Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ! Όπως καταλαβαίνεις το να κλείνεις το κινητό το βράδυ είναι ενα κρίσιμο ζήτημα (όπως και το να ξυπνήσεις το πρωί για τη δουλειά...)

;)

I tell you to enjoy life, I wish I could but it's too late
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kapios pou na exei auto to kinito as mou apadisei...

1on exw valei tin microsd karta mnimis tou 1GB kai den vlepw stin mnimi tou kinitou na exei perastei.

2. paw na perasw video apo to pc sto tilefono meso tou samsung pc Studio kai mou leei i diadikasia den ipostirizetai enw einai se 3gp i mp4.

Euxaristw

Link to comment
Share on other sites

kapios pou na exei auto to kinito as mou apadisei...

1on exw valei tin microsd karta mnimis tou 1GB kai den vlepw stin mnimi tou kinitou na exei perastei.

2. paw na perasw video apo to pc sto tilefono meso tou samsung pc Studio kai mou leei i diadikasia den ipostirizetai enw einai se 3gp i mp4.

Euxaristw

Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati?ta apestalmena minimata giati einai panta 0?kai den emfanizei se mena ta minimata pou exo steilei?mono eiserxomena exei ola osa exo lavei.ta apestalmena den ta xei pouthena..!giati kserei kaneis?mipos thelei kamia rithmisi?
Link to comment
Share on other sites

na rotiso kati?ta apestalmena minimata giati einai panta 0?kai den emfanizei se mena ta minimata pou exo steilei?mono eiserxomena exei ola osa exo lavei.ta apestalmena den ta xei pouthena..!giati kserei kaneis?mipos thelei kamia rithmisi?

όταν πας να στείλεις ένα μήνυμα έχεις κάποιες επιλογές.Εσύ προφανώς πατάς την επιλογή "μόνο αποστολή".Αν πατήσεις "αποθύκευση και αποστολή" τότε θα στο κρατήσει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kapios pou na exei auto to kinito as mou apadisei...

1on exw valei tin microsd karta mnimis tou 1GB kai den vlepw stin mnimi tou kinitou na exei perastei.

2. paw na perasw video apo to pc sto tilefono meso tou samsung pc Studio kai mou leei i diadikasia den ipostirizetai enw einai se 3gp i mp4.

Euxaristw

1. την εξτρά μνήμη σεν θα την δεις μέσα από την μνήμη του κινητού γιατί δεν ανήκει εκεί.Αυτή τη στιγμή δεν έχω την μνήμη πάνω για να σου ακριβώς που την βλέπεις αλλά αν θυμάμαι καλά είναι "μενού>ρυθμίσεις>μνήμη".

2. γιατί δεν δοκιμάζεις να περάσεις τα βίντεο που θες μέσω explorer?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όταν πας να στείλεις ένα μήνυμα έχεις κάποιες επιλογές.Εσύ προφανώς πατάς την επιλογή "μόνο αποστολή".Αν πατήσεις "αποθύκευση και αποστολή" τότε θα στο κρατήσει.:)

 

thanks file poli...:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

1. την εξτρά μνήμη σεν θα την δεις μέσα από την μνήμη του κινητού γιατί δεν ανήκει εκεί.Αυτή τη στιγμή δεν έχω την μνήμη πάνω για να σου ακριβώς που την βλέπεις αλλά αν θυμάμαι καλά είναι "μενού>ρυθμίσεις>μνήμη".

2. γιατί δεν δοκιμάζεις να περάσεις τα βίντεο που θες μέσω explorer?

 

 

Vasika otan paw na perasw ena video mou leei to bitrate den einai swsto kati tetio. profanos thelei kapia tropopoiisi to arxeio.. den xerw omws pou kai pws na to kanw wste na leitourgisei swsta... an gnwrizei kapios pia einai i diadikasia gia tin metatropi enos video as mou pei parakalw.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Samsung D900i λιγότερο από χρόνο το οποίο μου παρουσίασε σφάλμα στο λογισμικό.Το έστειλα στo Service της Samsung στα κεντρικά γιατί στην περιοχή μου δεν υπάρχει εξουσοδοτημένος τεχνικός(Καρδίτσα).Αφού πέρασαν 20 μέρες πήρα τηλ να μάθω τί απέγινε το κινητό μου και μου είπαν οτι ακόμα ψάχνουν να βρούν τί έχει και οτι το έστειλαν σε άλλο εξωτερικό συνεργείο για ψάξιμο. Τελικά μετά απο 40 μέρες έρευνας ανακάλυψαν οτι η πλακέτα έχει στρέβλωση και οτι η επισκευή κοστίζει 174€. Τους ρώτησα πώς μπορεί

να προκλήθηκε η στρέβλωση της πλακέτας και μου απάντησαν από πτώση ή από απότομο κούνημα.

Έχουν περάσει πολλά κινητά από τα χέρια μου από διάφορες εταιρίες κυρίως Nokia. Το πρώτο μου Samsung νόμιζα πως μπορεί επάξια να ανταγωνιστεί τα προηγούμενα. Αλλά απογοητεύτηκα οικτρά.

Χωρίς πτώση και και χωρίς πολλά G στραβώνουν οι πλακέτες στα Samsung?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις μιας και θα πάρω συσκευή Samsung μετά από τόσα χρόνια πιστός στην S.E.

 

Aκόμα δεν έχω αποφασίσει D900i vs G600,βασικά ανάλογα την επιδότηση.

 

Λοιπόν μερικές ερωτήσεις

1)Το ξυπνητήρι λειτουργεί με κλειστό το κινητό?

2) Ηχος και δόνηση πάνε μαζί ?γιατί κάποια samsung δεν συνδυάζονταν..

3)Το D900i δεν διαβάζει word/pdf etc ,μπορώ να του κάνω install τον Piscal viewer ώστε να τα διαβάζει?

4)Με μια 2gb κάρτα είναι απελπιστικά αργό?

 

Thanks εκ των προτέρων.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις μιας και θα πάρω συσκευή Samsung μετά από τόσα χρόνια πιστός στην S.E.

 

Aκόμα δεν έχω αποφασίσει D900i vs G600,βασικά ανάλογα την επιδότηση.

 

Λοιπόν μερικές ερωτήσεις

1)Το ξυπνητήρι λειτουργεί με κλειστό το κινητό?

2) Ηχος και δόνηση πάνε μαζί ?γιατί κάποια samsung δεν συνδυάζονταν..

3)Το D900i δεν διαβάζει word/pdf etc ,μπορώ να του κάνω install τον Piscal viewer ώστε να τα διαβάζει?

4)Με μια 2gb κάρτα είναι απελπιστικά αργό?

 

Thanks εκ των προτέρων.

to d900i pou to exo isxuoun

1)leitourgei kanonika

2)nai

3)den nomizo kata 99% oxi

4)otidipote karta kai na valeis kai sta 2 tha einai arga...ta samsung etsi einai.apla to d900i exei 70mb peripou mono tou kai emena prosopika den m xreiastike parapano ta pernao sto pc!

Link to comment
Share on other sites

Paidia enas filos mou pire to d900i prin liges meres, oraio tilefono. Mporeite na mou peite (oso pio analutika ginetai) pos mporo na balo efarmoges kai paixnidia? Y.G den exo idea apo samsung!

 

Eyxaristo

 

Den 3erei kaneis na mou pei pos 8a baloume games sto d900?

An 3erei kapoios as me boi8isei.

Euxaristo!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Προσπαθώ να απενεργοποιήσω τον ήχο των πλήκτρων, αλλά η συγκεκριμένη επιλογή είναι γρκιζαρισμένη -> δηλ. δεν επιλέγεται.

 

Γνωρίζετε κάτι;

I tell you to enjoy life, I wish I could but it's too late
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Προσπαθώ να απενεργοποιήσω τον ήχο των πλήκτρων, αλλά η συγκεκριμένη επιλογή είναι γρκιζαρισμένη -> δηλ. δεν επιλέγεται.

 

Γνωρίζετε κάτι;

απο αριστερα με το πληκτρο εντασης χαμηλωσε την ενταση των πληκτρων

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Samsung D900i λιγότερο από χρόνο το οποίο μου παρουσίασε σφάλμα στο λογισμικό.Το έστειλα στo Service της Samsung στα κεντρικά γιατί στην περιοχή μου δεν υπάρχει εξουσοδοτημένος τεχνικός(Καρδίτσα).Αφού πέρασαν 20 μέρες πήρα τηλ να μάθω τί απέγινε το κινητό μου και μου είπαν οτι ακόμα ψάχνουν να βρούν τί έχει και οτι το έστειλαν σε άλλο εξωτερικό συνεργείο για ψάξιμο. Τελικά μετά απο 40 μέρες έρευνας ανακάλυψαν οτι η πλακέτα έχει στρέβλωση και οτι η επισκευή κοστίζει 174€. Τους ρώτησα πώς μπορεί

να προκλήθηκε η στρέβλωση της πλακέτας και μου απάντησαν από πτώση ή από απότομο κούνημα.

Έχουν περάσει πολλά κινητά από τα χέρια μου από διάφορες εταιρίες κυρίως Nokia. Το πρώτο μου Samsung νόμιζα πως μπορεί επάξια να ανταγωνιστεί τα προηγούμενα. Αλλά απογοητεύτηκα οικτρά.

Χωρίς πτώση και και χωρίς πολλά G στραβώνουν οι πλακέτες στα Samsung?

 

Όχι φίλε μου, οι πλακέτες δεν στραβώνουν με τα G.

Αλλά δεν είναι απαραίτητο να σου έπεσε και κάτω.Μπορεί να το είχες στην κωλότσεπη και να έκατσες πάνω του για παράδειγμα.

Μια πλαστική συσκευή με τέτοιο μικρό πάχος είναι λογικό να έχει μειωμένη αντοχή

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

1. την εξτρά μνήμη σεν θα την δεις μέσα από την μνήμη του κινητού γιατί δεν ανήκει εκεί.Αυτή τη στιγμή δεν έχω την μνήμη πάνω για να σου ακριβώς που την βλέπεις αλλά αν θυμάμαι καλά είναι "μενού>ρυθμίσεις>μνήμη".

2. γιατί δεν δοκιμάζεις να περάσεις τα βίντεο που θες μέσω explorer?

 

Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να περαστεί αρχείο από τον υπολογιστή απευθείας στην κάρτα μνήμης;

I tell you to enjoy life, I wish I could but it's too late
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να περαστεί αρχείο από τον υπολογιστή απευθείας στην κάρτα μνήμης;

 

αν εχεις card reader εισαι οκ.μεσα απο το λογισμικο του κινητου oxi

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
fiati genika kserei kaneis gia firmware hack gia auto to kinito???na kserete tpt rikste to!

 

Υπάρχει ειδικό θέμα για τα ζητήματα αυτά;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=261

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...