Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά,δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό..το έχω κοντά 4-5 μήνες.να δοκιμάσω να κάνω την αναβάθμιση ποιυ δίνει η σελίδα της εταιρίας μέσω καλωδίου ή θα έχω προβλήματα;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό..το έχω κοντά 4-5 μήνες.να δοκιμάσω να κάνω την αναβάθμιση ποιυ δίνει η σελίδα της εταιρίας μέσω καλωδίου ή θα έχω προβλήματα;

Εφοσον δεν εχεις προβλημα...γιατι να κανεις αναβαθμιση!??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον δεν εχεις προβλημα...γιατι να κανεις αναβαθμιση!??? :blink:

 

Για να έχεις πάντα το καινούριο λογισμικό της εταιρίας με όλες τις διορθώσεις (και ενδεχομένως τα bugs βέβαια) που βγαίνουν, δεν είναι μια καλή δικαιολογία;

 

Εγώ πάντως το κάνω.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να κατεβασω το macromedia flash player για να βλεπω βιντεο απο το youtube.com?

 

Ακόμη,πως μπορω να ηχογραφησω μια κληση?Γιατι δαιβασα οτι γίνεται...

 

Επίσης μήπως υπάρχει κ καμμια εφαρμογη για .xls αρχεία?

Link to comment
Share on other sites

γιατί αν δεν υπάρχει πρόβλημα αργότερα με το κινητό θα ήθελα το καινούργιο το οποίο ενδεχομένως να είναι και πιο γρήγορο...να ην κάνω ή όχι; διάβαζα οτι κάποιοι είχαν πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Για να έχεις πάντα το καινούριο λογισμικό της εταιρίας με όλες τις διορθώσεις (και ενδεχομένως τα bugs βέβαια) που βγαίνουν, δεν είναι μια καλή δικαιολογία;

 

Εγώ πάντως το κάνω.

Εγω παντως δεν το κανω...πρεπει να εντοπισω πολυ χοντρο προβλημα για να μπω σε τετοια διαδικασια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο site τις sony ericsson.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω RAVER

 

Παρακαλώ πολύ φίλε μου :D

 

 

 

 

Geiasas pou mporo na brw firmware k programmata gia anabathmisi??

 

:worry: εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Ένας φίλος έχει το k800i και θέλει έναν browser που να δείχνει τις σελίδες όπως ακριβώς τις βλέπουμε από το pc, δηλαδή έγχρωμες και να υπάρχει και ο δείκτης(του "ποντικιού"). Γίνεται; Προσωπικά είμαι fan της Nokia και το Ν76 μου ειχε ήδη browser ακριβώς έτσι, μπορούμε να εγκαταστήσουμε κάτι ανάλογο στο k800i?

 

Ευχαριστώ πολύ! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια... ειμαι αναμεσα στο samsung x820 kai sto sony-ericsson k800i ποιο θα μου λεγατε να παρω?

 

ean theleis ena ultra slim kinito to 820 ean theleis fotokinito me polles leitourgies kai ipostiriksi se java paixnidia kai efarmoges to 800 einai ftino kato apo ta 300 kai ama thes pare to 810 alla ama den paizei xrima.... esi apofasizeis uparxei kai to k550

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουστε... λοιπον θα επαιρνα το χ820 λογω της ελκυστικοτατης σχεδιασης φουτουριστικο και ετσι... η τιμη του ειναι πολυ καλη... στη vodafone 185E... αλλα εχω απογοητευτει τρελα με την αυτονομια του και με καποια προβληματα που παρουσιαζει στην ευρεση ονοματων στον τηλεφωνικο καταλογο... τωρα απο την αλλη μερια το κ800i το γνωρισα προσφατα και μου αρεσε κυριως της φωτογραφικης μηχανης... 3.2MP... θα πρεπει να βγαζει κορυφαιες φωτογραφιες και αυτο θελω... θελω ενα κινητο ultra slim με αυτονομια και μια γαματη φωτογραφικη μηχανη και ικανοποιητικο video υπαρχει τετοιο κινητο τηλεφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουστε... λοιπον θα επαιρνα το χ820 λογω της ελκυστικοτατης σχεδιασης φουτουριστικο και ετσι... η τιμη του ειναι πολυ καλη... στη vodafone 185E... αλλα εχω απογοητευτει τρελα με την αυτονομια του και με καποια προβληματα που παρουσιαζει στην ευρεση ονοματων στον τηλεφωνικο καταλογο... τωρα απο την αλλη μερια το κ800i το γνωρισα προσφατα και μου αρεσε κυριως της φωτογραφικης μηχανης... 3.2MP... θα πρεπει να βγαζει κορυφαιες φωτογραφιες και αυτο θελω... θελω ενα κινητο ultra slim με αυτονομια και μια γαματη φωτογραφικη μηχανη και ικανοποιητικο video υπαρχει τετοιο κινητο τηλεφωνο?

 

Samsung δες αλλα μοντελα το κ800 δεν θα σε ικανοποιησει αν θελεις σλιμ κινητο

αλλα εχει ξενον φλας και βιντεο οχι καλο

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα κινητο ultra slim με αυτονομια και μια γαματη φωτογραφικη μηχανη και ικανοποιητικο video υπαρχει τετοιο κινητο τηλεφωνο?

 

Πολλά θες. Αν βρεις κάτι τέτοιο να το πεις και σε μας. :)

Εγώ πάντως δεν ξέρω κανένα ultra slim με καλή αυτονομία και αστέρι στην λήψη βίντεο και φωτογραφιών.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά θες. Αν βρεις κάτι τέτοιο να το πεις και σε μας. :)

Εγώ πάντως δεν ξέρω κανένα ultra slim με καλή αυτονομία και αστέρι στην λήψη βίντεο και φωτογραφιών.

 

ουτε κι εγω:p

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγω κοιταω και την εμφανιση και μου αρεσει πολυ το χ820 σκεφτομαι σοβαρα αυτο... αλλα εχει μονο 2MP... σε συγκριση με τα 3.2ΜP θα ειναι κατωτερη η φωτογραφικη μηχανη του... παιδια η μπαταρια απο το χ820 κραταει μια μερα η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγω κοιταω και την εμφανιση και μου αρεσει πολυ το χ820 σκεφτομαι σοβαρα αυτο... αλλα εχει μονο 2MP... σε συγκριση με τα 3.2ΜP θα ειναι κατωτερη η φωτογραφικη μηχανη του... παιδια η μπαταρια απο το χ820 κραταει μια μερα η οχι?

Και ποιος θα σου απαντησει εδω!!! :blink: ρωτα καλυτερα στο topic σχετικα με samsung :cool:

Επισης μην συγκρινεις τις φωτογραφιες των samsung με τα sony ericsson.καμια σχεση απολυτως!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγω κοιταω και την εμφανιση και μου αρεσει πολυ το χ820 σκεφτομαι σοβαρα αυτο... αλλα εχει μονο 2MP... σε συγκριση με τα 3.2ΜP θα ειναι κατωτερη η φωτογραφικη μηχανη του... παιδια η μπαταρια απο το χ820 κραταει μια μερα η οχι?

 

Είπες ότι θες καλή αυτονομία και καλή κάμερα και ψάχνεις samsung; Μάλλον δεν θα τα βρεις αυτά.

Περισσότερες πληροφορίες για το Χ820 θα βρεις εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=140488&page=12

Η κάμερα του δεν λέει και πολλά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα εχω την εκδοση λογισμικου CX1250210- R1KG001-070418 ειναι η τελευταια??? και κατι εχει αναφερθει εδω για erom (αν δεν κανω λαθος) που βλεπω ποια εκδοση εχω και πως την ανανεωνω???

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω παιδια... λοιπον σημερα πηγα και ειδα το κ800i βγαζει φοβερες φωτογραφιες... το video ειναι ικανοποιητικο προς το ασχημο αλλα εγω ζηταω καλη φωτογραφικη και καλη αυτονομια οποτε προσανατολιζομαι σε αυτο απ οτι βλεπω... παιδια ζορισα λιγο το πιεσα να δω αν αντεχει το x820 και ηταν ετοιμο να σπασει λυγισε ηταν ενα κλικ πριν το σπασιμο.... ελεος.... δεν θελω να το παρω κομματια μετα απο κανενα μηνα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα εχω την εκδοση λογισμικου CX1250210- R1KG001-070418 ειναι η τελευταια??? και κατι εχει αναφερθει εδω για erom (αν δεν κανω λαθος) που βλεπω ποια εκδοση εχω και πως την ανανεωνω???

 

ευχαριστω

 

 

 

Ρίξε μια ματιά στο κουτί του κινητού. Στην πλευρά που έχει τα bar code στο επάνω μέρος του και περίπου προς το μέσον, γράφει το hardware revision του κινητού. Αν έχεις το R27A τότε έχεις σίγουρα την τελευταία version στο software (R1KG001) και στην erom (R3A022).

Αν όχι, τότε μπορείς να μπεις στο service menu πατώντας διαδοχικά >*<<*< και πας πληροφ. υπηρεσ. / πληροφ. λογισμ. και βλέπεις εκεί τα πάντα.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

εχω την r22a. και την R1JG001 και R3A022. προβλημα δεν παιζει καπου αλλα να κοιταξω να περασω την τελευταια εκδοση firmware? ελληνικα μικρα στο μηνυμα δεν μπορω να γραψω και μηπως γινει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν παίζει πρόβλημα μην το πειράζεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...