Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βασικά υπάρχει νέα έκδοση λογισμικού αλλα δεν είναι 4.χχ.

RM-92_EMEA_PR_dp_v12.04_SW3.0618.0.2

Την έχω αλλα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να την ανεβάσω στο rapidshare. Κολλάει συνέχεια. Στο megaupload ανεβάζει με 3-4kbps και μετα πάλι κολλάει.

 

Βασικά μην παιδεύεσαι άλλο τσάμπα φίλε leosedf,από ότι διάβασα η συγκεκριμένη είναι μόνο

για H3G UK and Austria.

 

mporeis na kaneis anabathmish mesw usb?

Υπάρχει ανάλογο θέμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=123597

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανένας τι παίζει με τις κάρτες μνήμης; Απ' ότι βλέπω υπάρχουν οι απλές, οι 80Χ και οι 150Χ. Υπάρχει διαφορά στην ταχύτητα όταν τοποθετούνται στο N80; Καλή η μέγιστη ταχύτητα της κάρτας, αλλά θα πρέπει και ο controller του κινητού να την υποστηρίζει, να μπορεί δηλαδή να γράψει και να διαβάσει σε αυτήν την ταχύτητα. Ξέρει κανείς αν το N80 υποστηρίζει αυτές τις ταχύτητες, και εννοώ όχι απλά να τις βλέπει (φυσικά και θα το κάνει) αλλά να τις βλέπει ως 80Χ ή 150Χ;
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω,πως διαγράφουμε τα θέματα που έχουμε κάνει εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης κ δεν υπάρχουν στην διαχ. εφαρμογών για να τα κάνουμε απεγκατάσταση?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Κατευθειαν απο την καρτα μνημης ψαξε λιγο με ενα card reader ή μεσω του usb τα θεματα που ειναι εγκατεστημενα private->10207114->import(εκει ειναι τουλαχιστον σε μενα)!!Ειναι κρυφος φακελος οποτε εχε την επιλογη στο pc σου να εμφανιζονται οι κρυφοι φακελοι!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na rwtisw kati?!?!? Dial-up sindesi den boreis na dimiourgiseis pia sto symbian? Eixa polu kairo na parw S60 kai prospa8w na bw 3ana sto klima! Pls don't be harsh...:worry:

Από το 7610 και μετά όχι...

 

Βέβαια στο Ν80 ξαναμπήκε αυτή η λειτουργία αλλά για κάποιο λόγο την έβγαλαν και μάλλον θα ξαναμπεί σε επόμενο firmware :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια. Ενώ έχω κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για το wlan μόλις ανοίγω τον opera και πάω να συνδεθώ σε μια σελίδα μου βγάζει το μύνημα: "Max. numbers of connections in use.Close an active connection first."

Έχει κανείς σας ιδεά τι παίζει????

 

Κανείς?Τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569410

Παιδια αυτην την καρτα μνημης την εχει παρει κανεις??Λειτουργει με το Ν80 χωρις προβληματα??

να σας πω τι διαπίστωσα με την αγορά μνήμης.

 

σε όσα καταστήματα που πουλάνε Η/Υ κι αν πήγα (μικρά και μεγάλα.. μην αναφέρω ονόματα), μια συγκεκριμένη μάρκα και μοντέλο miniSD που ζητούσα (sandisk 1GB) στοίχηζε απο 50 ευρώ και πάνω. τελικα στο πρώτο μαγαζι που πουλούσε φωτογραφικά είδη την βρήκα 37 ευρω!!!

φανταστείτε να το εψαχνα παραπάνω...

 

οπότε ψαχτε και πουθενά αλλού. μην σας τραβάνε μόνο τα μεγάλα ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα!!!! :)

 

580 ευρώ από microland πριν μία ώρα, μαύρο. :cool:

 

Σημείωμα στον εαυτό μου: Να θυμηθώ να αλλάξω κάποια στιγμή avatar :O

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιο τρόπο να αλλάξω την πρόσοψη στο ν80??? σε κάποιο νοκια σοπ??? νομιζω το μετάνιωσα που το πήρα σε ασημι:X :cry:
They say I'm crazy... I really don't care.. that's my prerogative....
Link to comment
Share on other sites

Κατευθειαν απο την καρτα μνημης ψαξε λιγο με ενα card reader ή μεσω του usb τα θεματα που ειναι εγκατεστημενα private->10207114->import(εκει ειναι τουλαχιστον σε μενα)!!Ειναι κρυφος φακελος οποτε εχε την επιλογη στο pc σου να εμφανιζονται οι κρυφοι φακελοι!!

 

Έψαξα το φάκελο private που λες αλλά είναι άδειος,δεν υπάρχει άλλος φάκελος με την ονομασία 10207114.Ξέρετε που αλλού μπορεί να είναι τα θέματα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι κλειδωθηκε το thread μου για την καρτα μνημης!!!

Μηπως πηρα καποια απαντηση??

Μηπως υπαρχει κατι αντιστοιχο thread ??

Μηπως ενδιαφερει μονο εμενα και κανεναν αλλο??

Οχι σε ολα αυτα οποτε δεν καταλαβαινω γιατι!!!

Ημαρτον ρε mods!!!

βασικα πηρες απαντηση απο τον john75...

Ego pantos ego 2gb kai douleuei kanonikotata sto n80.Pira auti pou fernei to plaisio tin Transcend 80x.
το ερωτημα σου αφορα το Ν80 αν δεν κανω λαθος, οποτε ταιριαζει εδω η ερωτηση. επισης πολλα ατομα εχουν παρει 2gb καρτα και δεν ειχαν προβλημα.

 

ουπς, με προλαβες, σορρυ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου συμβαινει κατι κουφο...προχτες κολλησε το ημερολογιο και δεν εδειχνε τιποτα και αναγκαστηκα να κανω φορματ. απο τοτε και μετα περιπου μετα απο 30 δευτερολεπτα που δεν παταω κανενα πληκτρο και ενω εχει κλεισει το φως(στα 5 δευτερα το εχω) ΞΑΝΑΝΟΙΓΕΙ το φως χαμηλα και εχει διαφημιστικο της ΤΙΜ!!!!αυτο με το κοκκινο-μπλε φοντο που λεει "θελω..."και κατι τετοιες βλακειες!φυσικα αυτο καιει μπαταρια και δεν το θελω!τι συμβαινει ,ξερει κανεις?ειναι κανενας screensaver?πως απενεργοποιειται?ευχαριστω!

 

EDIT.....βρηκα τον screensaver στα θεματα και τον απενεργοποιησα...και διορθωθηκε!οκ!

 

EDIT2 οταν μπαινω στο wap πατωντας το εικονιδιο "web" στο μενου της νοκια μπαινω στο tim plus και εκει βγαινει ενας κερσορας οπως στα κομπιουτερ και με το πολυπληκτρο παω πανω απο πχ ringtones αλλα μου βγαζει "web content unformatted".αν παω να μπω μεσω του εικονιδιου "services" τοτε μπαινει στο tim plus αλλα δεν εχει κερσορα αλλα με το πανω-κατω επιλεγω την λεξη που θελω πχ ringtones και μπαινει κανονικα!τι συμβαινει ξερει κανεις?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιο τρόπο να αλλάξω την πρόσοψη στο ν80??? σε κάποιο νοκια σοπ??? νομιζω το μετάνιωσα που το πήρα σε ασημι:X :cry:

Ναι σε όλα τα Nokia Shops. Συμβουλέψου τη λίστα με τα καλά καταστήματα Nokia Shop στο Forum της Nokia.:)

 

Έψαξα το φάκελο private που λες αλλά είναι άδειος,δεν υπάρχει άλλος φάκελος με την ονομασία 10207114.Ξέρετε που αλλού μπορεί να είναι τα θέματα?

Αυτό συμβαίνει γιατί ποτέ δεν εγκατέστησες κάποιο θέμα στην κάρτα μνήμης... Εγκατέστησε πρώτα ένα θέμα στην κάρτα μνήμης και ψάξε ξανά για το φάκελο.;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε όλα τα Nokia Shops. Συμβουλέψου τη λίστα με τα καλά καταστήματα Nokia Shop στο Forum της Nokia.:)

 

 

τι σημαίνει καλά nokia shop ?? :blink: υπάρχουν και άλλα που δεν ειναι καλα?? ... αν το έχει κάνει κάποιος η ξέρει κανένα nokia shop στην αθήνα που έχει επισκεφτεί και τον έχουν εξυπηρετίσει μια χαρα ας μου πει please :D

 

edit.. και κάτι ακόμα ... αν το έχει κάνει κάποιος πώς ακριβώς έγινε και πόσο πλήρωσε (βασικά πόσεεσ μερες έκανε)

They say I'm crazy... I really don't care.. that's my prerogative....
Link to comment
Share on other sites

τι σημαίνει καλά nokia shop ?? :blink: υπάρχουν και άλλα που δεν ειναι καλα?? ... αν το έχει κάνει κάποιος η ξέρει κανένα nokia shop στην αθήνα που έχει επισκεφτεί και τον έχουν εξυπηρετίσει μια χαρα ας μου πει please :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=84928 ;)

Link to comment
Share on other sites

nikoskat μαλιστα... τόσο όμορφα δηλαδή..... δυστυχώς το doc δεν μπορώ να το διαβάσω... άν έχει επισκεφτεί καποιος κανενα nokia shop και έχει βγάλει άκρη ασ μμας πει .. αλλιώς δεν θέλω να φάω τόση ταλαιπωρία για το τίποτα...

 

 

οοπσ.. το έχω κάψει λίγο .. νικος το λινκ μου το έδωσες για να ρωτήσω εκεί εκτος απτο να δώ τα χαλια τουσ ε?? σοζ.. εμ βέβαια τετοια ώρα που να δουλεψει το μυαλο (και μετα την ήττα της γερμανίας ... χαχα) ... θενκς

They say I'm crazy... I really don't care.. that's my prerogative....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...