Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καπου λεει και download,νομίζω κατω κατω.

δοκιμασε

 

Οταν κανω download μου βγαζει αυτο το μηνυμα.Να σου πω κουραστηκα και τοση ωρα να παιδευομαι.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως και καποια βοηθεια στο download?Γιατι μου τα κατεβαζει σαν αρχειο .thm και δεν ανοιγει με τιποτε.Θα παρακαλουσα λιγο πιο αναλυτικα λογω και του !!!!!νεαρου της ηλικιας μου¨:)))

 

Πρώτα κατεβάζεις το .thm στο PC σου.

Αν θέλεις να δεις το θέμα στον υπολογιστή σου (για να δεις πως φαίνεται),

θα κατεβάσεις αυτό το πρόγραμμα:

http://developer.sonyericsson.com/getDocument.do?docId=65050

Για να περάσεις τώρα το θέμα στο κινητό σου, θα συνδέσεις το W850 με το καλώδιο στο PC.

Αν πας στο My Computer, θα δεις ότι έχει βρει την κάρτα μνήμης του κινητού σαν εξωτερικό δίσκο.

Θα μπεις μέσα στην κάρτα μνήμης, θα ανοίξεις το φάκελο themes & εκεί θα αντιγράψεις το αρχείο .thm.

Το θέμα βρίσκεται πλέον στην κάρτα μνήμης (άρα & στο κινητό).

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω download μου βγαζει αυτο το μηνυμα.Να σου πω κουραστηκα και τοση ωρα να παιδευομαι.

 

Πρέπει να έχεις κάνει εγγραφή και login για να σου εμφανίζει το 'download'. Αλλιώς μην προσπαθείς να το κατεβάσεις με δεξί κλικ. Το site αυτό έχει πολλά και ωραία θέματα. αξίζει η εγγραφή. Μετα με το πρόγραμμα που σου λέει ένας άλλος φίλος μπορείς να κάνεις και κάποιες αλλαγές στο θέμα που κατέβασες.

Link to comment
Share on other sites

iparxei periptosi na erthei to w830 ellada? 'i tha einai mia istoria san to k790?

(prepei ipoxreotika na plironoume 3G hardware?!)

 

Η απαάντηση της S.E σε e-mail που έστειλα :

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Sony Ericsson W830i κινητό τηλέφωνο πρόκειται για κάποιο μελλοντικό μοντέλο της Sony Ericsson, το οποίο δεν αναμένεται να κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά."

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κατέβασα το super. πολύ καλό πρόγραμμα απο πλευράς επιλογών. αλλα δεν ξέρω πως να κάνω αρχεία convert! Μάλλον στραβός θα είμαι αλλά μπορεί κάποιος να βοηθήσει?΄πατώ δεξί κλικ και βάζω το αρχείο αλλα δεν βρήσκω κάπου που να γράφει convert:confused:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κατέβασα το super. πολύ καλό πρόγραμμα απο πλευράς επιλογών. αλλα δεν ξέρω πως να κάνω αρχεία convert! Μάλλον στραβός θα είμαι αλλά μπορεί κάποιος να βοηθήσει?΄πατώ δεξί κλικ και βάζω το αρχείο αλλα δεν βρήσκω κάπου που να γράφει convert:confused:

 

Κάνεις δεξί κλίκ οπουδήποτε και επιλέγεις "add multimedia"

Μετά πατάς το πρώτο κουμπάκι κάτω αριστερά, που δεν θυμάμαι τι ακριβώς λέει:grin:

και περιμένεις:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις δεξί κλίκ οπουδήποτε και επιλέγεις "add multimedia"

Μετά πατάς το πρώτο κουμπάκι κάτω αριστερά, που δεν θυμάμαι τι ακριβώς λέει:grin:

και περιμένεις:)

 

α ευχαριστώ. δεν εφταιγα ούτε εγώ τελικά. απλά το onver bar το κόβει η οθόνη μου και έπρεπε να πατήσω "auto hide the taskbar" όπως και το itunes

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το w830 δεν υπάρχει σε κανένα μαγαζί Ελλάδα? Κοίταξα στο site και έχει sar 0,39. Επειδή έχω κόλλημα με τα χαμηλά sar, αν ερχόταν με -50€ από το w850 χαλαρά θα το αγόραζα την επόμενη μέρα. Κρίμα , δεν πειράζει.
If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εδω και λιγες μερες εχω παρει το w850 και βλεπω οτι εχει το κλασικο μενου της sony ericsson,αλλα οταν το ειχα δει στο πλαισιο ειχε διαφορετικο μενου.Υπαρχει καποια επιλογη απο τις ρυθμισεις που το αλλαζεις?
Link to comment
Share on other sites

καπου λεει και download,νομίζω κατω κατω.

δοκιμασε

 

Ενταξει τα καταφερα.Απλα επρεπε να χρησιμοποιησω το file manager.

 

Ευχαριστω πολυ.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα κατεβάζεις το .thm στο PC σου.

Αν θέλεις να δεις το θέμα στον υπολογιστή σου (για να δεις πως φαίνεται),

θα κατεβάσεις αυτό το πρόγραμμα:

http://developer.sonyericsson.com/getDocument.do?docId=65050

Για να περάσεις τώρα το θέμα στο κινητό σου, θα συνδέσεις το W850 με το καλώδιο στο PC.

Αν πας στο My Computer, θα δεις ότι έχει βρει την κάρτα μνήμης του κινητού σαν εξωτερικό δίσκο.

Θα μπεις μέσα στην κάρτα μνήμης, θα ανοίξεις το φάκελο themes & εκεί θα αντιγράψεις το αρχείο .thm.

Το θέμα βρίσκεται πλέον στην κάρτα μνήμης (άρα & στο κινητό).

 

΄Ησουν παρα πολυ κατατοπιστικος.Ευχαριστω πολυ.Απλα λιγο νωριτερα μου κινησε την περιεργεια ο file manager και τα καταφερα μεσω εκεινου.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και παλι που νομιζω πως τεθηκε και απο καποιον αλλο φιλο .

 

Ενω μεσω του γνωστου *-->*<-- <--* κ.λ.π απενεργοποιω τη φορτιση Usb οταν το βαζω στο φορτιστη παλι συμπεριφερεται λες και εχω κανει συνδεση με Usb καλωδιο.Τι φταιει και πως διορθωνεται?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα το ίδιο κάνει. Δεν διορθώνεται. Ίσως η αναβάθμιση να κάνει τίποτα. Αλλα μην ανησυχείς μόνο η ενδειξη δείχνει έτσι, το κινητο δεν φορτίζει στην πραγματικότητα
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

΄Ησουν παρα πολυ κατατοπιστικος.Ευχαριστω πολυ.Απλα λιγο νωριτερα μου κινησε την περιεργεια ο file manager και τα καταφερα μεσω εκεινου.

 

Για πες. Μήπως βρήκες κάτι χρησιμο. για τον μανατζερ.. Τι έκανες?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα το ίδιο κάνει. Δεν διορθώνεται. Ίσως η αναβάθμιση να κάνει τίποτα. Αλλα μην ανησυχείς μόνο η ενδειξη δείχνει έτσι, το κινητο δεν φορτίζει στην πραγματικότητα

 

 

Ναι αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν μπορεις να το ανοιξεις και θα πρεπει να βγαλεις την μπαταρια.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Για πες. Μήπως βρήκες κάτι χρησιμο. για τον μανατζερ.. Τι έκανες?

 

Απλα στον file manager συνδεεις το κινητο σου και μετα σου εμφανιζει ολα τα περιεχομενα του κινητου (μνημη και καρτα)και εκει μεσα στον αντιστοιχο φακελο περνας απλα και γρηγορα ειτε θεματα ειτε ringtones ειτε οτιδηποτε αλλο ειναι για το κινητο σου.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και παλι που νομιζω πως τεθηκε και απο καποιον αλλο φιλο .

 

Ενω μεσω του γνωστου *-->*<-- <--* κ.λ.π απενεργοποιω τη φορτιση Usb οταν το βαζω στο φορτιστη παλι συμπεριφερεται λες και εχω κανει συνδεση με Usb καλωδιο.Τι φταιει και πως διορθωνεται?

 

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση όπως είχε πει ένα παλικάρι νωρίτερα. Και εμένα ενώ αρχικά φόρτιζε, με την επανεκκίνηση έστρωσε. Μιλώ πάντα για την λειτουργία τηλεφώνου, γιατί στην μεταφορά αρχείων νομίζω ότι το κινητό φορτίζει. Όσο για την μεταφορά αρχείων αυτό εδώ: My Phone Explorer μου έλυσε τα χέρια. Απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εδω και λιγες μερες εχω παρει το w850 και βλεπω οτι εχει το κλασικο μενου της sony ericsson,αλλα οταν το ειχα δει στο πλαισιο ειχε διαφορετικο μενου.Υπαρχει καποια επιλογη απο τις ρυθμισεις που το αλλαζεις?

 

Μπορείς να αλλάξεις το θέμα (τη μορφή που έχει το μενού δηλαδή),

από Ρυθμίσεις > Οθόνη > Θέματα

ή από File Manager > Θέματα

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση όπως είχε πει ένα παλικάρι νωρίτερα. Και εμένα ενώ αρχικά φόρτιζε, με την επανεκκίνηση έστρωσε. Μιλώ πάντα για την λειτουργία τηλεφώνου, γιατί στην μεταφορά αρχείων νομίζω ότι το κινητό φορτίζει. Όσο για την μεταφορά αρχείων αυτό εδώ: My Phone Explorer μου έλυσε τα χέρια. Απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ!

 

Πώς κάνεις επανεκκίνηση?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση όπως είχε πει ένα παλικάρι νωρίτερα. Και εμένα ενώ αρχικά φόρτιζε, με την επανεκκίνηση έστρωσε. Μιλώ πάντα για την λειτουργία τηλεφώνου, γιατί στην μεταφορά αρχείων νομίζω ότι το κινητό φορτίζει. Όσο για την μεταφορά αρχείων αυτό εδώ: My Phone Explorer μου έλυσε τα χέρια. Απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ!

 

Διευκρινηστε μου λιγο σας παρακαλω το θεμα της επανεκκινησης.Γιατι απο ανοιγμα και κλεισε το κινητο αλλο τιποτα.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

ctrl+alt+del... :)

 

Μαλλον η συζητηση αφορουσε την επανεκκινηση οταν το κινητο ηταν στο φορτιστη και εδειχνε την ενδειξη της usb συνδεσης.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...