Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καταραμενη γερμανια !! 25+σημερα η αναμονη !!αν ερθει παντως με απλη αναβαθμιση θα το πουλησω και θα παρω αλλο:mad:
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καταραμενη γερμανια !! 25+σημερα η αναμονη !!αν ερθει παντως με απλη αναβαθμιση θα το πουλησω και θα παρω αλλο:mad:

 

ti problhma eixes??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ti problhma eixes??

το ειχα παει για update και εφαγε κολλημα ,αργοτερα καταφεραν και το ανοιξαν,μου το εδωσαν και τελικα τρωει κατι κολληματακια οπως οταν μπαινει scr/saver και με το σημα,το στειλαμε γερμανια και τωρα αναμονη..

Ν80power
Link to comment
Share on other sites

το ειχα παει για update και εφαγε κολλημα ,αργοτερα καταφεραν και το ανοιξαν,μου το εδωσαν και τελικα τρωει κατι κολληματακια οπως οταν μπαινει scr/saver και με το σημα,το στειλαμε γερμανια και τωρα αναμονη..

 

Καλά, τι είναι αυτά που λές???

25 μέρες????

Γερμανία?????

Δεν είμαστε καλά!!!!!

Για πάρε στο 1520 να τους κάνεις μια καταγγελία μπας και χαμπαριάσουν γιατί πολύ μάγκες την έχουν δει:devil: :angry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανεις τρεξει macromedia flash αρχεια στο κινητο?

Μιά χαρά παίζουν. Εχεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα;:confused:

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το ειχα παει για update και εφαγε κολλημα ,αργοτερα καταφεραν και το ανοιξαν,μου το εδωσαν και τελικα τρωει κατι κολληματακια οπως οταν μπαινει scr/saver και με το σημα,το στειλαμε γερμανια και τωρα αναμονη..

 

ψιλο κουφο μου ακουγεται!!!

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα κατα την εναρξη του συνχρονισμου με το pc! Μολις επιλεγω αμεσος συνχρονισμος απο το pc suite και κανω αποδοχη της Bluetooth συνδεσης στο τηλεφωνο στο τηλεφωνο μου εμφανιζει " ΣΦΑΛΜΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ " !
Link to comment
Share on other sites

paidia geia se olous. Epeidi skeftomai poly sobara thn agora tou n80 internet edition h8ela na rwthsw an me oles tis teleutaies anaba8miseis exei ginei poio grigoro to menu h' sou spaei ta neura mexri na anoixei tis efarmoges,poses meres einai h autonomia toy k to shmantikotero an h timh tou 8a einai h idia?
Link to comment
Share on other sites

To N80 ποτέ δεν ήταν αργό σαν κινητό. Για series60 θεωρείται μάλλον από τα πιο γρήγορα. Προσωπικά ποτέ δεν μου φάνηκε αργό έστω και αν είναι πιο αργό από ένα series40 κινητό. Σίγουρα υπάρχει διαφορά δηλαδή, αλλά είναι πολύ μικρή τώρα πια.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το δικο μου Ν80 είναι πιό αργο και από την καθυστέρηση, κάνει συνέχεια επανεκκινήσεις, μέχρι που μία φορά κόλησε και δούλευε η δόνηση συνέχεια χωρις να σταματάει με τίποτα μέχρι που έβγαλα την μπαταρία, μάλον φταίει που το έχω γεμίσει παιχνίδια και δεν το έχω κάνει ακόμα αναβάθμιση. Λέτε να καλυτερέψει άν το κάνω? Α και η μπαταρία κρατάει το ΠΟΛΥ μία ημέρα.
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση φυσικά.

Εγω με το που το αγόρασα δε το χάζεψα καν.Ειχα έτοιμο τον φοίνικα για να το φλασάρω στο λεπτό :D

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το δικο μου Ν80 είναι πιό αργο και από την καθυστέρηση, κάνει συνέχεια επανεκκινήσεις, μέχρι που μία φορά κόλησε και δούλευε η δόνηση συνέχεια χωρις να σταματάει με τίποτα μέχρι που έβγαλα την μπαταρία, μάλον φταίει που το έχω γεμίσει παιχνίδια και δεν το έχω κάνει ακόμα αναβάθμιση. Λέτε να καλυτερέψει άν το κάνω? Α και η μπαταρία κρατάει το ΠΟΛΥ μία ημέρα.

stealth1379

Μαλλον πρεπει να κανεις επειγοντως αναβαθμιση,γιατι το δικο μου μπορει να εχει καποια προβληματα,αλλα οχι ταχυτητας.

Απο θεμα ταχυτητας ειναι σαν το 6680 μου.Πεζει ρολο ομως κ το θεμα που εχεις γιατι με καποια themes και το δικο μου σερνεται.

Και για το φιλο ΦΑΙΣΤΟ74:

η αυτονομια του δεν ειναι πολυ μεγαλη(γυρω στη μιαμιση μερα μεσο ορο)

και γινετε πολυ μικροτερη αν μιλας πολυ στο τηλ ή αν δεν εχεισ σημα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση δε βελτιωνει ομως παντα τα προβληματα. Εμενα οχι μονο δε μου τα βελτιωσε αλλα μου δημιουργησε νεα σε σχεση με τον συνχρονισμο!
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.... ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Ν80 (ΑΦΟΥ ΤΟ Ν92 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΤΕΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ). ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ? ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ν SERIES?
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.... ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Ν80 (ΑΦΟΥ ΤΟ Ν92 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΤΕΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ). ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ? ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ν SERIES?

Εγω εχω να σου προτεινω μια κινηταρα!!!!! Ν 80 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απολυτα ικανοποιημενος...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.... ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Ν80 (ΑΦΟΥ ΤΟ Ν92 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΤΕΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ). ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ? ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ν SERIES?

 

des edw http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

egw prosopila lew n73.pou einai panw katw idia h timh.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Den to eixa dei auto to thread se euxaristw!!!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Eμαθε κανεις μας αν ηρθε το Ν80 ΙΕ και αν γινετε να κανουμε αναβαθμιση του απλου μας Ν80 σε ΙΕ???

Λογικα θα γινετε... αλλα ΝΟΚΙΑ ειναι αυτη!!!;) :)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...