Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλη εβδομαδα παιδια.

 

 

Service settings

 

Charging

 

Δεν ξερω πως θα το λεει ελληνικα αλλα ισως να ειναι απευθειας μεταφραση. Ελπιζω να εισαι οκ.

 

 

Thank you!!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, :)

 

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις πια ακριβώς επιλογή είναι (έχω μια υποψία αλλα δεν θέλω να δοκιμάσω κάτι εάν δεν είμαι σίγουρος) :O

 

Thanks :happy:

 

Μέσα στο κρυφό menu, ρύθμιση υπηρεσίας --> επιλογή, Φόρτιση όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα τα Ελληνικά!!!:lol:

Εγώ ρώτησα αν πήρε το μάτι σου αντάπτορα από micro σε duo.

Από micro σε κανονικό υπάρχει και πωλούνται μαζί.

Στα σοβαρά και στα αστεία επιδή δεν ξέρω αν γίνεται πάρε την Μ2, βάλε την στην προ ντού και μετά πάρε την προ ντούο και βάλε την σρον αντάπτορα της σκέτης ντού. Αντάπτορ στην δευτέρα δηλαδή :D :rolleyes:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα πας στο μενού ρυθμίσεις --> στην καρτέλα συνδεσιμότητα --> Δίκτυα κινητ. τηλεφ. --> Ύστερα Δίκτυα GSM/3G --> επιλέγεις GSM και τέλος το 3G :)

 

 

Thnx gia info alla den exw tetoia epilogi.Pi8anws logw proegatestimenou logismikou. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!Πρόσφατα αγόρασα το w850i και είναι vodafone live,αλλα εγώ δε θέλω να είναι...Υπάρχει τρόπος να το βγάλω?Επίσης ξέρει κανεις αν υπάρχουν προγραμματάκια για το κινητό...?παιχνιδια κτλπ...ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Ναι να το φλασαρεις, αλλα δεν ξερω αν εχει βγει το σοφτγουερ στην Ελλαδα.Θα μας διαφωτησουν οι υπολοιποι. ;)

 

Παιχνιδια κτλ, κοιτα στο φορουμ εχει πολλα λινκ, κοιτα για το Κ800 ειναι ιδια οθονη. :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο νέο σχετικά με την ημερομηνία κυκλοφορίας και την τιμή διάθεσης του w830 υπάρχει?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν ο media player του w850 διαβάζει ελληνικούς χαρακτήρες? ή αμα ξέρει κάποιος απο που μπορούμε να μάθουμε, η σελίδα της ερικσσον λέει?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν ο media player του w850 διαβάζει ελληνικούς χαρακτήρες? ή αμα ξέρει κάποιος απο που μπορούμε να μάθουμε, η σελίδα της ερικσσον λέει?

 

Νομίζω έχει απαντηθεί ξανά πως όχι.

Το site της se δεν νομίζω ότι κάνει λόγο για κάτι τέτοιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει απαντηθεί ξανά πως όχι.

Το site της se δεν νομίζω ότι κάνει λόγο για κάτι τέτοιο.

 

100% ?:cry: κάποιος που το έχει δοκιμάσει?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

TI ΔΙΑΦΟΡΆ ΈΧΕΙ ΜΕ TO W830; ΜΠΉΚΑ ΣΤΟ ΕΠΊΣΗΜΟ ΣΑΙΤ Κ TO ΈΧΕΙ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΊ ΣΎΝΤΟΜΑ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

TI ΔΙΑΦΟΡΆ ΈΧΕΙ ΜΕ TO W830; ΜΠΉΚΑ ΣΤΟ ΕΠΊΣΗΜΟ ΣΑΙΤ Κ TO ΈΧΕΙ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΊ ΣΎΝΤΟΜΑ.

 

Καλημέρα,

 

το W850 είναι 3G, το W830 δεν είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΦΊΛΕ.ANTE NA ΠEΣEI Κ Η ΤΙΜΉ ΜΟΥ ΓIATI ΔEN ΕΊΝΑΙ ΔΥΝΑΤΌΝ NA ΕΊΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΌ AΠO Κ800 AΠO THN ΣΤΙΓΜΉ ΠΟΥ ΠPOΣΦEPEI ΚΆΜΕΡΑ 2ΜΡ.ΕΧΩ Κ750 Κ Η ΚΆΜΕΡΑ ΜΕ ΑΠΟΤΡΈΠΕΙ NA TO ΠAPΩ ΕΝΏ ΕΊΝΑΙ ΠΑΝΈΜΟΡΦΟ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΦΊΛΕ.ANTE NA ΠEΣEI Κ Η ΤΙΜΉ ΜΟΥ ΓIATI ΔEN ΕΊΝΑΙ ΔΥΝΑΤΌΝ NA ΕΊΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΌ AΠO Κ800 AΠO THN ΣΤΙΓΜΉ ΠΟΥ ΠPOΣΦEPEI ΚΆΜΕΡΑ 2ΜΡ.ΕΧΩ Κ750 Κ Η ΚΆΜΕΡΑ ΜΕ ΑΠΟΤΡΈΠΕΙ NA TO ΠAPΩ ΕΝΏ ΕΊΝΑΙ ΠΑΝΈΜΟΡΦΟ.

 

 

 

Eξαρτατε τι θελεις φιλε.Το W850 ειναι για μουσικη ενω η σειρα Κ ειναι για φωτος. Διαλεγεις κ παιρνεις.:O

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξις προβλημα με το τηλεφωνο. Αρνειται κατηγορειματικα να μου κρατισει της αναπαντητες και μερικες εξερχομενες κλησεις.

Μαλιστα οταν εχω αναπαντητη ανηγει το μενου "Οι συντομευσεις μου" αντι για τα νεα συμβαντα. Γνωστο bug? Ξερετε καμια λυση η να το παω στην SE ?

 

 

Ανανεωση:

-----------

Μετα απο ψαξιμο στο νετ βρηκα πως αν σβησεις ολες τις κλησεις το προβλημα διορθωνεται.

At the edge of infinity a true man stands alone

Huawei Honor 8 64/4 - Xiaomi Note 3 Special Edition - Sony xperia Z3

Asus Nexus 7 3G 32GB - Cube iWork8 Ultimate

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξις προβλημα με το τηλεφωνο. Αρνειται κατηγορειματικα να μου κρατισει της αναπαντητες και μερικες εξερχομενες κλησεις.

Μαλιστα οταν εχω αναπαντητη ανηγει το μενου "Οι συντομευσεις μου" αντι για τα νεα συμβαντα. Γνωστο bug? Ξερετε καμια λυση η να το παω στην SE ?

 

 

Ανανεωση:

-----------

Μετα απο ψαξιμο στο νετ βρηκα πως αν σβησεις ολες τις κλησεις το προβλημα διορθωνεται.

 

Ωραίος!

 

Υ.Γ το προβλημα λύνεται μόνιμα?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Τουλάστιχον προσωρινά πάντως ναι. Δεν έχω το κινητό αν και το ζαχαρώνω επικίνδυνα αλλά σε γνωστή που μου το έδωσε να το δω και μου είπε το ίδιο πρόβλημα έτσι ψάχνοντας έσβησα όλες τις κλήσεις και καθόμασταν και τις κάναμε αναπάντητες και είχε λυθεί το θέμα. Τώρα πόσο προσωρινά δεν ξέρω ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση κρισεως? Ποσο σας κρατα η μπαταρια?Φορτισα χθες το βραδυ εκανα κλησεις γυρω στα 30-40 λεπτα κ σημερα εχω 67%

 

Σχολια για το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση κρισεως? Ποσο σας κρατα η μπαταρια?Φορτισα χθες το βραδυ εκανα κλησεις γυρω στα 30-40 λεπτα κ σημερα εχω 67%

 

Σχολια για το θεμα?

 

ωραίο και επίμαχο θέμα ανοιξες, ας πουν οσοι το έχουν

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μια λεξη.Α-να-βαθ-μη-ση

 

επηρρεάζεται η μπαταρία απτην αναβάθμιση??

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...