Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως κάτι συνέβη με το zip και δεν άνοιγε. Ξαναδημοσίευσα το αρχείο ασυμπίεστο αυτή τη φορά, το κατέβασα και δουλεύει μια χαρά. Επιστρέψτε στο πρώτο μήνυμα για το link.
Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω!!!!

πρεπει να κανουμε ενα κινημα να μαζευτουμε ολοι οι κοτεδες(καλοοοοοοοο) και να ζητησουμε στα συμβολαια δωρεαν εξυπηρετηση πελατων...

εμ τα σταζουμε στη συνδεση....εμ στην εξυπηρετηση....

αν ειναι ποτε δυνατον.....

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Guest vasilis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dnm ( 9 Ιούλ. 2004 , 01:45)

 

Όντως κάτι συνέβη με το zip και δεν άνοιγε. Ξαναδημοσίευσα το αρχείο ασυμπίεστο αυτή τη φορά, το κατέβασα και δουλεύει μια χαρά. Επιστρέψτε στο πρώτο μήνυμα για το link.

 

 

Ναι, τώρα το κατέβασα και ανοίγει μια χαρά.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω οσους ξερουν και εχουν ενεργοποιησει αυτη την υπηρεσια τι δυνατοτητες προσφερει?

στη βοντα ας πουμε σου δινει τη δυνατοτητα να στειλεις mms στο κινητο η σε email σου χωρισ χρεωση,να στειλεισ ηχους, εικονες και οτι αλλο θελεις και εχεις αποθηκευσει στον υπολογιστή σου.

επισης να κανω μια ερωτηση γιατι πρεπει να παρεις τηλ στη εξ πελατων για να ενεργοποιηθει?? γραφειοκρατικο δεν ειναι ολο αυτο??

οσοι ξερετε βοηθηστε & μας...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να πάρεις στην εξύπηρετηση πελάτων αλλά η ενεργοποίηση σε μένα τουλάχιστον έγινε πολύ γρήγορα. σου στέλνουν με μήνυμα το password. την είχα δοκίμασει την υπήρεσια πριν από αρκετό καιρό δεν θύμαμαι τι δυνατότητες έδινε... το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μια εικόνα που προσπαθούσα να στείλω στο 3510ι από το άλμπουμ το 3510ι δεν την άνοιγε με τίποτα.τα mms που στέλνεις χρεώνονται κανονικά και σε κοτε και σε βόντα.. η βόντα άπλα σου παρέχει κάποιους δωρέαν ήχους και εικόνες για να στείλεις (οι οποίοι δεν είναι τίποτα το φοβερό)
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σου το ενεργοποιήσουν από την Cosmote για να μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις...Αλλά οι φωτογραφίες που θα στείλεις δεν είναι σίγουρο ότι θα τις δείς...!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Που ακρβώς μπορώ να βρω το NEC PC SUITE; Πήγα στο site που αναφέρεται ποιο πάνω αλλά δεν έβγαλα άκρη (Γαλικά δεν ξέρω...)

Το NEC PC SUITE που κατεβάσατε από εκεί είναι στα γαλικά ή στα αγγλικά;

"We don’t see things as they are, we see things as we are."
Link to comment
Share on other sites

H cote εχει το INFO express στο 1250 που ειναι δωρεαν οποτε η εταιρεια ειναι καλυμενη. Αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι αμα καλεσεις το 1250 και μετα σε συνδεσουν με το 1212 ή το 13838 τοτε ειναι δωρεαν αλλα για αυτο δε βαζω το χερι μου στη φωτια. Οσο για τις χρεωσεις, ειμαι παντελως αντιθετος και τους θεωρω πολυ μικρους σαν εταιρεια και αλλα πολλα που δε θελω να γραψω... :)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N400i)

 

Παιδια ακουστε πλακα.πηγα σημερα στην cosmote στην πανεπιστημιου να ρωτησω για το καλωδιο κ το cd (που τα δινει η nec αλλα τα κραταει η cosmote για να τα πουλήσει χώρια)η πωλητρια ηρθε σε δυσκολη θεση,ημουν αρκετα χυμα κ ηταν φουλ το μαγαζι.καλωδιο την αλλη βδομαδα.το cd δεν το ηξερε καν.

Link to comment
Share on other sites

αν ενα σμσ ειναι 3κβ θα μας ερχετε πιο φθηνα αφου το τζιπιαρες χρεωνει ανα κβ σωστα η λεω βλακειες?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ολόκληρο thread μαυτο το θέμα,μισό λεπτό να στο βρω

 

λοιπόν: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=3194

κανουμε και καμμιά αναζήτηση στο φορουμ :)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος frida (13 Ιούλ. 2004 , 19:27)

 

το i-mode είναι συμβατό με τρεις NEC και μία PANASONIC προς το παρόν.

 

 

ine simvato me ola ta nea kinita sxedon alla i cote den dini tis analoges rithmisis.... :mad:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παίξεις i-mode, o netfront είναι φοβερός, αλλά αν βάλεις τιε ρυθμίσεις δεν θα έχεις MMS (δεν θα μπορείς να λάβεις).

Η Cosmote περνάει όλα τα MMS των χρηστών που έχουν ενεργοποιημένο το APN του imode από το APN αυτό. Αυτό σημαίνει πώς αν δεν έχεις ένα από τα κινητά που προτείνονται και που έχουν e-mail push δεν θα έχεις πλήρη υπηρεσία.

Jack Lives here... . . . .
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για το p900 αλλα εγω απορω γιατι να εχει το Τ610 mycosmos view και να μην εχει το Τ630...

τι διαφορα πια υπαρχει???

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

Κάλεσα το τμήμα εξυπηρέτησης καρτοκινητής 3 φορές για να ρωτήσω για τη χρέωση! Και στις 3 μου είπαν για την συνδρομή που πληρώνω στα επίσημα site, αλλά και στις 3 μου είπαν ότι δε θα χρεώνομαι για περιήγηση αλλά για τα δεδομένα που κατεβάζω όπως παιχνίδια και ήχοι με 0,01euro/kb.....

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

.....έτσι είναι???? Εγώ γιατί έχω την υποψία ότι και τις 3 φορές μου είπαν bipιες??? Μ' αρέσει που θέλουν και χρέωση στο 1313!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SHARP-TQ-GX10/1.1gr Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0 UP.Browser/6.1.0.6.1.105 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από kostas_pav

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

.....έτσι είναι???? Εγώ γιατί έχω την υποψία ότι και τις 3 φορές μου είπαν bipιες??? Μ' αρέσει που θέλουν και χρέωση στο 1313!!!!

 

Ksanapare kai prospa8hse na milhseis me kamia thesh pou kserei ti ths ginetai...!ksereis esu :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...