Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο αριθμός των μυνημάτων σου 666!!

Ουάου!! :cry: :cry: :cry:

Τρέμε Χριστόδουλε!!! :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο i-mode sitemaker στην Ελλάδα δημιουργηθηκε στην σελίδα http://www.i-go.gr και εμφανιζετε και σε web σελιδες και στο i-mode

www.i-go.gr

The i-pagemaker

Link to comment
Share on other sites

Αν πάω από καρτοκινητό σε συμβόλαιο, εκτός από την επιδότηση πάω και σε πάγιο 2ου χρόνου;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος t300 ( 3 Οκτ. 2004 , 21:46)

 

Αν πάω από καρτοκινητό σε συμβόλαιο, εκτός από την επιδότηση πάω και σε πάγιο 2ου χρόνου;

 

όχι ! ή επιδότιση ή πάγιο 2ου χρόνου !διάλεξε :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος t300 ( 3 Οκτ. 2004 , 22:46)

 

Χμ...Διαλέγω ΤΙΜ! :)

 

Ναι όπως το πάρει κανείς … :rolleyes:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας με μία φίλη μου είπε πως έχει ένα πρόγραμμα της Cosmote με προπληρωμένο χρόνο 4 ωρών και πως όταν μια κλήση είναι κάτω από 30 sec, τότε αυτή δεν αφαιρείται από τον δωρεάν χρόνο αλλά χρεώνεται (και με υψηλό τιμολόγιο μάλιστα). Όταν η κλήση είναι πάνω από το 30 sec τότε η διάρκειας της αφαιρείται από το δωρεάν χρόνο κανονικά. Μου είπε ότι το έχει ελέγξει και στους λογαρισμούς...

 

Και ρωτάω εγώ είναι αληθές αυτό; Υπάρχει ή υπήρξε πότε τέτοιο πρόγραμμα; Γιατί να γίνεται αυτό;

 

Εγώ από Vodafone ξέρω πως όταν κάνεις μια κλήση μικρότερη από 30 sec, τότε απλώς σου αφαιρούν 30 sec από το δωρεάν χρόνο σου.

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου και εγώ έχω παρατηρήσει κάτι χρεώσεις σε κάποιες κλήσεις μερικών δευτερολέπτων που δεν αφαιρούνται από το δωρεάν χρόνο ομιλίας μου και το ωραιότερο από ολα είναι ότι αυτές οι κλήσεις είναι προς τον αριθμό μου!!!! ναι .... καλά το άκουσες... κάνω αναπάντητες στον εαυτό μου και αυτός με χρεώνει..

 

δεν ξέρω...αλλά εγώ είμαι 1,5 χρόνο συνδρομητής και σε κάθε λογαριασμό χάνω γύρω στα 5-10 λεπτά δωρεάν χρόνου λόγω αυτών των κλήσεων..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν 3-4 χρόνια στη Γερμανία είχα roaming χωρίς να ενεργοποιήσω κάποια διαδικασία στη Σύνδεση..

Τώρα όμως που ήμουν Βέλγιο και Ολλανδία δεν είχα roaming και αναγκάστικαν οι δικοί μου από Ελλάδα να πάρουν στο cc και μετά κόπων και βασάνων να το ενεργοποιήσουν για 12 μέρες (όσο έλειψα δηλαδή)

Οι φίλοι μου όμως με καρτοκινητά δεν είχαν πρόβλημα όσον αφορά στο σήμα.. απλά δεν μπορούσαν να τους πάρουν όταν δεν είχαν κάρτα μέσα στο κινητό..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (11 Οκτ. 2004 , 16:17)

 

φίλε μου και εγώ έχω παρατηρήσει κάτι χρεώσεις σε κάποιες κλήσεις μερικών δευτερολέπτων που δεν αφαιρούνται από το δωρεάν χρόνο ομιλίας μου και το ωραιότερο από ολα είναι ότι αυτές οι κλήσεις είναι προς τον αριθμό μου!!!! ναι .... καλά το άκουσες... κάνω αναπάντητες στον εαυτό μου και αυτός με χρεώνει..

 

δεν ξέρω...αλλά εγώ είμαι 1,5 χρόνο συνδρομητής και σε κάθε λογαριασμό χάνω γύρω στα 5-10 λεπτά δωρεάν χρόνου λόγω αυτών των κλήσεων..

 

 

Γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο στην cosmote να το κοιτάξουν;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

SMS CHOICE

 

 

 

 

SMS Choice από το WHAT'S UP! Πακέτα των 100 sms μόνο με € 5 και των 250 sms μόνο με € 11.5 ! Απλά, διάλεξε το πακέτο που θέλεις, στείλε SMS 100 ή SMS 250 στο 1313 και… εξασφάλισε το φθηνότερο μήνυμα της αγοράς € 0.046 !

Ισχύει για παλιούς και νέους χρήστες. Mπορείς να αγοράσεις μέχρι και πέντε - ίδια ή διαφορετικά - πακέτα SMS Choice το μήνα. Για να μάθεις πόσα μηνύματα έχεις στη διάθεσή σου, στείλε χωρίς χρέωση το γραπτό μήνυμα SMS YP στο 1313 .

 

Σημειώσεις: Μέγιστος αριθμός πακέτων 5/μήνα. Ο χρήστης πρέπει να έχει τουλάχιστον € 0,13 στο λογαριασμό του. Τα SMS του πακέτου πρέπει να καταναλωθούν μέσα σε 30 ημέρες από την αγορά του. Στις τιμές των πακέτων δεν περιλαμβάνεται Φ.Π.Α. 18%. H υπηρεσία ισχύει για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Εξαιρούνται τα SMS σε περιαγωγή, προς διεθνείς προορισμούς και όσα αφορούν υπηρεσίες.

 

 

Na'nai kala i vodafone pou meiwse tis times stin cu sms card....

molis to energopoiisa to 100staraki..nomizw pws me simferei....

u gnwmes?

Link to comment
Share on other sites

Etsi mprabo.....na peftoun oi times siga siga!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

ωραία γιατί αυτή την εποχή τα χρειάζομαι τα άτιμα !!!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Guest NOSTALGIA

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από kagg

wraia den lew i prosfora gia toys kartokinitoys me whats up alla emeis poy exoyme cosmocarta ti kanoyme????den blepw kami aprosfora???????????aman

 

Siga thn prosfora pou me thn lhksh hmeromhnia auths sou aporofa ta upoloipa sms pou eixes akoma..H kaluterh prosfora 8a htan anef hmeromhnia lhksews... Diafoneitai?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς στο ευατό σου? Μήπως βλέπεις μηδενική χρέωση δίπλα?... γιατί στον λογαριασμό φαίνεται και η προώθηση στο τηλεφωνητή σου αλλά είναι μηδενική η χρέωση. Αλλιώς κάλεσε το 1212 από το κινητό σου και πίεσε το 2 για να συνδεθείς με το τμήμα λογαριασμών. Αυτό που γνωρίζω εγώ είναι ότι αφού έχεις ελάχιστη χρέωση τα 30 sec μιλήσεις 1 ή 30 θα μειωθούν από τον δωρεάν χρόνο σου τα 30!
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η προσφορα βρε παιδια υπαρχει απο τον ιουλιο και με την πρωτη ενεργοποιηση εδινε αλλα 500 sms δωρεαν.Δηλαδη συνολο 600 sms(αν επαιρνες το sms 100) που επρεπε να καταναλωσεις μεχρι 30-9-2004.Δεν χαρισα ουτε ενα στην cosmote. :D Εβγαινε δηλαδη περιπου 0,01euro/sms.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 (12 Οκτ. 2004 , 12:08)

 

Αυτη η προσφορα βρε παιδια υπαρχει απο τον ιουλιο και με την πρωτη ενεργοποιηση εδινε αλλα 500 sms δωρεαν.Δηλαδη συνολο 600 sms(αν επαιρνες το sms 100) που επρεπε να καταναλωσεις μεχρι 30-9-2004.Δεν χαρισα ουτε ενα στην cosmote. :D Εβγαινε δηλαδη περιπου 0,01euro/sms.

 

 

ούτε κ εγώ :o λέω όμως να συνεχίσω να το εκμεταλλεύομαι :p :rolleyes:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 (12 Οκτ. 2004 , 12:08)

 

Αυτη η προσφορα βρε παιδια υπαρχει απο τον ιουλιο και με την πρωτη ενεργοποιηση εδινε αλλα 500 sms δωρεαν.Δηλαδη συνολο 600 sms(αν επαιρνες το sms 100) που επρεπε να καταναλωσεις μεχρι 30-9-2004.Δεν χαρισα ουτε ενα στην cosmote. :D Εβγαινε δηλαδη περιπου 0,01euro/sms.

 

 

twra pia den dinei tin 500ara dwro wmws....krima itan teleio ekeino...ote egw xarisa kanena :D ennoeitai

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kagg (12 Οκτ. 2004 , 00:34)

 

wraia den lew i prosfora gia toys kartokinitoys me whats up alla emeis poy exoyme cosmocarta ti kanoyme????den blepw kami aprosfora???????????aman

 

 

kai kala i cosmote thewrei pws i kosmocarta einai giaftous pou milane....pipes diladi :p

e xalara mwre,wpws kai i voda den dinei prosfores gia sms sta a la carte...an kai dinei alles prosfores gia omilia...alla kai i cosmote exei dwsei to bonus...to opoio nomizw prepei na milas ipervolika poli gia na sou erthei kalo bonus? e?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πολυ καλυτερη προσφορα απο της βονταφον γιατι πολυ απλα δεν χρειαζεται να κανεις αγωνα δρομου για να βρεις sms card!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg (12 Οκτ. 2004 , 19:41)

 

Νομιζω πολυ καλυτερη προσφορα απο της βονταφον γιατι πολυ απλα δεν χρειαζεται να κανεις αγωνα δρομου για να βρεις sms card!

 

 

a tis cu sms card tis psaxneis mazi me tin nikolouli??? a toso kala....genika mou tin spane ligo poli oles oi prosfores aftes...as ftininoun tis times mia kai kali kai oxi me prosfores kai to ena kai to allo...(polla thelw??? lol)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bezoss (12 Οκτ. 2004 , 18:35)

 

kai kala i cosmote thewrei pws i kosmocarta einai giaftous pou milane....pipes diladi :p

e xalara mwre,wpws kai i voda den dinei prosfores gia sms sta a la carte...an kai dinei alles prosfores gia omilia...alla kai i cosmote exei dwsei to bonus...to opoio nomizw prepei na milas ipervolika poli gia na sou erthei kalo bonus? e?

 

 

emena prosopika to bonus moy irthe 27 eyro ayto to mina kai to efaga mesa se mia mera!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...