Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ερωτηση ειναι πως θα μπορουσα να το ξεκλειδωσω?

 

Πρεπει να ζητανε τρελα ποσα για official ξεκλειδωμα απο την εταιρεια.

 

 

 

Τι κλειδωματα εχει?

Τα mp3's παντως παιζουν κανονικα σαν ηχο κλησης..

Link to comment
Share on other sites

Τι κλειδωματα εχει?

Τα mp3's παντως παιζουν κανονικα σαν ηχο κλησης..

 

Δεν έχει κλειδώματα το κινητό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις θελω να κανω.

παρατηρω πως η φωτεινοτητα του κινητου μου μεγαλωνει κ σκοτεινιαζει μονη της!! Τι σημαινει αυτο? πεσαμε σε χαλασμενο μοντελο?

και κατι αλλο..μου αναβοσβησε μονο του πριν λιγο, μηπως θελει αναβαθμιση? ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου και πως την βλεπουμε?

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις θελω να κανω.

παρατηρω πως η φωτεινοτητα του κινητου μου μεγαλωνει κ σκοτεινιαζει μονη της!! Τι σημαινει αυτο? πεσαμε σε χαλασμενο μοντελο?

και κατι αλλο..μου αναβοσβησε μονο του πριν λιγο, μηπως θελει αναβαθμιση? ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου και πως την βλεπουμε?

 

Έχει αισθητήρα φωτεινότητας για την οθόνη.Αν είσαι σε σκοτεινό περιβάλλον η φωτεινότητα μειόνεται και το αντίστροφο.

 

Τι εννοείς αναβόσβησε?Έκανε restart?Νομίζω δεν υπάρχει ακόμα update.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

κοιταζα κατι φωτογραφιες και ξαφνικα μαυρισε η οθονη, πατησα διαφορα πληκτρα αλλα δ αντεδρασε μεχρι που μετα απο λιγακι αναψε μονο του κανοντας αναζητηση δυκτιου..
Link to comment
Share on other sites

κοιταζα κατι φωτογραφιες και ξαφνικα μαυρισε η οθονη, πατησα διαφορα πληκτρα αλλα δ αντεδρασε μεχρι που μετα απο λιγακι αναψε μονο του κανοντας αναζητηση δυκτιου..

 

Ε, καλά, καμιά φορά μπορεί να συμβεί και στις καλύτερες οικογένειες:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αι σε όλα τα κνητά γίνετα αυτό, απλά φρεσκάρετε :p
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

αι σε όλα τα κνητά γίνετα αυτό, απλά φρεσκάρετε :p

 

Έτσι που το λές, να ανησυχούμε άμα δεν το κάνει?:lol: :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Με το w830i τι γίνεται παιδιά?

Θα είναι το ίδιο με το w850 με κάποιες μικροδιαφορές?

Πότε προβλέπεται να κυκλοφορήσει? Θα έχει χαμηλότερη τιμή από το w850i?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Με το w830i τι γίνεται παιδιά?

Θα είναι το ίδιο με το w850 με κάποιες μικροδιαφορές?

Πότε προβλέπεται να κυκλοφορήσει? Θα έχει χαμηλότερη τιμή από το w850i?

 

η μόνη διαφορά΄ είναι οτι το 850 ειναι τρίτης γενίας και κανει βιντεοκλήσεις, ενώ το 830 έχει edge που δεν έχει το 850

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

που το εχετε δει αυτο ρε παιδια? εγω δεν εχω δει τιποτα,μακαρι να βγει στην αγορα και να το παρουμε και εμεις οι "φτωχοι".:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

που το εχετε δει αυτο ρε παιδια? εγω δεν εχω δει τιποτα,μακαρι να βγει στην αγορα και να το παρουμε και εμεις οι "φτωχοι".:)

Υπάρχει στην ιστοσελίδα της SE.

Το θέμα είναι πότε θα κυκλοφορήσει...

Και γω είμαι προς την κατεύθυνση να πάρω το w830i.

 

Όποιος έχει νεώτερα επί του θέματος ας ενημερώσει!

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Παιδες απο γνωστο σιτε του εξωτερικου ξεθαψα αυτα.

 

We are really pleased with the improved user interface. The sound is nice, too. We were even pleasantly surprised with the performance of the external loudspeaker when it comes to listening to music. The mid and high tones sound great and there are even some low ones. There is a certain ***** sound when playing music at the highest volume level though. The only music phone we've seen recently to sound better through its external loudspeaker is the Sony Ericsson W950, but then again it doesn't play music as loud as W850.

 

Οσοι εχουν ηδη προαναφερει οτι δεν ειναι ικανοποιημενοι απο τον ηχο με τη δεδομενα το ειπαν? Δεν εχω ακουσει αλλα κινητα της W σειρας αλλα το 850 μου φαινετε αρκετα καλο στις επιδοσεις. Επισης υποστηριζουν οτι μονο με το player se Flight mode το κινητο κραταει για 30 ωρες μουσικης. :wacko:

 

 

More info:

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-review-114p4.php

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς σήμερα μόλις αγόρασα το κινητό και είπα να μοιραστώ τη γνώμη μου μαζί σας....

 

@vagosman --- Αγαπητέ φίλε ούτε εγώ είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τον ήχο του loudspeaker. Κι αυτό όχι για κάποιον άλλο λόγο εκτός του ότι ώντας κάτοχος του W550 περίμενα αφού πληρώνω κάτι παραπάνω να είναι και λίγο καλύτερο το ηχείο ή έστω παρόμοιο. Δυστυχώς συγκριτικά πάντα επαληθεύθηκαν αυτά που μου είχαν πεί κάποιοι χρήστες του forum ότι δηλαδή το W550 έχει ανώτερο ηχείο. :(:(

 

Σε γενικές γραμμές το κινητάκι φυσάει. Γρήγορο μενού, μεγάλη μνήμη, εύχρηστο και πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Στα αρνητικά του, πάντα σύμφωνα με τη δικιά μου γνώμη (για να μην παρεξηγούμαστε) τα πληκτρα του joypad θέλουν κάποια εξοικίωση καθώς με δυσκολεύουν αρκετά. Επίσης με έχει ξενερώσει αφάνταστα το ότι δεν μπορώ να απενεργοποιήσω των αισθητήρα φωτός και η οθόνη μου την μία είναι φωτεινή και την άλλη σκοτινιάζει.

Το μόνο που μένει είναι η μπαταρία αλλά για αυτό ακόμα δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη.

 

Για να καταλήξω θεωρώ το κινητάκι μία πολύ καλή αγορά αν και πιστεύω πως δεν δικαιολογεί με τίποτα την τιμή του...

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορια, το κινητο παιζει .aac ετσι δεν ειναι;; Ειχα περασει ενα .aac και στη μνημη του αλλα και στο memory stick και το κινητο δεν το επαιζε..
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς σήμερα μόλις αγόρασα το κινητό και είπα να μοιραστώ τη γνώμη μου μαζί σας....

 

@vagosman --- Αγαπητέ φίλε ούτε εγώ είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τον ήχο του loudspeaker. Κι αυτό όχι για κάποιον άλλο λόγο εκτός του ότι ώντας κάτοχος του W550 περίμενα αφού πληρώνω κάτι παραπάνω να είναι και λίγο καλύτερο το ηχείο ή έστω παρόμοιο. Δυστυχώς συγκριτικά πάντα επαληθεύθηκαν αυτά που μου είχαν πεί κάποιοι χρήστες του forum ότι δηλαδή το W550 έχει ανώτερο ηχείο. :(:(

 

Σε γενικές γραμμές το κινητάκι φυσάει. Γρήγορο μενού, μεγάλη μνήμη, εύχρηστο και πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Στα αρνητικά του, πάντα σύμφωνα με τη δικιά μου γνώμη (για να μην παρεξηγούμαστε) τα πληκτρα του joypad θέλουν κάποια εξοικίωση καθώς με δυσκολεύουν αρκετά. Επίσης με έχει ξενερώσει αφάνταστα το ότι δεν μπορώ να απενεργοποιήσω των αισθητήρα φωτός και η οθόνη μου την μία είναι φωτεινή και την άλλη σκοτινιάζει.

Το μόνο που μένει είναι η μπαταρία αλλά για αυτό ακόμα δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη.

 

Για να καταλήξω θεωρώ το κινητάκι μία πολύ καλή αγορά αν και πιστεύω πως δεν δικαιολογεί με τίποτα την τιμή του...

 

 

 

Συμφωνω με τα κουμπια, μετα απο λιγη ωρα ξεσκισματος με java games, τα δακτυλα εχουν πιαστει με την μια. :X

Παλι για ηχειο δεν μπορω να πω τπτ, αλλα ξερω οτι μπορεις να το ακουσεις να χτυπα ακομα κ στην Αλεξανδρας με κορναρισματα.:lol:

Με ακουστικα ομως εχει απλα απιστευτη ποιοτητα ηχου κ ειδικα στο mega bass equaliser.

Να κανω μια ερωτηση?Το ασπρο/διαφανο κομματι που εχει πανω αριστερα, ΤΙ ΕΙΝΑΙ?? :blink:

 

 

K κατι τελευταιο, εχουμε κανα αpplication? δεν εχω βρει τπτ ακομα. Επισης ψαχνω απεγνωσμενα το worms 3 Fort Under Siege. Μονο το 1 καταφερα να βρω. Οποιος το εχει ινφο καλoδεχουμενη. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς το μέγεθος της κάρτας μνήμης που θα έχει το W830?

Θα είναι & πάλι 1GB?

 

Το ποιο πιθανο ωστε να πανε οι μουσικοφιλοι κ να αγορασουν τα 2Gb αργοτερα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ποιο πιθανο ωστε να πανε οι μουσικοφιλοι κ να αγορασουν τα 2Gb αργοτερα :lol: :lol:

 

ή :rolleyes: 4

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην επενδύετε σε memory stick duo γιατί θα σας μείνουν.

Οι ψηφιακές μηχανές Sony cybershot θα συνεχίσουν με duo αλλά όλα τα καινούρια μοντέλα Sony Ericsson (και τα cybershot) θα φέρουν υποδοχή micro (M2).

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην επενδύετε σε memory stick duo γιατί θα σας μείνουν.

Οι ψηφιακές μηχανές Sony cybershot θα συνεχίσουν με duo αλλά όλα τα καινούρια μοντέλα Sony Ericsson (και τα cybershot) θα φέρουν υποδοχή micro (M2).

 

τι σημαίνει μην επενδύσετε? αν το κινητό μου παίρνει Ντούο προ θα αγοράσω Μ2? που το ξέρεις ?:confused:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση?Το ασπρο/διαφανο κομματι που εχει πανω αριστερα, ΤΙ ΕΙΝΑΙ?? :blink:

 

 

K κατι τελευταιο, εχουμε κανα αpplication? δεν εχω βρει τπτ ακομα. Επισης ψαχνω απεγνωσμενα το worms 3 Fort Under Siege. Μονο το 1 καταφερα να βρω. Οποιος το εχει ινφο καλoδεχουμενη. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...