Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω εγκατεστησα τα προγραμματα επιτυχως και εκγινε η αναβαθμιση

χωρισ προβληματα.πρωτα ομως περνασ την major 12.00 και μετα την

δευτερη 12.01.παρατηρησα οτι restart και τετοια σταματησαν να συμβαινουν.

μπορειτε λοιπον χωρις φοβο να κανετε την αναβαθμιση μονοι σας.οταν βγει επομενη αναβαθμιση απλα εγκαθιστας τα προγραμματα ξανα γιατι αν κανεις restert τοτε το phoenix σου ζηταει dongle.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απιστευτο. Τα καταφερα. Αναβαθμιση εξετελεσθη

Ευχαριστω ολους σας.

Με το νεο firmware μπορεις να ζουμαρεις οσο θελεις τις φωτογραφιες. 100 200%

Το φορουμ αυτο ειναι πολυτιμο

 

Βρηκα και ενα λινκ με λιγο πιο λεπτομερεις οδηγιες

 

http://nokia.dogtoe.com/

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα την αναβαθμιση απεκτησα "Σφαλμα φωνητικου συστηματος" αντε ξαναναβαθμιση.
Link to comment
Share on other sites

το μαυρο ειναι και πισω μαυρο το ασημι ειναι και πισω ασημι.και γω το

μαυρο εχω

 

nai alla emena to kykliko tis kameras einai asimi enw tis filis mou einai mavro.borei na symvainei kati tetoio?

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

nai alla emena to kykliko tis kameras einai asimi enw tis filis mou einai mavro.borei na symvainei kati tetoio?

Μήπως είναι beta?? Περίεργο... Πες μας τα νουμεράκια της κάμερας... (Αυτά που λέει ακριβώς δίπλα στο φακό!)

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος! Λοιπόν:

 

Για το πακέτο προγραμμάτων που χρειάζονται:

http://rapidshare.de/files/21264883/paketo_update_part.zip.html

http://rapidshare.de/files/21352173/paketo_update_part.z01.html

http://rapidshare.de/files/21470316/paketo_update_part.z02.html

Απλά ανοίξτε το zip αρχείο.

Για το Ν80 Firmware:

http://rapidshare.de/files/21422670/RM-92_EMEA_PR_dp_v12.01_SW3.0617.0.6.exe.html

γεια σου φιλαρακι...δεν εχεις καπου αλλου να ανεβασεις τα αρχεια? σκετος πονοκεφαλοος ειναι αυτο το site ρε συ...πρεπει να περιμενω 50 λεπτα κλπ...δε γινεται ετσι δουλεια...ολοι εχουμε ανεβασει στο παρελθον διαφορα καλουδια αλλα στην προκειμενη περιπτωση μιλαμε για φρικη..site της υπομονης...δηλ ειναι να μην εχεις να κανεις αλλη δουλεια..χαχαχαχα

--------------------------------------------------

Ρε παιδια γιατι οι αναφορες παραδοσης δε γραφουν την ωρα που ο αλλος παρελαβε το μηνυμα μου (δηλαδη 4 ωρες μετα),αλλα την ωρα που το εστειλα? Μηπως διορθωνεται με την αναβαθμιση? Και τι διορθωνει η αναβαθμιση (περιλιπτικα πειτε μου...τα βασικοτερα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλου του forum help.

 

΄Εχω λογαριασμό pop3 στο gmail και προσπαθώ εδω και 2 μέρες να κάνω τις

απαραίτητες ρυθμίσεις στο κινητό για να βλέπω την αλληλογραφία μου.

Μπήκα στην ιστοσελίδα της ΝΟΚΙΑ και μου έστειλαν ρυθμίσεις με μήνυμα τις οποίες και αποθήκευσα.Δυστυχώς τίποτα.Πήρα τηλέφωνο στη vodafone και μου στείλανε με fax τις ρυθμίσεις αλλά και πάλι τιποτα.Επικοινώνησα με την vodafone πάλι και κάναμε τις ρυθμίσεις τηλεφωνικά βήμα προς βήμα αλλά και πάλι τίποτα.

Αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και το έχει λύσει ας βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

paidia pos kanoume unzip ayto to paketo_update_part?molis kanw unzip mou bgazei please insert disc 1 ti kanw?

Ειναι 3 αρχεια. Κατεβαζεις και τα 3 και μετα ανοιγεις το πρωτο και το κανεις Unzip. Τα υπολοιπα γινονται μονα τους. Προφανως κατεβασες μονο το πρωτο

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο. Τα καταφερα. Αναβαθμιση εξετελεσθη

Ευχαριστω ολους σας.

Με το νεο firmware μπορεις να ζουμαρεις οσο θελεις τις φωτογραφιες. 100 200%

Το φορουμ αυτο ειναι πολυτιμο

 

Βρηκα και ενα λινκ με λιγο πιο λεπτομερεις οδηγιες

 

http://nokia.dogtoe.com/

me thn version pou sou bazei h nokia shop den exeis autes tis dunatothtes??:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε αυτήν την αναβάθμιση σβήνονται όλα τα δεδομένα? Αν ναι με το backup στην κάρτα μνήμης επανέρχονται όλες οι ρυθμίσεις? Τι και τι επαναφέρει αυτό το backup?
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μπακαπ με pc suite όλη την μνήμη του τηλεφώνου (επαφές,μηνύματα,ρυθμίσεις..) και μετά την διαδικασία κάνεις μια επαναφορά.Μπακαπ στην κάρτα μνήμη δε χρειάζεται αφού την βγάζεις όταν φλασάρεις.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Έκανα εγκατάσταση όλα τα προγράμματα που χρειάζονται και μόλις με ρώτησε για να κάνω restart το pc, πάτησα το Later.

Ξαφνικά όμως χρειάστηκα να κάνω restart και από τότε μου εμφανίζει διάφορα errors και κάθε 3 λεπτά μου βγάζει blue screen και κάνει restart. Γνωρίζει κανείς αν οφείλεται τελικά στο restart που έκανα??

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που τα καταφέρνετε σιγά σιγά. Όσο για τον φίλο που είπε ότι είναι ταλαιπωρία το rapishare, ειναι απλό το πράγμα! Για να μην περιμένετε 50 και 70 λεπτά για το επόμενο download, απλά κάντε αποσύνδεση και ξανασυνδεθήτε στο ιντερνετ. Στις μέρες μας με το adsl, (που οι περισσότεροι έχετε φαντάζομαι, για να επιχειρήτε να κατεβάσετε αρχεία 200MB), η όλη διαδιασία κρατάει 5 δεύτερα περίπου!:cool:

Ώστε zoom στην καινούργια έκδοση, ε;;;;

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλου του forum help.

 

΄Εχω λογαριασμό pop3 στο gmail και προσπαθώ εδω και 2 μέρες να κάνω τις

απαραίτητες ρυθμίσεις στο κινητό για να βλέπω την αλληλογραφία μου.

Μπήκα στην ιστοσελίδα της ΝΟΚΙΑ και μου έστειλαν ρυθμίσεις με μήνυμα τις οποίες και αποθήκευσα.Δυστυχώς τίποτα.Πήρα τηλέφωνο στη vodafone και μου στείλανε με fax τις ρυθμίσεις αλλά και πάλι τιποτα.Επικοινώνησα με την vodafone πάλι και κάναμε τις ρυθμίσεις τηλεφωνικά βήμα προς βήμα αλλά και πάλι τίποτα.

Αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και το έχει λύσει ας βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ

 

 

Καλησπερα φιλε Mixahlid3 :)

Καταρχην ,πιστευω να εχεις ενεργοποιησει internet over gprs.

 

Gmail :

Ρυθμισεις συνδεσης

 

Εισερχομενα e-mail :

Ονομα χρηστη: το username

Κωδικοςπροσβασης: τον κωδικο σου

Διακομ.εισερχ. μην.: pop.gmail.com

Σημ. προσβ. σε χρηση: Vodafone web

Ονομα γραμματοκιβ :Gmail

Τυπος γραμματοκιβ: POP3

Ασφαλεια (θυρες) :ssl/tls

θυρα: προεπιλ

ασφαλης συνδ. APOP: Απεργοποιημ.

 

Εξερχομενα e-mail :

H διευθ. e-mail μου: username@gmail.com

Ονομα χρηστη το username

Κωδικοςπροσβασης: τον κωδικο σου

Διακομ.εξερχ. μην.: smtp.gmail.com

Σημ. προσβ. σε χρηση: Vodafone web

Ασφαλεια (θυρες) : ssl/tls

θυρα: προεπιλ

ασφαλης συνδ. APOP: Απεργοποιημ.

 

-----------------------------------------------------------------------

Γνωρίζει κανείς αν οφείλεται τελικά στο restart που έκανα??

 

Ναι δεν επρεπε να κανεις restart

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Από eshop.gr@vodafone.com :

Αγαπητή/ε κυρία/ε

 

Κατόπιν αιτήματος σας, σας ενημερώνουμε πως το προϊόν Nokia N80 που σας ενδιέφερε είναι από σήμερα στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

 

Επισκεφθείτε το ηλεκτρονικό μας κατάστημα και ενημερωθείτε αναλυτικά για τα χαρακτηριστικά του προϊόντος καθώς και την τιμή διάθεσης αυτού.

 

____________________________________

Με εκτίμηση,

www.vodafone-shop.gr

 

:worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι beta?? Περίεργο... Πες μας τα νουμεράκια της κάμερας... (Αυτά που λέει ακριβώς δίπλα στο φακό!)

 

4.7mm 1:3.5

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

4.7mm 1:3.5

Κανονικό είναι... Δεν ξέρω τι να σου προτείνω... Αν δεν έχεις κανένα πρόβλημα κράτα το! Θα έχεις κάτι διαφορετικό από τους άλλους :)

Link to comment
Share on other sites

Από eshop.gr@vodafone.com :

 

 

:worry: :worry:

 

 

Και εγώ τώρα το έλαβα......τρίχες.......δεν έχει καλή διαθεσιμότητα το Ν80 μέσω Vodafone Shops...........πάρτε ΤΙΜ...!!! ......που αρχίζει να το έχει....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Κανονικό είναι... Δεν ξέρω τι να σου προτείνω... Αν δεν έχεις κανένα πρόβλημα κράτα το! Θα έχεις κάτι διαφορετικό από τους άλλους :)

 

den exw kanena provlima mia xara ola to thema einai oti xtypaei sto mati kai ekei pou einai oi yperithres einai asimi opws kai otan to anoigeis ekei pou einai oi vidoules panw einai kai afto asimi kai to kouti otan to pira kai sfragismeno itan kai exw egrafe nokia smooth stainless kai to imei edeixe oti efyge apo alfa copy.ola mia xara alla na...........xerw egw mou eipane oti einai analoga kai tin xwra paragwgis(finldand leei mesa).anyway as eimai o enas kai monadikos:rolleyes:

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :D APO TO NOKIA DOGTOE COM KATEBASA TA ARXEIA POY ELEGE AKOLOYTHISA TIS PLHRHS ODHGIES POY EIXE KAI EKANA MIA TELEIA ANABATHMISH.ONTOS AYTO TO FORUM EINAI EKPLHKTIKO.SAS EYXARISTO OLOYS GIA TIS ODHGIES SAS:D
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...