Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι είπαμε οτι κάνει η αναπαραγωγή πολυμέσων στην τελευταία έκδοση λογισμικού? :confused:

συνδέοντας το κινητό και επιλέγοντας αυτή την επιλογή,

τα windows δεν βρίσκουν drivers για το n80,

παρόλο που το pcsuite δουλεύει μια χαρά (στην αντίστοιχη λειτουργία)...

weird nokia!

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

xerei kaneis to mailgate tis vodafone gia na stelnw email apo to kinito moy?

euxaristw

 

Μπορεις να βαλεις και το mailgate σου αν ειναι POP3 και να στελνεις mail μεσω του vodafone web!

 

Paidia pws kanw hard reset sto N80???

 

*+3+πληκτρο κλησης αν δεν κανω λαθος! Test it!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία χθες πήγα να πάρω αντίγραφα ασφαλείας της μνήμης του κινιτού και όταν η εφαμρογή φτάνει στο 90% λέει κάρτα μνήμης: Η μνήμη είναι πλήρης κλείστε μερικές εφαρμογές και ξαναπροσπαθήστε!

 

Τι να κάνω?? τα ίδια ου βγάζει όταν πάω να το κάνο και μέσω του pc suite!

Το περίεργο είναι πως η κάρτα μου έχει 1 gb ελεύθερο !

Αν ενοέι την μνήμη του κινιτού ( ram) έχω 15 mb ελεύθερα!

εχει κανεις την παραμικρή ιδέα??

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία χθες πήγα να πάρω αντίγραφα ασφαλείας της μνήμης του κινιτού και όταν η εφαμρογή φτάνει στο 90% λέει κάρτα μνήμης: Η μνήμη είναι πλήρης κλείστε μερικές εφαρμογές και ξαναπροσπαθήστε!

 

Τι να κάνω?? τα ίδια ου βγάζει όταν πάω να το κάνο και μέσω του pc suite!

Το περίεργο είναι πως η κάρτα μου έχει 1 gb ελεύθερο !

Αν ενοέι την μνήμη του κινιτού ( ram) έχω 15 mb ελεύθερα!

εχει κανεις την παραμικρή ιδέα??

 

pata sunexomena to plhktro pou mpaineis sto menou kai tha sou deiksei poia programata trexoune kai kleista.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pata sunexomena to plhktro pou mpaineis sto menou kai tha sou deiksei poia programata trexoune kai kleista.:D

 

Φιλε και μενα μου το κανει και ολα τα προγραμματα ειναι κλειστα!!!!Κατι αλλο φταιει!

Ρε παιδια 2 ερωτησεις

Πως βαζω να μου βγαζει το χρονο που μιλαω κατα τη διαρκεια της κλησης?Δεν λεω τη συνοψη

Πειτε μου ενα καλο και οσο πιο φθηνο gps receiver για το κινητο μας

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία χθες πήγα να πάρω αντίγραφα ασφαλείας της μνήμης του κινιτού και όταν η εφαμρογή φτάνει στο 90% λέει κάρτα μνήμης: Η μνήμη είναι πλήρης κλείστε μερικές εφαρμογές και ξαναπροσπαθήστε!

 

Τι να κάνω?? τα ίδια ου βγάζει όταν πάω να το κάνο και μέσω του pc suite!

Το περίεργο είναι πως η κάρτα μου έχει 1 gb ελεύθερο !

Αν ενοέι την μνήμη του κινιτού ( ram) έχω 15 mb ελεύθερα!

εχει κανεις την παραμικρή ιδέα??

Το έκανε και το δικό μου και αφού δεν έτρεχε τίποτα, υπέθεσα ότι κάποιο πρόγραμμα που έχω εγκαταστήσει το ενοχλεί. Όντως όταν απεγκατέστησα το Best Taskman, το backup έγινε κανονικά. Αυτά συνέβαιναν όσο είχα την 3.x που είχε το κινητό όταν το αγόρασα. Μετά την αναβάθμιση σε 4.0623.0.41 κάνει κανονικά το backup.

Πως βαζω να μου βγαζει το χρονο που μιλαω κατα τη διαρκεια της κλησης?Δεν λεω τη συνοψη
Δικά μου --> Μητρώο --> Επιλογές --> Ρυθμίσεις --> Εμφάνιση διάρκειας κλήσης --> Ναι.
Link to comment
Share on other sites

xerei kaneis to mailgate tis vodafone gia na stelnw email apo to kinito moy?

euxaristw

 

Έστω και αργά... :)

Incoming server 213.249.17.108

Outcoming server mailgprs.vodafone.gr

 

Τα fonts δεν μεγαλώνουν;;; :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια μπορει κανεις να μου πει αν υπαρχει καποιος τροπος οργανωσης των mp3,photos και videos σε φακελους καπου στην εκθεση???Ή οπουδηποτε αλλου...

+++Πως μπορω να κλειδωσω π.χ. μια εικονα με κωδικο ωστε να μην εχει προσβαση κανενας αλλος???

 

Please help me!!!!

Link to comment
Share on other sites

@nervous θα προτιμούσα να μου απαντήσεις, παρά να μου ενώσεις τα μηνύματα που έχουν άλλο περιεχόμενο και δύσκολα προσέχεις κάποιος την απορία... άλλωστε 4 posts πίσω γίνεται το ίδιο αλλά διέλαθε της προσοχής σου...

Μάλλον που η γραμματοσειρά στις επαφές δεν μεγαλώνει... :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες το εχω σε ασημι...

 

αμα πας σε ενα κλαμπ νοκια σου βαζουνε την μαυρη προσοψη?

 

ποσο παει το μαλλι?

ναι γινετε με 25euro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το κινητό μου γράφει μυνήματα sms μέχρι 69 χαρκτήρες.Το πήρα πρίν 2 εβδομάδες απο αναβάθμιση.Τι πρέπει να κάνω για να γράφει 160 χαρακτήρες όπως έκανε παλιά;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το κινητό μου γράφει μυνήματα sms μέχρι 69 χαρκτήρες.Το πήρα πρίν 2 εβδομάδες απο αναβάθμιση.Τι πρέπει να κάνω για να γράφει 160 χαρακτήρες όπως έκανε παλιά;

 

Στις ρυθμισεις των μηνυματων,βαζεις υποστηριξη περιορισμενη

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το κινητό μου γράφει μυνήματα sms μέχρι 69 χαρκτήρες.Το πήρα πρίν 2 εβδομάδες απο αναβάθμιση.Τι πρέπει να κάνω για να γράφει 160 χαρακτήρες όπως έκανε παλιά;

 

Μηνύματα-Επιλογές-Ρυθμίσεις-Σύντομο μήν.-Κωδικοπ. χαρακτήρων επιλέγεις περιορ.υποστήριξη

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με τις κάρτες μνήμης miniSD έχουν αναφερθεί ασυμβατότητες; Σκέφτομαι για 1 ή 2 GB, υπάρχει μήπως κάποια πρόταση; φχστώ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τις κάρτες μνήμης miniSD έχουν αναφερθεί ασυμβατότητες; Σκέφτομαι για 1 ή 2 GB, υπάρχει μήπως κάποια πρόταση; φχστώ

 

den exei akoustei tipota ektos apo 1,2 atoma pou eixane problhma alla eftaige h karta tous.egw prosopika eixa balei auth http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=56580348&product=852899

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

den exei akoustei tipota ektos apo 1,2 atoma pou eixane problhma alla eftaige h karta tous.egw prosopika eixa balei auth http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=56580348&product=852899

 

89 eur; ακριβή δεν είναι; για δες αυτή...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

89 eur; ακριβή δεν είναι; για δες αυτή...

 

ama ksaxneis genika sigoura briskeis poio fthnh egw sou eipa poia eixa.kai twra fantasou exei pesei h timh eixe 99eurw.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και α υ τ ή φαίνεται καλή SanDisk και με τα έξοδα αποστολής 20euro... δεν ξέρω μόνο ταχύτητες και αν είναι απόλυτα συμβατή...

 

Επεξεργασία: Πήρα αυτή με 23 Ευρώ... είχε και ασφάλεια ταχυδρομείου 2 ευρουλάκια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nobleman thn memory card apo to ebay me pistwtikh thn agorases? einai asfales?

 

PayPal και τουλάχιστον μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα 3 χρόνια...

Με τους πωλητές, όσον αφορά το ebay είναι ασφαλές, αφού τσεκάρεις το feedback που έχουν... φροντίζεις να έχουν πάνω από 99%... αυτό τουλάχιστον κάνω εγώ... :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ επιβεβαιώστε αν υπάρχει και στο δικό σας Ν80 V 4.0623.0.41 το παρακάτω πρόβλημα.

Στήν Έκθεση-->Όλα τα αρχεία , ανοίγουμε 1 video για μερικά δευτερόλεπτα το κλείνουμε κατόπιν ανοίγουμε 2ο video το κλείνουμε και μετά το τηλ. κάνει επανεκίνηση , ίσως να το κάνει στο 3ο video.

 

Ευχαριστώ.

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο στο δικό μου Ν80 με την τελευταία αναβάθμιση και άνοιξα 4 βίντεος ...
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ επιβεβαιώστε αν υπάρχει και στο δικό σας Ν80 V 4.0623.0.41 το παρακάτω πρόβλημα.

Στήν Έκθεση-->Όλα τα αρχεία , ανοίγουμε 1 video για μερικά δευτερόλεπτα το κλείνουμε κατόπιν ανοίγουμε 2ο video το κλείνουμε και μετά το τηλ. κάνει επανεκίνηση , ίσως να το κάνει στο 3ο video.

 

Ευχαριστώ.

 

emena prosopika auto to ekane sto n93 alla oxi sunexeia kalo einai na to pas gia anabathish h gia elenxo.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...