Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

word viewer apo pou borw na katevasw?

 

Δοκίμασε αν θες αυτό.

Το δοκίμασα παλιότερα αλλά δεν θυμάμαι να σου πω κατά πόσο άξιζε ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!χθεσ αγορασα το κ800ι και εχω τρελαθει...φοβερο κινητο!!!

 

εχω ομως ενα μικρο προβληματακι...οταν γραφω sms (εχωντασ επιλεγμενη την ελληνικη γλωσσα γραφης) μπορω να γραψω λιγουσ χαρακτηρες...το πολυ καμια 50ρια...μετα το κανει διπλο το μηνυμα...:(

 

επειδη οι πιο πολλοι φανταζομαι θα το εχετε καιρο το κιν αν μπορειτε ρε παιδια βοηθηστε!!

 

 

thanks a lot!!

 

 

 

 

ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΒΡΗΛΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ...ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι αλλά μη με κράξετε αν είμαι παράλογος με το Κ800...Μήπως υπάρχει τρόπος να αποστέλλω μηνύματα (SMS) κάπου σε άλλο χρόνο, πχ μετά από 5' και όχι άμεσα;;;

Επίσης ένα ακόμα αν ξέρετε, μήνυμα που έχω παραλάβει από άλλον μπορώ να το επεξεργαστώ (δηλ. διόρθωση ή αποκοπή κάποιου κομματιού);;;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι αλλά μη με κράξετε αν είμαι παράλογος με το Κ800...Μήπως υπάρχει τρόπος να αποστέλλω μηνύματα (SMS) κάπου σε άλλο χρόνο, πχ μετά από 5' και όχι άμεσα;;;

Επίσης ένα ακόμα αν ξέρετε, μήνυμα που έχω παραλάβει από άλλον μπορώ να το επεξεργαστώ (δηλ. διόρθωση ή αποκοπή κάποιου κομματιού);;;

 

Από όσο ξέρω δεν μπορείς να κάνεις τίποτα από τα δυο. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί κάτι σε java που μπορείς να χρησιμοποιήσεις για το πρώτο που ρωτάς αλλά χλωμό το βλέπω. Για το δεύτερο σίγουρα δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, μηπως υπαρχει κανενα προγραμματακι που να ειναι φακος?? σαν του Κ750 να ανοιγει το φλας. μεχρι τωρα βρηκα το torch, ομως ανοιγει μονο το κοκκινο φως. εγω θα ηθελα το φλας, το ασπρο.

 

ευχαριστω

κανεις???

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Thelw na parw ti sketi syskeyi k800i ... xerete pou tha ti vrw ftinotera?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

.....Επίσης ένα ακόμα αν ξέρετε, μήνυμα που έχω παραλάβει από άλλον μπορώ να το επεξεργαστώ (δηλ. διόρθωση ή αποκοπή κάποιου κομματιού);;;

Αν επιλέξεις "προώθηση", μπορείς να το επεξεργαστείς πριν το ξαναστείλεις, αν εννοείς αυτό. Ή, αν πριν το στείλεις βγεις, μπορείς να το αποθηκεύσεις στα "Πρόχειρα". Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Αν επιλέξεις "προώθηση", μπορείς να το επεξεργαστείς πριν το ξαναστείλεις, αν εννοείς αυτό. Ή, αν πριν το στείλεις βγεις, μπορείς να το αποθηκεύσεις στα "Πρόχειρα". Αυτά.

 

Αν κατάλαβα εγώ καλά, δεν θέλει να κάνει προώθηση και επεξεργασία αλλά αλλαγές στο μήνυμα και να μείνει στα εισερχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που η ΤΙΜ έγινε WIND, άλλαξε το λογότυπο στο κινητό σας? Στο δικό μου (Κ750i) άλλαξε σε "WIND GR", στου αδερφού μου όμως (Κ800i) όχι. Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο?
Link to comment
Share on other sites

Thelw na parw ti sketi syskeyi k800i ... xerete pou tha ti vrw ftinotera?

 

:blink: :worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια!Πήρα το προηγούμενο Σαββατο το Κ800 και μάλλον π΄ρεπει να έχω πρόβλημα με την μπαταρία του!Το φόρτισα αρχικά 24 ώρες και μετά περίμενα τισ επόμενες 2 φορές να τελειώσει εντελώς η μπαταρία για να το ξαναφορτίσω(φόρτιση 6 ώρες περίπου τις 2 επόμενες φορές!)!Η μπαταρία μου έχει κρατήσει το ανώτερο 1,5 μέρα με χρήση μέτρια προς μηδενική915 λεπτα ομιλίας την ημέρα,εχω βγάλει μια φωτο συνολικα,κανένα βιντεο,καμμία εφαρμογή!!Μήπως είναι πολύ λίγο??Να το γυρίσω πίσω,απο Γερμανο το αγόρασα!Θα μου δώουν αλλαη μπαταρία,αλλο κινητο?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα αρχικά 24 ώρες

 

Δεν είμαστε καλά. 24 ώρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused: :confused: :confused:

Γιατί δεν τ' άφηνες όλη την βδομάδα να φορτίζει;

Link to comment
Share on other sites

@lama0502 Λίγο σου κρατάει αλλά μπορεί να στρώσει σιγά σιγά η μπαταρία σου.

Έτσι κι αλλιώς θέλει λίγο καιρό για ν'αποδώσει τα μέγιστα.

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα Κ800 με Κ800i ?

 

Εγω πηρα ενα Κ800,απο που βλεπω αν ειναι i ?

 

Επισης αν ξερει καποιος πως γινεται να φυγει το logo operator που λεει wind gr,as μου πει plzzz!

 

Ευχαριστω!

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

Όλα i είναι. Μην σ' απασχολεί αυτό. Απλά μερικές φορές δεν γράφεται.

Όσο για το πως φεύγει το logo του παροχέα, στα SE δεν είναι και τόσο εύκολο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα Κ800 με Κ800i ?

 

Εγω πηρα ενα Κ800,απο που βλεπω αν ειναι i ?

 

Επισης αν ξερει καποιος πως γινεται να φυγει το logo operator που λεει wind gr,as μου πει plzzz!

 

Ευχαριστω!

Όπως είπε και ο geofil είναι ακριβώς το ίδιο. Απλά άλλοι γράφουν το "i" και άλλοι όχι. Για να βγάλεις το logo WIND π.χ. πρέπει να αλλάξεις το λογισμικό το οποίο όμως συνεπάγεται και πιθανή έξοδο από την εγγύηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Η απώλεια της εγγύησης δεν είναι πιθανή. Είναι σίγουρη από την στιγμή που επεμβαίνεις στο λογισμικό της συσκευής.

Υπάρχεις βέβαια ένα απλό tip ώστε να είναι σχεδόν αόρατο το logo. Χωρίς επέμβαση στο λογισμικό.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει καταφέρει κανείς να χρησιμοποιήσει το PC SUITE στα VISTA????

Υπάρχει συμβατή έκδοση για τα VISTA??? Απο λίγο ψάξιμο ου έκανα δεν βρήκα τίποτα.

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας... έχω το κ800 απ τον Νοέμβριο και το μόνο πρόβλημά του που μου έχει σπάσει τα νεύρα βέβαια είναι το joystick που πάει όπου θέλει αυτό. Επίσης δεν στέλνονται τα MMS. Θέλω να του κάνω αναβάθμιση. Πείτε μου

1) χάνονται όλα όσα έχω μέσα?

2) πως κάνω μπακ απ στο κινητό?

3) επανέρχονται κανονικά όλα μετά το μπακ απ?

4) Θα το κρατήσουν για μέρες?

5) Υπάρχει περίπτωση να μου δώσουν άλλη συσκευή για τις μέρες που το κρατούν?

Έχω wind ;) και R1CF001

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...