Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia kalispera

simera to apektisa kai ego kai thelo mia erotisi na kano: eida mesa sto site tis sony oti iparxei mia nea ekdosi gia anavathmisi. to exete kanei? ego den katalaveno ama exo tin teleftaia i i teleftaia einai afti sto internet. exo ego tin 060831.ESEIS aftin exete?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παδιά δοκιμάαστε κάτι όσοι το έχετε! το έιδα στο γερμανό το παιχνίδι και ήταν ανοιχτό. δοκίμασα το μενού. δεν ειναι λίγο αργο? επισής δοκιμάστε κάτι. μπήτε στα μηνύματα. και εισαγωγή animation, μετά πατήστε απευθείας γρήγορα! το bavk button. λοιπόν.. μήπως έχετε ένα κολληματάκι και αναλαμπη? (σαν flasharisma) ευχαριστώ όποιος το δοκιμάσει
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να το αγορασω αμφταλαντευομαι αναμεσα στο Κ800 και σε αυτο επειδη βλεπω οτι το Κ800 εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.....αλλα γι αυτο διαβαζω δεν εχει τοσα πολλα προβληματακια οσο το κ800....
LG G4
Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να το αγορασω αμφταλαντευομαι αναμεσα στο Κ800 και σε αυτο επειδη βλεπω οτι το Κ800 εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.....αλλα γι αυτο διαβαζω δεν εχει τοσα πολλα προβληματακια οσο το κ800....

Αν σε ενδιαφερι μονο η μουσικη και λιγο η καμερα τοτε επελεξε το w850i,τωρα αν θες φωτογραφικη μηχανη παρε το k800i με επιλεον κοστος μια καρτα μνημης!.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφερι μονο η μουσικη και λιγο η καμερα τοτε επελεξε το w850i,τωρα αν θες φωτογραφικη μηχανη παρε το k800i με επιλεον κοστος μια καρτα μνημης!.:)

 

με ενδιαφερει ...

1)ποιοτητα σηματος, και

 

2)στοιβαροτητα κατασκευης-φορητοτητας...

 

αναξαρτητου κοστους αγορας...

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο θεμα με themes για το w850;

 

όχι, προφανώς δεν υπάρχει ενδιαφέρον, αλλά δουλεύουν και αυτά του Κ800

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω να αγοράσω το W850, αλλά έχω κάποιες απορίες... Όσοι το έχουν πάρει μπορούν να με βοηθήσουν...

 

1. Αν το αγοράσατε από Vodafone, έχει το menu της; Και αν ναι, έχει τίποτα κλειδωμένο (π.χ. όπως στο Sharp GX30 που ήταν κλειδωμένο το Bluetooth και οι υπέρυθρες);;;;

2. Μπορώ να βάλω mp3 από το pc μου, στο κινητό, ή με αναγκάζει να τα έχω κατεβάσει-αγοράσει από το π.χ. vodafone live;

3. Το λειτουργικό του είναι εντελώς κλειστό; Δηλαδή δε μπορώ να βάλω άλλες εφαρμογές, πέρα από java, όπως στα symbian;

 

Περιμένω τις απαντήσεις σας σύντομα αν γίνεται, γιατί θέλω να το πάρω τη Δευτέρα.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να βρω ελευθερα mp3s και midis για το W850i???????????????????

 

http://www.mobile9.com

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω να αγοράσω το W850, αλλά έχω κάποιες απορίες... Όσοι το έχουν πάρει μπορούν να με βοηθήσουν...

 

1. Αν το αγοράσατε από Vodafone, έχει το menu της; Και αν ναι, έχει τίποτα κλειδωμένο (π.χ. όπως στο Sharp GX30 που ήταν κλειδωμένο το Bluetooth και οι υπέρυθρες);;;;

2. Μπορώ να βάλω mp3 από το pc μου, στο κινητό, ή με αναγκάζει να τα έχω κατεβάσει-αγοράσει από το π.χ. vodafone live;

3. Το λειτουργικό του είναι εντελώς κλειστό; Δηλαδή δε μπορώ να βάλω άλλες εφαρμογές, πέρα από java, όπως στα symbian;

 

Περιμένω τις απαντήσεις σας σύντομα αν γίνεται, γιατί θέλω να το πάρω τη Δευτέρα.

 

Ευχαριστώ!

 

 

αποκλείετε να μην μπορείς να βάλεις αποτν υπολογιστή! και ναι το λειτουργικό είναι κλειστό! αλλα μην μασάς! έχει αρκετες χρήσιμες ακόμα και bluetooth chatting! επίσης λειτουργίες ενσωματομένες δεν τις βρίσκεις όυτε σε symbian (ευκολα) πχ, photo editor

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

παδιά δοκιμάαστε κάτι όσοι το έχετε! το έιδα στο γερμανό το παιχνίδι και ήταν ανοιχτό. δοκίμασα το μενού. δεν ειναι λίγο αργο? επισής δοκιμάστε κάτι. μπήτε στα μηνύματα. και εισαγωγή animation, μετά πατήστε απευθείας γρήγορα! το bavk button. λοιπόν.. μήπως έχετε ένα κολληματάκι και αναλαμπη? (σαν flasharisma) ευχαριστώ όποιος το δοκιμάσει

 

ontos afto exo paratirisei kai ego kai to piga simera sto service kai to vrikan kanoniko xoris diladi kapoio provlima kai mou kanei entiposi. to exei kai kapoios allos prosexei?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...