Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

\

 

 

έχω την R1JG001 αξίζει να αλλάξω?να το πάω για update?

Αν δεν εχεις προβληματα..δεν υπαρχει λογος!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω ψάξει πολύ και memory stick M2 μόνο μέχρι 1Gb βρίσκω.Η συσκευή σύμφωνα με το λογισμικό δέχεται μέχρι 2Gb

 

Κι εγώ στην ελληνική αγορά μέχρι 1 είδα, αυτό που πήρα. Στο ebay κυκλοφορούν και στα 2, αλλά είναι της Sun αν δεν κάνω λάθος.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδιαίτερα περίπλοκο να τα εγκαταστήσεις. :p

Τα στέλνεις απλά στο κινητό και τα ανοίγεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρατηρησει οτι αριστερα στο πανω μερος της οθονης εμφανιζεται, μερικες φορες, διπλα στο σημα, ενα μπλε-γαλαζιο τετραγωνακι με κατι σαν κυματα. Ξερετε τί μπορει να ειναι αυτο? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρατηρησει οτι αριστερα στο πανω μερος της οθονης εμφανιζεται, μερικες φορες, διπλα στο σημα, ενα μπλε-γαλαζιο τετραγωνακι με κατι σαν κυματα. Ξερετε τί μπορει να ειναι αυτο? :confused:

 

Είναι το σήμα 3G που έχεις εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ποιος θα μου πει πως να φορμάρω την κάρτα μνήμης?

 

Από το κινητό->Μενού->Διαχ.αρχείων->Φορμ.εξ.μνήμ.

 

Από τον υπολογιστή επιλέγεις τον αφαιρούμενο δίσκο που είναι η κάρτα,διαμόρφωση και έγινε!

Link to comment
Share on other sites

Από το κινητό->Μενού->Διαχ.αρχείων->Φορμ.εξ.μνήμ.

 

Από τον υπολογιστή επιλέγεις τον αφαιρούμενο δίσκο που είναι η κάρτα,διαμόρφωση και έγινε!

 

 

Σ'ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

\

 

 

έχω την R1JG001 αξίζει να αλλάξω?να το πάω για update?

 

 

Αν είναι να το πας σε service άστο! Μην το πειράζεις εφόσον δεν έχεις προβλήματα.

Απ' ότι θυμάμαι και η JG μια χαρά ήταν. Το μόνο πρόβλημα που είχα δει ήταν, ότι καμοιά φορά ενώ μιλούσα και το τηλέφωνο έκανε handover από 3G σε 2G, μου έκοβε την κλήση. Δεν το έκανε όμως πάντα, και γι' αυτό δεν έδεινα σημασία σκεφτόμενος ότι θα είναι μάλλον κάποια αδυναμία μεταγωγής του παρόχου μου. Αλλά τελικά βρήκα στο esato ότι είναι κάποιο bug της έκδοσης. Τες πα, ψυλοπράγματα τώρα!!!! Αν δεν σου παρουσιάζει πρόβλημα, μην το πειράζεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τη R1JG001 και 1 φορά μου σβήστηκαν όλες οι κλήσεις που είχα κάνει. Επίσεις 2-3 φορές όταν κάποιος μου έκανε κλίση ή όταν έπαιρνα εγώ ενώ φαινόταν κανονικά το όνομά του όταν πήγαινα στις κλίσεις δεν φαινόταν πουθενά. Όμως φαινόταν όλες προηγούμενες. Λες και είχε γεμίσει κλίσεις το κινητό!Μήπως όντος έχει όριο ρε παιδιά και δεν το ξέρω;Γιατί όταν έσβηνα τις παλιές επανέρχεται κανονικά.Το κινητό το είχα κάνει αναβάθμιση σε R1JG001 αλλά και με την προηγούμενη έκδοση μου το είχε κάνει αυτό. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου επίσης

1) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κόβει τα αρχεία dcf σε mp3?

2) Yπάρχει πρόγραμμα που κόβει τα mp3?

3) Γίνεται να βάλω ένα δικό μου mp3 για mytone? Όταν με καλεί κάποιος να ακούει ένα δικό μου ήχο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερώτηση σχετικά με την αναφορά μυνημάτων?

 

τι πέζει και μου δείχνει λάθος ώρα?διορθώνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... πως θα σετάρω το Freemail , email μου , ετσι ώστε να μπορώ να το κατεβάζω απο το κινητό?

Τα έχω σετάρει αλλα δεν βρίσκει τον server.

pop.freemail.gr ειναι ο pop3 αλλα παραμένει να βγάζει " Ο διακομιστής δεν βρέθηκε"

Στην "συνδεση με" τι βάζω?

1. SEMC GPRS

2. Cosmote_MMS

3. COSMOTE_WAP

4. COSMOTE MMS

 

Αυτά έχω σαν επιλογή. Λείπει κάτι? Και αν λείπει πως μπορώ να το κάνω εγκατάσταση?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερώτηση σχετικά με την αναφορά μυνημάτων?

 

τι πέζει και μου δείχνει λάθος ώρα?διορθώνεται αυτό?

 

Κι εμένα το ίδιο φίλε....:O

this is how we do...
Link to comment
Share on other sites

i ora pou vgazi sta eiserxomena minimata, einai i ora paralavis tou minimatos, gia na deis tin ora pou stalthike, prepei na pas, more->details
Link to comment
Share on other sites

i ora pou vgazi sta eiserxomena minimata, einai i ora paralavis tou minimatos, gia na deis tin ora pou stalthike, prepei na pas, more->details

Ετσι ακριβως!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ξερευε που μπορω να βρω παιχνιδια που να παιζουν διπλο μεσω bluetooth για το k800, οπως το tenis που εχει μεσα?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372&page=74

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...