Jump to content

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα! (ενημέρωση 15/10/20)


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LG HB620T E!ANTE BALTE TO:cry::X:blink::worry::!:

 

Θα μπορούσες να ζητήσεις πιο ευγενικά να μπεί το LG HB620T στη λίστα των Avatars.Πιστεύω ότι οι moderators και ο administrator κάνουν ότι μπορούν για να είναι το MyPhone στην εντέλεια.

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ζητήσεις πιο ευγενικά να μπεί το LG HB620T στη λίστα των Avatars.Πιστεύω ότι οι moderators και ο administrator κάνουν ότι μπορούν για να είναι το MyPhone στην εντέλεια.

Ευχαριστώ.:)

 

Σλουρπ. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τι γίνεται είναι τόσο δύσκολο να βρεθεί μια εικονούλα???:cry:

 

Θα μπει, όταν μπει. Για να μην μπει ακόμη, σημαίνει δεν είδε ο MsK το μήνυμα. Βρε άγχος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θα μπει, όταν μπει. Για να μην μπει ακόμη, σημαίνει δεν είδε ο MsK το μήνυμα. Βρε άγχος...

βασικά δεν είναι άγχος απλά έχω βαρεθεί τόσο καιρό το ks20 και μου κάνει εντύπωση γιατί άλλες φορές τα νέα avatar είναι έτοιμα το πολύ 2 μέρες αφού το ζητήσω,οπότε λογικά κάτι εύκολο,ενώ τώρα όχι.Εξάλου αφού δε μπορούμε να βάζουμε δικά μας avatar αλλά μόνο κινητά δεν είναι κρίμα να μην μπορούμε να διαλέξουμε αυτό που θέλουμε?:blink:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

βασικά δεν είναι άγχος απλά έχω βαρεθεί τόσο καιρό το ks20 και μου κάνει εντύπωση γιατί άλλες φορές τα νέα avatar είναι έτοιμα το πολύ 2 μέρες αφού το ζητήσω,οπότε λογικά κάτι εύκολο,ενώ τώρα όχι.Εξάλου αφού δε μπορούμε να βάζουμε δικά μας avatar αλλά μόνο κινητά δεν είναι κρίμα να μην μπορούμε να διαλέξουμε αυτό που θέλουμε?:blink:

 

Φυσικά και δεν είναι. Όμως, ο MsK δεν μπαίνει κάθε μέρα στο forum, οπότε όταν δει τα requests θα τα ικανοποιήσει. Δεν παρατήρησες εξ άλλου ότι πάντα γίνονται προσθέσεις κινητών σε μεγάλο αριθμό, όχι ένα ένα;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ε ήδη 7 άτομα έχουν ζητήσει,αλλά τεσπάν ότι πει ο MsK...

 

Δεν με κατάλαβες. Εννοώ πως δεν μπαίνει κάποιος και ζητάει να προστεθεί στη λίστα ένα κινητό και το αίτημα του να ικανοποιείται άμεσα. Αντίθετα μπαίνουν 10-12 άτομα, ζητάνε 5-6-7 διαφορετικά μοντέλα, και όταν ο MsK μπει, τα προσθέτει. Simple as that. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

PNA ??? Φόρουμ για κινητά και θα βάζουμε PNA?? Δεν είναι λογικό!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=86

Από την στιγμή που υπάρχει τέτοιο sension με αρκετα μεγάλη συμμετοχή δεν μου φαίνεται τόσο παράλογο.

Τέλος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=86

Από την στιγμή που υπάρχει τέτοιο sension με αρκετα μεγάλη συμμετοχή δεν μου φαίνεται τόσο παράλογο.

Τέλος πάντων.

 

Και στο CnF υπάρχει μεγάλη συμμετοχή, αυτό δε σημαίνει ότι θα βάζουμε ότι εικόνα θέλουμε. Εφόσον το site ονομάζεται myphone, τα μόνα avatars που ταιριάζουν είναι κινητών τηλεφώνων.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα μπορουσε να μπει το ΝΟΚΙΑ 5800 ΧΜ;;; Αν δεν εχεις χρονο μπορεις να με πεις διαστασεις να το κανω εγω; :D

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε να μπει το ΝΟΚΙΑ 5800 ΧΜ;;; Αν δεν εχεις χρονο μπορεις να με πεις διαστασεις να το κανω εγω; :D

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

Υπάρχει ήδη. :)

 

http://i196.photobucket.com/albums/aa59/VeCo85/2-22.jpg

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Oops!! 100000000 συγνώμη. Ήταν τόσα πολλά τα avatars στο πεδίο της ΝΟΚΙΑ που ίσως το μάτι μου να μην έπεσε επάνω του από τα τόσα που είδα.

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Oops!! 100000000 συγνώμη. Ήταν τόσα πολλά τα avatars στο πεδίο της ΝΟΚΙΑ που ίσως το μάτι μου να μην έπεσε επάνω του από τα τόσα που είδα.

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

Καλά βρε, δεν έγινε και τίποτα. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
samsung d980 παρακαλω?
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...