

αμα περασεις το cab.htc home κατι μπορει να γινει.

υπαρχει και το αναλογο θεμα για το Ρ3300

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146358

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ayto pou exw einai 0.04.203 to kainourio tha les profanws esy e?????kanena link????an ginetai....THANKS!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm

 

Katebase to BatteryStatus Extended. Doulevei teleia kai as einai beta.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από την απάντησή σας θα εξαρτηθεί αν θα αγοράσω το Artemis ή όχι. Υπάρχει τρόπος να αυξήσω το μέγεθος της γραμματοσειράς των windows (εκτός από αυτόν που έχουν στις ρυθμίσεις). Με κάποιο πρόγραμμα προφανώς αλλά που βρίσκεται? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Από την απάντησή σας θα εξαρτηθεί αν θα αγοράσω το Artemis ή όχι. Υπάρχει τρόπος να αυξήσω το μέγεθος της γραμματοσειράς των windows (εκτός από αυτόν που έχουν στις ρυθμίσεις). Με κάποιο πρόγραμμα προφανώς αλλά που βρίσκεται? Ευχαριστώ.

 

σε 2 βδομαδες κυκλοφορει το καιζερ ;)

 

θα δωσεις 700ε για το αρτεμις την στιγμη που θα εχεις με 750-780ε το καλυτερο pda+ gps που εχει κυκλοφορησει ποτε??:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...