Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, zananiro said:

Στο κύριο συμβόλαιο. Μου την είχα δώσει ως δώρο επειδή έχω σταθερό και κινητό στη vodafone. 

Ακόμα δεν ήρθε ακόμα τουλάχιστον όπως προανάφερα. Για να δούμε αν θα πάει κάδο και το κύριο συμβόλαιο 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Θα πάει κάδο και θα κάνεις αλλο ένα στην Nova ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Να μαζευτούμε λαός, να μας κάνει και ο Χρήστος από μέσα μια καλή τιμή/προσφορά, και να πάμε όλοι βουρ για Nova (πρώην Wind).

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

On 28/9/2024 at 11:48 ΠΜ, zerokill said:

Προσπάθησε ξανά με τα τηλέφωνα και αν δεν καταφέρεις τίποτα φορητότητα.

Τελικά εκεί που είχαν πει 50€ και τα 2 πριν, τώρα το πήγαν στα 28€ το κάθε νούμερο. Ρώτησα και Cosmote και δίνουν 26€ και κάτι το κάθε νούμερο με απεριόριστα... δεν ξέρω τι φαντασιώσεις μπορεί να έχουν εκεί στην Vodafone ότι θα δεχόμουν για ανανέωση. Το σταθερό αν πάει να ανέβει η τιμή σε μελλοντική ανανέωση θα φύγει και αυτό.

Nova δεν μου έβγαζε στην εφαρμογή αυτό με τα 21€, πήρα 2 φορές σε έναν αριθμό που είχε αναρτηθεί στο θέμα συμβολαίων της Nova αλλά δεν κάλεσαν πίσω ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε 2 unlimited nova ακόμα στα 21€ η γραμμή; 

Να σας στείλω τηλ φίλης να σας το φτιάξει; 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έδωσε η Cosmote στα 26 τα unlimited το σκεφτόμαστε, δεν σκόπευα να μιλήσω με Cosmote επειδή συνήθως το έδιναν στα 35.

Αν θυμάμαι καλά είχε αναφερθεί πως δίνουν 3-6 πάγια δώρο, αν τα δίνουν ακόμα ναι με ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Η nova δεν θα σας δώσει πάγια όσο ξέρω από την κοπέλα. 

Η τιμή για Unlimited στην cosmote είναι σούπερ. 

Ζητήσατε μόνο 2 νούμερα φορητήτα; 

Έχετε και σταθερό cosmote? 

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο τηλ πήρες στη Cosmote σούπερ τιμή !

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο για ανανέωση συμβολαίου σταθερής  ή κινητής σε καλύτερη τιμή σε υφιστάμενους συνδρομητές της πράσινης ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο 2 νούμερα, όχι δεν έχουμε σταθερό στην Cosmote ούτε έγινε αναφορά πως θα το φέρουμε κλπ.

Τα 21 δεν είναι άσχημη η τιμή αλλά προσωπικά το βλέπω και το πως είναι το δίκτυο σήμερα και μου φαίνονται πολλά.

Το τηλέφωνο το είδα από δική σου ανάρτηση @elkons

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είχα αναφέρει για όσους θέλουν φορητότητα για καλύτερη τιμή. Για υφιστάμενους έχει δοκιμάσει κάποιος πχ για ανανέωση συμβολαίου είτε σταθερής είτε κινητής;

Link to comment
Share on other sites

Εάν δίνει και μια γραμμή στα 26 κάτι ψιλά είναι σούπερ. 

Μόλις φτάσει η φορητότητα στην vodafone θα τα δώσουν κάτω από 20€ τα Unlimited 

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι λέω αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να παίζω μαζί τους. Την μια εβδομάδα να λένε 50€ και τα 2 και μετά την επόμενη να πηγαίνει στα 58€. Ειδικά για τα 58 τους είπα ότι η προσφορά είναι απαράδεκτη και ότι δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω, απλά θα πάω σε άλλον πάροχο.

Αν δώσουν κάποια πολύ καλή τιμή περίπου στα 16€ υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να γυρίσω μόνο το 1 γιατί δεν γίνεται και μεγάλη χρήση, περίπου 10 gb τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κάνετε φορητήτα σε καρτοκινητό καλύτερα. 

Εκεί θα σας καλέσουν. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Antonio21 said:

Θέλετε 2 unlimited nova ακόμα στα 21€ η γραμμή; 

Να σας στείλω τηλ φίλης να σας το φτιάξει; 

Αυτό το τηλέφωνο αν το είχαμε ένα μήνα πριν δεν θα έφευγα από Nova…

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μόνο για νέα σύνδεση η φορητότητα και πρέπει να έχεις και άλλη γραμμή στην εταιρία. 

Screenshot_20241007_183753.jpg

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Antonio21 said:

Είμαι μόνο για νέα σύνδεση η φορητότητα και πρέπει να έχεις και άλλη γραμμή στην εταιρία. 

Screenshot_20241007_183753.jpg

Δηλαδή αν είχα σταθερό και κινητό δεν το δίνουν 21€ αλλά μόνο στα 27€; 

Εγω προσωπικά έσπασα συμβόλαιο κινητού λόγω λήξης σταθερής με κόστος από 58€ στα 38€ απλά έκανα την σταθερη 100/10 αντί για 200/20.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikolas14 said:

Δηλαδή αν είχα σταθερό και κινητό δεν το δίνουν 21€ αλλά μόνο στα 27€; 

Εγω προσωπικά έσπασα συμβόλαιο κινητού λόγω λήξης σταθερής με κόστος από 58€ στα 38€ απλά έκανα την σταθερη 100/10 αντί για 200/20.

Off topic:Ρώτησα και εγώ για μεταφορά κινητού σε unlimited συμβόλαιο και μου είπαν 27 ευρώ. Όταν τους είπα ότι παίζει και 21 ευρώ με κάλεσαν πίσω και είπαν ότι μόνο αν την έχω στο app την παίρνω,αλλιώς δεν την δίνουν 

Επίσης για μετατροπή καρτοκινητού μου ζητούσαν 33 ευρώ και επειδή συνδυάζω σταθερό μου το έδιναν 26,99 ευρώ. Η Vodafone νομίζω θα έδινε καλύτερες προσφορές 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Off topic:Ρώτησα και εγώ για μεταφορά κινητού σε unlimited συμβόλαιο και μου είπαν 27 ευρώ. Όταν τους είπα ότι παίζει και 21 ευρώ με κάλεσαν πίσω και είπαν ότι μόνο αν την έχω στο app την παίρνω,αλλιώς δεν την δίνουν 

Επίσης για μετατροπή καρτοκινητού μου ζητούσαν 33 ευρώ και επειδή συνδυάζω σταθερό μου το έδιναν 26,99 ευρώ. Η Vodafone νομίζω θα έδινε καλύτερες προσφορές 

Καλά κατάλαβα… δεν δίνουν με τίποτα τιμή της προκοπής.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Antonio21 said:

Θέλετε 2 unlimited nova ακόμα στα 21€ η γραμμή; 

Να σας στείλω τηλ φίλης να σας το φτιάξει; 

Καλημέρα. Θα το ήθελα εγώ το τηλέφωνο αν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...