Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το multirama το έχει 11 ευρώ (προσφορά κι όλας! :p ). Αλλά και στο ίντερνετ αν κοιτάξεις πάνω κάτω τόσο έχει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος δοκιμασμενος τροπος για να μεταφερω τις επαφες μου απο το 1 mail στο αλλο?εκανα εξαγωγη κ εισαγωγη επαφων μεσα απο το wlm αλλα δε πηγαν σε ολες τις επαφες προσκλησεις...
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα το ibuddy από ebay, μαζί με έξοδα αποστολής βγαίνει στα 12€.

 

 

Update:

Μήπως έχει κανένας το παρακάτω gadget να μας πει αν λειτουργεί με την τελευταία έκδοση μσν και με windows 7? :p

Δεν είναι συμβατό με Windows 7. Αν εχει βρει κάποιος τρόπο να το δουλέψει ας ενημερώσει.

Edited by thief
Συνεχόμενα μηνύματα - μπορείς να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπερα.εχω το εξης προβλημα.οταν πχ καποιος μου στειλει ενα διαφημιστικο (απο moultiramma πχ) κ παω να το ανοιξω, βγαινει ενα εικονιδιο κ μου λεει οτι η εφαρμογη δεν βρεθηκε!πιο παλια δεν ειχα αυτο το προβλημα.μηπως μπορειτε να με βοηθησετε;εαν κατεβασω στα αγγλικα το msn ειναι ολα μια χαρα!!ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

τι αρχειο ειναι αυτο??που σου στελνει..στο chat εννοεις οτι γινεται??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τι αρχειο ειναι αυτο??που σου στελνει..στο chat εννοεις οτι γινεται??

 

ναι φιλε μου.τα αρχεια αυτα ειναι απο διαφορες διευθυνσεις.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε λινκ ερχονται αυτα τα αρχεια??

 

Ναι. οταν μπαινω ομως στην αρχικη σελιδα μου στο windows live κ παω στα μυνηματα στα εισερχομενα, απο εκει μπορω να τα ανοιξω!παω στο link κ με μεταφερει!! ξερω εγω ειναι λιγο κουλο.ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω κ 2 εβδομαδες εχω το εξης προβλημα.οταν καποιος μου στειλει ενα μυνημα κ παω στο link του,μου λεει ενα εικονιδιο οτι η εφαρμογη δεν βρεθηκε!ενω οταν ανοιγω την αρχικη σελιδα του windows live messenger,εκει ειναι ολα ενταξει.(μιλαω στα εισερχομενα).τι να επαθε;δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε!εχω τα windows 7.εκανα απεγκατασταση κ επαναεγκατασταση αλλα τα ιδια παλι.μια λυση εαν ειναι δυνατον;ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω κ 2 εβδομαδες εχω το εξης προβλημα.οταν καποιος μου στειλει ενα μυνημα κ παω στο link του,μου λεει ενα εικονιδιο οτι η εφαρμογη δεν βρεθηκε!ενω οταν ανοιγω την αρχικη σελιδα του windows live messenger,εκει ειναι ολα ενταξει.(μιλαω στα εισερχομενα).τι να επαθε;δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε!εχω τα windows 7.εκανα απεγκατασταση κ επαναεγκατασταση αλλα τα ιδια παλι.μια λυση εαν ειναι δυνατον;ευχαριστω.

 

Σου στελνει καποιος μεσω messenger ενα url link και πατας τον συνδεσμο να ανοιξει η σελιδα του browser και δεν μπορει? Ποια εφαρμογη δεν βρισκει??

 

Δες εργαλεια--> επιλογες--> ασφαλεια μηπως εχεις βαλει ξε/τσεκαρει καποια επιλογη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

giorgos1966 θα σε παρακαλέσω να μην κάνεις τις ίδιες ερωτήσεις σε διαφορετικά θέματα. Μία ερώτηση αρκεί, όποιος γνωρίζει θα απαντήσει.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πρίν από μια 15αριά μέρες , ένω απαντούσα στις ευχές για τα γενέθλια μου από τις επαφές μου στο Windows Live Messenger, άρχισαν να μου έρχονται ασταμάτητα invites από αμέτρητα email , περίπου 20 το δεπτερόλεπτο.

Έκανα logout για να μην κολλήσει ο υπολογιστής. Όμως, όταν προσπάθησα να ξαναμπώ, κατάλαβα ότι το Hotmail είχε κάνει ban το email μου για λόγους προστασίας.

 

Όμως τώρα, όταν προσπαθώ να ξαναμπώ στο MSN (windows live messenger) μου βγάζει ότι κάνω λάθος τον κωδικό , με όποιο mail και να μπώ. Τα pass ειναι σωστά και λειτουργούν στο hotmail.com .

 

Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει?

Δοκίμασα επανεγκατάσταση, κατέβασα και άλλες εκδόσεις , επίσημες και μη, και συνεχίζεται το ίδιο θέμα.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Σου στελνει καποιος μεσω messenger ενα url link και πατας τον συνδεσμο να ανοιξει η σελιδα του browser και δεν μπορει? Ποια εφαρμογη δεν βρισκει??

 

Δες εργαλεια--> επιλογες--> ασφαλεια μηπως εχεις βαλει ξε/τσεκαρει καποια επιλογη.

σωστα οπως το λες φιλε μου.οτι κ να μου στειλουν πχ απο facebook-multiramma,δεν τα ανοιγει τα link!! για το παρακατω ακριβως που θα παω να δω ;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

σωστα οπως το λες φιλε μου.οτι κ να μου στειλουν πχ απο facebook-multiramma,δεν τα ανοιγει τα link!! για το παρακατω ακριβως που θα παω να δω ;

 

Σου ειπα απο τη γραμμη εργασιας του μενου πηγαινε εργαλεια--> επιλογες--> ασφαλεια και δες τι επιλογες εχει τικαρισμενες ή οχι.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα απο τη γραμμη εργασιας του μενου πηγαινε εργαλεια--> επιλογες--> ασφαλεια και δες τι επιλογες εχει τικαρισμενες ή οχι.

 

ειναι ολα ενταξει.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λοιπόν, χθες μου έκανε Update το Essentials το MSN στου 2011. Ε, από τότε με πετά ανά 2 λεπτά και δε με βάζει κ ο άλλος δε παίρνει τα μηνύματά μου. Τι σκατά συμβαίνει πάλι;
Link to comment
Share on other sites

εγω το κατεβασα,λειτουργει κανονικα,απλα δεν ειναι συμβατο ακομα ουτε messenger plus live ουτε messenger discovery..το σκεφτομαι να επιστρεψω στην προηγουμενη εκδοση μεχρι να βγουν τα updates...
Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κάπου το install της προηγούμενης, PLEASE, στείλτο μου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...