Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

otan eixa to n80 kai to eixa olh mera anoixto kai meta to ekleina kai to anoiga eblepa oti exane 3grammes h mpataria.esu to ekleises katholou kai to ksananoikses na deis??:O

ναι και εμενα το κανει αυτο!οχι οταν ειναι φουλ φορτισμενο αλλα μετα απο καποιες ωρες απο φουλ γραμμες μετα το ανοιξε κλεισε χανει δυο τρεις γραμμες!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι και εμενα το κανει αυτο!οχι οταν ειναι φουλ φορτισμενο αλλα μετα απο καποιες ωρες απο φουλ γραμμες μετα το ανοιξε κλεισε χανει δυο τρεις γραμμες!

Εγώ πλέον το βράδυ αντί να το κλείσω το βάζω εκτός σύνδεσης και το αφήνω να μπει σε νάρκη.

 

Τρώει απίστευτη ενέργεια κατά το άναμα και το bootάρισμα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον το βράδυ αντί να το κλείσω το βάζω εκτός σύνδεσης και το αφήνω να μπει σε νάρκη.

 

Τρώει απίστευτη ενέργεια κατά το άναμα και το bootάρισμα..

και κατι αλλο..μετα απο μια εβδομαδα τεστ παρατηρησα οτι οταν ειναι ενεργοποιημενο το sleep τρωει παρα πολυ πιο πολυ μπαταρια απο οταν ειναι απενεργοποιημενο!
Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε την 1η σελιδα του θεματος ,εγινε updated :)

 

Ok σε ευχαριστώ πολύ

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα σήμερα να ξανατρέξω τον updater της NOKIA που έχει αναφερθεί πιο πριν, και μου κατέβασε καινούργια έκδοση.Τώρα είναι 1.88en :)

Αλλά και πάλι τζίφος....

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=8599&stc=1&d=1157607386

Μα καλά, την έκδοση που δίνουν στα ΝΟΚΙΑ Club δεν έπρεπε να την έχει βάλει και η ΝΟΚΙΑ στο site της!? :blink:

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ Σ ΑΥΤΗ ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ

ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ PHOENIX ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ

1)ΠΡΕΠΕΙ Ν ΡΙΞΕΤΕ ΣΤΟ SYSTEM 32 TO ***** TOY 2004

 

ΘΑ ΖΗΤΗΘΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟ H.Y

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!!!!

 

ΣΤΑ ΝΟΚΙΑ SHOP ΕΙΝΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ.

 

http://alzaeemalaswad.com/

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχει εκτυπώσει κανείς ποτε ασύρματα (Wi-Fi) από το τηλέφωνό του; Εγώ προσπαθώ αλλά δεν εντοπίζει τον εκτυπωτή μου.

Σημείωση: Ο εκτυπωτής μου είναι συνδεδεμένος σε wi -fi router μεσω του οποίου συνδέομαι internet κανονικότατα αλλά και αναταλλάσω αρχεία με το pc μου.

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου απαντήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχει εκτυπώσει κανείς ποτε ασύρματα (Wi-Fi) από το τηλέφωνό του; Εγώ προσπαθώ αλλά δεν εντοπίζει τον εκτυπωτή μου.

Σημείωση: Ο εκτυπωτής μου είναι συνδεδεμένος σε wi -fi router μεσω του οποίου συνδέομαι internet κανονικότατα αλλά και αναταλλάσω αρχεία με το pc μου.

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου απαντήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Η ασύρματη εκτύπωση γίνετε μέσω ασύρματης τεχνολογίας BlueTooth!

Link to comment
Share on other sites

Η ασύρματη εκτύπωση γίνετε μέσω ασύρματης τεχνολογίας BlueTooth!

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σου αλλά αν κοιτάξεις στον φάκελο: ΔΙΚΑ ΜΟΥ/εκμάθηση/συνδεσιμότητα/WLAN στο σπίτι, θα διαπιστώσεις οτι μπορούμε να εκτυπώσουμε σε εκτυπωτή δικτύου κατευθείαν μέσω wi-fi. Εκτός και αν αυτά που λέει είναι φούμαρα. Αλλωστε αν δώσεις εκτύπωση απο το κινητό θα δείς οτι στιγμιαία κατα την ανίχνευση εκτυπωτών ανάβει η ένδειξη του wlan.

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο..μετα απο μια εβδομαδα τεστ παρατηρησα οτι οταν ειναι ενεργοποιημενο το sleep τρωει παρα πολυ πιο πολυ μπαταρια απο οταν ειναι απενεργοποιημενο!

Φιλτατε θα το δοκιμασω και εγω αυτο με το sleep,και θα σας πω αν ειδα διαφορα

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Τελικα για την λειτουργια των φωνητικων κλησεων μετα την αντιγραφη του τηλεφωνικου καταλογου δεν εχε βρεθει ακομη καμμια λυση ;;;:confused:

Κανεις ;;;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα για την λειτουργια των φωνητικων κλησεων μετα την αντιγραφη του τηλεφωνικου καταλογου δεν εχε βρεθει ακομη καμμια λυση ;;;:confused:

Κανεις ;;;

Ξερεις τι μπορει να συμβαινει,μπορει στισ επαφες καμια γραμματα να ειναι αγγλικα κ καποια στα ελληνικα και για αυτο να κολαει ο narrator.

Σβησε ενα ονομα κ ξαναγραψε το κ να δεισ που θα το βρισκει

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

όσο αφορά τις φωνητικές λειτουργίες, πως μπορώ να τις απενεργοποιήσω?

Μήπως μπορώ να απενεργοποιήσω τη φωνητική κλήση με κάποιο τρόπο?

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πήγα το Ν80 μου σε ένα μαγαζί 50 μέτρα απο την Ομόνοια σε μία στοά,και μου πήραν 20ευρώ για αναβάθμιση αυτού και ενός Κ750.Αίσχος και εγώ νόμιζα ότι είναι τσάμπα αφού είναι και τα 2 στην εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πήγα το Ν80 μου σε ένα μαγαζί 50 μέτρα απο την Ομόνοια σε μία στοά,και μου πήραν 20ευρώ για αναβάθμιση αυτού και ενός Κ750.Αίσχος και εγώ νόμιζα ότι είναι τσάμπα αφού είναι και τα 2 στην εγγύηση

 

 

Ασφαλώς και σε έκλεψαν , δικαιούσαι δωρεάν αναβάθμιση (αλλά σε nokia shop)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πήγα το Ν80 μου σε ένα μαγαζί 50 μέτρα απο την Ομόνοια σε μία στοά,και μου πήραν 20ευρώ για αναβάθμιση αυτού και ενός Κ750.Αίσχος και εγώ νόμιζα ότι είναι τσάμπα αφού είναι και τα 2 στην εγγύηση
καλα συγνωμη εισαι μελος του φορουμ η οχι?πας και δινεις τσαμπα χρηματα αντι να διαβαζεις εδω!
Link to comment
Share on other sites

καλα συγνωμη εισαι μελος του φορουμ η οχι?πας και δινεις τσαμπα χρηματα αντι να διαβαζεις εδω!

 

Δηλαδή τι να κάνω,την αναβάθμιση που πολλοί δοκίμασαν απο μόνοι τους να κάνουν και έπαθαν ζημιά τα κινητά τους;Προτιμώ τα Nokia Shops.Ασχετα βέβαια που την πάτησα και δεν ήταν Nokia Shop το συγκεκριμένο.Σε μη εξουσιοδοτημένο πάντως απ΄ότι ξέρω έχουν δικαίωμα να σου πάρουν χρήματα για αναβάθμιση.

Μια φορά την πατάς:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μία πληροφορία που έμαθα..........από τις 11/09/06 τα Vodafone Shops το Ν80 θα έχουν στα 545 ευρώ:X :X :X ........αρκετά καλή πτώση:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι να κάνω,την αναβάθμιση που πολλοί δοκίμασαν απο μόνοι τους να κάνουν και έπαθαν ζημιά τα κινητά τους;Προτιμώ τα Nokia Shops.Ασχετα βέβαια που την πάτησα και δεν ήταν Nokia Shop το συγκεκριμένο.Σε μη εξουσιοδοτημένο πάντως απ΄ότι ξέρω έχουν δικαίωμα να σου πάρουν χρήματα για αναβάθμιση.

Μια φορά την πατάς:mad:

 

 

 

Με το συμπάθειο αλλά αυτοί κάνανε καλά την δουλειά τους..κερδίσανε 20ευρώ.. εσύ την έκανες . Τι πιστεύεις πως αυτοί στην στοά κάνουνε αναβάθμιση ....στα σ60. Είμαι σίγουρος με τον τρόπο που κάνουμε εμείς. Αν γινότανε καμιά μαμακιά θα το χρυσοπλήρωνες γιατί η εγγύηση θα σταματούσε να ισχύει αφου εμπιστεύτηκες άλλο μη εξουσιοδοτημένο κατασκευαστεί.....Οπότε πήρες κάποιο ρίσκο, Ευτηχώς η αναβάθμιση έγινε καλά

 

 

Άσε που στον sony erricson nomizo pos i anavathmisi ginetai tzamba....

 

 

Άλλη φορά μόνο στο nokia club και τζάμπα

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι μπορει να συμβαινει,μπορει στισ επαφες καμια γραμματα να ειναι αγγλικα κ καποια στα ελληνικα και για αυτο να κολαει ο narrator.

Σβησε ενα ονομα κ ξαναγραψε το κ να δεισ που θα το βρισκει

 

Φιλε μου αυτο εκανα. και για να ειμαι τελειως σιγουρος (παρολο που ηταν γραμμενα σε Nokia (6230i) και απο εκει μεταφερθηκαν) εσβησα εντελως ολα τα ονοματεπωνυμα και τα ξαναεγραψα. Το περιεργο ειναι πως οταν ολοκληρωθηκε η μεταφορα πολλα ονοματα ειχαν "κινεζικους" χαρακτηρες αναμεσα τους αλλα και σε πολλες επαφες υπηρχε η ενδειξη για την φωνητικη κληση. Βεβαια 2 στις 3 φορες καλουσε λαθος ονομα και γιαυτο τα ξαναεγραψα θεωρωντας οτι μπερδευοταν. Μετα το ξαναγραψιμο οπως ειπα εξαφανιστηκε τελειως η φωνητικη κληση (ΜΟΝΟ στις επαφες ομως, στα μενου λειτουργει κανονικα !!!:confused:

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχει πεσει μουτζα,μετα απο τοσο καιρο χωρις προβληματα τωρα οταν κλεινω το τηλ,ανοιγει με το προεπιλεγμενο της νοκια.

Το βασικο προβλημα ειναι οτι μετα την αναβαθμιση πολλα themes δεν βαζουν την ταπετσαρια τους.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχει πεσει μουτζα,μετα απο τοσο καιρο χωρις προβληματα τωρα οταν κλεινω το τηλ,ανοιγει με το προεπιλεγμενο της νοκια.

Το βασικο προβλημα ειναι οτι μετα την αναβαθμιση πολλα themes δεν βαζουν την ταπετσαρια τους.

To idio provlhma exw k egw. Isws ftaiei pou exw to theme egkatesthmeno stin karta mnhmhs.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς. Μην παραπληροφορούμε! Έχει απαντηθεί πολλές φορές και υπάρχει και το F.A.Q. στην 1η σελίδα. Δεν ακούγεται εάν έχει μόνο UMTS ή μόνο GSM.

 

Το πρόβλημα παρουσιάζεται κατά την αλλαγή από 2G σε 3G ή 3G σε 2G όταν παίζει ο ήχος κλήσης.

 

 

telika la8os symperasma. to pa8ainw syxna kai eimai kleidwmenos se 3G..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.Σαν λογοτυπο μπορουμε να βαλουμε διαφορες επιλογες που βρισκουμε στο νετ?αν ναι πως?.ευχαριστω
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...