Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη σκεφτομαι να το αγορασω το κινητο μπορειτε να μου πειτε αν στα περιεχομενα της συσκευασιας υπαρχει καρτα μνημης??
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Ψάρεψα την παρακάτω εικόνα στον ιστό. Μήπως έχει κανένας τίποτα νέα από οπουδήποτε?

May The Force Be With You...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ..

 

εχω ενα κ800ι νεκρο.....

παταω το κουμπι του on-of και αντι να ανοιγει αναβοσβηνει ενα κοκινο λαμπακι μεσα απο το τζαμακι των υπερυθρων:O

 

υπαρχει περιπτωση να ξυπνησει η να το παω σερβις?

 

η να το πεταξω ??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ..

 

εχω ενα κ800ι νεκρο.....

παταω το κουμπι του on-of και αντι να ανοιγει αναβοσβηνει ενα κοκινο λαμπακι μεσα απο το τζαμακι των υπερυθρων:O

 

υπαρχει περιπτωση να ξυπνησει η να το παω σερβις?

 

η να το πεταξω ??:lol::lol:

 

ΩΧ!!αρχισαν τα οργανα..τρεχα το σε ενα se service point και καλα ξεμπερδεματα...

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ!!αρχισαν τα οργανα..τρεχα το σε ενα se service point και καλα ξεμπερδεματα...

 

η φαση ειναι οτι ηταν branded και το εκανα unbranded...οποτε παει η εγγυηση...

 

μαλον θα το πεταξω στον τοιχο.....να δω και πως σπαει....

 

εχω ακουσει οτι τα καλα εργαλεια....... σπανε και καλα :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Ψάρεψα την παρακάτω εικόνα στον ιστό. Μήπως έχει κανένας τίποτα νέα από οπουδήποτε?

 

καλοοοο...αλλα που ειναι το πληκτρολογιο??δεν φαινεται για συρομενο...μηπως ειναι photoshop??:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις Vista και να εχει κανει update το κινητο του μεσω υπολογιστη απο αυτο που διενι η ΣΕ?Ειχα δοκιμασει πριν ενα μηνα και δεν δουλευε
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις Vista και να εχει κανει update το κινητο του μεσω υπολογιστη απο αυτο που διενι η ΣΕ?Ειχα δοκιμασει πριν ενα μηνα και δεν δουλευε

 

Δυστυχώς δεν υποστηρίζονται ακόμη τα vista από την SE. Για το PCSuite υπάρχει μία λύση μόνο που έχει λίγη φασαρία, αλλά για το SEUS δυστυχώς τίποτε ακόμη.

 

Για την επίσιμη απάντηση της SE για το θέμα δείτε εδώ:

http://www.sonyericsson.com/vista/

it is a dirty job but someone has got to do it...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Ψάρεψα την παρακάτω εικόνα στον ιστό. Μήπως έχει κανένας τίποτα νέα από οπουδήποτε?

 

 

Α, αυτό μάλιστα!!!! Αυτό ταιριάζει στο Κ850! :) :)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλοοοο...αλλα που ειναι το πληκτρολογιο??δεν φαινεται για συρομενο...μηπως ειναι photoshop??:shifty:

 

 

Μπορεί! Μπορεί να είναι συρώμενο! Κάνανε πρόβα στο W850 για τον μηχανισμό τους, για να βγάλουν μετά το θηρίο!!

 

Όμως μου φαίνεται ότι είμαστε off topic!!!!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ..

 

εχω ενα κ800ι νεκρο.....

παταω το κουμπι του on-of και αντι να ανοιγει αναβοσβηνει ενα κοκινο λαμπακι μεσα απο το τζαμακι των υπερυθρων:O

 

υπαρχει περιπτωση να ξυπνησει η να το παω σερβις?

 

η να το πεταξω ??:lol::lol:

 

 

Παίζει να είχες την παλιά version ΕRΟΜ? Από που έκανες το debranding? Μπες στο wotan κατέβασε τον client και τους usbflash drivers, εγκατέστησέ τα και δοκίμασε να κάνεις αναβάθμιση μόνον την EROM πατώντας αντί για το C, τα πλήκτρα 2 και 5 ταυτόχρονα. Αν το αναγνωρήσει και προχωρήσει σε αναβάθμιση της EROM (είναι τζάπα δεν χρειάζεσαι credit) υπάρχουν πολλές πιθανότητες να ξυπνήσει το τηλέφωνο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχω εδω και 3 μερες και θελω να ρωτησω ορισμενα πραγματακια:

 

1. Ποσο κραταει η μπαταρια περιπου με μετρια χρηση δηλ. παιζοντας κανα παιχνιδακι καμμια ωρα συνολικα και ραδιο καμμια ωρα την ημερα περιπου?

 

2. Γιατι ορισμενες κλησεις δεν τις εμφανιζει στο μητρωο κλησεων ειτε απαντημενες ειτε αναπαντητες ειτε εξερχομενες?

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είχες την παλιά version ΕRΟΜ? Από που έκανες το debranding? Μπες στο wotan κατέβασε τον client και τους usbflash drivers, εγκατέστησέ τα και δοκίμασε να κάνεις αναβάθμιση μόνον την EROM πατώντας αντί για το C, τα πλήκτρα 2 και 5 ταυτόχρονα. Αν το αναγνωρήσει και προχωρήσει σε αναβάθμιση της EROM (είναι τζάπα δεν χρειάζεσαι credit) υπάρχουν πολλές πιθανότητες να ξυπνήσει το τηλέφωνο.

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να σαι καλα:)

 

το εστειλα στο service ..

 

η ειρωνεια ειναι οτι εκανα φορματ την καρτα στον υπολογιστη και μολις την εβαλα στο τηλ και πηγα να το ανοιξω,αντε γεια!

 

παρατημενο το ειχα και πηγα να το ετοιμασω να το εδινα σε εναν φιλο αλλα δεν εκατσε...

 

το rebrading το εκανα μεσω 9βολτου και ειχε την τελευταια εκδοση λογισμικου..;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! stin ekdosi logismikou mou grafei CXC1250210 R1CB001 060608 na tou kano update sto firmware meso tou seus, allazei kati i mporei na mou dimiourgisei provlimata??

 

ps: pros to paron den exo kanena provlima an kai eida sto history ton firmware oti apo kapoio kai meta exei diorthothei i katanalosi sti mpataria kai krataei perissotero

Link to comment
Share on other sites

Κεραμίδι που δεν στάζει δεν το πηράζεις! :happy:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κεραμίδι που δεν στάζει δεν το πηράζεις! :happy:

 

σοφη κουβεντα!!!για ρωτα κι εμενα που μετα απο στραβη αναβαθμιση λογισμικου,το πηγα στην omnitech στη τζωρτζ στην Αθηνα,εμεινα ΕΝΑΜΙΣΗ (1 1/2) ΜΗΝΑ χωρις κινητο και απο τοτε ολο προβληματα βγαζει,παρα την αντικατασταση συσκευης που μου ειπαν οτι εκαναν...:mad:

Link to comment
Share on other sites

σοφη κουβεντα!!!για ρωτα κι εμενα που μετα απο στραβη αναβαθμιση λογισμικου,το πηγα στην omnitech στη τζωρτζ στην Αθηνα,εμεινα ΕΝΑΜΙΣΗ (1 1/2) ΜΗΝΑ χωρις κινητο και απο τοτε ολο προβληματα βγαζει,παρα την αντικατασταση συσκευης που μου ειπαν οτι εκαναν...:mad:

 

Εγώ ψιλοδιαφωνώ εδώ. Με το που θα το πάρω στα χέρια μου, θα του καθαρίσω το vodafone live! Εντάξει, θα του δώσω 1-2 μέρες να δω ότι λειτουργεί και μετά, bye-bye vodafone...

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω...

Το k800 δεν αναβαθμίζετε απο το internet όπως το k750 ?

Χρειαζεται αλλη διαδικασία?

Κανονικα μπορεις να κανεις update απο το ιντερνετ :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

opote lete na to afiso opos einai asxeta an oi neoteres versions kaliptoun diafora kena. an ginei kapoia stravi den mporei na perastei palaiotero firmware?

Δυστηχως οχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...