Jump to content

Samsung SGH-D830


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχετικό..

δεν κρατώ ποτέ σχεδόν πάνω από καμιά δεκαριά...

συνηθως αυτά που επαναλαμβάνονται γιατί βαριέμαι να γράφω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 168
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχει και πολυ νόημα να κρατάς πολλά sms στο τηλέφωνο γιατί θα έχεις πρόβλημα μετά να σβήσεις τα άχρηστα! Τέλος πάντων το 200 είναι σίγουρο!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και πολυ νόημα να κρατάς πολλά sms στο τηλέφωνο γιατί θα έχεις πρόβλημα μετά να σβήσεις τα άχρηστα! Τέλος πάντων το 200 είναι σίγουρο!

 

Kai ayto sxetiko einai.Sto S200 mou exw 2500 sms ta opoia exw epileksei egw ws pio shmantika.

Oti den xreiazomai to sbynw epitopou. Einai opws to dei o kathenas. Emena loipon me periorizei poly to 200 sms. Tha ithela toulaxiston 500.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

το πήρα! το πήρα!

καλά είναι απίστευτα λεπτό!

μου πήρε βεβαια 3 ώρες να μεταφέρω τα contacts από το k750 αλλα χαλάλι!

μήπως γνωρίζετε αν μπορούμε να περάσουμε java games?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν το κινητο υποστηριζει αλλου τυπου video εκτος απο 3gp?
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει αλλου τύπου εκτος 3gp

γιατί δεν έχω και κάποιο τρόπο να μεταφέρω αρχεία από το pc.. κρίμα που δεν δίνει ένα καλώδιο η samsung.

το σίγουρο που έχω δοκιμάσει είναι ότι δεν δέχεται java από άλλο κινητό..

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε αλλα μοντελα samsung οταν το πορτακι ηταν κλειστο , πατωντας και τα δυο πληκτρα της εντασης του ηχου, ενεργοποιωνταν η δονηση..εχουμε βρει κανα κολπο και για το συγκεκριμενο μοντελο?
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει αλλου τύπου εκτος 3gp

γιατί δεν έχω και κάποιο τρόπο να μεταφέρω αρχεία από το pc.. κρίμα που δεν δίνει ένα καλώδιο η samsung.

το σίγουρο που έχω δοκιμάσει είναι ότι δεν δέχεται java από άλλο κινητό..

 

Εχω δει και εγω οτι δεν δεχεται αλλου ειδους αρχεια αλλα θα μπορουσες ισως να τα κανεις rename και να τα δεχθει αλλα το θεμα ειναι αν υποστηριζει αλλα format ο player του.

http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

@ spibants στο συγκεκριμένο μοντέλο υπάρχουν 2 επιλογές 1) όταν πατάς ένα από τα πλάγια πλήκτρα να απορρίπτεις τηn κλήση 2) όταν πατάς ένα από τα πλάγια πλήκτρα να πηγαίνει στο αθόρυβο. Μπορείς να ενεργοποιήσεις όποια από τις 2 θες από το menu.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει autofocus?Στην tim που το δα και σε άλλα site είδα τελικά ότι δεν έχει...Α και κάτι άλλο εγώ δεν είδα κανένα λογότυπο tim πάνω στο κινητό...Και μου το έδειξε βγάζοντάς το έξω από το κουτί του δεν μου έδειξε δηλαδή κανένα δείγμα...
Link to comment
Share on other sites

Πω και τι έχει πια...Τα 9.9 χιλιοστά...?Κρίμα και στην αρχή ήμουν πάααρα πολυ θερμός στο να το πάρω (όχι ότι τώρα δεν είμαι) αλλά δε ξέρω αν είμαι έτοιμος να θυσιάσω τόσα πολλά για χάρη του fashion...Θα δείξει!
Link to comment
Share on other sites

εγώ αυτό έκανα παράτησα το k750 για αυτό! και δεν είναι τραγικά τα πράγματα.. αν αναλογιστείς ότι την camera γενικά σε κινητό την χρησιμοποιώ πολύ σπανια.

αν και δεν είναι και η χειρότερη camera..μονο που δεν έχει αυτό focus και flash.. όλα τα αλλα καλούδια τα έχει. ακόμη και multishoot!

πάντως αν το πρώτο πράγμα που ψάχνεις σε κινητό δεν είναι η camera πιστεύω ότι αξίζει η αγορά του. Μονο στην camera πιστεύω πως υστερεί από αλλα κινητά

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλά έχω και το n70 μπορώ να κάνω μια παραχώρηση. Αυτό που ουσιαστικά με προβληματίζει είναι η τιμή του και ότι στα ίδια λεφτά πέρνω κάτι πιο πλήρες....αλλά παντόφλα...Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Σας φαίνεται το κινητό καθόλου πλακουτσωτό...Εμένα μου φάνηκε λίγο...Ίσως φταίνε βέβαια οι 12 μήνες με το n70!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλησιάζει η μέρα που θα πάω να πάρω κινητό με την επιδότηση και επειδή πλέον έχω σχεδόν καταλήξει στο εν λόγω κινητο για τα πλήκτρα τελικά μετά από τόσες μέρες χρήσης τι έχετε να πείτε???
Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα την παλευω...ισως θελει παραπανω απο ενα μηνα εξασκιση..θα δειξει..παντως δεν το μετανιωσα.

Παντως δεν το μετανιωσα. Ειναι πολυ ομορφο και ευχρηστο.Στο ΠΡΟΤΕΙΝΩ

Αν θες παντως καλη καμερα, ΔΕΝ στο ΠΡΟΤΕΙΝΩ..σταθερη φοτο εχω μια στις 10 εκτος κ αν το βαλω σε κανα τραπεζακι (εχει timer) Για το βραδυ δεν το σκεφτομαι καν να βγαλω καποια.

Link to comment
Share on other sites

Όσο πιο πολυ τα χρησιμοποιείς τόσο πιο πολύ τα συνηθίζεις αλλά μην περιμένεις μέσα σε δυο μέρες να χειρίζεσαι τέλεια το πληκτρολόγιο!
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πλέον μπορώ να πω ότι σχεδόν το συνήθισα.. το μεγάλο πρόβλημα στην αρχή ήταν το κουμπί info που το πατούσα συνεχεια για να μπω στο menu.

Ένα πράμα με έχει ξενερώσει πάντως.. στα sms όταν πας να διαλέξεις επαφή εάν εγώ έχω καταχωρήσει 2 κινητά σε μια επαφή δεν με αφήνει να διαλέξω άλλη.

Tο έχετε δοκιμάσει? ξέρετε καμια λύση?

Η μονη που παίζει απ ότι έχω βρει είναι να πας από τον κατάλογο να διαλέξεις τον συγκεκριμένο αριθμό τις επαφής και να πατήσεις send sms:confused:

 

PS. σε παλιότερη αναφορά του skiabox για το αν παίζει αλλου τύπου video εκτος από 3gp πρέπει να παίζει και mp4 το λέω γιατί όταν στις ρυθμίσεις για εγγραφη video έβαλα υψηλή ποιότητα το αρχείο που αποθηκεύτηκε ήταν mp4

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε ασημί έρχεται στο "Ελλάντα";

Από μπαταρία τι "λέει";

Η κατασκευή είναι "πλαστικούρα";

Και... έχει φακό-φωτάκι (όχι για τη κάμερα, αλλά... για το σκοτάδι, να βλέπω τη κλειδαριά τ' αυτοκινήτου!);

Link to comment
Share on other sites

για ασημι δεν γνωρίζω... η μπαταρία χωρίς δόνηση εμενα μου κρατάει γύρο στις 2 μέρες με normal χρήση " κυρίως τηλεφωνήματα". T

Tώρα το τηλέφωνο αν όχι όλο, το μεγαλύτερο μέρος του είναι μεταλλικό και όχι πλαστικό, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Flash δεν έχει οποτε για φακό φωτάκι θα πρέπει να άνοιγες το cover του τηλεφώνου που εκπέμπει αρκετό φως, για να βρείς την κλειδαριά δηλαδή δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό πράγματι το λέει...Αυτό με είχε ξενερώσει και εμένα όταν το δα...Είναι να την εμπιστευτείς όταν λέει τέτοιες μούφες....
Link to comment
Share on other sites

λέει συγκεκριμένα για το D-830 ότι έχει flash η γενικά για τι σειρά slim?

γιατί το 900 με το slide cover έχει flash

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...