Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω καποιες αποριες που ζητουν απαντηση

1) βρηκα καποια ωραια θεματα στο pdagold που ειναι αρχεια .tsk.τα αποθηκευσα στην storage card ,στον φακελο my documents αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω απο το μενου Ρυθμισεις-Σημερα.Τι εκανα λαθος?

2) τις αναβαθμησεις του navimate απο που τις κατεβαζω?απο το site της navimate η απο της ace?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

η πρωτη απορια λυθηκε με λιγο ψαξιμο.Τα εβαλα στον φακελο my documents του τηλεφωνου:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εχω καποιες αποριες που ζητουν απαντηση

1) βρηκα καποια ωραια θεματα στο pdagold που ειναι αρχεια .tsk.τα αποθηκευσα στην storage card ,στον φακελο my documents αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω απο το μενου Ρυθμισεις-Σημερα.Τι εκανα λαθος?

2) τις αναβαθμησεις του navimate απο που τις κατεβαζω?απο το site της navimate η απο της ace?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

1) Πρέπει να τα βάλεις στα documents στη συσκευή όχι στη storage.

2) Πήγαινε στο http://www.qtek.gr/forum και γίνε μέλος. Εκεί θα βρείς τα update και για το navimate και για την Άρτεμη.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

να καταφερνα να κατεβασω και τον χαρτη:mad:

ακολουθω τις οδηγιες και....

Error

Internal error: cannot activate: ac=, pc=4X3QRS97TUKUW62,dc=AACAADSMD6

 

Download failed. Contact http://www.tomtom.com for further information. Tap X in right corner to close window.

 

εχω στειλει και mail στην tomtom αλλα ακομα τιποτα

αν ξερει κανεις κατι ας βοηθησει:!:

Το προβλημα με το tomtom λυνεται με τον εξης τροπο (για οσους εχουν τον χαρτη απο καποιον αλλον): πηγαινουμε στο http://www.ttcodes.com και βαζουμε στο product code τον κωδικο που γραφει μετα το pc=. Στο κωδικο συσκευης το dc. Ετσι μας δινει το activation code.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

1) Πρέπει να τα βάλεις στα documents στη συσκευή όχι στη storage.

2) Πήγαινε στο http://www.qtek.gr/forum και γίνε μέλος. Εκεί θα βρείς τα update και για το navimate και για την Άρτεμη.

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις καλύτερες ευχές μου από τον Βολο για τη νέα χρονιά.

Ειλικρινα ειναι τιμή μου να ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ.Τα λέμε καλυτερα απο την Δευτέρα (εχω άδειαααα...!!!) :)

Link to comment
Share on other sites

Kρατώντας πατημένα τα δύο πλήκτρα «-» που είναι δίπλα στο trackwheel και ταυτοχρόνως κάνοντας reset με το πενάκι στην τρυπούλα χαμηλά στην αριστερή πλευρά της συσκευής. Όταν βγάλεις το πενάκι ΔEN θα πρέπει να έχεις αφήσει ακόμη τα άλλα δύο πλήκτρα μέχρι να σε ρωτήσει αν θες να κάνεις.

 

θα επανέλθουν οι εργοστασιακές ρυθμίσεις μετά?? είναι σαν format ?

Link to comment
Share on other sites

θα επανέλθουν οι εργοστασιακές ρυθμίσεις μετά?? είναι σαν format ?

 

Σωστός.

 

Μια ερώτηση. Το WiFi δεν κλείνει ποτέ? Από το laptop φαίνεται να είναι ενεργό και με excelent σήμα αν και το έχω κλείσει (απενεργοποίηση WiFi).

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το tomtom λυνεται με τον εξης τροπο (για οσους εχουν τον χαρτη απο καποιον αλλον): πηγαινουμε στο http://www.ttcodes.com και βαζουμε στο product code τον κωδικο που γραφει μετα το pc=. Στο κωδικο συσκευης το dc. Ετσι μας δινει το activation code.

 

σε ευχαριστω φιλε μου αλλα δεν βρηκα ακρη με το site που εγραψες. με πηγαινε απο τη μια search engine στην αλλη.

Link to comment
Share on other sites

enw exw epile3ei ena ring tone(.mp3) apo enar3h->ru8miseis->thlefwno

xtupaei me auto to ring tone mono an einai agnwstos ari8mos h me apokrupsh, diaforetika xtupaei me to windows default. exei pou8ena allou settings pou mporw na to ru8misw?

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

 

Μια ερώτηση. Το WiFi δεν κλείνει ποτέ? Από το laptop φαίνεται να είναι ενεργό και με excelent σήμα αν και το έχω κλείσει (απενεργοποίηση WiFi).

 

το έκλεισες απο το com manager?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια καρτα μνημης προτεινεται και απο που?

Ευχαριστώ

Εγω αγόρασα 1gb SanDisk απο Γερμανο 43€. Το Πλαίσιο έχει στην ίδια τιμή Transcent

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου αλλα δεν βρηκα ακρη με το site που εγραψες. με πηγαινε απο τη μια search engine στην αλλη.

Λαθος δικο μου. Το site ειναι: http://www.ttcode.com

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

1) Πρέπει να τα βάλεις στα documents στη συσκευή όχι στη storage.

2) Πήγαινε στο http://www.qtek.gr/forum και γίνε μέλος. Εκεί θα βρείς τα update και για το navimate και για την Άρτεμη.

 

Νομίζω γίνεται κι αν τα βάλεις χύμα στην storage.....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έβαλα το battery status 004.cab και πάω να αυξήσω την ταχύτητα του cpu και βλέπω το original cpu speed είναι στα 69 ? πάει κάτι λάθος? ή θελει μια επανεκκίνηση πρώτα?

Άκυρο το βρήκα

Link to comment
Share on other sites

το έκλεισες απο το com manager?

 

Ναι. Και δείχνει κλειστό. Ακόμα και σήμερα που έκανα ρεσταρτ τον Η/Υ και soft reset το κινητό, μόλις ανοίξω το WiFi στο PC μου βγάζει connected to Mob2PC, όπου Mob2PC είναι η σύνδεση ad hoc μεταξύ τους. Στην άρτεμη είναι κλειστό το WiFi. Περίεργα πράγματα :confused:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και πλησιαζουν τα Φωτα θελω και 'γω τα "φωτα" σας :lol:.α) εβαλα ενα προγραμμα για εγγραφη κλισεων,το vito audionotes αλλα ειναι απελπιστικα αργο.Υπαρχει κατι καλυτερο?

β) υπαρχει καποιο προγραμμα για την απελευθέρωση της τρέχουσας μνήμης? Έχω παρατηρήσει ότι χρησιμοποιώντας τις εφαρμογές του κινητού μου καταναλώνεται όλο και περισσότερη μνήμη άσχετα με το αν τις κλείνω.Τα smartphones εχουν ενα προγραμμα το oxios hibernate ,υπαρχει κατι αντιστοιχο για τα ppc?

γ) υπαρχει καποιο προγραμμα black list για τις κλησεις?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

απο ταχύτητα τι γινεται?εγώ θέλω την sandisk ultra II.Αξίζει τα επιπλέον χρήματα της?

Απο ταχύτητα δεν έχω άποψη. Πάντως εγκατέστησα το destinator στη μνήμη και είμαι ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα

Γνωριζει καποιος αν το p3300 υποστηριζει To cosmote 2 σε 1?( Δυο νουμερα Σε μια sim)

Γιατι δεν το υποστηριζουν ολα τα κινητα απ οτι ξερω...

(Δεν ειμαι σιγουρος εαν επρεπε αυτη την ερωτηση να την κανω στην ενότητα της cosmote, κ συγνωμη αν είμαι off topic )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Χρονια.

Είμαι νέος στο Αρτεμις αλλά και στα Windows Mobile (μόλις εγκατέλειψα το Symbian)

 

Μήπως γνωρίζετε:

1. Πως μπορούμε να διαγράψουμε όλες μαζί τις επαφές στο Artemis;

2. Μπορούμε να προσθέσουμε δικά μας icons(shortcuts) στο HTCHomePlug του 'Σήμερα';

3. Που μπορω να βρω διάφορα software για το Artemis που βλέπω εδώ στο forum;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα

Γνωριζει καποιος αν το p3300 υποστηριζει To cosmote 2 σε 1?( Δυο νουμερα Σε μια sim)

Γιατι δεν το υποστηριζουν ολα τα κινητα απ οτι ξερω...

(Δεν ειμαι σιγουρος εαν επρεπε αυτη την ερωτηση να την κανω στην ενότητα της cosmote, κ συγνωμη αν είμαι off topic )

Εγώ έχω 2in1 με ΤΙΜ και δουλεύει αν και όχι τέλεια. Βγάζει κανονικά το menu της sim, και μπορείς να αλλάξεις στον δεύτερο αριθμό αλλά μολίς αλλάξεις μια φορά δεν μπορείς να γυρίσεις πάλι στον πρώτο αριθμό, γιατί έχει κολλήσει το menu της sim. Μόνο με soft reset επάνερχεται το menu και μπορείς να το ξαναλλάξεις. Μάλλον κάτι παρόμοιο πρέπει να συμβαίνει σε Cosmote. Δεν ξέρω αν υπάχρει κάποια λύση σε αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

 

Μήπως γνωρίζετε:

1. Πως μπορούμε να διαγράψουμε όλες μαζί τις επαφές στο Artemis;

2. Μπορούμε να προσθέσουμε δικά μας icons(shortcuts) στο HTCHomePlug του 'Σήμερα';

3. Που μπορω να βρω διάφορα software για το Artemis που βλέπω εδώ στο forum;

 

Ευχαριστώ

 

Καλώς τον στην παρέα μας.

1) Εάν συγχρονίζεις με το Outlook, σβήσε εκεί τις επαφές και κάνε συγχρονισμό.

2) Μόνο με επέμβαση στη registry (που δεν το προτείνω). Δοκίμασε τα PhonePlus3 και ΙLauncher.

3) Έχεις PM ;)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους θέλω να ρωτήσω πώς μπορώ να επιστρέψω στο dest pn γιατί έβαλα το dest6 και είχα τα γνωστά προβλήματα ?

Αναίμακτα ?

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...