Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω ποιος αν κάποιος ξέρει δεν σου απαντά....

Και εγώ προσωπικά το έχω 3 μέρες και έχω ασχοληθεί μόνο κανα 2ωρο λόγω έλλειψης χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για πιό λόγο να γίνει επισημασμένο? το επίπεδο του΄είναι πολύ χαμηλό. δεν γίνονται συζητήσεις, όυτε κανείς απαντά στα ερωτήματα μου

 

File mou to kinito den to exoun agorasei arketoi akoma, edo na na fantasteis se polla katastimata den exei kukloforisei akoma.

To gegonos oti den sou exei apantisei kapoios se kapoia erotimata ofeiletai sto oti to kinito exei telika arketa nea stoixeia kai opos exeis dei to exoume agorasei 4-5 atoma se olo to forum kai to psaxnoume ki emeis auti tin periodo.

Link to comment
Share on other sites

το δα και εγω σημερα

καλουλι ηταν

αλλα τελικα ασπρο θα ειναι πιο ωραιο

ειμαι σιγουρο

 

υγ..τελικα εχει επιλογη για ενεργο slide?

:X
Link to comment
Share on other sites

nai uparxei auti i epilogi

 

Δεν τερματίζει όμως την κλήση! Θα το έλεγα 'μισοενεργό' :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τερματίζει όμως την κλήση! Θα το έλεγα 'μισοενεργό' :confused:

 

An termatize tin klisi tote tha mou espage ta neura!!! An bazeis kai h.f. tha itan polu paketo.

Pantos an to xrisimopoihseis tha deis oti einai polu pio praktiko na mi termatizetai i klisi.

Link to comment
Share on other sites

An termatize tin klisi tote tha mou espage ta neura!!! An bazeis kai h.f. tha itan polu paketo.

Pantos an to xrisimopoihseis tha deis oti einai polu pio praktiko na mi termatizetai i klisi.

 

ti eiinai to hf?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

An termatize tin klisi tote tha mou espage ta neura!!! An bazeis kai h.f. tha itan polu paketo.

Pantos an to xrisimopoihseis tha deis oti einai polu pio praktiko na mi termatizetai i klisi.

 

Τα άλλα κινητά (nokia 6270, 6280, samsung d600, d800, d900 κ.α.) όταν τους συνδέσεις HF bluetooth η με καλώδιο απενεργοποιούν αυτόματα τον τερματησμό κλήσης. Ακόμα και τα αναδιπλούμενα sony ericsson (Z510, V800, κ.α) έχουν αυτή την λειτουργία. Όποιος δεν θέλει να τερματίζει την κλήση έτσι, απενεργοποιεί το ενεργό slide.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι όταν πήρα θεωρούσα ότι θα με ενοχλεί αυτό, αλλά τελικά είναι πιο βολικό έτσι!

Παίρνεις το νούμερο που θέλεις και κλείνεις τη συσκευή να είναι πιο μαζεμένη και μιλάς. Τελικά ίσως είναι απλά μια συνήθεια...

Link to comment
Share on other sites

LOOKS:

This phone is stunning. Looks great. Smooth lines, and the checker-pattern at the back is pure class, as is the chrome finish on the back of the top slider. The orange highlights on the primarily white phone are just right.

 

έχει κάποιος την καλοσύνη να με βοηθήσει στην μετάφραση?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος την καλοσύνη να με βοηθήσει στην μετάφραση?

ΚΟΙΤΑΖΕΙ: Αυτό το τηλέφωνο ζαλίζει. Φαίνεται μεγάλος. Οι ομαλές γραμμές, και το ελεγκτής-σχέδιο στην πλάτη είναι καθαρή κατηγορία, όπως είναι το χρώμιο τελειώνει στο πίσω μέρος του κορυφαίου ολισθαίνοντος ρυθμιστή. Τα πορτοκαλιά κυριώτερα σημεία στο πρώτιστα άσπρο τηλέφωνο είναι ακριβώς σωστά.

 

απο το systran.otenet.gr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΙΤΑΖΕΙ: Αυτό το τηλέφωνο ζαλίζει. Φαίνεται μεγάλος. Οι ομαλές γραμμές, και το ελεγκτής-σχέδιο στην πλάτη είναι καθαρή κατηγορία, όπως είναι το χρώμιο τελειώνει στο πίσω μέρος του κορυφαίου ολισθαίνοντος ρυθμιστή. Τα πορτοκαλιά κυριώτερα σημεία στο πρώτιστα άσπρο τηλέφωνο είναι ακριβώς σωστά.

 

Με κοροιδεύεις right?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ego pali paidia exo problhma me to video,kano ena video apo avi se mp4 kai eno sto pc mou paizei kanonika sto kinito kolaei kai alla deixnei kai alla leei,xanete o syxronismos tou binteo me ton hxo
Link to comment
Share on other sites

το δα και εγω σημερα

καλουλι ηταν

αλλα τελικα ασπρο θα ειναι πιο ωραιο

ειμαι σιγουρο

 

στο davinci code παντως που το ειδα σε ασπρο δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε κιολας.ελπιζω να ερθει συντομα ωστε να το δουμε κι απο κοντα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έτσι νόμιζα. δέν είναι δίάφοροι χρωματισμοι. 95% το μπλέ που βλέπεις δεν είναι ακριβώς έτσι ίσως επιδή είναι το πρωτότυπο ίσως απτην κάμερα. πάντως το άσπρο προς το μπλέ είναι ο κανονικός φωτισμός και στο walkman είναι πορτοκαλί. κοίτα και τι να δεις αν αυτό εννοείς

 

[ATTACH]8770[/ATTACH]

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

 

 

Άλλη ερώτηση. Πάνω από την υποδοχή της κάρτας μνήμης έχει κάτι σαν λαμπάκι( το οποίο δεν ανάβει) ξέρει κανείς τι είναι;;

 

 

 

ο φωτάκι είναι φωτορυθμικό.. δηλαδή για εξοικονόμηση μπαταρίας και για να προστατεύουν τα μάτια σου ελέχουν το φώς. σε σκοτεινό περιβάλλον πχ μειώνει το φως. Ίσως γιαυτό κάποιοι παραπονιούνται οτι η οθόνη δεν είναι τόσο φωτεινή.

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι?

1. o media player διαβάζει ελληνικά?

2. άκουσα κάτι για μεβράνες που βάζεις σε οθόνες κινιτών και προστασία απο ακτινοβολία και προστασία απο τις γρατζουνιές.ξέρετε πού πουλούν τέτοιες?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε. Απο τα πρώτα κινητά se που παίζουν έτσι?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ο φωτάκι είναι φωτορυθμικό

2. άκουσα κάτι για μεβράνες που βάζεις σε οθόνες κινιτών και προστασία απο ακτινοβολία και προστασία απο τις γρατζουνιές.ξέρετε πού πουλούν τέτοιες?

 

για την ακριβεια ειναι αισθητηρας φωτος:)

ναι εγω βαζω στην οθονη screen protector απο την brando που ειναι και τα καλυτερα πιστευω.μπορεις να δεις και στο site του play247.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια ειναι αισθητηρας φωτος:)

ναι εγω βαζω στην οθονη screen protector απο την brando που ειναι και τα καλυτερα πιστευω.μπορεις να δεις και στο site του play247.

 

Και πού θα βρώ τέτοια να αγοράσω? αλλα όχι απτο internet. Ασπούμε γερμανός και τέτοια.

 

btw σουν ένας απο αυτόυς που το αγόρασαν και είπαν πως η οθόνη είναι λίγο αδύνατη. μήπως γιαυτό το λόγο οφείλεται αυτό? η γενικά εννοείς?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αντιθετως τα Brando βελτιωνουν και την ευκρινεια της οθονης,και ναι αν βαλεις την οθονη του διπλα σε ενα k-800 θα δεις διαφορα.

http://www.play247.gr αξιοπιστο site οποτε μην ανησυχεις,εγω και στο z610 μου και στο k800 μου εχω βαλει brando,εχουν ναι μεν 16 ευρω ομως ειναι το κατι αλλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αντιθετως τα Brando βελτιωνουν και την ευκρινεια της οθονης,και ναι αν βαλεις την οθονη του διπλα σε ενα k-800 θα δεις διαφορα.

http://www.play247.gr αξιοπιστο site οποτε μην ανησυχεις,εγω και στο z610 μου και στο k800 μου εχω βαλει brando,εχουν ναι μεν 16 ευρω ομως ειναι το κατι αλλο.

 

 

thx.. ρε παιδιά πώς σας φάνηκαν τα μόνο 10 mb internal memory? γιατί είχα την ιδέα οτι έχει 64mb:confused: :blink: ?? στο siemens μου S65 δέν μπορείς να αποθηκεύσεις παιχνίδια και θέματα στην κάρτα. στο w850 μπορείς? συνάντησε κανείς κολλήματα στον file manager?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...