Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσει D900 που είναι κλειδωμένο στην Τ-mobile?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω που ειχα ενα ν3 κλειδωμενο απο τ-μομπαιλ το πηγα σε μαγαζι κινητων(οχι αλυσιδας) κ μου το στειλανε στα κεντρικα της μοτορολα στην αθηνα.ενα μηνα παντως τραβηξε η ιστορια

Τωρα για σαμσουνγκ εχω ακουσει οτι δεν ξεκλειδωνει,εχει πολυ αυστηρη πολιτικη σε αυτο το θεμα.Δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.Θα σου πουν κ τα αλλα τα παιδια εδω μεσα

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω το D900i με καρτα 1Gb. Μεσα στην καρτα μετεφερα 170 φωτογραφιες που μεχρι τωρα ηταν αποθηκευμενες στη μνημη του τηλεφωνου. Το αποτελεσμα ειναι οτι στην ουσια η καρτα ειναι πρακτικα αχρηστη, αφου ο χρονος που χρειαζεσαι για να μετακινηθεις απο τη μια φωτο στην αλλη, ειναι καθαρα απαγορευτικος.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν αυτη η καθυστερηση οφειλεται στον τυπο της καρτας (ετσι ειναι σε ολες, ασχετα με το κινητο) ή οφειλεται στο λειτουργικο του συγκεκριμενου τηλεφωνου;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το D900i με καρτα 1Gb. Μεσα στην καρτα μετεφερα 170 φωτογραφιες που μεχρι τωρα ηταν αποθηκευμενες στη μνημη του τηλεφωνου. Το αποτελεσμα ειναι οτι στην ουσια η καρτα ειναι πρακτικα αχρηστη, αφου ο χρονος που χρειαζεσαι για να μετακινηθεις απο τη μια φωτο στην αλλη, ειναι καθαρα απαγορευτικος.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν αυτη η καθυστερηση οφειλεται στον τυπο της καρτας (ετσι ειναι σε ολες, ασχετα με το κινητο) ή οφειλεται στο λειτουργικο του συγκεκριμενου τηλεφωνου;

 

Στον επεξεργαστή του τηλεφώνου οφείλεται.

Τι μέγεθος έχουν οι φώτο και αργεί τόσο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στον επεξεργαστή του τηλεφώνου οφείλεται.

Τι μέγεθος έχουν οι φώτο και αργεί τόσο?

 

Οι φωτογραφιες ειναι τραβηγμενες απο το ιδιο το κινητο. Το μεγεθος τους ποικιλει απο 100k μεχρι 500k.

Αν ομως το προβλημα της αργοποριας οφειλεται στον επεξεργαστη του τηλεφωνου, φανταζομαι τοτε οτι το αντιμετωπιζουν ολοι οι κατοχοι του τηλεφωνου αυτου.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα φανταζεσαι.Ειναι προτιμοτερο να εχεις τις φωτο σου στη μνημη του κινητου παρα στην καρτα γιατι αργοπορει παρα πολυ να τις φορτωσει και δεν οφειλεται βεβαια στην καρτα αυτη η αργοπορια.Και το πιο σπαστικο ειναι οτι οταν βαζεις τις φωτο στην καρτα δεν υπαρχει thumbnail
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες ειναι τραβηγμενες απο το ιδιο το κινητο. Το μεγεθος τους ποικιλει απο 100k μεχρι 500k.

Αν ομως το προβλημα της αργοποριας οφειλεται στον επεξεργαστη του τηλεφωνου, φανταζομαι τοτε οτι το αντιμετωπιζουν ολοι οι κατοχοι του τηλεφωνου αυτου.

 

Σωστα φανταζεσαι.Ειναι προτιμοτερο να εχεις τις φωτο σου στη μνημη του κινητου παρα στην καρτα γιατι αργοπορει παρα πολυ να τις φορτωσει και δεν οφειλεται βεβαια στην καρτα αυτη η αργοπορια.Και το πιο σπαστικο ειναι οτι οταν βαζεις τις φωτο στην καρτα δεν υπαρχει thumbnail

Τώρα καταλαβαίνεις πιστεύω γιατί αυτή η εταιρία δεν μπορεί να πάει μπροστά:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalispera...pira k egw xthes to d900i...poly kalo kinito gia ta xrimata tou pleon kai poly dyseyreto! na sas rwtisw... exw rythmisei to slide otan to kleinw na mi kleidwnei aytomata...pws kleidwnoun ta pliktra meta apo ayto?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Το d900 μου χάλασε , βασικά δεν διαβάζει την sim μου έτσι πήρα το iphone :) .

Το πρόβλημα είναι ότι όλα μου τα contacts είναι στη μνήμη του τηλεφώνου που δεν μπορεί να ανοίξει επειδή δεν δέχεται sim κάρτα και δεν σε βάζει στο μενού.

Υπάρχει κάπιος τρελλός τρόπος με κολπάκια και αριθμούς στην αρχή για να με βάλει στο μενού χωρίς sim ?

 

Δοκίμασα να το ενώσω με το pc αλλά το βλεπει σαν κλειστό όταν είναι εκεί που δεν βλέπει sim

 

Σας ευχαριστώ

 

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

Απο που πηρες το ιphone? και πόσο περιπου...? οσο για το θεμα σου δε γνωριζω...
Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

Paidia enas filos mou pire to d900i prin liges meres, oraio tilefono. Mporeite na mou peite (oso pio analutika ginetai) pos mporo na balo efarmoges kai paixnidia? Y.G den exo idea apo samsung!

 

Eyxaristo

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ζητας πολλα γιατι απο οτι ξερω δεν βαζει τιποτα περα απο καποια παιχνιδακια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

re paidia kouniete katholou?esas?emena otan to anoigo i othoni psilo kounietai xiliosta...na to pao piso?

 

kai emena to idio.simera to pira alla psilokounietai ka apo tis dio pleyres.na to pao sto plaisio gia allagi syskeyis?

Link to comment
Share on other sites

ela file tolispao13...ego sikothika simera proi proi kai to piga...mou pane oti den mporoume na sto allaksoume giati ola ta slide kinita einai etsi!kouniontai!eleos tou leo aptin proti mera?kai fisika den isxiei se kanena!t leo ego xoris kinito allo den feugo...kai mou leei pame ston dieuthinti.pao kai pigame to kitaei pame vlepoume alla koutia kai anoikse ena olokainourio pou den kouniete katholou!kai mou to allakse!!!!!opote pane...min pareis to diko m mono...xaxaxa
Link to comment
Share on other sites

kouniete to meros opou einai i othoni!!!kouniotan mallon tora to kainourio einai teleio...diladi ama kounouses me anoixto to slide to kinito kouniotan to kommati pou einai i othoni....esi ta allazeis nomizo me to asteraki psaksto....apo to plaisio to pira!
Link to comment
Share on other sites

min to afiseis gia elenxo...proton tha sto ksepatosoun sto anoikse klise oli tin ora...den tha kanoun tpt...kai telos tha to ksanapareis piso se xeiroterri katastasi!panto piso kai pare i to idio kalo i allo....kai kane auta pou sou eipa
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

θα ήθελα να κάνω μια ακυρη εντελώς ερώτηση σχετικά με το D900i, το οποίο σκέφτομαι να αγοράσω.

 

Αν το κινητό είναι κλειστό, το ξυπνητήρι λειτουργεί;

 

:lol:

I tell you to enjoy life, I wish I could but it's too late
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...