Jump to content

MyPhone meeting-Θεσσαλονίκη, 1/7/2006


billakosss
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το meeting;  

20 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το meeting;

    • 1η Ιουλίου
      11
    • 2η Ιουλίου
      0
    • Από Σεπτέμβρη...
      9


Recommended Posts

Πριν λίγο δέχτηκα κλήση στην ανοιχτή γραμμή meeting από κοπέλα του φόρουμ μας η οποία δήλωσε συμμετοχή αλλά ζήτησε να μην ανακοινωθεί δημόσια το όνομά της γιατί θέλει να κάνει δυνατή εμφάνιση αφού μαζευτούμε όλοι λέει :p PMNEDM τρέμεεεεε :devil: :lol:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 540
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι VIP μας έλειπαν :lol:

θα χουμε και Guest star!

ρε πανικος θα γινει!!

πετρο ποια ηταν???

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

θα χουμε και Guest star!

ρε πανικος θα γινει!!

πετρο ποια ηταν???

Δεν μπορώ να το ανακοινώσω δημόσια είπαμε! (βέβαια δεν δεσμεύτηκα να μην το πω με sms ή από το τηλέφωνο :p )

Υπομονή μέχρι την 1η Ιουλίου ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

να κανω το ιδιο λες και να τελειωνει σε 4?

πετρο να τα κανουμε family? :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην το κάνουμε και friends & family :lol:

 

@makis_thess: τώρα είδα το ποστ σου, άντε σε περιμένουμε και σένα :) (δηλαδή πρέπει να σε δούμε τυχαία στο δρόμο για να σε ενημερώσουμε ότι έχουμε meeting και να μπεις να δεις το σχετικό θέμα; :p )

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ίσως έρθω και εγώ. Έτσι...για αλλαγή!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά ένα σωρό εξέχουσα μέλη θα είναι παρόντα.. Εγώ μάλλον θα είμαι στο Ποσείδι.. :(

@hostolis

aparadektos...

Mono auto exw na pw...

:):):)

Tha pw stn mpampa na se kopsei!

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά ένα σωρό εξέχουσα μέλη θα είναι παρόντα.. Εγώ μάλλον θα είμαι στο Ποσείδι.. :(

θα ρθουμε και στο ποσειδι να κανουμε ενα μετε-meeting!

ο πετρος ο κωστακης μπορει να ειναι και αλλα μελη βεβαια....

θα μαζευτουμε εκει να πιουμε μερικα κοκτειλ δροσερα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά ένα σωρό εξέχουσα μέλη θα είναι παρόντα.. Εγώ μάλλον θα είμαι στο Ποσείδι.. :(

Έλα τώρα που δε θα έρθεις.

Ξέρω ντρέπεσαι, έτσι;

Θα πάμε μαζί βρε κουτό!:p

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά ένα σωρό εξέχουσα μέλη θα είναι παρόντα.. Εγώ μάλλον θα είμαι στο Ποσείδι.. :(

+1 :(

 

κάντε ρε ακόμη μια πρόβα...:p

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καμιά άλλη πρόβα θα κάνουμε; :D

Ε φυσικά και θα κάνουμε ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

στις 18/6 ή στις 25/6(κυριακη) θελετε μινι meeting???

και αν θα γινει....εσεις που θελετε να βρεθουμε νωριτερα...θα ρθειτε??

ή τσαμπα θα το κανουμε??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

στις 18/6 ή στις 25/6(κυριακη) θελετε μινι meeting???

και αν θα γινει....εσεις που θελετε να βρεθουμε νωριτερα...θα ρθειτε??

ή τσαμπα θα το κανουμε??

όχι 18 ρε bill...θα λοίπω το Σ/Κ

 

μεσοβδόμαδα ή στις 25 καλύτερα

 

 

οι εξέχουσες παρουσίες θα είναι...;;:p

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

θελετε Τεταρτη 21/6???

αποφασιστε, δεν εχω προβλημα εγω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

θελετε Τεταρτη 21/6???

αποφασιστε, δεν εχω προβλημα εγω.

Εγώ λέω να πούμε... ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 20.00 στα Κούκου και όποιος θέλει μπορεί να πηγαίνει :p :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην το κάνουμε και friends & family :lol:

 

@makis_thess: τώρα είδα το ποστ σου, άντε σε περιμένουμε και σένα :) (δηλαδή πρέπει να σε δούμε τυχαία στο δρόμο για να σε ενημερώσουμε ότι έχουμε meeting και να μπεις να δεις το σχετικό θέμα; :p )

 

να σε καλα παντος ! αν δεν το ελεγες ουτε καν θα το εβλεπα!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Αντε περιμενω να ρθει η ωρα να βγω φωτογραφιες,οι στιγμες θα ειναι μοναδικες,το ξερω,μια που εχουμε και καταληψεις αυτη την περιοδο ευκαιρια να χαλαρωσουμε περισσοτερο :D
Link to comment
Share on other sites

@ConMideX: Δηλαδή εγώ και ο billakosss δεν σου φτάνουμε; πρέπει να ξέρεις και άλλους για να έρθεις; ε; άντε μη σου φέρω και τη Μάρθα... :p

 

@billakosss: Για ποιο λόγο να το κάνουμε twin card; για να πάρεις εσύ τη δεύτερη σιμ; ας γελάσω σαρκαστικα :devil: :ρ για να μου κάνεις κανέναν τεράστιο λογαριασμό και να με κυνηγάει και η ΤΙΜ μετά μαζί με την alpha; κάνε μια νέα σύνδεση τον αριθμό 693 meeting για να έχεις και συ νούμερο και να αυξήσεις και τη συνδρομητική βάση! Μία κίνηση, διπλό κέρδος ;) :lol:

 

 

Kala loipon 8a er8o! Ayto einai apeilh! Gia na klepso tin doksa tou epitimou VIP pou 8a er8ei, 8a skaso miti me ena katakokkino triantafillo......MONO!!! :shifty:

... Peace! :blink:
Link to comment
Share on other sites

loipon loipon...edw eimai ki egw kai thelw na kanw merikes dilwseis kai protaseis...

 

arxika na pw oti perasa poly kala me ta paidia sto mini meeting kai para tis arxikes mou amfivolies epeidi ki egw den gnwriza kanenan nwritera...kati tetoio den stathike provlima oute stigmh:)

 

deuteron,epeidi sti 1 iouliu polloi tah einai halkidiki,kai anamesa tous mporei ki egw,tin wra tou meeting sthn thessaloniki,mporei na organwthei ena antistoixo halkidiki kai ta 2 meeting na einai se epikoinwnia:)

 

triton,prokalw tis kopeles na xeperasoume se arithmo tous antres...

 

tetarton,gia opoion zitisei mini meeting kai gia opoion to organwsei(billakos dld), na exei ipopsin tou oti ta savvatokiriako gia ergazomenous kai mh einai diskoles meres..olo kai se kapoia paralia tha maste..

 

tetarton kai teleutaio...na min xehname pia kopela ekane thn arxi sta meeting tou myphone gia tin fetinh kalokairini sezon:)

 

filia se olous kai eidika se osous gnwrisa apo konta.

8/11 colonial ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Ιατρικής :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...