Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξέρω αν τα φέρνουν ελλάδα, και η τιμές είναι μέτριες για της προειποθέσεις της ελλάδας. όμως απο πλευράς χρώματων υπάρχει πλούσιο υλiκό.

http://www.soundtech.com.cy

 

και εδώ ένας μετατροπέας χρημάτων αν σας χρειαστεί

 

http://www.xe.com/ucc/

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ καλο e-shop.αληθεια σε ποια πολη ειναι!? γιατι εχουμε κατι γνωριμιες που ισως φανουν χρησιμες για καμια αγορα. στελνει ομως Ελλαδα το συγκεκριμενο μαγαζι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν βρήκα τον τρόπο πως παραγγέλνεις απτην σελίδα έχω όμως τα τηλέφωνά τους. έχουν τρία καταστήματα σε λευκωσία και λεμεσό, ενώ στην λάρνακα που μένω έχουν απλά μικρό καταστημα για παραλαβές. το παραγγέλνεις και στο φέρνουν σε όποια πόλη (της κύπρου) θες. δεν ξέρω άμα τα κανονίσετε μεταξύ σας και σας στείλουν με ταχυδρομείο ή αν έχουν στην ελλάδα κατάστημα. ίσως ΄΄ομως νάναι φασαρία αφού οι τιμές τους είναι και μέτριες
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

μετα απο πολυχρονια ερευνα αγορας το αποκτησα και εγω και μεχρις στιγμης ειμαι ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ χωρις να παρατηρησω καποιο σφαλμα (μην το ματιασουμε)......η εκδοση λογισμικου που εχω ειναι:----->CXC1250200 R1ED001 060831 ειναι η τελευταια??

 

ευχαριστω...

--------------------------------------------------------------------------

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...21839&esi=true

 

μεσα απο αυτη την σελιδα συμφωνα με τις οδηγιες μπορουμε να κανουμ και μονοι μας ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ???

--------------------------------------------------------------------------

καποια απαντηση στις ερωτησεις μου ...παρακαλω...!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

για αυτό το άσπρο ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα, ξέρει κανείς; Γιατί αυτό το μαυροπορτοκαλί δε μπορώ να το υποφέρω άλλο....
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

AngelDion posa to epiases?kai egw apo kipro eime alla i timi apoti katalava eine xwris tin memory card.poses lires plirwses me tin karta?

 

υγνώμη αν έτσι έδειξα αλλά δυστυχώς δεν το έχω (μαζευω λεφτά:( ) πάντως οντως έχεις δίκιο με την κάρτα είναι 254 λίρες αλλά ο γερμανός έχει μια προσφορά τώτα 10% στα ερικσσον άρα πάει 240 και ο στεφανής 256. το΄σάββατο έχω μια υποψία οτι θα ρίξουν την τιμή!!

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο site παντως αυτο φιλε μου angelo.λοιπον αρχιζω να το συμπαθω στο ασπρο χρωμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ξανα κατοχος του 850 μετα απο μια συναλλαγη που εκανα.στο κλασσικο βεβαια χρωμα του avatar μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια ανταλλαγη το htc με το 850 και λεφτα και βασικα με συμφερε και το ειχα βαρεθει και το htc.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι πισω ξανα,αχ αυτη η φωτεινοτητα της οθονης,μακαρι να υπηρχε τροπος να ειναι μονιμα φωτεινη,την συγκρηνω με την οθονη του k-800 μου και ξενερωνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εδώ ειναι η απορία μου. η φωτεινότητα είναι η ίδια.απλά δεν φαίνεται επιδή δουλεύει συνέρχεια το φωτορυθμικό. σωστά?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

και παλι και να μην δουλευε δεν το εφτανε με τιποτα το K-800 απλα ηταν λιγο καλυτερα τα πραγματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλορυζικο το κινιτακι ταξηδιωτη22..........

 

να σαι καλα φιλε μου:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα ξανα κατοχος του 850 μετα απο μια συναλλαγη που εκανα.στο κλασσικο βεβαια χρωμα του avatar μου.

 

kaloriziko kai apo emena eides telika pou axizei na to exeis parola ta mikra elatomata tou theoro oti einai poli oraio kinito

Link to comment
Share on other sites

και παλι και να μην δουλευε δεν το εφτανε με τιποτα το K-800 απλα ηταν λιγο καλυτερα τα πραγματα.

 

γιατί το πήρες τότε?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

paidia pou mporw na vrw to paixnidi "juiced" na to kanw download ston ypologisti mou kai na to steilw sta filarakia mou pou den exoun to w850 kai na paizoume oli thn wra multiplayer me ta iperoxa aftokinhtakia mas gia diaskedash mexri to prwi????
Link to comment
Share on other sites

exei ena thema ligo pio katw pou leei k800 w900 themes 320x240. ekei nom;izw to epiase to mati mou, stin selida tou filou. allios isos na mporeis na to breis apto sistima tis kartas na kanis rename tin katalixi jar oste na paei to others kai etsi na to stilis
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

kaloriziko kai apo emena eides telika pou axizei na to exeis parola ta mikra elatomata tou theoro oti einai poli oraio kinito

Ποια θεωρεις ελλατωματακια δλδ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...