Jump to content

Heroes - Heroes Reborn (NBC)


DesertSMisSRaiN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μην συγκρίνουμε τα ιερά με τα κοριτσάκια...

 

Kristen Bell ΔΑ-ΓΚΩ-ΤΟ!!!!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 με τακούνια δε ξεπερνούν το 1,60 όμως. ΠΠΟ τύπισσες. :lol:

no worries, τα φτάνω και μόνος μου τα ποτήρια στο πάνω ράφι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά αλλά τι συγκρίνετε??

Την Claire που φαίνεται σαν κοπελιά στα 35+ με την Elle που έχει την απίστευτη φρεσκάδα και νάζι ενός νέου κοριτσιού??:)Άσε που έχει 1 μυτούλα απίστευτη!!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά αλλά τι συγκρίνετε??

Την Claire που φαίνεται σαν κοπελιά στα 35+ με την Elle που έχει την απίστευτη φρεσκάδα και νάζι ενός νέου κοριτσιού??:)Άσε που έχει 1 μυτούλα απίστευτη!!

 

Πες τα πες τα... γιατί μέχρι πριν λίγο καιρό την ψηφίζαμε στο thread με την πιο ωραία κοπέλα από σειρά μόνο εμείς που βλέπαμε Veronica Mars (5-6 άτομα δηλαδή :p).

 

Ορίστε άλλη μια φωτό γιατί αυτή με την Claire δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτική :)

 

http://img265.imageshack.us/img265/3194/kristenheroeszi5.jpg

 

(η αλήθεια είναι ότι αναρωτιόμουν πότε θα αρχίσει το flame για την Kristen...έλεγα και εγώ κανείς δεν την έχει παρατηρήσει... :shifty: )

 

Και τώρα νομίζω μπορούμε να περιμένουμε την xristinoula να την θάψει :D

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πες τα πες τα... γιατί μέχρι πριν λίγο καιρό την ψηφίζαμε στο thread με την πιο ωραία κοπέλα από σειρά μόνο εμείς που βλέπαμε Veronica Mars (5-6 άτομα δηλαδή :p).

 

Πάντως πιστεύω ότι έχει ομορφύνει από τότε, και τα πιο μακριά μαλλιά της πάνε περισσότερο...

 

Αν θέλετε να πάρετε την Bell βέβαια, και να μου αφήσετε την Panettiere δεν θα παραπονεθώ κιόλας. :p

 

 

PS: παίζει και το Season finale απόψε, ε;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου αρέσει captum είναι που το μοναδικό on-topic εδώ και κάμποσα posts το έχεις βάλει με μικρότερη γραμματοσειρά :lol: :lol:

 

Ναι απόψε είναι...

 

(OK τα κανονίσαμε. Παίρνεις Panettiere, παίρνω Bell. Θα τις ενημερώσεις εσύ για τις αποφάσεις μας;; )

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου αρέσει captum είναι που το μοναδικό on-topic εδώ και κάμποσα posts το έχεις βάλει με μικρότερη γραμματοσειρά :lol: :lol:

Μα το έκανα για να μην διακόψω τη συζήτηση... :p

(OK τα κανονίσαμε. Παίρνεις Panettiere, παίρνω Bell. Θα τις ενημερώσεις εσύ για τις αποφάσεις μας;; )

Ναι, μην ανησυχείς. Πιστεύω πως κάτι έχουν καταλάβει ήδη βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

H Bell είναι ολίγον wild. Η Panettiere είναι πιο γλυκιά.

 

Περιμένουμε λοιπόν το season finale από αύριο. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Exw meinei sto 5epeisodio tis 2season.apo pou katevasete ta epeisodia re paidia?

 

Παντού θα τα βρεις. Σε public ή private trackers ό,τι προτιμάς, τόσο πρόσφατα επεισόδια υπάρχουν παντού και με πολλούς seeders.

 

(η αλήθεια είναι ότι αναρωτιόμουν πότε θα αρχίσει το flame για την Kristen...)

 

Και τώρα νομίζω μπορούμε να περιμένουμε την xristinoula να την θάψει :D

 

Ναι, ναι θέλω!!!:p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Η τρίτη σεζόν πότε αρχίσει;;;; :mad::mad::mad:

 

Sorry παιδιά αλλά τι συγκρίνετε??

Την Claire που φαίνεται σαν κοπελιά στα 35+ με την Elle που έχει την απίστευτη φρεσκάδα και νάζι ενός νέου κοριτσιού??:)Άσε που έχει 1 μυτούλα απίστευτη!!

 

+3*10^8

 

Χώρια που η Claire είναι θεόκοντη... φλερτάρει με τον χαρακτηρισμό του νάνου.

Βέβαια η Elle δεν είναι και Σκλεναρίκοβα αλλά νταξ έχει πιο νορμάλ ύψος και είναι τρελό :baby: :love::love::love:

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό ήταν ... season finale?

 

Είπαμε να το επιταχύνουν... αλλά πρακτικά δεν έγινε τίποτα. Τους παλιούς heroes μας τους έδωσαν με το σταγονόμετρο, τους νέους τους έβαλαν (αν τους έβαλαν...) αργά στο παιχνίδι, και τελικά οι λύσεις που δόθηκαν ήταν ελάχιστες, και αυτά που περιμέναμε να γίνουν στο Volume 2 τελικά θα γίνουν στο Volume 3.

 

Καμία σχέση τα 11 πρώτα επεισόδια του 1ου κύκλου με τα 11 επεισόδια του 2ου, που πρακτικά θα έπρεπε να έχουν περισσότερο ενδιαφέρον. Για να μην μιλήσω για τις 'τρύπες'...

 

Αν τώρα, δεν λήξει η απεργία των σεναριογράφων σύντομα, το Volume 3 θα ξεκινήσει το Σεπτέμβριο, εκτός αν λήξει σύντομα οπότε θα προλάβουν να γυρίσουν άλλα 6-7 και να μας δείξουν μέχρι το καλοκαίρι. (τάδε έφη heroesrevealed.com).

 

ΥΓ. Παρεπιπτόντως, ψηφίζω Clair: :D

http://www.heroesrevealed.com/gallery/photo/2072393410/Hayden-Panettiere---GQ-Magazine-Photoshoot.html

http://www.heroesrevealed.com/gallery/photo/2071600965/Hayden-Panettiere---GQ-Magazine-Photoshoot.html

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Για φινάλε ήταν μετριότατο, και για μένα βλέποντας πίσω το κεφάλαιο κάπου πήρε τον κατήφορο και τον ακολούθησε σταθερά με λίγες αναλαμπές.

 

Στο επεισόδιο γίνονται φυσικά κάποιες εξελίξεις, μόνο που είναι ή τραβηγμένες από το μαλλιά (ειδικά το πως "παίζουν" επι σκηνής) (

πχ δολοφονία Petrelli με το δολοφόνο να αποχωρεί με το πάσο του, ή η όλη μπουρδουκλωμένη φάση στην εταιρεία στο Texas - το γιατί ο Parkman δεν δημιουργησε μια ωραιότατη ψευδαίσθηση στον Peter και τον Adam, όπως έκανε και στον πατέρα του, για να τους παγιδεύσει μου διαφεύγει εντελώς)

ή είναι κάπως ασύνδετες (

η σκηνή που ο Bennet βρίσκεται στο σπίτι του μόνο σε εμένα δεν κολλάει με την αμέσως προηγούμενη σκηνή του με τον "Mida"? )

) ή είναι πολύ λιγότερο "κορυφαίες" από ότι πλασσάρονται (

πχ. ο Sylar βρήκε τις δυνάμεις του στο φινάλε... )

. Επίσης τι απέγινε

η Ιρλανδή;

 

 

Εύχομαι το 3ο κεφάλαιο να ξεφύγει αρκετά από τα επίπεδα του 2ου και να είναι περισσότερο φρέσκο και πρωτότυπο.

 

Στο Elle Vs Claire ψηφίζω Claire. Δαγκωτό :)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα.

Θα συμπληρώσω μόνο ότι, σύμφωνα με τη συνέντευξη του Kring για τον επόμενο κύκλο,

ο Νέηθαν και η Νίκκι μπορεί να επιβιώσουν. Φαντάζομαι ότι ο Νέηθαν μπορεί να δεχθεί το αίμα του αδερφού του, που μπορεί να μιμηθεί τόσο την Κλαιρ όσο και τον Άνταμ, ενώ η Νίκκι δεν εθεάθη να πεθαίνει, απλώς να παγιδεύεται...

 

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει πιστευω θα ηταν πολλη καλυτερη η σεζον αν δεν ηταν η απεργια και καλητερα που το τελειωσαν και δεν το αφησαν στην μεση για του χρονου.

Κατι ασχετο, δεν ξερω αν το εχουν ξαναναφερει αλλα ο Ματ επαιζε και στο Lost , εκανε τον πιλοτο του αεροπλανου.:p

Link to comment
Share on other sites

μούφα φινάλε, πήρε 10 επεισόδια τον Πήτερ να θυμηθεί τις δυνάμεις του και κατάλαβε τη δύναμη του Μάτ στο δευτερόλεπτο!

Ωραίος ο ψάρακας, τον έβαλε τον Άνταμ με θέα στο πέλαγος!

...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

[χιουμορ]

Καλά, μπροστά στο άφθαρτο μωρό και στο ηλεκτροφόρο μωρό, θα ασχολούμαστε με την... κλαψιάρα;

[/χιούμορ]

:lol::lol::lol:

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

[χιουμορ]

Καλά, μπροστά στο άφθαρτο μωρό και στο ηλεκτροφόρο μωρό, θα ασχολούμαστε με την... κλαψιάρα;

[/χιούμορ]

:lol::lol::lol:

 

μην το λές.. μαύρο δάκρυ ρίχνει σε κάθε επεισόδιο.. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!

 

Ήρθε σήμερα στο ταχυδρομείο το βιβλίο ΤΟΜΟΣ με όλα τα graphic novels του Volume 1!

Θα σας δείξω φωτος μετά! (αν είστε φρόνιμοι)

Link to comment
Share on other sites

Για πολύ ενδιαφέρον υλικό από φωτογραφίες του cast, και behind the scenes φωτος, σχολιασμό για τα γυρίσματα και τα "ανέκδοτα" κάθε επεισοδίου, η καλύτερη πηγή (ή τουλάχιστο μια από τις καλύτερες) είναι το blog του Greg Beeman (σκηνοθέτη και παραγωγου στη σειρά).

(ρίχτε μια ματιά, κάποιες φωτογραφίες είναι απλά μοναδικές!!!)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται τελικά είμαι κατά του HD :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...