Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα παλι με ποσες ρυθμισεις το Track ID δεν λεει να δουλεψει με τιποτα.

Εχω Cosmote Whats Up :(

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα παλι με ποσες ρυθμισεις το Track ID δεν λεει να δουλεψει με τιποτα.

Εχω Cosmote Whats Up :(

 

Ίσως φταίει το δίκτυο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση είναι αυτό ή δήλωση?Κι αν είναι το δεύτερο από που ακριβώς γίνεται αυτό?

 

Απο την επιλογή ενεργό slide

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Απο την επιλογή ενεργό slide

 

Για γίνε λίγο πιο σαφής για το που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή γιατί ή εγώ είμαι χαζός και δεν την βρίσκω ή κάτι δεν μας λες καλά...

Link to comment
Share on other sites

ρυθμησεις_--κλησεις_--καπακι ενεργο.:)

 

 

 

 

angelodion στηλτην οπως να ναι.απλα στηλτην αν μπορεις και τα Mail που απαντησε η se γιατι εμενα η απαντηση ηταν να παω στο τοπικο service:worry:

Link to comment
Share on other sites

ρυθμησεις_--κλησεις_--καπακι ενεργο.:)

 

 

Από εκεί σου επιτρέπει να απαντάς τις κλήσεις με το slide,όχι όμως και να τις τερματίζεις όπως μας λέει ο AngeloDion.Μάλλον μας παραπληροφόρησε ελαφρώς...;)

Link to comment
Share on other sites

ρυθμησεις_--κλησεις_--καπακι ενεργο.:)

 

 

Από εκεί σου επιτρέπει να απαντάς τις κλήσεις με το slide,όχι όμως και να τις τερματίζεις όπως μας λέει ο AngeloDion.Μάλλον μας παραπληροφόρησε ελαφρώς...;)

 

ουτε μένα δουλεύει το track id. εν το χρησιμοποιώ πλέον. θα μου εμφανίση την σελίδα 1/10 και 1/10 απαυτήν θα μου βρει το τραγούδι. μου προκαλεί ανασφάλεια και τρώει και λεφτά για να στείλει την ηχογράφηση, παρόλο που δεν την χρησιμοποιει

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν δέχεται κάρτα μνήμης 2GB ???? Και κάτι άλλο αν το αγοράσω τώρα θα χρειάζεται αναβάθμιση ????
http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν δέχεται κάρτα μνήμης 2GB ???? Και κάτι άλλο αν το αγοράσω τώρα θα χρειάζεται αναβάθμιση ????

Δεχεται κανονικα.μια χαρα θα ειναι το κινητο.ακομη δεν το πηρες και σκεφτεσαι αναβαθμιση..:blink: :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πόσες ώρες χρειάζεται η πρώτη φόρτιση ???

οχι περισσοτερες απο 5-6 ωρες,το παν ειναι στις 3-4 πρωτες φορτισεις να μην το φορτιζεις πριν σε ειδοποιησει για χαμηλη μπαταρια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση.το κ800 εχει πολλες δυνατοτητες οπως να παρει μια εικονα απο το βιντεο ή να κανει zoom στο βιντεο.αυτες τις δυνατοτητες τις εχει και το w850 ή οχι????
Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

 

ουτε μένα δουλεύει το track id. εν το χρησιμοποιώ πλέον. θα μου εμφανίση την σελίδα 1/10 και 1/10 απαυτήν θα μου βρει το τραγούδι. μου προκαλεί ανασφάλεια και τρώει και λεφτά για να στείλει την ηχογράφηση, παρόλο που δεν την χρησιμοποιει

 

Τι ακριβώς εννοείς δεν την χρησιμοποιεί ? :wacko: :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιός είπε πως γίνεται να τελειώσεις τηλεφώνημα με το πορτάκι, αλλά τουλάχιστον με την έκδοση που μου αναβάθμισε προχτές εμένα δεν γίνεται. Ίσως ο φίλος να μπορεί να μας πεί ποιά έκδοση λογισμικού έχει.

Αυτή η έλλειψη ίσως να μην εννοχλεί πολλούς, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μην έχουμε την επιλογή. Είναι πολύ σπαστικό.

Επίσεις εχτές, με την καινούργια έκδοση λογισμικού, cxc1250200 r1jg001 070214 σε μια φάση ενώ σε θέση αναμονής εξαφανίστηκε το δεξί κουμπί και δεν μπορούσα να μπώ στο μενού παρά μόνο μέσω συντομεύσεως. δοκίμασα διάφορα και μόνο με επανεκκίνηση επανήλθε. Επίσης βγάζει μια κόκκινη μπάρα πάνω από της κλήσεις σε κατάσταση αναμονής και τότε όταν πατάω το κεντρικό κουμπί βγαίνω στις κλήσεις. Άλλο κουλό και ετούτο. Μπορούμε να σετάρουμε το μεσαίο κουμπί να επιλεγει κάτι άλλο από το μενού σε κατάσταση αναμονής; Σόρρυ για το μεγάλο μήνυμα αλλά τα είπα και ξέσκασα.

Καλό ΣΚ σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανα προγραμμα η καμια εφαρμογη να κλειδωνουμε τις φωτογραφιες μας στο κινητο?

Ευχαριστω ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Τι ακριβώς εννοείς δεν την χρησιμοποιεί ? :wacko: :wacko:

 

ε χρεώνει να την στείλει, αλλά μετά σου λέει μη διαθέσιση λειτουργεία

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανα προγραμμα η καμια εφαρμογη να κλειδωνουμε τις φωτογραφιες μας στο κινητο?

Ευχαριστω ;)

 

καλησπερα.υπαρχουν εφαρμογες java που κανουν αυτη την δουλεια αλλα πολλα ατομα που την χρησιμοποιησαν τους προεκυψαν καποια προβληματα.κανε μια προσπαθεια αλλα καλου κακου κρατα και ενα μπακαπ,ισως σε εσενα δουλεψει καλυτερα.εχω 3 εφαρμογες στο τελος της σελιδας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.υπαρχουν εφαρμογες java που κανουν αυτη την δουλεια αλλα πολλα ατομα που την χρησιμοποιησαν τους προεκυψαν καποια προβληματα.κανε μια προσπαθεια αλλα καλου κακου κρατα και ενα μπακαπ,ισως σε εσενα δουλεψει καλυτερα.εχω 3 εφαρμογες στο τελος της σελιδας.:)

 

Na sai kala filaraki.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιός είπε πως γίνεται να τελειώσεις τηλεφώνημα με το πορτάκι, αλλά τουλάχιστον με την έκδοση που μου αναβάθμισε προχτές εμένα δεν γίνεται. Ίσως ο φίλος να μπορεί να μας πεί ποιά έκδοση λογισμικού έχει...

 

Όταν ρωτούσα λίγο πιο πάνω που ακριβώς βρίσκεται η επιλογή τερματισμού των κλήσεων από το slide γιατί την έψαχνα αλλά δεν την έβρισκα-που να την βρω αφού δεν υπήρχε-κάποιοι,για να μη λέμε ονόματα,επέμεναν να μου περιγράφουν πως ακριβώς γίνεται...Τρέχα γύρευε φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...