Jump to content

Jeans


dBpanos
 Κοινοποίηση

Τι τζην φορατε?  

581 members have voted

  1. 1. Τι τζην φορατε?

    • Levi's
      121
    • Seven7
      16
    • Diesel
      163
    • Staff
      70
    • Replay
      52
    • BSB
      16
    • Nautica
      9
    • Aλλο (αναφερετε ποιο)
      134


Recommended Posts

Άσε άσε κι έχεις την ψευδαίσθηση ότι αδυνάτησες! :p

 

Άστα, καλά εγώ δεν έχω και πολλά περιθώρια για αδυνάτισμα αλλά ανοίγουν πάρα πολύ και μετά τα πας για στένεμα...:lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 426
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άστα, καλά εγώ δεν έχω και πολλά περιθώρια για αδυνάτισμα αλλά ανοίγουν πάρα πολύ και μετά τα πας για στένεμα...:lol:

 

Τόσο πολύ; Καλά κάνω και δεν τα συμπαθώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

απο παντελονια jean, αυτα που εχουν την καλυτερη εφαρμογη πανω μου ειναι τα Lee και τα benetton
"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ; Καλά κάνω και δεν τα συμπαθώ...

 

Benetton μια φίλη μου τα φοράει όπως και τα Bershka και λέει ότι είναι πολύ καλά , τα Diesel έχουν πολύ καλή εφαρμογή και τα moschino όπως και τα dsquared που είχα δοκιμάσει.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πάντα στα Diesel φοράω 29 το οποίο μετά ανοίγει και είναι μια χαρά,

αλλα τι κακό με τα Diesel ανοίγουν απίστευτα...

 

Εμένα πάλι το Diesel που έχω εδώ και 5 ή 6 χρόνια δεν έχει ανοίξει καθόλου....

 

 

Άστα, καλά εγώ δεν έχω και πολλά περιθώρια για αδυνάτισμα αλλά ανοίγουν πάρα πολύ και μετά τα πας για στένεμα...:lol:

 

Στένεμα υποθέτω εννοείς στα μπούτια?!?Εκεί όλα τα jeans ανοίγουν...Άσχετα μάρκας..

 

Τόσο πολύ; Καλά κάνω και δεν τα συμπαθώ...

 

Τι να σου πω..Εμένα πάντως κανένα παντελόνι μου δεν έχει ανοίξει..Και τα έχω πλύνε βάλε πλύνε βάλε χειμώνα-καλοκαίρι..

 

 

Benetton μια φίλη μου τα φοράει όπως και τα Bershka και λέει ότι είναι πολύ καλά , τα Diesel έχουν πολύ καλή εφαρμογή και τα moschino όπως και τα dsquared που είχα δοκιμάσει.

 

Berska είχα αγοράσει σε ένα ταξίδι όπου χρειάστηκα επειγόντως καθαρό παντελόνι και μπορώ να πω ότι μου βγήκε μια χαρά..Όταν έψαξα να αγοράσω και ένα 2ο δεν κατάφερα να βρω ούτε νούμερο και ούτε ωραίο κόψιμο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιρνω πλεον αλλες μαρκες, μονο Diesel. Παλια ειχα παρει διαφορα, αλλα δυστυχως μονο τα Diesel με ικανοποιουν σε μηκος. Αυτο που με ενοχλει παραπανω με το θεμα του μηκους ειναι τα dsquared, γιατι εχουν αψογη εφαρμογη αλλα ειναι κοντα!
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ προτιμώ τα Diesel αν και έχω και αρκετά staff και wrangler.Τώρα σκέφτομαι να πάω σε D&G και ίσως σε μερικά Jean Paul Gautier καθώς έχω δει μερικά πολύ ωραία σχέδια.Ελπίζω να έχουν καλή εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιρνω πλεον αλλες μαρκες, μονο Diesel. Παλια ειχα παρει διαφορα, αλλα δυστυχως μονο τα Diesel με ικανοποιουν σε μηκος. Αυτο που με ενοχλει παραπανω με το θεμα του μηκους ειναι τα dsquared, γιατι εχουν αψογη εφαρμογη αλλα ειναι κοντα!

 

Αυτό που λες για το μήκος το έχω και εγώ..Είμαι αρκετά αδύνατη και ψηλή άρα το μήκος που με βολέβει είναι το 32 ...Εκτός Diesel και Replay που έχουν 25-32 στις υπόλοιπες μάρκες συναντώ κάποιες φορές τέτοια προβλήματα μήκους...Dsquared δεν έχει τύχει να δοκιμάσω και δεν ξέρω να πω..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιρνω πλεον αλλες μαρκες, μονο Diesel. Παλια ειχα παρει διαφορα, αλλα δυστυχως μονο τα Diesel με ικανοποιουν σε μηκος. Αυτο που με ενοχλει παραπανω με το θεμα του μηκους ειναι τα dsquared, γιατι εχουν αψογη εφαρμογη αλλα ειναι κοντα!

 

Γιατί πόσο ψηλός είσαι;

Ναι ρε γμτ όλα είναι κοντά τα D2, μέχρι τον αστράγαλο μου φτάνουν και είμαι 1.86

 

Τα Diesel ανοίγουν και στην μέση...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Εγω δεν παιρνω πλεον αλλες μαρκες, μονο Diesel. Παλια ειχα παρει διαφορα, αλλα δυστυχως μονο τα Diesel με ικανοποιουν σε μηκος. Αυτο που με ενοχλει παραπανω με το θεμα του μηκους ειναι τα dsquared, γιατι εχουν αψογη εφαρμογη αλλα ειναι κοντα!

 

Που βρίσκεις Diesel 36 μήκος?

Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκεις Diesel 36 μήκος?

 

Εξαρτάται απο τα μοντελα. Συνήθως το 34 μήκος μου είναι ικανοποιητικό. Και όσο παράδοξο κι αν ακουγεται, στην Κύπρο βρίσκω πιο εύκολα απ'ότι εδω.

 

Τελευταια πορωθηκα με τα We are replay.

Link to comment
Share on other sites

G star, καταπληκτικά jeans!!!

 

Δεν τα έχω ξανακούσει αυτά τα jeans...Τελευταία δοκίμασα ένα seven 7 και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά αν και ήταν κομματάκι ακριβό (κάπου 238 ευρώ :wacko: )

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Μου αρέσουν πολύ τα τζιν!!Ψηφίζω staff γιατί ταιριάζουν καλύτερα στο σώμα μου, είναι απίστευτα άνετα και οικονομικά!!!και τα diesel είναι ωραία αλλά ακριβά ρε παιδιά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πού υπάρχει κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που να πουλάει seven7 Jeans? Επίσης μπορείται να μου δώσετε την ιστοσελίδα της εταιρείας γιατί στο google βγάζει πολλά...
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Dsquared τα τελευταία χρόνια, τέλεια εφαρμογή και μήκος και πολύ ωραία washes. Ψάχνω βέβαια κάποια εναλλακτική γιατί πλέον τα φοράνε όλοι και έχουν συνδεθεί άμεσα με μόστρα και νεοπλουτισμό, αλλά δεν έχω βρει κάτι εξίσου καλό. :p
Link to comment
Share on other sites

συνηθως αγοραζω stuff και replay...με βολευουν αρκετα...τα dsquared μου αρεσουν πολυ αλλα σαν φοιτητης που ειμαι τα βλεπω μονο με κυαλια...:):):)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα καθημερινά μου jean είναι staff, ωστόσο το dsquared που έχω για πιο καλά, πραγματικά έχουν πολύ καλή ποιότητα και σωστή εφαρμογή.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παλιά levis τώρα πάμε για takeshi άν και ακριβά....

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...