Jump to content

Command & Conquer 3: Tiberium Wars


spycorps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είδα να αναφέρεται πουθενα: όποιος έχει το ντέμο, μπορεί να παίξει και με τους NOD. Στο skirmish, όταν πάτε να επιλέξετε πλευρά, πάτε το mouse πάνω στους NOD (που κανονικά είναι γκρι και δεν κλικάρεται) και με πατημένο το "N" κάντε κλικ στους NOD. Το αντίστοιχο αλλά με "G" για να επιλέξετε ως αντιπάλους τους GDI.

 

 

σωστος.πολυ χρησιμο.

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικα θα παιξει αλλα δεν ξερω με το VOIP που εχουν βαλει τι θα κανει....Εγω θα σου πρωτεινα να το κατεβασεις να δεις και πραξε αναλογως.Εμενα παντως σε ενα 3ωρο θα εχει τελειωσει και θα σας πω εντυπωσεις(εχω καποιες επιφυλαξεις αν ειναι αυτο αλλα θα δουμε).Θα το δωκιμασω και με Direct IP και θα σε ενημερωσω:D
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Τελικα καλα εκανα και ημουν επιφυλακτικος.Δεν ηταν αυτο.Καποιος ειχε ορεξη για πλακιτσες...Βρηκα πριν απο λιγο ομως το σωστο το οποιο ειναι 7.4Gb ενω το αλλο ηταν 1.4Gb...Σε 3 μερες συμφωνα με το μtorrent:(
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Εχω το game, direct ip δεν δινει.

Μονο μεσω LAN & online! :(

Εκτος αν μου διαφευγει τιποτα...

 

Ειδικα online, το παιχνιδι ειναι ενα μεγαλο bug !!! :D

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το παιχνίδι και είναι καταπληκτικό.υπάρχει ένα πρόβλημα για να παίξεις στο ιντερνετ αλλα είναι οι πρώτες μέρες γι αυτό.Θα διορθωθεί σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Και το patch δεν εκανε πολλα...

Ακομα εχει πολλη δουλεια η κατασταση!

Η υποθεση "online" εξακολουθει να ειναι μια ΤΡΑΓΩΔΙΑ!!!

Τα bugs παιρνουν και δινουν...

 

Μεχρι την Πεμπτη θα χει βγει κ αλλη διορθωση, που θα εστιαζει κυριως στα online issues.

Τα παραπονα πεφτουν βροχη παντως..

 

Και μετα μου θελουν να συναγωνιστουν την blizzard... :D

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

7,5 GB; Μα καλά 2 DVD είναι;

Καλύτερα να το αγοράσω άμα είναι να φάω τα νιάτα μου για να κατέβει...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, είναι ένα DVD αλλά είναι DL. Όσο έχω ασχοληθεί μαζί του ως τώρα πάντως, μου φαίνεται αρκετά καλό, απαραίτητη ανανέωση για τη σειρά C&C.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, τι βλακεία είπα πάλι για τα DVD :p

Σε Celeron M 1.7, 512 RAM και Intel GMA 950 θα παίζει στο low ή να μη δοκιμάσω καν;

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι δεν είναι όσο βαρύ περίμενα, αλλά δε νομίζω ότι θα παίζεται άνετα σε αυτό το μηχάνημα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σε σας δουλεύει ο auto-patcher; Σε μένα δεν κατεβάζει......

 

Και παραδόξως ούτε κατευθίαν από το site της EA μπορώ να κατεβάσω το patch

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση: στη ραγισμένη έκδοση μπορείς να παίξεις online games; ή δε σε αφήνει λόγω serial, όπως στο red alert;

Για να ξέρω αν θα το πάρω γνήσιο.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕν σε αφηνει Φυσικα. παρτο γνησιο οπως και εγω.;)

Το παιχνιδι είναι τελειο.Εγω δεν εχω κανένα πρόβλημα ουτε στο online και πιστευω ούτε και εσείς λόγο των patches:D :D :p :p :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδι ειναι φοβερο.

 

Απλα η καλυτερη συνεχεια μετα το ρεντ αλερτ 2.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το interface δεν μου αρεσει καθολου, και μια μικρη εξελιξη στο θεμα construction yard δεν θα εβλαπτε. Δεν μπορει να κατασκευαζετε το κτηριο μεσα σε ενα αλλο κτηριο και να το τοποθετεις μπαμ και κατω. Επισης μου φανηκε πιο αργο απο το dawn of war που παιζω τωρα, σε gameplay εννοω.

Το interface είναι μια χαρά. Έτσι ήταν το κλασσικό στα C&C. Άσε που πλέον μπορείς να κατασκευάζεις περισσότερα του ενός κτίρια ταυτόχρονα. Αν και η κατηγοριοποίηση στα tabs μπερδεύει λίγο αρχικά...

Το ενοχλητικό είναι πως οι μονάδες και τα κτίρια μοιάζουν μεταξύ τους και πρέπει να περιμένεις το tooltip για να βρεις το σωστό. Και είναι προτιμότερο το μπαμ και κάτω, από τις ηλίθιες μπουλντόζες του Generals , κι ας μην είναι τόσο ρεαλιστικό.

 

Γενικά μου φαίνεται πολύ καλό κρίνοντας από το demo. Κι ευτυχώς δεν είναι τόσο βαρύ και χοντροκομμένο όσο το Generals. Αυτό που πάντα μου άρεσε στα C&C ήταν οι περιορισμένες μονάδες και updates. Βέβαια δε δίνει τόσο βάθος, αλλά προσωπικά το προτιμώ από το χάος του Warcraft 3 πχ, όπου πρέπει να έχεις στο νου σου στα + και - τόσων πολλών μονάδων :wacko: Λίγες και καλές αρκούν.

Link to comment
Share on other sites

To παιχνίδι έχει πολλές βελτιώσεις. Δύο που μπορώ να σκεφτώ τώρα είναι ότι μπορείς να φτιάξεις πολλά κτήρια ταυτόχρονα και ότι επιτέλους έχεις τη δυνατότητα να διακόψεις την παροχή ρεύματος σε ένα κτήριο ώστε να μειωθεί η συνολική κατανάλωση...

 

Πάντως δεν συμφωνώ ότι το Generlas ήταν βαρύ και χοντροκομμένο. Σε καμία περίπτωση το C&C3 δεν είναι πιο ελαφρύ. Δεν είναι βαρύ, αλλά έχει πολύ περισσότερα εφφέ και πιο περίπλοκα μοντέλα.

 

Κάτι που ήθελα να υπάρχει στα Generals και δεν υπάρχει ούτε στο C&C3 είναι να μπορείς να κάνεις περισσότερο zoom out για να δεις μεγαλύτερο τμήμα του χάρτη. Δεν λέω ωραίο το zoom in για να δεις τις λεπτομέρεις των μονάδων, αλλά όταν παίζεις είναι ψιλοάχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...