Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kατα πασα πιθανοτητα απο Δευτερα θα ειμαι κατοχος ενος n91 4GB :lol:

Απο μπαταρια πως τα παει? Με mp3 περιπου μιαμιση ωρα την ημερα, και κανα 10λεπτο κλησεις (οχι wifi, οχι μυνηματα, οχι καμερες, ουτε παιχνιδια)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kατα πασα πιθανοτητα απο Δευτερα θα ειμαι κατοχος ενος n91 4GB :lol:

Απο μπαταρια πως τα παει? Με mp3 περιπου μιαμιση ωρα την ημερα, και κανα 10λεπτο κλησεις (οχι wifi, οχι μυνηματα, οχι καμερες, ουτε παιχνιδια)

 

Θα κανεις 2 απλα πραγματα και θα πεταει απο μπαταρια το κινητο.

 

1. Θα το βαλεις σε λειτουργια gsm (οχι διπλη ή σκετο 3g)

2. Θα βαλεις την φωτεινοτητα της οθονης κοντα στη μεση.

 

Θα ειναι τελεια.

 

Παρε και κανα "καλο" σχετικα headphone και ετοιμασου για την μουσικη εμεπιρια της ζωης σου;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχομαι να πανε ολα καλα. :D

Για ipod 160GB ξεκινησα και εφτασα σε N91... με κατεστρεψε το θρεντ με τα παλια νοκια :lol:

 

Θα αναλαβει χρεη βασικου κινητου, και το καλο που του θελω ειναι να εχει τουλαχιστον την ιδια αυτονομια με το W910i μου...

 

Επισης ελπιζω να μην με αφησει ποτε ο σκληρος. Αληθεια αναβαθμιζεται?

Παντως επιασα ενα σαν δειγμα στο μαγαζι ψιλοχαρχαλο, ΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ipod 160GB ξεκινησα και εφτασα σε N91... με κατεστρεψε το θρεντ με τα παλια νοκια :lol:

 

Ειναι απλα το ΚΑΛΥΤΕΡΟ πιο ΔΥΝΑΤΟ και χωρις μπουκωματα στον ηχο του Mp3 player.

Δεν κανω πλακα αν το βαλεις στο τερμα θα πονεσεις:)

 

 

 

Θα αναλαβει χρεη βασικου κινητου, και το καλο που του θελω ειναι να εχει τουλαχιστον την ιδια αυτονομια με το W910i μου...

 

Εδω τα πραγματα δυσκολευουν...

Δυσκολευουν γιατι ειναι ΠΟΛΥ βαρυ.. Βαραινει τσεπες και χερια... Αν μιλησεις πανω απο 5 λεπτα θα πιαστει το χερι σου. Δεν κανω πλακα.

Επισης λογω του βαρους του, πεφτει ευκολοτατα απο το χερι.:(

Επισης δεν υποστηριζει bluetooth handsfree το 4GB (το ασημι)

 

Προταση μου. Κρατα το μονο για μουσικη. Χωρις sim. Ετσι θα εχει ακομα καλυτερη αναμονη.

Αλλα αν αποφασιεις να το χρησιμοποιεις και ως κινητο, κανε αυτα που σου ειπα στο προηγουμενο post και η αναμονη θα ειναι κομπλε.

 

Αποψη μου.. Το Ν91 δεν ηθελε ποτε να ειναι κινητο. Και δεν θελει:lol:

Ο υπερηχος εδειχνε mp3 player. Tωρα πως προεκυψε κινητο....

 

 

 

Επισης ελπιζω να μην με αφησει ποτε ο σκληρος. Αληθεια αναβαθμιζεται?

 

Ειναι να σου κατσει.Εχω ακουσει και περιεργα πραγματα εχω ακουσει και καλα.

Εμενα φαντασου , το πηρα ΜΤΧ απο ενα παιδι εδω το Νοεμβριο του 2007.

Εννοειται πως το εχω ακομα. Το εχω λιωσει!! Αλλα ο σκληρος δεν μου εχει βγαλει το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ προβλημα. Τυχη?

Παντως οταν bootαρει η συσκευη και ακουγονται τα "χριτς-χρατς" του σκληρου... Θεικο απλα:happy:

Επισης προσεχε οπως ειπα πιο πριν μη σου πεσει!

Αν και η μεταλλικη κατασκευη του ψιλο-προσεχει το εσωτερικο του. Αλλα καθε πτωση θα αφηνει και απο ενα αναγλυφο στην ατσαλινη κορμαρα του.:lol:

 

Οχι, δεν αναβαθμζεται ο σκληρος. (η λυση ειναι το μαυρο το 8GB. To οποιο υποστηριζει και bluetooth handsfree)

 

 

 

Παντως επιασα ενα σαν δειγμα στο μαγαζι ψιλοχαρχαλο, ΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? :blink:

 

Αχ... ναι! Απιστευτο ετσι? Το κρατας και ξερεις πως κρατας εργαλειο καλο ρε παιδι μου. Ουτε τριγμοι ουτε τιποτα. Ασε που ετσι που αστραφτει προκαλει τα βλεματα των γυρω σου.

Ειναι το καλυτερο ποιοτικα κινητο της Νοκια.

Αυτο και το Ε71 κατα τη γνωμη μου.

 

 

Αυτα τα ολιγα. Ο,τι αλλο θες ΡΩΤΑ!:)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειναι βαρυ πιστεψε με, μονο αρνητικο δεν το θεωρω. :food:Επιτελους μια συσκευη που νιωθω οτι κραταω κατι στο χερι μου, και δεν θα ψαχνομαι σαν τον χαζο καθε φορα που δεν νιωθω το κινητο στην τσεπη μου (αν δεν νιωθω το κινητο δεν νιωθω καλα, νομιζω οτι ειτε το εχασα ειτε μου το σουφρωσαν).

 

Απο την χρηση του, μονο ομιλια και mp3, ουτε bluetooth, ουτε τιποτα. Μεχρι και το w910 το εχω στο απλο GSM, για μενα το 3G ειναι αχρηστο.

Η οθονη ειχε καλη φωτεινοτητα, ελπιζω να μην ηταν στο τερμα:lol:

 

Κριμα για τον σκληρο :( Νομιζα οτι απο το 8αρι τουλαχιστον θα επερνε. Καλα παντως τωρα εχω 2αρα καρτα, θα ηθελα λιιιιγο ακομα, 3GB πιστευω οτι ειναι καλα για μενα, στο λεοφωρειο απλα να ακουω μουσικη.

 

Παντως οτι κινητο πεφτει στα χερια μου καλοπερναει! Τα προσεχω, τα γυαλιζω, δεν τα πεταω ποτε στο τραπεζι, δεν τα βγαζω ανευ λογου απο την τσεπη, αφηνω τις μπαταριες να κανουν καλους κυκλους φορτισης-εκφορτισης. Ειμαι περηφανος που δεν μου εχει χαλασει ΠΟΤΕ κινητο (οκ μια φορα μονο, ενα sharp που το εφτιαξα:lol:)

 

Η ποιοτητα κατασκευης ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ:dance: Στιβαροτατο και το πορτακι του 0 τζογους! Και slide βουτηρο! Τα κουμπια που εκ πρωτης οψεως δειχνουν υπερβολικα μικρα, προεξειχαν και μπορουσα επιτελους μετα απο καιρο να πληκτρολογησω ΑΝΕΤΑ, ΗΜΑΡΤΟΝ με τα πλακε-ιδιο-επιπεδο-με-το-πλαστικο κουμπια (βλεπε w910, 7650).

 

Ενας φιλος μου με βριζει που δεν παιρνω ενα καινουριο κινητο με περισσοτερες δυνατοτητες και που παω να παρω με 150 ευρω την αρχαιολογια και blah blah blah, αλλα δεν με νοιαζει :cool:

 

Ερωτησεις δεν ξερω αν εχω, να το χτυπησω με το καλο και βλεπουμε.

Α, γνωστα προβληματα, bugs?

Εφαρμογες δεν με ενδιαφερουν και τοσο. Εχω netbook γιαυτα :lol:

Το δικο σου απο αυτονομια πως παει?

Μπορω να καρφωσω απευθειας ακουστικα πανω του ή πρεπει να μπει και το headset πρωτα? Παντως καλη φαση το headset... φαινεται πολυ βολικο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειναι βαρυ πιστεψε με, μονο αρνητικο δεν το θεωρω. :food:Επιτελους μια συσκευη που νιωθω οτι κραταω κατι στο χερι μου, και δεν θα ψαχνομαι σαν τον χαζο καθε φορα που δεν νιωθω το κινητο στην τσεπη μου (αν δεν νιωθω το κινητο δεν νιωθω καλα, νομιζω οτι ειτε το εχασα ειτε μου το σουφρωσαν).

 

Και εγω ετσι ειμαι. Απλα στο Ν91 , το βαρος του σε συνδυασμο με το ατσαλι (που γλυστραει λιγο απο τα χερια) αρκετες φορες θα σου πεσει απο τα χερια. Προσοχη!

 

Η οθονη ειχε καλη φωτεινοτητα, ελπιζω να μην ηταν στο τερμα:lol:

 

Καλη η φωτεινοτητα. Αλλα βαλτην στο 60% για να κερδισεις μπαταρια. Και παλι τελεια θα φαινεται.

 

Κριμα για τον σκληρο :( Νομιζα οτι απο το 8αρι τουλαχιστον θα επερνε. Καλα παντως τωρα εχω 2αρα καρτα, θα ηθελα λιιιιγο ακομα, 3GB πιστευω οτι ειναι καλα για μενα, στο λεοφωρειο απλα να ακουω μουσικη.

 

Εννοουσα πως δεν γινεται αναβαθμιση στον σκληρο με καποιο software. Τωρα , αν βρεις σκληρο απο το 8αρι και το βαλεις λογικα θα λειτουργει.

 

Η ποιοτητα κατασκευης ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ:dance: Στιβαροτατο και το πορτακι του 0 τζογους! Και slide βουτηρο! Τα κουμπια που εκ πρωτης οψεως δειχνουν υπερβολικα μικρα, προεξειχαν και μπορουσα επιτελους μετα απο καιρο να πληκτρολογησω ΑΝΕΤΑ, ΗΜΑΡΤΟΝ με τα πλακε-ιδιο-επιπεδο-με-το-πλαστικο κουμπια (βλεπε w910, 7650).

 

Ετσι ακριβως. Και εγω παρα τα μεγαλα δαχτυλα μου δεν εχς προβλημα με τα κουμπια του Ν91 γιατι προεξεχουν πολυ και με βολευουν

 

Ενας φιλος μου με βριζει που δεν παιρνω ενα καινουριο κινητο με περισσοτερες δυνατοτητες και που παω να παρω με 150 ευρω την αρχαιολογια και blah blah blah, αλλα δεν με νοιαζει :cool:

 

Εξαρταται γιατι το παιρνεις. Το Ν91 ειναι ΜΟΝΟ για λατρεις της μουσικης. Για ατομα που και στο περιπτερο να πανε (που λεει ο λογος) θελουν μουσικη. Οπως εγω με τις heavy-thrash μεταλλιες μου:D

Αν το θες κυριως για μουσικη, ασε τον φιλο σου να λεει. 4 χρονια περασαν και το κινητο αυτο δεν ξεπεραστηκε ακομα απο καποιο αλλο στον μουσικο τομεα. (μιαλω παντα για την ποιοτητα απο τα ακουστικα), Γιατι το ηχειο ειναι μετριο

 

Ερωτησεις δεν ξερω αν εχω, να το χτυπησω με το καλο και βλεπουμε.

Α, γνωστα προβληματα, bugs?

 

Βugs πλεον δεν εχει. Του περνας και απο το PC σου το τελευταιο firmware και εισαι κομπλε!

Απλα να ξερεις πως ειναι σχετικα αργο στο menu. H πλοηγηση εννοω. Τιποτα το φοβερο βεβαια, απλα το αναφερω.

 

Το δικο σου απο αυτονομια πως παει?

 

Με φωτεινοτητα στη μεση, μονο GSM συνδεση και ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ , κραταει 2 μερες. Αλλα κυριολεκτικα το ΛΙΩΝΩ στη μουσικη. (667 τραγουδια εχω μεσα)

 

Μπορω να καρφωσω απευθειας ακουστικα πανω του ή πρεπει να μπει και το headset πρωτα? Παντως καλη φαση το headset... φαινεται πολυ βολικο...

 

Εννοειται πως μπορεις να βαλεις ο,τι ακουστικα γουσταρεις . Και ηταν απο τα πρωτα κινητα που υποστηριζαν κατι τετοιο. Μπορει και το πρωτο , δεν θυμαμαι. Δεν χρειαζεται να μπει το headset πρωτα.

Μπορει να φαινονται βολικα τα μαμησια, αλλα δεν ειναι καθολου ποιοτικα σε σχεση με τις προδιαγραφες της συσκευης.

Πηγαινε στον Γερμανο και παε με 6-9 ευρω Sennheiser ή Sony. Τα πιο απλα. Θα κουφαθεις!!

Ειναι κριμα να μεινεις με τα μαμα ακουστικα γιατι δεν λενε μια.

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Oχι εχω ενα σετ philips ακουστικα που τα βρισκω πολυ καλα, δεν θα μεινω με τα μαμα, αλλωστε δεν με βολευουν οι ψειρες, μονο in ear. Απλα βλεπω το σετ οτι εχει και controls επανω

 

Αναβαθμιση δλδ γινεται απο το pc? Ωχ.

Παντως αμα σου κραταει 2 μερες με λιωσιμο, τοτε ελπιζω να μου βγαζει 3ς μερες με λιγη/κανονικη χρηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμιση δλδ γινεται απο το pc? Ωχ.

Παντως αμα σου κραταει 2 μερες με λιωσιμο, τοτε ελπιζω να μου βγαζει 3ς μερες με λιγη/κανονικη χρηση.

 

 

Η αναβαθμιση απο το PC ειναι πανευκολη. Που κολλάς?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κολλαω στο οτι πρεπει να εγκαθιστω προγραμματα. Προσπαθω να κραταω οσο πιο καθαρο γινεται το pc απο προγραμματα. Επαφες θα περασω με το χερι ή μεσω bt οποτε δεν με ενδιαφερει συχρονισμος, και αν δεν κανω λαθος το βλεπει ως εξωτερικο δισκο το κινητο οποτε παλι δεν θελει drivers κτλ, αλλα για αναβαθμιση? Δεν ξερω.

Εχουμε log με αλλαγες τιποτα? Μου φαινεται θα παρω το thread απο την αρχη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κολλαω στο οτι πρεπει να εγκαθιστω προγραμματα. Προσπαθω να κραταω οσο πιο καθαρο γινεται το pc απο προγραμματα. Επαφες θα περασω με το χερι ή μεσω bt οποτε δεν με ενδιαφερει συχρονισμος, και αν δεν κανω λαθος το βλεπει ως εξωτερικο δισκο το κινητο οποτε παλι δεν θελει drivers κτλ, αλλα για αναβαθμιση? Δεν ξερω.

Εχουμε log με αλλαγες τιποτα? Μου φαινεται θα παρω το thread απο την αρχη.

 

Aπλα θα κατεβασεις το "Ovi suite" δωρεαν, ομορφα και ωραια. Το εγκαθιστας, συνδεεις το Ν91 στο PC σου με το usb καλλωδιο που εχει. το Ovi suite θα αναγνωρισει το Ν91.

 

Αυτο ηταν, πας επιλεγεις να κανεις update και σε 10' εχεις τελειωσει.

Drivers θα ψαξει αυτοματα οταν το συνδεσεις για πρωτη φορα. Φροντισε απλα να εισαι συνδεδεμενος στο ιντερνετ για να τους βρει (αυτοματα).

 

Οταν συνδεεις το Ν91 στο pc , εμφανιζονται στην οθονη του κινητου οι επιλογες συνδεσης.

Για να συνδεθεις στο ovi suite και να κανεις αναβαθμισεις, συγχρονισμους κλπ κλπ , θα επιλεξεις "pc suite" (στη οθονη του κινητου)

 

Για να το βρει ως εξωτερικο σκληρο δισκο ,θα επιλεξεις "μαζικη αποθηκευση"

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν κολλαω εκει, κολλαω στο οτι θα πρεπει να εγκαταστησω το ovi suite και δεν θελω. Τελοσπαντων. Εχω ψηθει αγρια. :( Αντε να δουμε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γλυτώσεις το δαιδαλώδες OVI Suite ή PC Suite και αντί αυτών να εγκαταστήσεις μόνο το Nokia Software Updater το οποίο δεν επιβαρύνει τον υπολογιστή σου πολύ.

Και μια συμβουλή... καλύτερα να προτιμήσεις την αγγλική έκδοση και όχι την ελληνική.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γλυτώσεις το δαιδαλώδες OVI Suite ή PC Suite και αντί αυτών να εγκαταστήσεις μόνο το Nokia Software Updater το οποίο δεν επιβαρύνει τον υπολογιστή σου πολύ.

Και μια συμβουλή... καλύτερα να προτιμήσεις την αγγλική έκδοση και όχι την ελληνική.

 

Ναι, ναι!! Πολυ σωστα!

 

(πως το ξεχασα....?:O)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γλυτώσεις το δαιδαλώδες OVI Suite ή PC Suite και αντί αυτών να εγκαταστήσεις μόνο το Nokia Software Updater το οποίο δεν επιβαρύνει τον υπολογιστή σου πολύ.

Και μια συμβουλή... καλύτερα να προτιμήσεις την αγγλική έκδοση και όχι την ελληνική.

 

Α ωραια, αμα χρειαζεται θα βαλω μονο αυτο.Ειδα το ovi suite 93MB και τρομαξα! Μα 93MB????? :blink:

(ή ακομα καλυτερα δεν θα το κανω καθολου update και δεν θα εγκαταστησω τιποτα :lol:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ηρθε το κινητακι, και εχει την 1.10.030. Να αναβαθμισω? Εχουμε καποιο log με αλλαγες?

 

Ναι, αναβαθμισε την. Ειναι πολυ παλια (5/5/2006)

 

Η τελευταια ειναι η v2.20.008 (7/2/2007)

 

changelog δεν εχω αλλα να εισαι σιγουρος πως βελτιωνει σταθεροτητα και αποδοση μπαταριας

 

 

ΑΚΥΡΟ! κατι βρηκα. Μπες εδω και scrollαρε στο κατω μερος της σελιδας. Εχει της διαφορες απο firmware σε firmware.

Οπως θα δεις οι διαφορες ειναι πολλες

 

http://hunajatehdas.net/nokia/firmware/en/model:N91

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πολλες βελτιωσεις σχετικα με την σταθεροτητα βλεπω... τοσο χαλια ειναι τα πραγματα? Θα το αναβαθμισω καποια στιγμη. Χανεται τιποτα με το upgrade (επαφες + τραγουδια)?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολλες βελτιωσεις σχετικα με την σταθεροτητα βλεπω... τοσο χαλια ειναι τα πραγματα? Θα το αναβαθμισω καποια στιγμη. Χανεται τιποτα με το upgrade (επαφες + τραγουδια)?

Ναι θα χαθούν όλα μετά την αναβάθμιση. Θα πρέπει να κρατήσεις αντίγραφο ασφαλείας των δεδομένων σου πριν την αναβάθμιση. S60 3rd Edition Platform FAQ -> Δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας (backup)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχ:ooch: Δεν υπαρχει περιπτωση να περιμενω παλι τοση ωρα για να περασουν τα τραγουδια, δεν θα το αναβαθμισω εκτος και αν ειναι μεγαλη αναγκη.....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εντελως σιγουρο?

Παντως το φορτισα το μεσημερι, και τωρα το βραδυ χωρις να εχω κανει τιποτα σημαντικο η μπαταρια σχεδον εχει φτασει στην μεση (εφυγαν 3ς γραμμες)... να δω αν θα με βγαλει μεχρι αυριο... πολυ αμφιβαλλω... καλου κακου θα παρω καμια μπαταρια επιπλεον....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eκανα αναβαθμιση τελικα. Το κινητο εκανε χαζα restart ανευ λογου. Η "ανασυγκροτηση" για τον σκληρο ομως ΠΟΥ βρισκεται?

Α, και κατι ακομα, δημιουργω ενα καινουριο φακελο στο μενου, και βγαινει σε μπλε (!) χρωμα, με μια σφαιρα και ενα κυβο να απεικονιζονται πανω του. Δεν εχω πειραξει το θεμα. Ειναι νορμαλ αυτο?

 

Edit

Τελικα ειδα οτι δεν υπαρχει επιλογη "ανασυγκροτηση" για τον σκληρο στα μοντελα παραγωγης. Ακομα και η ιδια η νοκια προτεινει να γινεται η διαχειρηση του σκληρου μεσω υπολογιστη.

Edited by Enema
Δεν ηθελα να κανω και αλλα ποστ στην σειρα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια μα το θεο, πιο ζημιαρικο κινητο απο αυτο δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου. 1 στις 2 κλησεις καταληγει σε restart. Με παιρνουν τηλεφωνο και δεν μπορω να μιλησω. Χθες ειχε κλεισει μονο του ενω η μπαταρια ηταν φορτισμενη, μολις το ανοιξα κολλησε εκει που δειχνει τα χερια στο "nokia", ξαναεκανε ρεσταρτ και τελικα ανοιξε. Κανει παλι χαζα ρεσταρτ χωρις λογο σε ακυρες στιγμες. Τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. Ημαρτον. Τι να κανω? Να το παω πισω? :mad: Να δοκιμασω να περασω αλλο firmware?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μα το θεο, πιο ζημιαρικο κινητο απο αυτο δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου. 1 στις 2 κλησεις καταληγει σε restart. Με παιρνουν τηλεφωνο και δεν μπορω να μιλησω. Χθες ειχε κλεισει μονο του ενω η μπαταρια ηταν φορτισμενη, μολις το ανοιξα κολλησε εκει που δειχνει τα χερια στο "nokia", ξαναεκανε ρεσταρτ και τελικα ανοιξε. Κανει παλι χαζα ρεσταρτ χωρις λογο σε ακυρες στιγμες. Τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει. Ημαρτον. Τι να κανω? Να το παω πισω? :mad: Να δοκιμασω να περασω αλλο firmware?

 

Το κινητο σου ειναι προβληματικο. Και αυτος που στο εδωσε σε επιασε κοτσο:O

 

Παρε τα λεφτα σου πισω αν γινεται. θεμα hardware 8α ειναι.

Θα εχει φαει τρελες κλοτσιές και πτωσεις το κινητο. Κριμα.....

 

Σχεδον τρια χρονια το εχω , δεν εχει κανει τετοια πραγματα σε μενα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...