Jump to content

Sony Ericsson Ζ550i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κ εγώ μια απορία σχετικά με το κινητό...πριν λίγο καιρό το πήρα κ εγώ μου φαίνεται πολύ καλό κ εύχρηστο.Προσπάθησα όμως να συνδεθώ με τον browser αλλά τίποτα...τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω?Έχω τον ίδιο αριθμό δηλαδή τις ίδιες ρυθμίσεις δικτύου άρα πρέπει να κάνω κάτι στη συσκευή...ούτε MMS μπορώ να πάρω/στείλω...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 172
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω κ εγώ μια απορία σχετικά με το κινητό...πριν λίγο καιρό το πήρα κ εγώ μου φαίνεται πολύ καλό κ εύχρηστο.Προσπάθησα όμως να συνδεθώ με τον browser αλλά τίποτα...τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω?Έχω τον ίδιο αριθμό δηλαδή τις ίδιες ρυθμίσεις δικτύου άρα πρέπει να κάνω κάτι στη συσκευή...ούτε MMS μπορώ να πάρω/στείλω...

 

Δοκίμασες να στείλεις στο τηλεφωνό σου τις ρυθμίσεις απο το site της se?

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1&zone=ps&lm=ps1

Link to comment
Share on other sites

Έχω κ εγώ μια απορία σχετικά με το κινητό...πριν λίγο καιρό το πήρα κ εγώ μου φαίνεται πολύ καλό κ εύχρηστο.Προσπάθησα όμως να συνδεθώ με τον browser αλλά τίποτα...τι ακριβώς πρέπει να ρυθμίσω?Έχω τον ίδιο αριθμό δηλαδή τις ίδιες ρυθμίσεις δικτύου άρα πρέπει να κάνω κάτι στη συσκευή...ούτε MMS μπορώ να πάρω/στείλω...

 

Να κάνεις μια επίσκεψη εδώ για τις ρυθμίσεις του WAP (internet) και εδώ για MMS. Αν ακολουθήσεις και στις δύο περιπτώσεις τις οδηγίες πιστά θα σου αποσταλούν SMS με έτοιμες ρυθμίσεις για εγκατάσταση.

Καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να στείλεις στο τηλεφωνό σου τις ρυθμίσεις απο το site της se?

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1&zone=ps&lm=ps1

 

Να κάνεις μια επίσκεψη εδώ για τις ρυθμίσεις του WAP (internet) και εδώ για MMS. Αν ακολουθήσεις και στις δύο περιπτώσεις τις οδηγίες πιστά θα σου αποσταλούν SMS με έτοιμες ρυθμίσεις για εγκατάσταση.

Καλή τύχη

 

protimisa to deutero tropo giati den exo bluetooth ston upologisti gia na steilo tis ruthmiseis!

 

tora eimai ok!tora omos mou dimiourgithike k alli aporia!tora eimai energopoiimeno sto profil internet to cosmote gprs sto palio mu kinito ap'oti thimamai eixa cosmote wap...ti allazei tora?

Link to comment
Share on other sites

protimisa to deutero tropo giati den exo bluetooth ston upologisti gia na steilo tis ruthmiseis!

 

tora eimai ok!tora omos mou dimiourgithike k alli aporia!tora eimai energopoiimeno sto profil internet to cosmote gprs sto palio mu kinito ap'oti thimamai eixa cosmote wap...ti allazei tora?

 

Και ο πρώτος τρόπος στον ίδιο "δρόμο" σε οδηγούσε μια και ο φίλος που σε συμβούλεψε ουσιαστικά το ίδιο σου έλεγε με μένα, απλά με πρόλαβε :) . Τέλος πάντων απ' ότι φαίνεται σου δούλεψε. Να έχεις υπ΄όψη σου πως δεν αλλάζει τίποτε για εσένα με την χρήση του gprs σε σχέση με το wap παρα μόνο η αύξηση ταχύτητας μεταφοράς δεδομένων που θα έχεις ;) στο browsing.

Link to comment
Share on other sites

Και ο πρώτος τρόπος στον ίδιο "δρόμο" σε οδηγούσε μια και ο φίλος που σε συμβούλεψε ουσιαστικά το ίδιο σου έλεγε με μένα, απλά με πρόλαβε :) . Τέλος πάντων απ' ότι φαίνεται σου δούλεψε. Να έχεις υπ΄όψη σου πως δεν αλλάζει τίποτε για εσένα με την χρήση του gprs σε σχέση με το wap παρα μόνο η αύξηση ταχύτητας μεταφοράς δεδομένων που θα έχεις ;) στο browsing.

 

Α ωραία!Ευχαριστώ για την απάντηση!:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκόπηση ενός χρήστη Z550i

 

Είναι ένα κινητό με ανταγωνιστική τιμή δοθέντος ότι

Α) είναι σπαστό

Β) φωτογραφική 1,3 MP και VIDEO (177x140 κάτι τέτοιο) και καλή μικρή αλλά αναλυτική TFT οθώνη

Γ) Ράδιο FM με RDS

Δ) MP3 player με κάρτα μνήμης εξωτερική (αυτήν την Micro..Sony που όμως είναι ακριβή). Το ίδιο το κινητό έχει 25MB (not bad)

Ε) Λεπτό και ελαφρύ (όχι και razor..) αλλά λεπτότερο από Z530, Z500 κτλ

Z) Προσφέρει stereo ακουστικά καλής ποιότητας

ΣΤ) έχει BT 2 (αλλά όχι IR) και είναι και «ξεκλείδωτο» στην λήψη (σε όλα τα αρχεία και μεγέθη) και εκπομπή (πλην Java-εφαρμογών δεν στέλνει, μόνο δέχεται)

 

Θετικά:)

Ολα τα παραπάνω.. και επιπλέον

Η αυτονομία του. Αν και έχει την 750mAh (και όχι 950 όπως το Κ750) τα καταφέρνει καλά. Με 30-40 λεπτά ομιλίας καθημερινά θα αντέξει 3+ ημέρες σε TIM με καλό σήμα (4 για πιο ήπιους χρήστες). Δεν ισχύει το ίδιο όμως με τα SMS και με το Radio ή Java games όπου η μπαταρία εξασθενεί γρήγορα (7% για 1-1,5 ώρα ράδιο).

Η κάμερα ΔΕΝ έχει εξωτερικό κουμπί πιά και έτσι (επιτέλους) ΔΕΝ θα έχουμε από ατύχημα να τραβάει συνέχεια φωτογραφίες σε κάποια τσάντα επειδή πατιέται το κουμπί (βλέπε Z500). Η κάμερα ειναι καλή (για 1,3) και επαρκής (1280x1024).

Εξωτερικά πλήκτρα που λειτουργούν.

Έχει δύο αλλά τα δουλεύει καλά. Κατά την κλήση αυξομειώνουν την ένταση. Πριν την κλήση σιγάζουν (ένα κάτω κλικ) ή απορρίπτουν (δύο κάτω κλικ) την εισερχόμενη κλήση. Στο ραδιόφωνο, με απλή πίεση αλλάζουν την ένταση της φωνής με παρατεταμένη πάνε στον επόμενο σταθμό (search mode - next). Το ίδιο και στα Mp3.

Επικοινωνία με PC

Συγχρονισμό ΔΕΝ δοκίμασα αλλά κατα τα άλλα πάει πολύ καλά (σκέτα contacts τα παίρνει κατευθίαν, όπως και Java, ringtones, φωτογραφίες κτλ)

Σήμα

Εξαιρετικό... απλά πολύ καλό.:cool: Στο χωριό μου δεν το πίστευα ένα 6111 είχε 0-1/5 (έκανε και roaming μέσω ΑCN-Albania μόλις έχανε την ΤΙΜ) σήμα το ίδιο και ένα sumsung καινούριο σπαστό (1/5) και το K550i είχε 5/5 (FULL) στην ίδια εταιρία (ΤΙΜ δεν ξέρω πώς). Εκανα με το Nokia ότι θες στα δίκτυα (restart, manual search) απλά ΔΕΝ έπιανε και το Z550i καμπάνα (αν δεν ήταν και το Samsung με 1/5 θα έλεγα φταίει το Νοκια)

Σταθερότητα

Είναι το πιο σταθερό τηλέφωνο που είχα μέχρι τώρα από την εποχή των ασπρόμαυρων (788, S45). Παραδόξως ακόμα ποτέ ΔΕΝ κόλησε ή έκανε restart (χμ..) παρά τα κόλπα που του κάνω (σύνδεση με PC radio κτλ). Επιφυλάσωμαι για περισσότερη χρηση. Μπράβο να έιναι έτσι από την πρώτη έκδωση που δώθηκε σε κυκλοφορία (πρέπει να στιρίζεται σε μία όριμη εκδοση του λογισμικού του Κ750.. λέω εγώ). Απέχει από αυτά που τραβούσα με όλα τα siemens μου..

Λοιπά

Ακουστικό και μικρόφωνο (ομιλία στην κλήση). Είναι καλά και επαρκή (ακούω και με ακούν)

 

Αρνητικά:mad:

Τα πιο πολλά αρνητικά έχουν να κάνουν με όλα τα ericson και όχι μόνο με αυτό το μοντέλο μόνο. Για να τα δούμε λοιπόν..

Δεν έχει GROUPs (όχι όπως το εννοεί ο «άλλος» κόσμος δηλαδή). Έτσι πρέπει να βάζεις μελωδία ανά contact ξεχωριστά. Ομοίως και στην αναζήτηση ΔΕΝ μπορείς να καλέσεις από group (αν δεν θυμάσαι όνομα άστα δεν τον βρίσκεις στον κατάλογο). Τι κόλλημα έχει φάει η sony με τα groups ακόμα δεν έχω καταλάβει.

Εισαγωγή γραφής και ελληνικά.

Εδώ είναι μάλλον θέμα συνήθεια αλλά εμένα με δυσκολεύει. Εχει δύο γραφές Unicode (αβγ) και non-unicode (abc). Εχοντας εισάγει contacts από Siemens που χρησιμοποιεί για τα κεφαλαία non-unicode μου τα έκανε αχταρμά με αυτά που εισήγαγα εκ τον υστέρων χρησιμοποιόντας την γραφη «αβγ» (unicode). Τελικά για να έχω συμβατότητα στον κατάλογο αναζητώ και εισάγω με γραφή ABC ενώ στα SMS χρησιμοποιώ "αβγ" για να έχω Τ9 (που με το Τ9 είναι NON-unicode άρα 160 χαρ/sms). Όταν κάποιος χρησιμοποιεί το σύστημα "αβγ" ΔΕΝ ξέρει τι γράφει αφού η αντιστοίχηση ακολουθεί το σύστημα "νόκια" (δηλ αβγ..ω και όχι όπως στο PC (γ στο g) και έτσι πχ το M είναι στο 5 αντί στο 6,). :cry: Αντίθετα αν κάποιος χρησιμοποιεί εισαγωγή κατά το ABC (τα κεφαλαία ελληνικά είναι στο τέλος από τα λατινικά) τότε τα γράμματα είναι σε άλλο σημείο από ότι στο ΑΒΓ (το Ω στο 0 στο "abc" αντί του 9 "αβγ"). Πρέπει να τονίσουμε πως τα SE ΔΕΝ έχουν τυπωμένα τα ελληνικά γράμματα στο πληκτρολόγιο (έχουν μόνο τα λατινικα) οπότε πρέπει να τα ψάχνεις κάθε φορά που έιναι ένα γράμμα ή να τα μάθεις απ’έξω (αυτό νομίζω συνηθίζεται).

Επιπλέον τα πλήκτρα αν και έχουν απόσταση μεταξύ τους (δεν πατάς κατα λάθος κάτι) από την άλλη είναι επίπεδα (ΔΕΝ προεξέχουν) και αυτό δυσκολεύει την γρήγορη γραφή.

Ως SE υπάρχει έλλειψη τελικού ς (αν και στο T9 εχει) έτσι στον κατάλογο ή θα γράφεται κεφαλαία (abc) πχ ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ή με "αβγ" Κώστασ Πέτροσ κτλ

Με αυτά και με αυτά (αβγ vs abc γραφή) ΔΕΝ μπορεί να κάνει (πρακτικά) αναζήτηση στο δεύτερο-τρήτο γράμμα σε ένα όνομα (στα αγγλικά θα έκανε) εκτώς αν όλα τα γράφεται κεφαλαία (abc non-Unicode)

ατζέντα

Μη επαναλαμβανόμενα γεγονότα στην ατζέντα. Κατά τα άλλα είναι μία χαρά (βλέπεις όλα τα events ανά είδος, ημέρα, ευδομάδα, μήνα). Έχει και καθημερινό και εβδομαδιαίο ξυπνητήρι (και με επιλογή να σε ξυπνήσει με ράδιο -δεν το δωκίμασα) και χτυπάει και σβηστό.

 

Ουδέτερα:confused:

Ενταση ήχων

Η ένταση του ακουστικού του κουδουνιού (είναι μεγάφωνο πίσω) είναι μέτρια και μόνο με καλά realtones ακούγεται (τα midi είναι αν και καλο-παιγμένα και μελωδικά μάλλον σιγανά). Το ίδιο ηχείο χρησιμοποιείται για ανοιχτή ακρόαση ή radio σε ανοιχτή ακρόαση (και εδώ θέλει τα ακουστικά για κεραία)

Συντομεύσεις.

Δεν είναι Siemens ή Alcatel :whistle: και ποτέ δεν θα τους φτάσει σε ευχρηστία. Εχει 3 shortcuts στο σταυρό βελάκια (το πάνω είναι fixed η camera) που τα ορίζεις τι κάνουν. Το 2..9 γίνεται direct dial (και αυτό μισό μιάς και θέλει δύο πλήκτρα για να πάρει την συντόμευση (πχ 4+κλήση) το οποίο δεν βοηθά στο αυτοκίνητο). Το 2..9 δεν επιτρέπει να τοποετιθεί συντιμευση σε κάποια λειτουργία (α.. ρε Siemens). Επιπλέον έχει αφιερωμένο ειδικό πλήκτρο για συντομεύσεις (κάτω από το *) που βάζεις ότι θέλεις. Η δίεση γίνεται και «σιγανό» με παρατεταμένη πίεση, ενώ ένα καινούριο (?) κόλπο είναι ότι αν πατήσεις το Off «ελαφρά» επιλέγεις profile με την μία.

Contacts- Επαφές

Είναι πλήρες (πολλά τηλέφωνα διευθύνσεις αλλά ένα είδος το καθένα). Το όνομα και το επίθετο είναι ένα πεδίο (όχι όπως Siemens) αλλά τελικά κάνει ταξινόμηση-αναζήτηση (shorting) και με το επίθετο- δηλ δεύτερη λέξη στο όνομα (αλλά αμα κάνεις edit είναι μπέρδεμα). Η κλήση από επαφή στην SIM είναι λίγο άβολη.. Αποθηκευει νομίζω περί τα 1000 contacts.

Πλήκτρο κλήσης

Σου δείχνει τις εξ/εις/ερχόμενες και αναπάντητες όλες μαζί ή χώρια (σε tabs) αλλά ΔΕΝ λέει διάρκεια και αν η ίδια κληση είναι πάνω από μία φορά στη σειρά δείχνει ΜΟΝΟ την τελευταία (και πόσε φορές έγινε αλλά όχι πότε).

Εξ οθόνη.

Δείχνει ποίος σε παίρνει (όνομα και σύμβολο κινητού σπιτιού κτλ), και σβήνει όταν το απαντήσεις ή όταν καλείς ώστε να μην βλέπουν οι περίεργοι κτλ. Πρέπει να φτιάξεις ρύθμιση ώστε το ρολόι να ανάβει και στον screen saver (ρολόι ύπνου) αλλιώς σβήνει και μένει καινή. Αν πατήσεις πλαϊνό πλήκτρο η οθόνη ανάβει και δείχνει με μεγάλα γράμματα ώρα και σήμα. Δυστυχώς ΔΕΝ δείχνει στα ελληνικά το ΜΜ, ΠΜ (βγάζει κουτάκια) και αυτό είναι ένα bug.. (το πρώτο που βρήκα)

SMS

Καλά τα καταφέρνει μου αρέσει η αναφορά SMS που ΔΕΝ είναι μήνυμα που πρέπει να σβήσεις. Ανάβει popup Και χάνεται (yeesssss). Για τα Unicode τα είπαμε στέλνει non-unicode εκτώς αν το θελίσεις με ενεργοποίηση εθνικών χαρακτήρων. Αποθυκευει πολλά SMS δεν έχω μετρήσει πόσα. Για να φυλάξει εξερχόμενα πρέπει να το ρυθμίσεις.

Java,

Πολύ καλή τρέχει τα πιο πολλά αλλά τρώει την μπαταρία. Τέλος ΔΕΝ μπορείς μέσω BT να στείλεις ένα παιχνίδι η εφαρμογή μέσω BT σε άλλη συσκευή (όλα τα άλλα όπως midi, contacts σε αφήνει). Από BT μπορεί όμως να λάβει εφαρμογές κτλ.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

keysmith ευχαριστούμε πολύ για το αναλυτικό σου ριβιού! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!!!

 

ΠΟΛΥ καλό το review σου, ΠΟΛΥ αναλυτικό ΚΑΙ ΑΜΕΡΟΛΥΠΤΟ!

 

Εύγε!

 

(Κανένα τέτοιο για... Ζ710i, "παίζει";)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟ V3I Η ΤΟΣΕ Ζ300Ι ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2? ΜΗΠΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΝ ΜΡ3 PLAYER ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ...

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΓΟΡΑΣ ΤΗ ΕΧΕΙ?

ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙ?ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΤΗ ΜΕΓΕΘΟΣ?

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ 2

))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟ V3I Η ΤΟΣΕ Ζ300Ι ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2? ΜΗΠΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΝ ΜΡ3 PLAYER ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ...

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΓΟΡΑΣ ΤΗ ΕΧΕΙ?

ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙ?ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΤΗ ΜΕΓΕΘΟΣ?

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ 2

Καλημερα.σε λαθος thread εκανες την ερωτηση σου αλλα θα σου απαντησω απλα! Εδω μειλαμε για το z550i , z300i :blink: :wacko: ειναι κινητο που δεν μπορει να συγκριθει,ερωτομαι αν το εχει αγορασει και κανενας ?:lol:

παρε το z550i και θα βγεις κερδισμενος αλλα αν σου αρεσει το μοτορολα παρε το v3r το απλο και ασε το v3i στην βιτρινα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορουμε να βρουμε καπου τους drivers του τηλεφωνου?Αν τους εχει καποιος και μπορει να μου τους στειλει θα του δωσω το email μου γιατι ψαχνω στο net και δεν τους βρισκω πουθενα.Ευαχαριστω για οποιον μπει στο κοπο:)
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορουμε να βρουμε καπου τους drivers του τηλεφωνου?Αν τους εχει καποιος και μπορει να μου τους στειλει θα του δωσω το email μου γιατι ψαχνω στο net και δεν τους βρισκω πουθενα.Ευαχαριστω για οποιον μπει στο κοπο:)

 

Δεν τους βρίσκεις γιατί απλά δεν υπάρχουν!!! :)

Το τηλέφωνο υποστηρίζει εγγενώς την USB2. Απλά το συνδέεις και αναγνωρίζεται αυτομάτως, ανάλογα με την επιλογή που θα κάνεις στο τηλέφωνο, με ή χωρίς τις λειτουργίες του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους βρίσκεις γιατί απλά δεν υπάρχουν!!! :)

Το τηλέφωνο υποστηρίζει εγγενώς την USB2. Απλά το συνδέεις και αναγνωρίζεται αυτομάτως, ανάλογα με την επιλογή που θα κάνεις στο τηλέφωνο, με ή χωρίς τις λειτουργίες του τηλεφώνου.

 

ooops!:O Δεν σκεφτηκα να το δωκιμασω αυτο...Ευχαριστω:D

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς να πουλάνε πουθενά το όχι-μαύρο (ασιμοχρυσαφή)?

Έχω φάει τον τόπο και μόνο το pixmania το έχει.

 

racer.

 

[offtopic]Καλά ....έγραψες με την περιγραφή του χρώματος!!!!! :p και με το όχι-μαύρο (αυτό ακούγετε όπως το ανέκδοτο:[ερώτηση παρασκευαστή πίτας με γύρο]Την πίτα την θες με απ' όλα μέσα? [απάντηση πελάτη]Όχι την θέλω χωρίς με απ'όλα) :lol: :lol: :lol: Πολύ καλός![end offtopic]

Στο θέμα μας τώρα. Αν δεν υπάρχει κάποια ανεξάρτητη εισαγωγή από κανένα μικρό κατάστημα (λιγουλάκι δύσκολο όχι μόνο όσον αφορά στο αν γίνεται αλλά και στο να το ανακαλύψεις) δύσκολο να το βρεις. Βλέπεις στην Ελλάδα οι .... νταλίκες τα φέρνουν όλα σε μαύρο. Αν γουστάρεις το ......ασημομπέζ (είπα να πώ και γώ κανέναν νεολογισμό) πάρε το καλύτερα από τα pixmania. Αρκει να μην δώσεις περισσότερα από όσα ζητάνε για το μαύρο γιατί αλλιώς θα την έχεις πατήσει!

 

Καλή αγορά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ναι, σαι καλά...Και έψαχνα themes. Thank u. Αν και δεν είμαι ειδική στα κινητά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη με την αυτονομία της μπαταρίας αυτού του κινητού, που ήταν και το βασικό στοιχείο για την επιλογή του. :)

God grant me the serenity to accept the things I cannot change,

courage to change the things I can

and wisdom always to tell the difference.

Link to comment
Share on other sites

παντως απο τα τελευταια κινητα που εχει κυκλοφορησει το τελευταιο 3μηνο η SE ειναι το μονο που δεν εχει ακομη (bug) και η μπαταρια του θυμιζει καταστασεις Ericsson t39 :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
xronia polla paidia.....kserei kaneis an uparxei kapoios tropos...opos kapoia anavathmish h kapoio software pou na sou epitrepei to full screen sta video??? euxaristo ek ton proteron....kalh protoxronia

νομιζω μονο τις φωτογραφιες μπορεις να :blink: fullscreen επιλεγωντας παρουσιαση,τα βιντεο οχι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to kinitaki pedes to tsimpisa

mamato

psxno tora thematakia kai games na valo kai polla polla polla mp3

evala stickaki fisika

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

to kinitaki pedes to tsimpisa

mamato

psxno tora thematakia kai games na valo kai polla polla polla mp3

evala stickaki fisika

 

themes & games.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πριν 10 ωρες το πηρα, το αφησα να ξεφορτισει σχεδον τειλειως,το εκλεισα,το εβαλα να φορτισει (αφου εβγαλα την sim),η ενδειξει οτι φορτιζει φανηκε για 3 δευτερα,εσβησε κι απο τοτε το κινητο δεν ανοιγει ουτε φορτιζει.Αυριο το παω πισω.Λετε να ζητησω καινουριο ή θα το στειλουνε στο service (oteshop)????
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Ζ550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...