Jump to content

Ποια είναι η ομορφότερη κοπέλα σε ξένη σειρά;


Lux
 Κοινοποίηση

Ποια είναι η ομορφότερη κοπέλα σε ξένη σειρά;  

229 members have voted

  1. 1. Ποια είναι η ομορφότερη κοπέλα σε ξένη σειρά;

    • Kristin Kreuk (Smallville)
      30
    • Evangeline Lilly (Lost)
      42
    • Elisha Cuthbert (24)
      22
    • Mischa Barton (O.C)
      23
    • Jessica Biel (7th Heaven)
      20
    • Jennifer Garner (Alias)
      17
    • Kristen Bell (Veronica Mars)
      19
    • Eva Longoria (Desperate Housewives)
      13
    • Alexis Bledel (Gilmore Girls)
      27
    • Άλλη, ποιά;
      16


Recommended Posts

Ουτε την Kristanna Loken βαλατε... (MKC - Taja)

Ούτε την Sarah Wynter (24 - Kate)

(και τρύπωσε η Cuthbert o τρυποκάρυδος)

ε μα είναι δυνατόν;

 

:respect:

 

Επίσης η Miss anorexia nervosa 2006 Mischa Barton τί δουλειά έχει στη δημοσκόπηση;

Καλά που μπήκε η Garner τουλάχιστον να έχω κάποια να ψηφίσω.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 397
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βλεπω οτι υπαρχουν πολλες επιλογες και αλλες τοσες διαφορετικες αποψεις!:)

Εμενα παντως μου αρεσει πολυ η Teri Hatcher:heat:, ξερω δεν ειναι κανενα πιπινι:grin: (πατημενη 40-αρα), αλλα ειναι πολυ μωρο!:up:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι υπαρχουν πολλες επιλογες και αλλες τοσες διαφορετικες αποψεις!:)

Εμενα παντως μου αρεσει πολυ η Teri Hatcher:heat:, ξερω δεν ειναι κανενα πιπινι:grin: (πατημενη 40-αρα), αλλα ειναι πολυ μωρο!:up:

Ryback3 μόλις μπήκες στη λίστα των φίλων μου!!

 

Αυτή η γυναίκα με τρελαίνει :drool:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Evie Lilly. Και Eva Longoria (άλλα είναι θεόκοντη!)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει πια, δε βάλατε τη μια, δε βάλατε την άλλη; :mad:

10 επιλογές παίρνει η δημοσκόπηση, 1000 έχετε πει από κάτω. Είναι δυνατόν να μπουν όλες ή κατά παραγγελία αυτές που θέλους όσοι γκρινιάζουν;

 

Επιλογή έγινε από όσες είχαν αναφερθεί στο θέμα και φυσικά από σειρές που είναι πιο γνωστές ή παίζονται αυτή τη στιγμή. Και φυσικά οι πιο πολλές από αυτές είναι αντικειμενικά όμορφες. Και μένα δεν είναι μέσα η αγαπημένη μου πρωταγωνίστρια αλλά δε θα πάθω και τίποτα :lol:

 

Αν δεν υπάρχει στη δημοσκόπηση η ηθοποιός που σας αρέσει, μπορείτε να τη γράφετε στο μήνυμά σας.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Xcuse you αλλά οι γυναίκες έχετε τραγικό γούστο όσον αφορά άλλες γυναίκες :X

Την πρώτη ούτε στο δρόμο δε θα την κοίταγα.

Στο ίδιο θέμα έχω αναφέρει ότι μ'αρέσει πάρα πολύ η Elisha Cuthbert ;) Πίστεψέ με,εκτιμώ το όμορφο,ακόμα κι όταν πρόκειται για γυναίκα,δεν είμαι καμιά κομπλεξική.Απλά η δεύτερη που λες δεν έχει κάτι που να μου κάνει κλικ στο πρόσωπο,ενώ η πρώτη είναι πάρα πολύ γλυκιά,και αδικείται στη φωτογραφία που έδωσες γιατί είναι ντυμένη πολύ παιδικά και έχει στηθεί πολύ χαζά,πρέπει να ήταν πιο μικρή όταν την έβγαλε.Πάρε μια φωτό της πιο καλοστημένη για να είναι δίκαιη η αναμέτρηση,γιατί και της Molly Sims είναι στημένη:http://img166.imageshack.us/my.php?image=alexisbledel800x600nb9.jpg

Τώρα τι να πω,υποκειμενικά είναι αυτά βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

εγω ψηφισα Eva Longoria,κατ χει αυτη η κοπελα που μου αρεσει πολυ,αφου βλεπω και την σειρα που και που.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο θέμα έχω αναφέρει ότι μ'αρέσει πάρα πολύ η Elisha Cuthbert ;) Πίστεψέ με,εκτιμώ το όμορφο,ακόμα κι όταν πρόκειται για γυναίκα,δεν είμαι καμιά κομπλεξική.Απλά η δεύτερη που λες δεν έχει κάτι που να μου κάνει κλικ στο πρόσωπο,ενώ η πρώτη είναι πάρα πολύ γλυκιά,και αδικείται στη φωτογραφία που έδωσες γιατί είναι ντυμένη πολύ παιδικά και έχει στηθεί πολύ χαζά,πρέπει να ήταν πιο μικρή όταν την έβγαλε.Πάρε μια φωτό της πιο καλοστημένη για να είναι δίκαιη η αναμέτρηση,γιατί και της Molly Sims είναι στημένη:http://img166.imageshack.us/my.php?image=alexisbledel800x600nb9.jpg

Τώρα τι να πω,υποκειμενικά είναι αυτά βέβαια...

 

Φυσικά και το θέμα είναι υποκειμενικό, δε χωράει συζήτηση ως προς αυτό. Κατά τη γνώμη μου η συγκεκριμένη κοπέλα είναι γλυκιά, αλλά για τα δεδομένα της τηλεόρασης και του σινεμά όχι ιδιαίτερα όμορφη.

 

Υ.Γ. Η Cuthbert δε μου αρέσει καθόλου, δεν το βλέπω να συμφωνούμε σύντομα...:p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Φυσικά και το θέμα είναι υποκειμενικό, δε χωράει συζήτηση ως προς αυτό. Κατά τη γνώμη μου η συγκεκριμένη κοπέλα είναι γλυκιά, αλλά για τα δεδομένα της τηλεόρασης και του σινεμά όχι ιδιαίτερα όμορφη.

 

Υ.Γ. Η Cuthbert δε μου αρέσει καθόλου, δεν το βλέπω να συμφωνούμε σύντομα...:p

:lol: :lol: :lol: LoL τι να πω,άμα δεν σου αρέσει και η Elisha,μάλλον έχουμε τελείως διαφορετικά γούστα!:p
Link to comment
Share on other sites

elisha uber alles!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή δεν μπορώ να δώσω εξήγηση στο...παραφυσικό φαινόμενο πως κανένας άλλος δεν έχει ψηφίσει την Kristen Bell παρα μονάχα οτι φταίει το γεγονός πως είχα ποστάρει thumbnail και οχι κανονική photo, να την, με την ελπίδα να μην απογοητευτώ για τα γούστα σας!! ;)

 

http://img204.imageshack.us/img204/8918/kristenbell1024x76823294zo6pa2.jpg

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Xcuse you αλλά οι γυναίκες έχετε τραγικό γούστο όσον αφορά άλλες γυναίκες :X

Την πρώτη ούτε στο δρόμο δε θα την κοίταγα.

 

Δεν έχω ακούσει ΠΟΤΕ σωστότερη άποψη! Μα ποτέ όμως.

Οποια γυναίκα βρίσκω φτηνή και καρακιτσαριό, βλέπω τους άντρες να εκστασιάζονται.

Σε αντιθεση μ' αυτές που ενώ εμένα μ' αρέσουν, οι άντρες τις κοιτουν περιφρονητικά (επι τη ευκαιρία σας αρέσει καθόλου η κοπέλα που έπαιζε στο party of five, η Neve Campbell?)

Το ίδιο βλέπω ομως να γινεται και με το άλλο φυλο.

Γι' αυτους που μου αρέσουν, εισπράττω ένα "σιγά, πως ειναι έτσι αυτός.."

Αυτο δε το "αγύμναστος" ως μειονέκτημα, το 'χω ακουσει πολλεεες φορές (για να μην αναφερθώ περαιτέρω και βγω τελείως εκτός θέματος):X

Μπράβο Marvin. Πραγματικά το έθεσες στη σωστή του βάση το θέμα.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει ΠΟΤΕ σωστότερη άποψη! Μα ποτέ όμως.

Οποια γυναίκα βρίσκω φτηνή και καρακιτσαριό, βλέπω τους άντρες να εκστασιάζονται.

Σε αντιθεση μ' αυτές που ενώ εμένα μ' αρέσουν, οι άντρες τις κοιτουν περιφρονητικά (επι τη ευκαιρία σας αρέσει καθόλου η κοπέλα που έπαιζε στο party of five, η Neve Campbell?)

Το ίδιο βλέπω ομως να γινεται και με το άλλο φυλο.

Γι' αυτους που μου αρέσουν, εισπράττω ένα "σιγά, πως ειναι έτσι αυτός.."

Αυτο δε το "αγύμναστος" ως μειονέκτημα, το 'χω ακουσει πολλεεες φορές (για να μην αναφερθώ περαιτέρω και βγω τελείως εκτός θέματος):X

Μπράβο Marvin. Πραγματικά το έθεσες στη σωστή του βάση το θέμα.:)

Mπορεί να μας κατηγορείτε ως "επιφανειακούς" garfield, αλλά η αλήθεια είναι οτι όταν βλέπεις έναν άνθρωπο για πρώτη φορά δεν μπορείς να το κρίνεις από την προσωπικότητά του-γιατί απλά δεν την ξέρεις...

 

Έτσι θεωρώ πολύ φυσιολογικό να βρίσκουμε μια πολύ "εντυπωσιακή" γυναίκα κουκλάρα...χωρίς αυτό να σημαίνει πως αν της μιλήσουμε και είναι "Ε.Τ Go Home" δεν θα αλλάξουμε γνώμη...

 

Αυτό όμως που ποτέ δεν θα καταλάβω είναι το τι βρίσκουν πραγματικά, οι γυναίκες σε μερικούς άντρες που αντικειμενικά δεν είναι όμορφοι, από την πρώτη συνάνατηση! Προχτές ήμουν έξω με μια φίλη και βλέπουμε έναν τύπο με μούσι μέχρι το πάτωμα γυαλιά πατομπούκαλα και γυρίζει και μου κάνει "Ωραίο παιδί"... Εκεί φρίκαρα...και κυρίως γιατί δεν είναι η πρώτη που μου δείχνει κοπέλα (και όχι μόνο η συγκεκριμένη) τέρας για...Θεό...

 

Εν κατακλείδι, μπορεί οι άντρες να είμαστε πιο επιφανειακοί, αν και αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα πως αν ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ καλά μια γυναίκα δεν την θέλουμε και για την προσωπικότυητά της, το θεωρώ πιο φυσιολογικό από το να βλέπω έναν άντρα με μεγαλύτερα στήθια από την κοπέλα που συνοδεύει και να θεωρείται οτι έχει "τύπο" (να μια έκφραση που μου τη δίνει - κολλάει βέβαια σε άλλο θέμα!)

 

PS: Μια χαρά είναι η Neve Cambell...Εμένα μου άρεσε στα Scream...Στο Party of Five ήταν πολύ μικρή! ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει ΠΟΤΕ σωστότερη άποψη! Μα ποτέ όμως.

Οποια γυναίκα βρίσκω φτηνή και καρακιτσαριό, βλέπω τους άντρες να εκστασιάζονται.

Σε αντιθεση μ' αυτές που ενώ εμένα μ' αρέσουν, οι άντρες τις κοιτουν περιφρονητικά (επι τη ευκαιρία σας αρέσει καθόλου η κοπέλα που έπαιζε στο party of five, η Neve Campbell?)

Το ίδιο βλέπω ομως να γινεται και με το άλλο φυλο.

Γι' αυτους που μου αρέσουν, εισπράττω ένα "σιγά, πως ειναι έτσι αυτός.."

Αυτο δε το "αγύμναστος" ως μειονέκτημα, το 'χω ακουσει πολλεεες φορές (για να μην αναφερθώ περαιτέρω και βγω τελείως εκτός θέματος):X

Μπράβο Marvin. Πραγματικά το έθεσες στη σωστή του βάση το θέμα.:)

 

Nα 'σαι καλά, ό,τι μπορώ κάνω. :D

Αντιπαρέρχομαι βέβαια ότι μας αρέσουν μόνο οι φτηνιάρες και τα καρακιτσαριά, π.χ. η Μαστροκώστα, η Ματσούκα ή η Πάμελα Άντερσον δε μου αρέσουν, αλλά από την άλλη ορκίζομαι στην αντρική μου τιμή :p ότι δε θα αφήσω καμιά γυναίκα να με πείσει ότι η Σάρα Τζέσικα Πάρκερ είναι θεά και φταίω εγώ που δεν το βλέπω. :ninja:

Έχεις δίκιο φυσικά, λειτουργεί και ανάποδα. Π.χ. καταλαβαίνω γιατί πολλές γυναίκες βρίσκουν ωραίο το George Clooney, δεν καταλαβαίνω όμως γιατί τους αρέσει ο Antonio Banderas.

Πάντως η Neve Campbell πάντα μου άρεσε αν σε παρηγορεί αυτό.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Desert καθόλου επιφανειακούς δεν σας βρίσκω. Είναι εντελως διαφορετική η αισθητική μας απλά.

Φυσικό ειναι να σε τραβάει η εμφάνιση την πρωτη φορά και όχι ο χαρακτήρας. Απο κει ξεκινάνε άλλωστε όλα, χημεια, ελξη κλπ

Είναι πάντως περιεργο το πως, άτομα που απορρίπτουμε (εμφανισιακά) όντας στο ιδιο φύλο, τραβάνε την προσοχή και το ενδιαφερον στο αντίθετο(όπως η φιλη σου και ο τυπος με τα γυαλια και το μουσι).

Marvin συμφωνώ απολυτα με την άποψη σου για την Σάρα Τζέσικα Πάρκερ και ως γνήσια στριμμένη θα σου επαναλάβω αυτο που είπα στην κόρη μου προχτές γι αυτην "είναι τοσο αντιπαθητική κι ενω ειναι τόσο χάλια, θεωρει τον εαυτο της τόσο κουκλα, που χαίρομαι πααρα πολυ για τα στραβά που της συμβαινουν στη σειρά."

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή δεν μπορώ να δώσω εξήγηση στο...παραφυσικό φαινόμενο πως κανένας άλλος δεν έχει ψηφίσει την Kristen Bell

 

:p:lol:Ετσι μπραβο..να αραιωνουν μερικοι μερικοι απο την Teri Hatcher!:D

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

:) :D

 

Η Teri είναι ο έρωτας μου...η Kristen είναι ένα απλά one-week stand!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ολ δε μάνι η Κρίστεν φίλτατε Desert... :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πάντως νομίζω ότι οι περισσότερες από τις κοπέλες της δημοσκόπησης, λίγο πολύ αρέσουν σε όλους! Είναι κουκλάρες οι περισσότερες (για να μην πω όλες)!

Απλώς για μένα πιο ωραία είναι η Kristin Kreuk! :p

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ολ δε μάνι η Κρίστεν φίλτατε Desert... :up:

Όπως θα έλεγε και η Monica από το Friends:

"Ι ΚΝΟW!!!!!"

 

:love: :love: :up:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε παιδιά, έχετε δώσει 2 ψήφους στην Jessica Biel και 10 στην "ένα-με-το-πάτωμα" Eva Longoria???

 

Ωραίο σωματάκι έχει γενικά...αλλά εμένα μου θυμίζει τη Ειρήνη Μερκούρη!

 

(όχι οτι είναι κακό αυτό :ρ... Απλά δεν πιάνει την Jessica Biel με τίποτα! )

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε παιδιά, έχετε δώσει 2 ψήφους στην Jessica Biel και 10 στην "ένα-με-το-πάτωμα" Eva Longoria???

 

Ωραίο σωματάκι έχει γενικά...αλλά εμένα μου θυμίζει τη Ειρήνη Μερκούρη!

 

(όχι οτι είναι κακό αυτό :ρ... Απλά δεν πιάνει την Jessica Biel με τίποτα! )

 

+2 Απο μενα!!!:p

Jessica:love::love::love::love::love:...

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...