Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα δεν πρεπει να βαζει και περιοριστη εντασης λογω ΕΕ; στο Ν91 παντως κατι τετοιο δε μπηκε.. :p

 

Ούτε το iphone έχει περιορισμένη την ένταση στην ευρωπαϊκή αγορά, που είναι πολύ δυνατό στην έντασή του.. Παλιότερα τα ipod τα φέρνανε στην ευρώπη capped, περιορισμένα στην ένταση δηλαδή και με το κατάλληλο software τα uncappαρες αλλά τελευταία δε φαίνεται να ισχύει κάτι τέτοιο..

 

Τα SE χαλάσανε τη πιάτσα μου φαίνεται, που με το αισχρό W950 κατεβάσανε τα στάνταρ της έντασης στο ναδίρ και τώρα μπορεί και στέκεται αξιοπρεπώς οτιδήποτε μέτριο..:mad::(

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτε το iphone έχει περιορισμένη την ένταση στην ευρωπαϊκή αγορά, που είναι πολύ δυνατό στην έντασή του.. Παλιότερα τα ipod τα φέρνανε στην ευρώπη capped, περιορισμένα στην ένταση δηλαδή και με το κατάλληλο software τα uncappαρες αλλά τελευταία δε φαίνεται να ισχύει κάτι τέτοιο..

 

Τα SE χαλάσανε τη πιάτσα μου φαίνεται, που με το αισχρό W950 κατεβάσανε τα στάνταρ της έντασης στο ναδίρ και τώρα μπορεί και στέκεται αξιοπρεπώς οτιδήποτε μέτριο..:mad::(

 

Νομιζω πως ουτε το iphone φτανει τα επιπεδα εντασης του n91 απο τα ακουστικα.

Οσο για το w950, εχεις απολυτο δικιο.

Το καλυτερο "walkman" της SE (και ενα απο τα καλυτερα της τηλεφωνα γενικως) ηταν το w900

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα το N91 music edition black από το site της cosmote στα 150 ευρώ, καθώς ήταν μια σημαντική έλλειψη στο portfolio μου. Υπάρχει και το απλό στα 130 ευρώ, από ότι είδα.

Ελπίζω να μην υπάρχει στις διαθέσιμες παρτίδες ο περιορισμός της EE, που όντως ισχύει στα 90db πλέον εδώ και 2 χρόνια, και προφανώς δεν θα ξαναδούμε κινητό με την ένταση του Ν91 στην Ευρώπη τουλάχιστον, εκτός αν είναι δυνατά σε κάποια συσκευή διάφορα tricks για να ξεπεραστεί αυτός ο περιορισμός.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα το N91 music edition black από το site της cosmote στα 150 ευρώ, καθώς ήταν μια σημαντική έλλειψη στο portfolio μου. Υπάρχει και το απλό στα 130 ευρώ, από ότι είδα.

Ελπίζω να μην υπάρχει στις διαθέσιμες παρτίδες ο περιορισμός της EE, που όντως ισχύει στα 90db πλέον εδώ και 2 χρόνια, και προφανώς δεν θα ξαναδούμε κινητό με την ένταση του Ν91 στην Ευρώπη τουλάχιστον, εκτός αν είναι δυνατά σε κάποια συσκευή διάφορα tricks για να ξεπεραστεί αυτός ο περιορισμός.

 

Το καλύτερο που έκανες φίλε μου, μάλλον θα πάρω κι ένα δεύτερο να το βάλω σε χρονοκάψουλα για τον γιό μου..:)

Λες να μείνουνε διαχρονικά κι ας είναι outdated όπως και τα Harley..:p

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα το N91 music edition black από το site της cosmote στα 150 ευρώ, καθώς ήταν μια σημαντική έλλειψη στο portfolio μου. Υπάρχει και το απλό στα 130 ευρώ, από ότι είδα.

Ελπίζω να μην υπάρχει στις διαθέσιμες παρτίδες ο περιορισμός της EE, που όντως ισχύει στα 90db πλέον εδώ και 2 χρόνια, και προφανώς δεν θα ξαναδούμε κινητό με την ένταση του Ν91 στην Ευρώπη τουλάχιστον, εκτός αν είναι δυνατά σε κάποια συσκευή διάφορα tricks για να ξεπεραστεί αυτός ο περιορισμός.

Μόλις μπήκα και δεν είναι διαθέσιμο λέει. Μόνο το απλό είναι.

Αυτό εννοώ.

Τι στο καλό, το τελευταίο πήρες...;:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και δεν είναι διαθέσιμο λέει. Μόνο το απλό είναι.

Αυτό εννοώ.

Τι στο καλό, το τελευταίο πήρες...;:p

 

Χθες το βράδυ το παρήγγειλα, χθες ήταν το music edition διαθέσιμο και το απλό μη διαθέσιμο :p

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πολυ καλες ευκαιριες...οποιος εχει τρελα με τη μουσικη..θα συνιστουσα να παρει ενα, ειναι αστειο το ποσο γι'αυτο που δινει και με ενα ζευγαρι καλα ακουστικα..σουπερ!

 

edit: στο site της κοσμοτε εχει αρχικα τη φωτο του απλου, μετα μεσα εχει το μαυρο και λεει music edition αλλα στα χαρακτηριστικα λεει 4gb.....για κοιταξε το MobileMan...

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έκανες φίλε μου, μάλλον θα πάρω κι ένα δεύτερο να το βάλω σε χρονοκάψουλα για τον γιό μου..:)

Λες να μείνουνε διαχρονικά κι ας είναι outdated όπως και τα Harley..:p

 

:lol:

 

Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην έχει περιορισμένη ένταση σε σχέση με το απλό, γιατί κάπου τις ημέρες της κυκλοφορίας του θεσπιζόταν η οδηγία της ΕΕ! Kάτι πήρε το μάτι μου σε ένα ξένο forum ότι το 4gb "ιs a bit louder". Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.

Αν είναι έτσι ας χτυπήσει κάποιος το απλό και το ανταλλάζω, ακούς Itchrist?? :p

 

edit: στο site της κοσμοτε εχει αρχικα τη φωτο του απλου, μετα μεσα εχει το μαυρο και λεει music edition αλλα στα χαρακτηριστικα λεει 4gb.....για κοιταξε το MobileMan...

 

Δεν ξέρω.... Υποθέτω πως κι αυτό το site έχει την γνωστή αδυναμία στα specifications που έχουν τα περισσότερα του είδους, διαφορετικά είναι τραγικoί να γράφουν "music edition black" και να είναι το άλλο! Αλλά όποιο και να έρθει ευχαριστημένος θα είμαι πάλι..

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

με φτιαχνετε τωρα!!!

 

n91 4 EVER!!!!!!!!!!!!!!!!

 

(7650, 7710, 7110 4 ever επισης)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην έχει περιορισμένη ένταση σε σχέση με το απλό, γιατί κάπου τις ημέρες της κυκλοφορίας του θεσπιζόταν η οδηγία της ΕΕ! Kάτι πήρε το μάτι μου σε ένα ξένο forum ότι το 4gb "ιs a bit louder". Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.

..

 

No Way... To μαύρο έχω και σε διαβεβαιώνω για την ένταση, τη δύναμη και το όλο hyper audio presence του..

Έτσι κι αλλιώς τα 4 Gb πια είναι πολύ λίγα..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

No Way... To μαύρο έχω και σε διαβεβαιώνω για την ένταση, τη δύναμη και το όλο hyper audio presence του..

Έτσι κι αλλιώς τα 4 Gb πια είναι πολύ λίγα..

 

Εγω παντως πιο σπανια βλεπω το μαυρο σε μαγαζια η στο δρομο...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Μου έφτασε το Ν91, το 8GB είναι τελικά. Τώρα που το άκουσα έχω πρόβλημα μεγάλο... όλα τα άλλα κινητά μου φαίνονται σιγανά :lol:
Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Μου έφτασε το Ν91, το 8GB είναι τελικά. Τώρα που το άκουσα έχω πρόβλημα μεγάλο... όλα τα άλλα κινητά μου φαίνονται σιγανά :lol:

 

Ετσι ειναι;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

είναι αλήθεια οτι αντι για φλας μνήμη έχει σκληρο δίσκο?εαν ναι τότε πρέπει να είναι πολυ ευαίσθητο σε πτώση,150Ε μόνο είναι πραγματικα λίγα για μια τέτοια συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σκληρό δίσκο έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μου έφτασε το Ν91, το 8GB είναι τελικά. Τώρα που το άκουσα έχω πρόβλημα μεγάλο... όλα τα άλλα κινητά μου φαίνονται σιγανά :lol:

 

πρωτον καλοριζικο!!!!

Δευτερον πως σου ηρθε,με ταχυδρομειο αντικαταβολη??και ποσο σου εφτασε τελικα το ποσό στο συνολο? (Εξοδα,Ταχυδρομικα κλτ)?

Σκιαζομαι ομως λιγο μην τελικα μου σκασει μυτη το 4ρι αν και απ οτι ειπες εσενα σου ηρθε το καλο!!!!!!

Παντως αφου λεει NOKIA N91 MUSIC EDITION "BLACK" πιστευω/ελπιζω/ευχομαι πως εννοει το 8ρι γιατι νομιζω σε μαυρο εβγαινε μονο το 8, Σωστα?

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Σε μαυρο εβγαινε μονο το 8, Σωστα?

Ναι, μόνο το 8GB έβγαινε σε μαύρο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

πρωτον καλοριζικο!!!!

Δευτερον πως σου ηρθε,με ταχυδρομειο αντικαταβολη??και ποσο σου εφτασε τελικα το ποσό στο συνολο? (Εξοδα,Ταχυδρομικα κλτ)?

Σκιαζομαι ομως λιγο μην τελικα μου σκασει μυτη το 4ρι αν και απ οτι ειπες εσενα σου ηρθε το καλο!!!!!!

Παντως αφου λεει NOKIA N91 MUSIC EDITION "BLACK" πιστευω/ελπιζω/ευχομαι πως εννοει το 8ρι γιατι νομιζω σε μαυρο εβγαινε μονο το 8, Σωστα?

 

Ευχαριστώ πολύ! :)

Ναι με αντικαταβολή ήρθε. Δεν είχε καθόλου μεταφορικά, γιατί ήταν αγορά πάνω από 100 ευρώ, κι αυτό ισχύει για όλην την Ελλάδα από ότι κατάλαβα.

Δεν υπάρχει κανένα ενδεχόμενο να σου έρθει το 4άρι, αυτό υπάρχει σε άλλη τιμή, έτσι φοβόμουν κι εγώ από το λάθος της περιγραφής του, αλλά το κουτί γράφει με μεγάλα γράμματα N91 8GB. Mόνο σε 8GB βγαίνει το black music edition και το 4GB βγαίνει σε ασημί κι αν κάνεις αναζήτηση θα το βρεις κι αυτό στο site.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ με 140 € το Ν91 από κατάστημα κοσμο!!!!!:D

Ευχαριστήθηκα από την μια διότι ήταν ένα κινητο που το ήθελα παααρα πολύ,απότην άλλη δυσαρεστήθηκα γιατί είχα για 3 μήνες το 5610 το οποίο εκλάπη!:(

DO NOT....Worry(asxeto)
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε ταξιδι τωρα(πλοιο) και ακουω Ν91 μετα απο καιρο,απιστευτο πωσ παιζει,στη μιση ενταση το εχω....:p
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε ταξιδι τωρα(πλοιο) και ακουω Ν91 μετα απο καιρο,απιστευτο πωσ παιζει,στη μιση ενταση το εχω....:p

 

Σαν το παλιό καλό κρασί..:p

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...