Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΠΑΠ Νικήτης 

Πριν λίγες ημέρες είχε 4g σκέτο χωρίς CA 

ΣΉΜΕΡΑ 5G 3700!!! Α ΡΕ COSMOTE!

IMG_20240830_230101_532.thumb.jpg.32695aa21382d3f94c1c5d63f014c9bc.jpg

IMG_20240830_230100_477.thumb.jpg.dd8d3be6a73c94ff2db2dd1965d0530b.jpg

ΜΕ ΠΈΤΑΞΕ 4G ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΠΙΣΩ τζάμπα ενθουσιασμός.

Χάρης του ΟΤΕ δεν έχει 5G βέβαια έχει καλή ταχύτητα, Vodafone σεεεεερνεται.

Μέσα στην πόλη  [Νικήτη]

COSMOTE 4g 2-4 μπάρες 

VODAFONE 4g 1 μπάρα μη λειτουργικό 

Παραλία Νικήτης 

COSMOTE 5g 2-4 μπάρες 

Τουλάχιστον έχει 5G η vdf οχι

 

Βόντα 4g 0-1 μπάρα ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, elkons said:

ΟΠΑΠ Νικήτης 

Πριν λίγες ημέρες είχε 4g σκέτο χωρίς CA 

ΣΉΜΕΡΑ 5G 3700!!! Α ΡΕ COSMOTE!

IMG_20240830_230101_532.thumb.jpg.32695aa21382d3f94c1c5d63f014c9bc.jpg

IMG_20240830_230100_477.thumb.jpg.dd8d3be6a73c94ff2db2dd1965d0530b.jpg

ΜΕ ΠΈΤΑΞΕ 4G ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΠΙΣΩ τζάμπα ενθουσιασμός.

Χάρης του ΟΤΕ δεν έχει 5G βέβαια έχει καλή ταχύτητα, Vodafone σεεεεερνεται.

Μέσα στην πόλη  [Νικήτη]

COSMOTE 4g 2-4 μπάρες 

VODAFONE 4g 1 μπάρα μη λειτουργικό 

Παραλία Νικήτης 

COSMOTE 5g 2-4 μπάρες 

Τουλάχιστον έχει 5G η vdf οχι

 

Βόντα 4g 0-1 μπάρα ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ 

Η Nova ίσως δουλεύει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikolas14 said:

Η Nova ίσως δουλεύει.

Πολύ καλό για να είναι αληθινό

Εφόσον η vdf είναι άθλια παίζει μόνιμα πανω από-120dBm η nova θα με είχε πετάξει σε Edge . Λειτουργούν στους ίδιους σταθμούς. 

Γενικά εκεί η πράσινη μια χαρά είναι σε κάλυψη απλά θέλει αναβάθμιση για να δώσει ταχύτητα 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Just now, elkons said:

Πολύ καλό για να είναι αληθινό

Εφόσον η vdf είναι άθλια παίζει μόνιμα πανω από-120dBm η nova θα με είχε πετάξει σε Edge . Λειτουργούν στους ίδιους σταθμούς. 

Γενικά εκεί η πράσινη μια χαρά είναι σε κάλυψη απλά θέλει αναβάθμιση για να δώσει ταχύτητα 

Με την ισχύ που έχει δεν έχει θέμα…

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikolas14 said:

Με την ισχύ που έχει δεν έχει θέμα…

Λογικά νόμιμα 😅

Έκανα και εγώ καταγγελία, μου το είπαν ακόμα κ στη Vodafone στο chat να κάνω στη Nova καταγγελία για αυτό στην ΕΕΤΤ μου έδωσαν και οδηγίες, τυχαίο;;;; δεν νομίζω.  Όποιος δεν με πιστεύει ας μ στείλει προσωπικό μήνυμα να του δείξω και τα στοιχεία αυτά που λέω. 

Αν βρω τη κάρτα που την έχω πετάξει στη βαλίτσα θα σ πω αύριο το μεσημέρι τι γίνεται που επιστρέφω. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, elkons said:

Λογικά νόμιμα 😅

Έκανα και εγώ καταγγελία, μου το είπαν ακόμα κ στη Vodafone στο chat να κάνω στη Nova καταγγελία για αυτό στην ΕΕΤΤ μου έδωσαν και οδηγίες, τυχαίο;;;; δεν νομίζω.  Όποιος δεν με πιστεύει ας μ στείλει προσωπικό μήνυμα να του δείξω και τα στοιχεία αυτά που λέω. 

Αν βρω τη κάρτα που την έχω πετάξει στη βαλίτσα θα σ πω αύριο το μεσημέρι τι γίνεται που επιστρέφω. 

Εγώ πάντως ξέρω Cosmote & Nova σε όλη την λεωφόρο Νίκης έχει 5G. Η Vodafone όχι

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nikolas14 said:

Εγώ πάντως ξέρω Cosmote & Nova σε όλη την λεωφόρο Νίκης έχει 5G. Η Vodafone όχι

Για την Νικήτη έλεγα εγώ 🤣

Η Cosmote πολλά σημεία πιάνουν από ΟΤΕ και μου χάλασε τη εικόνα επειδή είχε 4G χωρίς καν CA αλλά στα 50mbps, οπότε οκ,σσ κάλυψη πολύ κομπλέ στη πόλη μέσα απλά χρειάζεται να βάλουν μπάντες και 5G. Δεν μπορώ να καταλάβω στο ύψωμα όπως φαίνεται στο Netmonster έχει ακόμα και Ν78 και δεν κατέβηκαν να αναβαθμίσουν καν τον ΟΤΕ η vdf ήταν τραγικά χάλια στη Νικήτη σέρνεται πολύ οπότε και για τη Nova δεν περιμένω κάτι καλό ίδια κεραία είναι 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elkons said:

Για την Νικήτη έλεγα εγώ 🤣

Η Cosmote πολλά σημεία πιάνουν από ΟΤΕ και μου χάλασε τη εικόνα επειδή είχε 4G χωρίς καν CA αλλά στα 50mbps, οπότε οκ,σσ κάλυψη πολύ κομπλέ στη πόλη μέσα απλά χρειάζεται να βάλουν μπάντες και 5G. Δεν μπορώ να καταλάβω στο ύψωμα όπως φαίνεται στο Netmonster έχει ακόμα και Ν78 και δεν κατέβηκαν να αναβαθμίσουν καν τον ΟΤΕ η vdf ήταν τραγικά χάλια στη Νικήτη σέρνεται πολύ οπότε και για τη Nova δεν περιμένω κάτι καλό ίδια κεραία είναι 

Έχεις μήνυμα, κατά τα αλλά κατάλαβα τι παίζει στη περιοχή. Είναι φουλ τουριστική αλλά για τρεις μήνες το χρόνο δύσκολα να ρίξουν αναβαθμίσεις άμεσα.

 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elkons said:

ΟΠΑΠ Νικήτης 

Πριν λίγες ημέρες είχε 4g σκέτο χωρίς CA 

ΣΉΜΕΡΑ 5G 3700!!! Α ΡΕ COSMOTE!

IMG_20240830_230101_532.thumb.jpg.32695aa21382d3f94c1c5d63f014c9bc.jpg

IMG_20240830_230100_477.thumb.jpg.dd8d3be6a73c94ff2db2dd1965d0530b.jpg

ΜΕ ΠΈΤΑΞΕ 4G ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΠΙΣΩ τζάμπα ενθουσιασμός.

Χάρης του ΟΤΕ δεν έχει 5G βέβαια έχει καλή ταχύτητα, Vodafone σεεεεερνεται.

Μέσα στην πόλη  [Νικήτη]

COSMOTE 4g 2-4 μπάρες 

VODAFONE 4g 1 μπάρα μη λειτουργικό 

Παραλία Νικήτης 

COSMOTE 5g 2-4 μπάρες 

Τουλάχιστον έχει 5G η vdf οχι

 

Βόντα 4g 0-1 μπάρα ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ 

Η vdf σέρνεται γενικός κλείνουν και συχνότητες το βράδυ και άλλα. Αλλά από τιμές unlimited data minutes και 200 sms 8,8 το μήνα.

δεν έχω καν σταθεί σπίτι καλό βράδυ 

17 minutes ago, elkons said:

Για την Νικήτη έλεγα εγώ 🤣

Η Cosmote πολλά σημεία πιάνουν από ΟΤΕ και μου χάλασε τη εικόνα επειδή είχε 4G χωρίς καν CA αλλά στα 50mbps, οπότε οκ,σσ κάλυψη πολύ κομπλέ στη πόλη μέσα απλά χρειάζεται να βάλουν μπάντες και 5G. Δεν μπορώ να καταλάβω στο ύψωμα όπως φαίνεται στο Netmonster έχει ακόμα και Ν78 και δεν κατέβηκαν να αναβαθμίσουν καν τον ΟΤΕ η vdf ήταν τραγικά χάλια στη Νικήτη σέρνεται πολύ οπότε και για τη Nova δεν περιμένω κάτι καλό ίδια κεραία είναι 

Η νόβα είναι ποιο γρήγορη έχει λιγότερους συνδρομητές δεν έχουν της ίδιες συχνότητες και δεν κλείνουν κεραίες όπως η Vodafone και η νόβα πάντα έχει λιγότερο ping 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Harry636 said:

Η vdf σέρνεται γενικός κλείνουν και συχνότητες το βράδυ και άλλα. Αλλά από τιμές unlimited data minutes και 200 sms 8,8 το μήνα.

δεν έχω καν σταθεί σπίτι καλό βράδυ 

Η νόβα είναι ποιο γρήγορη έχει λιγότερους συνδρομητές δεν έχουν της ίδιες συχνότητες και δεν κλείνουν κεραίες όπως η Vodafone και η νόβα πάντα έχει λιγότερο ping 

Αυτό που κάνει με τις συχνότητες το βράδυ επιτρέπεται ;;

Και λιγότερους συνδρομητές και άλλες μπάντες ΑΛΛΑ δεν γίνεται η κεραία να είναι στην ίδια θέση να εχω στη Vodafone οριακά-125dBm κ η nova-109dBm σήμα... σε Β20 αναφέρομαι και οι 2 στην ίδια κεραία . Πάω λοιπόν κάτω από τη κεραία όσο μπορούσα όχι ακριβώς περίπου, τα πανελ κοιτούν στο ίδιο σημείο, είχα κλειδώσει το κινητό σε Β20 [σε ένα Galaxy s22 u αυτά] και τι να δω Vodafone-77dBm Nova -64dBm πρώτη φορά τα βλέπω. Έτυχε όμως να έχουν ίδιο RSRQ και οι ταχύτητες ήταν σχεδόν ίδιες απλά vdf κέρδισε στο upload και η nova στα ping. Κοντά στη Χαλκίδα αυτά .

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Ξέρεις αν με συνδυασμό συμβολαίου κινητής μπορώ να πιέσω να βάζουν σε κάποιο καρτοκινητό τις παροχές 3 GB και 1000 λεπτά 

Προσωπικά δεν έχω υπόψη μου τέτοια περίπτωση, μόνο με σταθερό το έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Η Nova ίσως δουλεύει.

Περασα κατά τις 9 σήμερα ,επιστροφή σήμερα. 

Χάλια έπιανε, Β20 στο 4g μια χαρά το σήμα αλλά από ταχύτητες kbps. Πάντως οι κλήσεις περνούν κανονικά στη Vodafone κολλούσαν. 

 

Link to comment
Share on other sites

Η extra sim πάντως δεν δίνουν ποτέ ξανά καταργήθηκε οριστικά η κοπέλα που με είπε στο τηλέφωνο για την χθεσινή προσφορά που με έκανε για το σταθερό και τα δύο κινητά. Πολύ κρίμα.

Edited by panbet
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, panbet said:

Η extra sim πάντως δεν δίνουν ποτέ ξανά καταργήθηκε οριστικά η κοπέλα που με είπε στο τηλέφωνο για την χθεσινή προσφορά που με έκανε για το σταθερό και τα δύο κινητά. Πολύ κρίμα.

Εγώ ξέρω ότι δεν καταργήθηκε, αλλά ανέβηκε στα 25 ευρώ τον μήνα.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, panbet said:

Η extra sim πάντως δεν δίνουν ποτέ ξανά καταργήθηκε οριστικά η κοπέλα που με είπε στο τηλέφωνο για την χθεσινή προσφορά που με έκανε για το σταθερό και τα δύο κινητά. Πολύ κρίμα.

Εντάξει μη δίνεις και πολύ βάση σε αυτά που λένε στα telemarketing των εταιρειών, τα βασικά για να πουλήσουν ξερουν, η extra sim υπάρχει κανονικα και έχει 5 ευρω με όριο 20gb και με 25 ευρώ για απεριόριστα στo gigamax unlimited

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, panbet said:

Πήρα τηλέφωνο και με έκαναν πολύ καλή προσφορά για σταθερό και ίντερνετ(cosmote tv έχω ξεχωριστά). Με έδωσαν οπτική 200 άρα με όλα απεριόριστα σταθερά κινητά δύο μήνες δώρο και ο τρίτος 32 ευρώ έκπτωση, και σε 2 καρτοκινητά δώρο για 24 μήνες 1000 προς όλους και 1000 αναμεταξύ τους και 3gb το καθένα χωρίς να βάζω κάρτα για να μην γίνει φραγή. Τέλος δωροεπιταγή 100 ευρώ από Γερμανό. Όλα αυτά με 35.90 το μήνα.

Ειχες ηδη οπτικη?

Σου εχω στειλει  νεο pm!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, anergos13 said:

Ειχες ηδη οπτικη?

Σου εχω στειλει  νεο pm!

Ναι οπτική, αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο αυτό, ο αδερφός μου πριν κάτι μήνες πήρε και αυτός τέτοια προσφορά με vdsl. Σε έστειλα και εγώ pm.

Edited by panbet
Link to comment
Share on other sites

On 31/8/2024 at 2:48 ΜΜ, cuibono said:

Εντάξει μη δίνεις και πολύ βάση σε αυτά που λένε στα telemarketing των εταιρειών, τα βασικά για να πουλήσουν ξερουν, η extra sim υπάρχει κανονικα και έχει 5 ευρω με όριο 20gb και με 25 ευρώ για απεριόριστα στo gigamax unlimited

Δεν είναι υπερβολικές η τιμές του ΟΤΕ ; Εγώ πάντως είμαι στην Vodafone με 8,8 απεριόριστο ίντερνετ και λεπτά 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Harry636 said:

Δεν είναι υπερβολικές η τιμές του ΟΤΕ ; Εγώ πάντως είμαι στην Vodafone με 8,8 απεριόριστο ίντερνετ και λεπτά 

Μόνο που τα 8,8 δεν είναι ο κανόνας αλλά η φωτεινή εξαίρεση αφενός και αφετέρου η cosmote δεν πλασάρεται στην αγορά ως budget δίκτυο για να έχει τις ίδιες ή χαμηλότερες τιμές με τους αλλους

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Harry636 said:

Δεν είναι υπερβολικές η τιμές του ΟΤΕ ; Εγώ πάντως είμαι στην Vodafone με 8,8 απεριόριστο ίντερνετ και λεπτά 

Είναι λογικό να είναι ακριβότερη η κοσμοτέ και λογικό να κάνει περισσοτερες προσφορες η βόνταφον. Η μία δίνει ποιοτητα/κάλυψη/ταχυτητες και η άλλη δίνει οικονομία. Δεν γίνεται να έχουμε και τα 2 μαζί. Αναλογικά πάντως, συνολικά η κοσμοτέ είναι πολυ πιο συμφέρουσα για τα λεφτά της. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, VIPdriver said:

Είναι λογικό να είναι ακριβότερη η κοσμοτέ και λογικό να κάνει περισσοτερες προσφορες η βόνταφον. Η μία δίνει ποιοτητα/κάλυψη/ταχυτητες και η άλλη δίνει οικονομία. Δεν γίνεται να έχουμε και τα 2 μαζί. Αναλογικά πάντως, συνολικά η κοσμοτέ είναι πολυ πιο συμφέρουσα για τα λεφτά της. 

Αναλόγως. Σε φίλο προτείνει για ανανέωση 4 GB με 29 ευρώ(συμβόλαιο)και έχει φοιτητικό με τα υπερδιπλάσια GB περίπου 10 ευρώ κάτω και του λένε κάνε αίτημα και θα δούμε αν θα σου δώσουμε το ίδιο πρόγραμμα πάλι 

Αν έχεις σταθερό στην Nova και σε καλύπτει γιατί να μην πας εκεί να έχεις το συνδυαστικό καρτοκινητό με 15 GB και τα 1000' με χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και αφού θα βάζεις κάρτα ανά δίμηνο 8 ευρώ από κατάστημα αν μπορείς ίσως πετύχεις καμία προσωπική προσφορά 

Στο φοιτητικό αν σε καλύπτει η Vodafone γιατί να μην πας εκεί που στο πακέτο δίνει 9 GB ενώ η πράσινη 1,5 GB με το ίδιο ποσό ανανέωσης 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αναλόγως. Σε φίλο προτείνει για ανανέωση 4 GB με 29 ευρώ(συμβόλαιο)και έχει φοιτητικό με τα υπερδιπλάσια GB περίπου 10 ευρώ κάτω και του λένε κάνε αίτημα και θα δούμε αν θα σου δώσουμε το ίδιο πρόγραμμα πάλι 

Αν έχεις σταθερό στην Nova και σε καλύπτει γιατί να μην πας εκεί να έχεις το συνδυαστικό καρτοκινητό με 15 GB και τα 1000' με χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο και αφού θα βάζεις κάρτα ανά δίμηνο 8 ευρώ από κατάστημα αν μπορείς ίσως πετύχεις καμία προσωπική προσφορά 

Στο φοιτητικό αν σε καλύπτει η Vodafone γιατί να μην πας εκεί που στο πακέτο δίνει 9 GB ενώ η πράσινη 1,5 GB με το ίδιο ποσό ανανέωσης 

Η δική σου σύγκριση είναι αποκλειστικά σε GB ανά ευρώ και πράγματι οι προσφορές είναι οικονομικοτερες. Γι'αυτό και έχω καρτοκινητά και στις 3 εταιρίες. Για κύριο νούμερο όμως έχω κοσμοτέ και δεν την αλλάζω με τίποτα, αφου θεωρώ ότι είναι η πιο σταθερή και σοβαρή (σε σύγκριση με τις άλλες 2) και ας πληρωνω κάτι παραπανω και να μην ασχολουμαι με τις δυσλειτουργίες των άλλων 2. Με βάση τις τωρινές ανάγκες μου παντα γράφω. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Η τιμές είναι για κλάματα έχω ταξιδέψει το κόσμο σαν γιατρος και ακόμα και στην Ιαπωνία rakuten mobile που οι ταχύτητες είναι στο Θεό πληρώνουν πολύ λιγότερα από εμάς μιλάμε για 3100 γεν το μήνα περίπου 20 ευρώ και μην ξεχνάτε στην ιαπωνια το πρόγραμμα τρέχει για όλο το μήνα αλλά πληρώνεις για υψηλή ταχύτητες στο πρόγραμμα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Harry636 said:

Η τιμές είναι για κλάματα έχω ταξιδέψει το κόσμο σαν γιατρος και ακόμα και στην Ιαπωνία rakuten mobile που οι ταχύτητες είναι στο Θεό πληρώνουν πολύ λιγότερα από εμάς μιλάμε για 3100 γεν το μήνα περίπου 20 ευρώ και μην ξεχνάτε στην ιαπωνια το πρόγραμμα τρέχει για όλο το μήνα αλλά πληρώνεις για υψηλή ταχύτητες στο πρόγραμμα 

Δεν έχουμε επίσης και τους ίδιους φόρους με την Ιαπωνία οπότε δεν γίνεται να συγκρίνουμε 😏

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, elkons said:

Δεν έχουμε επίσης και τους ίδιους φόρους με την Ιαπωνία οπότε δεν γίνεται να συγκρίνουμε 😏

Ok Πάμε σε χώρα με υψηλότερη φορολογία και μισθούς Αγγλία EE βρίσκεις unlimited all με 15 ευρώ περίπου και μπορεί και λιγότερο με καλύτερες ταχύτητες και κάλυψη 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...