Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalhmera paidia.Phra thn perasmenh Deytera to thlefwno kai agorasa mia karta mnhmhs SanDisc 512.Ayto pou exw parathrhsei einai pws otan travaw fwtografies kai exw epileksi na apothikeyontai sto memory stick kanei gyrw sta 20 deyterolepta gia na thn apothikeysei.Otan exw epileksei apothikeysh sth mnhmh thlefwnou kanei 7-8 deyterolepta...Exei thn teleytaia ekdosh firmware...Exete kammia idea gia poio logo na kanei toso xrono?

 

P.S.Thn idia mera agorase kai filos to idio kinhto...Oi diafores sto xrono apothikeyshs einai:

 

M.S. 5 sec

Phone Memory: 3 sec

 

Thanks!

 

 

Αν έχεις βάλει να σου βάζει ημερομηνία στις φωτογραφίες. Βγάλτη. Για άγνωστο λόγο όταν σου περνάει την ημερομηνία στις φωτό κάνει πολύ ώρα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

Θέλω να κάνω μια ερώτηση προς τους γνώστες.

Εμένα στο software version λέει

CXC1230210

R1KG001

070418

Έκανα update από τη SE το Σάββατο χρειάζεται να κάνω και από το wotan?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα,

Θέλω να κάνω μια ερώτηση προς τους γνώστες.

Εμένα στο software version λέει

CXC1230210

R1KG001

070418

Έκανα update από τη SE το Σάββατο χρειάζεται να κάνω και από το wotan?

Δεν υπαρχει λογος να κανεις παλι update,εφοσον περασες νεα version εισαι μια χαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει να σου βάζει ημερομηνία στις φωτογραφίες. Βγάλτη. Για άγνωστο λόγο όταν σου περνάει την ημερομηνία στις φωτό κάνει πολύ ώρα.

 

Ontws epiase me ayto.Tha to krathsw etsi.Omws mou kanei entypwsh giati stou filou einai energopoihmenh kai hmeromhnia-wra.To mono pou parathrhsa kai de mporw na ekshghsw einai oti ta grammata einai prasina anti gia kokkina....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει να σου βάζει ημερομηνία στις φωτογραφίες. Βγάλτη. Για άγνωστο λόγο όταν σου περνάει την ημερομηνία στις φωτό κάνει πολύ ώρα.

 

Λες να φταίει αυτό? Εμένα και πάλι με την ώρα/ημερομηνία 7 δευτ κάνει καμία σχέση με τα 20 που λέει. Καλή σκέψη πάντως αν και ποντάρω ακόμα σε πρόβλημα της κάρτας :)

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

 

γνωριζουμε μηπως ποσο μεγαλο ειναι το αρχειο???

 

 

εχω k800 vodafone live και θελω να το φλασαρο και να βαλω original πραγματα....

Link to comment
Share on other sites

OK! Eυχαριστώ πολύ φίλε μου!

Παρακαλώ πολύ φίλε μού :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia gia to k800i synexizei na einai to last firmware R1KG001 gt gia to k810i vgike i R6BC002 prin 2 meroules

Thks In ADvance

 

Scottas:D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κ800ι εχει και σχεδον 1 χρονο που κυκλοφορει...και οποια bug's υπηρχαν τα εχει διροθωσει last firmware.το κ810ι 1 μηνα εχει που κυκλοφορει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι.όταν πηγαίνω να εγκαταστήσω κάποια νέα εφαρμογή ή παιχνίδι το τηλέφωνο τη βάζει αυτόματα στο memory stick βγάζοντας το αντίστοιχο μήνυμα.γνωρίζετε πως μπορώ να το κάνω να τις εγκαθιστά στο τηλέφωνο(χωρίς φυσικά να χρειαστεί να να βγάλω την κάρτα μνήμης)?αν γνωρίζει κάποιος ας απαντήσει.
Link to comment
Share on other sites

Ontws epiase me ayto.Tha to krathsw etsi.Omws mou kanei entypwsh giati stou filou einai energopoihmenh kai hmeromhnia-wra.To mono pou parathrhsa kai de mporw na ekshghsw einai oti ta grammata einai prasina anti gia kokkina....:confused:

 

 

Λόγω της τελευταίας έκδοσης λογισμικού. Εκεί είναι και η διαφορά.

Τα κόκκινα γράμματα στην φωτογραφία μπήκαν στην έκδοση R1KG. Πιο πριν ήταν πράσσινα (στις προηγούμενες εκδόσεις). Το παράδοξο είναι, ότι μαζί με την αλλαγή χρώματος εμφανίστηκε και η καθηστέρηση στην αποθήκευση. Κουλό, αλλά έτσι είναι!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λες να φταίει αυτό? Εμένα και πάλι με την ώρα/ημερομηνία 7 δευτ κάνει καμία σχέση με τα 20 που λέει. Καλή σκέψη πάντως αν και ποντάρω ακόμα σε πρόβλημα της κάρτας :)

 

 

Το συγκεκριμένο πρόβλημα εμφανίζεται μόνον στην έκδοση R1KG001. Χαρακτηριστικό της είναι τα κόκκινα γράμματα αντί για τα πράσσινα που έβαζε μέχρι αυτήν. Στις παλιότερες δεν νομίζω ότι υπήρχε πρόβλημα άξιο λόγου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κ800ι εχει και σχεδον 1 χρονο που κυκλοφορει...και οποια bug's υπηρχαν τα εχει διροθωσει last firmware.το κ810ι 1 μηνα εχει που κυκλοφορει!

 

 

 

Δυο - τρία πάντως συνεχίζουν να υπάρχουν και σ' αυτή την έκδοση.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να διαγραψω ενα εισερχομενο μηνυμα μου λεει οτι ο αποστολεας εχει ζητησει απαντηση και πρεπει να πατησω οχι για να το διαγραψω, επειδη μου την σπαει αυτο γινεται να το κανω να μην μου το βγαζει?
Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να διαγραψω ενα εισερχομενο μηνυμα μου λεει οτι ο αποστολεας εχει ζητησει απαντηση και πρεπει να πατησω οχι για να το διαγραψω, επειδη μου την σπαει αυτο γινεται να το κανω να μην μου το βγαζει?

πατας αμεσως C και το κανεις διαγραφη με yes.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόβλημα εμφανίζεται μόνον στην έκδοση R1KG001. Χαρακτηριστικό της είναι τα κόκκινα γράμματα αντί για τα πράσσινα που έβαζε μέχρι αυτήν. Στις παλιότερες δεν νομίζω ότι υπήρχε πρόβλημα άξιο λόγου.

 

 

 

Ε τότε κάποιο "πρόβλημα" έχει η δική μου R1KG001 γιατί αποθηκεύει γρήγορα :lol:

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Ε τότε κάποιο "πρόβλημα" έχει η δική μου R1KG001 γιατί αποθηκεύει γρήγορα :lol:

 

 

 

Ναι, εντάξει, δεν κάνει 20 δευτερόλεπτα να αποθηκεύσει όταν έχεις την ημερομηνία ενεργή, αλλά σίγουρα κάνει πιο γρήγορα όταν την έχεις ανενεργή. Η διαφορά είναι εσθητή. Δοκίμασέ το και θα δεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εντάξει, δεν κάνει 20 δευτερόλεπτα να αποθηκεύσει όταν έχεις την ημερομηνία ενεργή, αλλά σίγουρα κάνει πιο γρήγορα όταν την έχεις ανενεργή. Η διαφορά είναι εσθητή. Δοκίμασέ το και θα δεις.

 

Έχω γράψει πιο πάνω πόσο κάνει στο δικό μου τηλέφωνο.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

gbil, ή οποιος αλλος γνωριζει, γινεται να περαστει κανονικο firmware σε Vodafone K800? Με λιγα λογια να ξηλωθει το Vodafone και να μπει το μαμισιο software.
Link to comment
Share on other sites

gbil, ή οποιος αλλος γνωριζει, γινεται να περαστει κανονικο firmware σε Vodafone K800? Με λιγα λογια να ξηλωθει το Vodafone και να μπει το μαμισιο software.

Γινεται...χανωντας την εγγυηση! μπορεις μεσω πιστωτικης καρτας απο το ιντερνετ...η απο καταστημα 9volto.gr :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γινεται...χανωντας την εγγυηση! μπορεις μεσω πιστωτικης καρτας απο το ιντερνετ...η απο καταστημα 9volto.gr :)

Σε ευχαριστω RAVER

Link to comment
Share on other sites

Θελλω να βρω ενα προγραμμα τηλεορασης για το Κ800.Αν το εχει κανεις θελλω να μου το στειλει στο email μου (georgepa@mail.gr)

 

 

Δεν χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα. Υποστηρίζει video streaming το ίδιο το τηλέφωνο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...