Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κύριοι, τη βοήθειά σας.

 

Αγόρασα μόλις αυτό: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=851086

 

από ebay βέβαια, 39 ευρώ μαζί με ταχυδρομικά. Το ερώτημα είναι το εξής (το έχω ξανακάνει βέβαια, αλλά θέλω μία εντελώς σίγουρη απάντηση):

 

Το Κ800, στέλνει μουσική στο bt ακουστικό, εάν το υποστηρίζει και το ακουστικό;

 

Ευχαριστώ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το ακουστικό υποστυρίζει A2DP τότε ακούς κανονικά MP3 από αυτό. Το θέμα είναι ότι έχουν ακουστεί κατά καιρούς, πάρα πολλά, για μαϊμού DS-970 στο e-bay. Κάπου είχα δει και ολόκληρο νήμα, με φωτογραφίες και συγκρήσεις ανάμεσα σε original SE και σε μαϊμού 970 αγορασμένο από το e-bay.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ουπς... :confused: Λέτε;;; Καλά, αν είναι έτσι, θα κλαίω τα 40 ευρώ μου και θα το πάρω από εδώ. Και θα τον σκίσω στο feedback. Πάντως αυτός είχε καλό feedback και θα εκπλαγώ να είναι μούφα. Κινέζος είναι ρε παιδιά, εκεί θα τα βρίσκουν σε πολύ χαμηλότερες τιμές λογικά. Είναι και ebay, άρα έχει τη μείωση εκ των πραγμάτων... Τέλος πάντων, άμα βρεις πουθενά το thread αυτό, ρίξε ένα link please. Μόλις το παραλάβω, θα σας πω.

 

Πάντως, φαίνεται σοβαρό:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=008&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=180132952765&rd=1&rd=1

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Ουπς... :confused: Λέτε;;; Καλά, αν είναι έτσι, θα κλαίω τα 40 ευρώ μου και θα το πάρω από εδώ. Και θα τον σκίσω στο feedback. Πάντως αυτός είχε καλό feedback και θα εκπλαγώ να είναι μούφα. Κινέζος είναι ρε παιδιά, εκεί θα τα βρίσκουν σε πολύ χαμηλότερες τιμές λογικά. Είναι και ebay, άρα έχει τη μείωση εκ των πραγμάτων... Τέλος πάντων, άμα βρεις πουθενά το thread αυτό, ρίξε ένα link please. Μόλις το παραλάβω, θα σας πω.

 

Πάντως, φαίνεται σοβαρό:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=008&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=180132952765&rd=1&rd=1

 

Δες εδώ http://213.19.178.16/se/

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια! Ευχαριστώ! Εάν το πάρω και είναι όντως μούφα, θα ενημερώσω και θα δω τι άλλες κινήσεις θα κάνω. Ελπίζω ωστόσο να είναι οκ!:)

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Η αδερφή μου σκέφτεται να αγοράσει το Κ800,μια και το W800 που έχει 2 χρόνια,άρχισε να κάνει νερά.Μπορείτε να μου πείτε πού μορεί να το βρει στην Κοζάνη διαθέσιμο και φθηνό?
Link to comment
Share on other sites

Αν το παρει online απο πλαισιο θα της το φερουν στην πορτα της χωρις εξτρα ταχυδρομικα

for all that know where this path will lead them

along the border we have tried to fight them

Link to comment
Share on other sites

Για Χαλκιδική πάντως κάνουν 2 με 3 μέρες. Για το Πλαίσιο πάντα. Φαντάζομαι και για Κοζάνη το ίδιο θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω οτι εχω παραγειλει εως τωρα απο το πλαισιο..(και κινητο) παραπανω απο 4 μερες δεν περιμενα.επισης οι παραγγελιες και τις 2 φορες σταλθηκαν με ταχυδρομειο.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από Κοζάνη που είμαι το έκλεισα από το πλαίσιο και σε 2 μέρες μου το έστειλαν. Μπες στο skroutz.gr και ψάξτο, το βρίσκεις μέχρι και 280Ευρώ αλλού!
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, τη βοήθειά σας.

 

Αγόρασα μόλις αυτό: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=851086

 

από ebay βέβαια, 39 ευρώ μαζί με ταχυδρομικά. Το ερώτημα είναι το εξής (το έχω ξανακάνει βέβαια, αλλά θέλω μία εντελώς σίγουρη απάντηση):

 

Το Κ800, στέλνει μουσική στο bt ακουστικό, εάν το υποστηρίζει και το ακουστικό;

 

Ευχαριστώ.

 

το ebay τι είναι ρε παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

το ebay τι είναι ρε παιδιά;

Ηλεκτρονικο μαγaζι που μπορεις να αγορασεις οτι θελεις..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω μια γρηγορη απαντηση, το k800 δεχεται m2 2GB ;

enooeitai

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει στο νετ ότι δέχεται μέχρι 4GB. Δεν βάζω όμως και το χέρι μου στην φωτιά.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το K800 κυρίως για τις φωτογραφικές του δυνατότητες, αλλά παρατηρώ ότι παρά το γεγονός πως κυκλοφόρησαν τα K810 και K850 η τιμή του δε λέει να πέσει. Το eshop από 298 το πήγε 309 τώρα. Αξίζει να περιμένω μήπως πέσει ξανά ή είναι τα τελευταία κομμάτια και σύντομα θα είναι out of stock? Λογικά δε α κυκλοφορεί για πολύ ακόμη. :O
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή θα φίλε μου θα πέσει αρκετά μόνο όταν κυκλοφορήσει ο διάδοχός του, το Κ850.

Μην ανησυχείς θα κυκλοφορεί για καιρό ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το K800 κυρίως για τις φωτογραφικές του δυνατότητες, αλλά παρατηρώ ότι παρά το γεγονός πως κυκλοφόρησαν τα K810 και K850 η τιμή του δε λέει να πέσει. Το eshop από 298 το πήγε 309 τώρα. Αξίζει να περιμένω μήπως πέσει ξανά ή είναι τα τελευταία κομμάτια και σύντομα θα είναι out of stock? Λογικά δε α κυκλοφορεί για πολύ ακόμη. :O

Απο το κ810 ειναι 30 ευρο πιο φθηνο! τωρα το k850i δεν εχει κυκλοφορησει ακομη..παντως η τιμη του ειναι μια χαρα! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση : ποια ειναι η τελευταία version του λογισμικού του κ800?

 

και που μπορω να βρω animated themes?

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση : ποια ειναι η τελευταία version του λογισμικού του κ800?

 

και που μπορω να βρω animated themes?

 

Εκδοση δεν ξερω ποια ειναι η τελευταια!

ομως :worry: animated themes :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση : ποια ειναι η τελευταία version του λογισμικού του κ800?

 

και που μπορω να βρω animated themes?

 

 

Ο RAVER σου έδωσε τα themes εγώ να σου πω την έκδοση του λειτουργικού. Ειναι η R1KG001.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... ε'ιχα δώσει το κ800 μου για αναβάθμιση λογισμικού.

Μετά από 10 μέρες το πήρα, το joystick κανόνι όπως και το πορτάκι της κάμερας.

Έχω όμως πάλι πρόβλημα με τις επαφές τα μηνύματα και την ατζέντα τα οποία τα είχα ρίξει στο myphone explorer και μετά στο z610 (το ροζ παρακαλώ:p ) Το αστείο αλλά και εκνευριστικό είναι τώρα, ότι δεν μπορώ να τα περάσω στο κ800 πάλι.

Τα έχω ονομάσει και τα δυο. Όταν όμως το συνδέω δεν μπορεί να τα πάρει αυτά που είναι ήδη στο myphone και στο όνομα του z610. Μου λέει ότι δεν μπορεί να ανοίξει η Port που ήταν συνδεδεμένο.:wacko:

Επίσης πρόσεξα ότι έχω μείον 200 ΜΒ στη memory stick(άσχετο αλλά περίεργο):worry: ...και ερωτώ:

1) Τι συνδέω λάθος?

2) πως κάνουνε φορμάτ στη μέμορυ.

Link to comment
Share on other sites

Ο RAVER σου έδωσε τα themes εγώ να σου πω την έκδοση του λειτουργικού. Ειναι η R1KG001.
\

 

 

έχω την R1JG001 αξίζει να αλλάξω?να το πάω για update?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...