Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως οι φίλοι σου που έστειλες τις προσκλήσεις να μην έχουν ανοίξει ακόμα το msn τους .Βέβαια παίζει να μην έχουν σταλεί , οπότε τσέκαρε το με τους φίλους σου που τους έχεις στείλει πρόσκληση και δεν σε έχουν κάνει φίλο.

πανε οι προσκλησεις αλλα απ οτι φαινεται ,πολυυυυυυυυυ αργα!!!δε γινεται δουλεια ετσι ομως..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Διεγραψα μια επαφη μου απο το msn, αλλα μετα πηγα στις Επιλογές και στην Προστασια Προσωπικων Δεδομενων και την επανεφερα... το προβλημα ποιο ειναι... μου εμφανιζει τωρα αυτη την επαφη στο προφιλ μου, ενω εγω δε θελω να φαινεται... πως μπορω να την διαγραψω απο το προφιλ μου στο Hotmail χωρις να την διαγραψω τελειως απο το δικτυο μου?? :blink:
Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά εσύ θες να φαίνεται μόνο στις επαφές του msn. Τότε θα πρέπει να πας στις επαφές του hotmail και να κάνεις διαγραφή της επαφής ώστε να μην φαίνεται στο προφίλ σου.
Link to comment
Share on other sites

Διεγραψα μια επαφη μου απο το msn, αλλα μετα πηγα στις Επιλογές και στην Προστασια Προσωπικων Δεδομενων και την επανεφερα... το προβλημα ποιο ειναι... μου εμφανιζει τωρα αυτη την επαφη στο προφιλ μου, ενω εγω δε θελω να φαινεται... πως μπορω να την διαγραψω απο το προφιλ μου στο Hotmail χωρις να την διαγραψω τελειως απο το δικτυο μου?? :blink:

Πρεπει να οφείλεται στο γεγονός ότι έχουν ουσιαστικά καταργήσει τα 2 είδη επαφών (προφιλ και messenger). Σε μένα είχαν αρχίσει να εμφανίζονται αυτόματα στο προφιλ οι επαφές μου, ενω δεν είχα κάνει ποτε προσθήκη.

 

Ψάχνοντας είχα πέσει σε αυτο (ή σε κάτι παρόμοιο, το νόημα είναι το ίδιο... )

People you previously don't have on your Profile are now listed there because your Windows Live Messenger contacts are now showing up on your Profile. With the new Windows Live release, we no longer have the concept of separate Messenger buddies and Profile friends- there's just one socila relationship: Windows Live friends.

(http://windowslivehelp.com/thread.aspx?threadid=e1f52443-ade3-4797-9ec4-2a187d1d6ea8)

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας...

@vakon_ αν το κανω αυτο, θα μου διαγραψει την επαφη και απο το msn.. το εχω δοκιμασει..

 

οποτε απο οτι καταλαβα ειναι γενικο το προβλημα και οχι μονο δικο μου... και τσεκαρα τα προφιλ και των υπολοιπων επαφων μου και γραφει οτι τους εχω προσκαλεσει να γινουμε φιλοι, αρα να μπουν στο προφιλ μου, χωρις εγω να το εχω κανει... πολυ βλακεια :angry:

Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας...

@vakon_ αν το κανω αυτο, θα μου διαγραψει την επαφη και απο το msn.. το εχω δοκιμασει..

 

οποτε απο οτι καταλαβα ειναι γενικο το προβλημα και οχι μονο δικο μου... και τσεκαρα τα προφιλ και των υπολοιπων επαφων μου και γραφει οτι τους εχω προσκαλεσει να γινουμε φιλοι, αρα να μπουν στο προφιλ μου, χωρις εγω να το εχω κανει... πολυ βλακεια :angry:

 

δξ αν το είδες, αλλά στη 2η σελίδα προτείνει μια έμμεση λύση:

 

Hi guys,

 

Thank you for your feedback on the integration of your Messenger buddies and Profile friends. We apologize for any inconvenience this may have caused you.

 

For now, if you don't want people to be able to see who are on "Your friends" list, you can hide it from your Profile page. Here are the steps to hide your friends list:

 

1. Sign in to profiles with your Windows Live ID.

2. Click on "Privacy" settings, then "Advanced".

3. Under Profiles and search, click on "Basic information".

4. Under Friends list, move the slider to "Just me" and click "Save".

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Πώς διαγράφω ένα emoticon;

 

Εργαλεια --> Εmoticon --> Επιλεγεις ποιο θες και πατας καταργηση.

 

Δεν μπορεις να καταργησεις αυτα που εχει απο "μαμα".

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κατέβασα την msn beta έκδοση για το win7 , όταν άνοιξα το παράθυρο και πάτησα για σύνδεση μου έβγαλε αντιμετώπιση προβλημάτος , πήγα αμέσως στην βοήθεια ,έκανα ότι μου έγραφε, διότι το ίδιο συμβεί και σε άλλους ,αλλά τίποτα και αποφάσισα μετά απο πολύ σκέψη και επειδή δεν μπορούσα να βγάλω άκρη να κατέβασω την προηγούμενη έκδοση του msn 9 .Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλον το ίδιο πρόβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια η καινουρια εκδοση τι νεο θα εχει???Να ρωτησω και κατι αλλο?ειχα τον 8.5 και οταν εβαλα τον 9.0 δεν μου εβγαζε καποιες επαφες ενω τις ειχα μεσα στο msn..ξερεται τι φτεει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια η καινουρια εκδοση τι νεο θα εχει???Να ρωτησω και κατι αλλο?ειχα τον 8.5 και οταν εβαλα τον 9.0 δεν μου εβγαζε καποιες επαφες ενω τις ειχα μεσα στο msn..ξερεται τι φτεει?

 

λογικα τις επαφες σου τις βγαζει οταν κανεις loggin με το account του Windows live δεν εχει σχεση το προγραμμα ...

Link to comment
Share on other sites

λογικα τις επαφες σου τις βγαζει οταν κανεις loggin με το account του Windows live δεν εχει σχεση το προγραμμα ...

ευχαριστω φιλε μου..εχω πει στις επαφες μου αυτες να μου μιλανε για να ανοιξει παραθυρο..;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
οχι μολις εισελθεις στον δευτερο θα σε πεταξει εξω απο τον πρωτο...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μία φορά ήμουν συνδεδεμένος από το κινητό και έπειτα συνδέθηκα από τον υπολογιστή και ήταν ανοιχτά και τα δύο!
Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο πρσπαθησα να κανω με windows mobile κινητο αλλα με πεταξε απο τον υπολογιστη!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα εχω μπει σε 2 υπολογιστες συνχρονως...και το εχω δοκιμασει και με 2 λογαριασμους..;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα εχω μπει σε 2 υπολογιστες συνχρονως...και το εχω δοκιμασει και με 2 λογαριασμους..;)

 

Και εγώ το έχω κάνει και έχει δουλέεψει.. Βέβαια, αυτό ισχύει για την επίσημη έκδοση του WLM και δεν ισχύει με την καινούργια beta έκδοση που κυκλοφορεί. Την είχα δοκιμάσει παλαιότερα και με λύπη μου διαπίστωσα πως όταν έκανα log in το λογαριασμό μου και σε άλλον υπολογιστή ο beta messenger με ρωτούσε που θέλω να είμαι συνδεδεμένος χωρίς να μου δίνει την επιλογή να είμαι συνδεδεμένος και στους δύο.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Mε το apatch μπορεις να εχεις πολλα msn ανοιχτα ταυτοχρονα. Aυτο ισχυει στον ιδιο υπολογιστη. Λογικα σε 2 διαφορετικους θα πρεπει να εχουν και οι δυο το apatch. Αλλιως ο ενας με msn και ο αλλος με ebuddy ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω κάνει και έχει δουλέεψει.. Βέβαια, αυτό ισχύει για την επίσημη έκδοση του WLM και δεν ισχύει με την καινούργια beta έκδοση που κυκλοφορεί. Την είχα δοκιμάσει παλαιότερα και με λύπη μου διαπίστωσα πως όταν έκανα log in το λογαριασμό μου και σε άλλον υπολογιστή ο beta messenger με ρωτούσε που θέλω να είμαι συνδεδεμένος χωρίς να μου δίνει την επιλογή να είμαι συνδεδεμένος και στους δύο.

 

ακριβως αυτο αρα εγω εχω beta....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας το παρακάτω gadget να μας πει αν λειτουργεί με την τελευταία έκδοση μσν και με windows 7? :p

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wjxyX1ZBoK8&feature=related]YouTube- www.SVP.co.uk i-Buddy, the ultimate MSN gadget![/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιαίτερο. Απλά όταν σου στέλνουν μήνυμα στο msn αυτό αναβοσβήνει και κουνιέται. Επίσης ανάλογα τί emoticon θα στείλει ο άλλος ανάβει και διαφορετικό χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...