Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η οθονη του που ειδα σημερα σε ενα φιλο μου ειναι απλα καταπληκτικη και με ενθουσιασε για τα χαρακτηριστικα της. Το μενου ειναι γρηγορο και οι φωτο πολυ καλες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Piga sti nokia sti bouliagmenis simera na parw to kinito...eleipe taksidaki ekswteriko 10 meres twra gia service kai telika mou eipan oti den exei er8ei akoma...Alpha copy sucks... Oute oi idioi den kseroun ti tous ginetai...Eida ti 8iki kai lew na tin parw kai mou leei mia kopela ekei...Auth einai poly mikri gia to N80...Den kanei...Kai epemena kai mou leei...Ama 8es partin alla egw sou lew den kanei kai 8a tin petakseis...Re paidia tetoia anergia yparxei...SIGOURA yparxoun stin agora ergasias kalyteroi ypalhloi apo autous...ELEOSSSSS...

ΛΕΦΤΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ !!!

 

http://www.danasoft.com/sig/__GT__.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια σκεπτομαι αυριο να παω να το παρω.Σας παρακαλω απαντηστε μου σε μερικα ερωτηματα που εχω

1)Η μπαταρια περιπου ποσο κραταει με μεση χρηση?Ποια φοραει πανω?

2)Ο ηχος των κλησεων απ το ηχειο ειναι δυνατος?Σε σχεση με το 6230ι?

3)Κατι πολυ σημαντικο.Επειδη μου αρεσει το μαυρο εχει τελικα διαφορα στην ποιοτητα κατασκευης σε σχεση με το ασημι??Τι παιζει τελικα?Γενικα ο slide μηχανισμος ειναι αξιοπιστος?

4)Τι καρτα μνημης εχει μεσα?

5)Αυτο για οσους γνωριζουν:Εχει χωρο αναμεσα στην μπαταρια και στο χωρο που μπαινει η καρτα sim για να χωρεσω το κυκλωματακι dual-sim που εχω?

Γενικα τι λετε να το παρω?

Περιμενω με αγωνια τις απαντησεις σας

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

mpataria 1,5 mera krataei ke ine 850 mah an thimame kala! ihos kliseon o dinatoteros pu eho akusei se kinito! karta mnimis 128 alla oson afora gia itn dual sim diskola giait i sim benei mesa se ena sirtaraki alla ke giati ine poli strimogmena ta pragmata!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

paidia psahno ta palia topics na vro pio einai to teleftaia firmware toy N80?? xerei kaneis??

 

Δεν καταλαβα τι ζητας ακριβως ,το τελευταιο ??

Στα γραφω ολα λοιπον:

Με σειρα νεοτητας : v.3.0617.0.6 , v.3.0614.0.3, v.3.0614.0.1, v.1.0540.0.3

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

v.3.0617.0.6 ayto eho ara eimai ok?

kati allo pos mporo na kano transfer apo to N70 moy tis epafes? me microsoft outlook den vgainoune ola ta noymera!!! xerei kaneis?

EPISIS kano back up to phone memory sto memory card kai leei memory full!! allo kai ayto ti einai toyto?

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

v.3.0617.0.6 ayto eho ara eimai ok?

Καλοριζικο Γιαννη :)

Ναι ,οκ εισαι !

 

kati allo pos mporo na kano transfer apo to N70 moy tis epafes? me microsoft outlook den vgainoune ola ta noymera!!! xerei kaneis?

 

Ενας τροπος ειναι με την εφαρμογη "Μεταφορα" του τηλεφωνου . Θα διαλεξεις τι ακριβως θελεις να

μεταφερεις απο το Ν70 (φωτος ,κλπ) .

Να γνωριζεις ομως για τις επαφες οτι εαν δεν περαστουν manually , κατα ενα μεγαλο ποσοστο δεν

θα δουλευουν οι φωνητικες εντολες των επαφων .

 

EPISIS kano back up to phone memory sto memory card kai leei memory full!! allo kai ayto ti einai toyto?

 

Απο χωρο στην καρτα πως πας ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Γιαννη :)

Ναι ,οκ εισαι !

 

 

 

Ενας τροπος ειναι με την εφαρμογη "Μεταφορα" του τηλεφωνου . Θα διαλεξεις τι ακριβως θελεις να

μεταφερεις απο το Ν70 (φωτος ,κλπ) .

Να γνωριζεις ομως για τις επαφες οτι εαν δεν περαστουν manually , κατα ενα μεγαλο ποσοστο δεν

θα δουλευουν οι φωνητικες εντολες των επαφων .

 

 

 

Απο χωρο στην καρτα πως πας ?

eho 60mb free!!!

ara oso afora tis epafes kalytera ena ena gia na tis eho sosta etsi?

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Mporeis na mas peis ti marka einai kai apo pou mporoume na tin broume an einai eukolo?

παιδια την εχω παρει απο Nokia shop.εμενα με χει βολεψει παντως,το μονο μειονεκτημα ειναι οτι οι 2 πανω γωνιες ειναι χωρις προστασια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο το λειτουργικο του κινητου μηπως μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες σηκωνει καλυτερα? κανουν αυτες της σειρας. 8?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο Nokia Shop στην Θεσσαλονίκη που μπορώ να πάω για αναβάθμιση και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο? Γιατί έχω διαβάσει πως κάποιοι είχαν προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

eho 60mb free!!!

ara oso afora tis epafes kalytera ena ena gia na tis eho sosta etsi?

 

Τι να σου πω,περιεργο .

-ναι .

Δες και αυτο που μολις βρηκα :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1419230#post1419230

 

 

Παιδια απο το λειτουργικο του κινητου μηπως μπορειτε να μου πειτε ποιες εφαρμογες σηκωνει καλυτερα? κανουν αυτες της σειρας. 8?

 

Τι εννοεις "σηκωνει καλυτερα" ?:confused:

Υποστηριζει οτι εφαρμογη ειναι για Symbian 9.1

 

Ξέρει κανείς κάποιο Nokia Shop στην Θεσσαλονίκη που μπορώ να πάω για αναβάθμιση και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο? Γιατί έχω διαβάσει πως κάποιοι είχαν προβλήματα.

 

Καταρχην Χρονια σου Πολλα .:)

Τσεκαρε την λιστα που εχει φτιαχτει εδω με τα αξιοπιστα και μη νοκια shops .

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1072632#post1072632

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

kalimera mipos kserei kanenas an exei bgei to route 66 gia to n80?

 

Καλημερα :)

Ναι μολις βγηκε .Ριξε μια ματια στο αναλογο θεμα των εφαρμογων :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1418626#post1418626

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

re paidia kapoios edo to exei proanaferei alla den mporo na psaxno toses selides... otan exo to slide anoixto kai milo me kapoion kai pao na to kleiso kobetai i syndesi... kapoios eixe pei pos na diatiroume tin syndesi kathos kleinoume to slide ...pos ginetai? thanks
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!

Σας παρακαλώ πάρα πολύ βοηθήστε με σε κάτι!!!

Χθες εξερευνώντας το κινητό μου, ως άσχετη που είμαι, έκανα κάτι ρυθμίσεις και τώρα επάνω δεξιά μου βγάζει 4 μικρά τετραγωνάκια τα οποία σχηματίζουν ένα τετράγωνο μεγαλύτερο! Μπαίνω μέσα στην ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ και στο ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ WLAN γράφει "mshome" "Μόνιμο". Πάω να αλλάξω το Μόνιμο και δεν αλλάζει!. Τι είναι αυτό το WLAN και πως μπορώ να το σβήσω? Χρεώνεται τώρα που είναι έτσι? Σας παρακαλώ πολύ, δώστε μου μια λύση!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Δότα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!

Σας παρακαλώ πάρα πολύ βοηθήστε με σε κάτι!!!

Χθες εξερευνώντας το κινητό μου, ως άσχετη που είμαι, έκανα κάτι ρυθμίσεις και τώρα επάνω δεξιά μου βγάζει 4 μικρά τετραγωνάκια τα οποία σχηματίζουν ένα τετράγωνο μεγαλύτερο! Μπαίνω μέσα στην ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ και στο ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ WLAN γράφει "mshome" "Μόνιμο". Πάω να αλλάξω το Μόνιμο και δεν αλλάζει!. Τι είναι αυτό το WLAN και πως μπορώ να το σβήσω? Χρεώνεται τώρα που είναι έτσι? Σας παρακαλώ πολύ, δώστε μου μια λύση!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Δότα

 

ti akrivws ekanes dn gnorizw giati dn exw to kinhto alla to wlan(Wireless Local Area Network) einai asyrmath epikoinwnia me ton ypologisth (pu exei karta wlan)! Gia na katalaveis einai kati san to bluetooth me megalyteres taxythtes kai megalyterh emvelia ! logika dn xrewnesai! Twra gia parapanw rithmiseis elpizw na su pei kapoios pu exei to kinhto ! elpizw na se vohthisa ! filika mitsos90

Link to comment
Share on other sites

Κατ΄αρχήν σε ευχαριστώ πάραπολύ για την άμεση απάντησή σου. Η αλήθεια είναι ότι ηρέμησα λίγο. Είμαι στην δουλειά και εδώ έχουμε τοπικό δίκτυο ασύρματο για να επικοινωνούμε μεταξύ μας. Δηλαδή τώρα είναι και το τηλέφωνό μου συνδεδεμένο με αυτό το δίκτυο? Τέλος πάντων... Πάντως και πάλι σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μου βρει την λύση για το πως σβήνει αυτό το πράγμα κάποιος που έχει το ίδιο κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!

Σας παρακαλώ πάρα πολύ βοηθήστε με σε κάτι!!!

Χθες εξερευνώντας το κινητό μου, ως άσχετη που είμαι, έκανα κάτι ρυθμίσεις και τώρα επάνω δεξιά μου βγάζει 4 μικρά τετραγωνάκια τα οποία σχηματίζουν ένα τετράγωνο μεγαλύτερο! Μπαίνω μέσα στην ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ και στο ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ WLAN γράφει "mshome" "Μόνιμο". Πάω να αλλάξω το Μόνιμο και δεν αλλάζει!. Τι είναι αυτό το WLAN και πως μπορώ να το σβήσω? Χρεώνεται τώρα που είναι έτσι? Σας παρακαλώ πολύ, δώστε μου μια λύση!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Δότα

 

Εχεις υπολογιστη που υποστηριζει ασυρματο δικτυο στο σπιτι; Επισης μπορεις να μου πεις τι ρυθμισεις εκανες; Τελος οταν λες τετραγωνακια, που στα βγαζει ακριβως;Εχω το ιδιο κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

Κατ΄αρχήν σε ευχαριστώ πάραπολύ για την άμεση απάντησή σου. Η αλήθεια είναι ότι ηρέμησα λίγο. Είμαι στην δουλειά και εδώ έχουμε τοπικό δίκτυο ασύρματο για να επικοινωνούμε μεταξύ μας. Δηλαδή τώρα είναι και το τηλέφωνό μου συνδεδεμένο με αυτό το δίκτυο? Τέλος πάντων... Πάντως και πάλι σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μου βρει την λύση για το πως σβήνει αυτό το πράγμα κάποιος που έχει το ίδιο κινητό!

Έχεις βάλλει τη συσκευή να ψάχνει συνεχώς για ασύρματα δίκτυα κάτι το οποίο θα καταναλώνει την μπαταρία σου ραγδαία:!:

 

Για να απενεργοποιήσεις τη συνεχή αναζήτηση WLAN δικτύων: Μενού >> Εργαλεία >>Ρυθμίσεις >> Σύνδεση >> Ασύρματο δίκτυο LAN >> Εμφάνιση διαθεσιμ. >> Ποτέ ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατ΄αρχήν σε ευχαριστώ πάραπολύ για την άμεση απάντησή σου. Η αλήθεια είναι ότι ηρέμησα λίγο. Είμαι στην δουλειά και εδώ έχουμε τοπικό δίκτυο ασύρματο για να επικοινωνούμε μεταξύ μας. Δηλαδή τώρα είναι και το τηλέφωνό μου συνδεδεμένο με αυτό το δίκτυο? Τέλος πάντων... Πάντως και πάλι σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μου βρει την λύση για το πως σβήνει αυτό το πράγμα κάποιος που έχει το ίδιο κινητό!

 

 

Μην αγχώνεσαι! Απλά το κινητό σου συνδέθηκε στο ασύρματο δίκτυο. Αν το ασύρματο δίκτυο έχει ιντερνετ μπορείς να συνδέεσαι δωρεάν! Αν θες να αποσυνδεθείς και να φύγουν τα τετραγωνάκια θα πας: Συνδεσιμ.>Διαχ.Συνδ.>Ενεργ.συνδ.δεδ. Θα επιλέξεις το δίκτυο στο οποίο συνδέθηκες, θα πατήσεις επιλογές και μετά αποσύνδεση!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις υπολογιστη που υποστηριζει ασυρματο δικτυο στο σπιτι; Επισης μπορεις να μου πεις τι ρυθμισεις εκανες; Τελος οταν λες τετραγωνακια, που στα βγαζει ακριβως;Εχω το ιδιο κινητο.

Έχουμε στο γραφείο (στην δουλειά μου όπου είμαι τώρα) ασύρματο δίκτυο. Όσο για τις ρυθμίσεις που έκανα, πήγα στο μενού-συνδεσ.-διαχ. συνδ.-διαθεσ. WLAN και εκεί άρχισα να πειράζω διάφορα (ούτε που θυμάμαι τώρα) και αυτήν την στιγμή μου δείχνει εκεί μέσα, στο "διαθ. WLAN": mshome Mόνιμο! πατώντας πάνω σε αυτό "επιλογές - στοιχεία " μου δείχνει τα εξής: "Δίκτυο:mshome, Σήμα:Ισχυρό(100%), Λειτ.: Μόνιμο, Ασφάλ.: Ανοιχτό δίκτυο, Κάλυψη: 1 σημείο πρόσβ. Ταχύτ.:54Μbit/s".

Τα τετραγωνάκια τα βγάζει ακριβώς κάτω από την ένδειξη της μπαταρίας.

Ελπίζω να βγάλεις μια άκρη και να μου πεις κι εμένα.

Φιλικά,

Δότα

-------------------------------------------------------------------------

Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον mitsos90, τον asavvopoulos, τον kostas_pav και τον tyler που ασχολήθηκαν μαζί μου και μου δώσανε σωστή και γρήγορη λύση στο πρόβλημά μου! ;)

Τώρα νιώθω μεγαλύτερη σιγουριά μαζί σας, γιατί θα μπορώ να σκαλίζω και πάλι το κινητό μου χωρίς άγχος και κάθε βλακεία που θα κάνω θα μου την διορθώνεται...:lol: (καλό έεεεεεεεεεε???)

Και πάλι ευχαριστώ!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Δότα

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον mitsos90, τον asavvopoulos, τον kostas_pav και τον tyler που ασχολήθηκαν μαζί μου και μου δώσανε σωστή και γρήγορη λύση στο πρόβλημά μου! ;)

Τώρα νιώθω μεγαλύτερη σιγουριά μαζί σας, γιατί θα μπορώ να σκαλίζω και πάλι το κινητό μου χωρίς άγχος και κάθε βλακεία που θα κάνω θα μου την διορθώνεται...:lol: (καλό έεεεεεεεεεε???)

Και πάλι ευχαριστώ!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Δότα

 

tipota dota ! aloste gi'afto einai to forum gia na vohthaei o enas ton allon !!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον mitsos90, τον asavvopoulos, τον kostas_pav και τον tyler που ασχολήθηκαν μαζί μου και μου δώσανε σωστή και γρήγορη λύση στο πρόβλημά μου! ;)

Τώρα νιώθω μεγαλύτερη σιγουριά μαζί σας, γιατί θα μπορώ να σκαλίζω και πάλι το κινητό μου χωρίς άγχος και κάθε βλακεία που θα κάνω θα μου την διορθώνεται...:lol: (καλό έεεεεεεεεεε???)

Και πάλι ευχαριστώ!

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Δότα

 

Σκάλιζε το χωρίς άγχος...υπάρχει και η εγγύηση:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...