Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω τι δινουν φετος, περυσι τετοιο καιρο εδιναν 18+€ στο οικογενειακο

 

και φετος ομως, ο χρηστης "Γιάννης" πηρε μια πολυ καλη προσφορα για τα red1 που ειχε.

 

μερικα ποστ πιο πριν την ειχε αναφερει

 

edit: το βρηκα

 

Μα μετά από φορητότητα μου δώσανε αυτή τη τιμή 24.75. Πρίν την φορητότητα μου λέγανε 28. Γενικά ξέρουνε τι προσφορές έχει η κοσμοτε την στιγμή που σου κάνουν αντιπροσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το συμβόλαιο μου έληξε 12/4/2014

Και με πήραν εχθές τηλέφωνο να μου πούνε για μια γελοία επιδότηση και αύξηση του παγίου. Πληρώνω γύρω στα 47 για 1500 προς όλους 1500 Sms και 1.5 Giga. Τώρα μου λένε το πάγιο θα ανέβει 5 € και άλλα 5 € το sharing και μου 77€ επιδότηση και έκπτωση στο πάγιο η λίγο πιο ακριβή συσκευή χωρίς έκπτωση άμα κάνω 18 η 24 μηνο ανάλογα, απλά θα τους στείλω να πάνε να γ@μ.... νε και πάω για φορητοτητα

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Μα μετά από φορητότητα μου δώσανε αυτή τη τιμή 24.75. Πρίν την φορητότητα μου λέγανε 28. Γενικά ξέρουνε τι προσφορές έχει η κοσμοτε την στιγμή που σου κάνουν αντιπροσφορα.

αν και μπορει να λεω βλακεια αλλα αν απο τα 24 αφαιρεσεις μια εκπτωση απο σταθερό hol και εκπτωση οικογενιακου , 10% ανά περίπτωση βγαινει το 18 αρι . Απλα οσοι λετε τελικα ποσα , αν γίνεται γραψτε και σν τα πετύχατε σε συνάρτηση με μια από τις 2 περιπτώσεις ή και τις 2 για να ξερουμε πως κινητε το πραμα :):);)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως θέλει και την Hol μέσα..

Σήμερα κοίταγα, αλλά στο νησί μου παίζει μόνο το χωριό μου να μην έχει hol.......

Οπότε δεν ξέρω αν μπορεί να κάνω τον συνδυασμό. Βέβαια το σταθερό είναι vodafone και αυτό, αλλά δεν κάνουνε καμιά προσφορά!

 

Μου είχαν δώσει ένα τηλέφωνο από το κατάστημα της voda για να πετύχω κάποια προσφορά επειδή τέλος του άλλου μήνα τελειώνουν τα συμβόλαια.. το 1227 είναι, μήπως υπάρχει κάποιο και κάποιο άλλο; Ή πρέπει να γίνει φορητότητα για να πετύχουμε καλές τιμές;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι δινουν φετος, περυσι τετοιο καιρο εδιναν 18+€ στο οικογενειακο

 

και φετος ομως, ο χρηστης "Γιάννης" πηρε μια πολυ καλη προσφορα για τα red1 που ειχε.

 

μερικα ποστ πιο πριν την ειχε αναφερει

 

edit: το βρηκα

 

Οι ανθρωποι είναι για τα μπαζα...Βγηκε 23/8 νεος λογαριασμος παλι με 22 ευρω παγιο κάθε red1

 

Πηρα 3 φορες τηλ για να βγαλω ακρη σημερα .Παντα κραταγα ονόματα με ποιον και ποτε μιλησα και τι ειπαμε . Ευτυχως.

 

"Συστημικο λαθος" μου ειπαν και συμφωνήσαμε τελικα στα 18,57 ευρω τελικη τιμη για κάθε γραμμη και μου εστειλαν και sms για πιστωση στον επομενο λογαριασμο καπου 3 ευρω για κάθε γραμμη

 

Για τον φιλο που εγραψε πιο πριν για 17,13 όπως ειχα γραψει κι εγω μαλλον το 18,57 θα ισχυσει γιατι του υπολογισαν την εκπτωση στο παλιο παγιο και όχι στο καινουργιο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αιτηση φορητοτητας και αναμονη 1-2 ημερων.
αν κανω αιτηση φορητοτητας την κανω απο καταστημα και υπογραφω κανονικα

αν με παρει η vodafone για προσφορα και τη δεχθω μετα μπορω να ακυρωσω την αιτηση στην αλλη εταιρια η θα με πρηξουν ?

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν απο cosmote,μου δινουν plus 65 & προς ολους 50 στα 47ευρω

Το δεχτηκα μιας και voda δινω 64ευρω με το δευτερο νουμερο να εχει πολυ μικρο προγραμμα

Αμα θελει να με κρατησει η voda,ας μου δωσει δυο red1 στα 40,αλλιως bye!!

To μονο που με παρεξενεξε ειναι οτι μου ειπαν 18 του μηνα θα στειλουν τις καρτες,αργα δεν ειναι?:O

Link to comment
Share on other sites

αν κανω αιτηση φορητοτητας την κανω απο καταστημα και υπογραφω κανονικα

αν με παρει η vodafone για προσφορα και τη δεχθω μετα μπορω να ακυρωσω την αιτηση στην αλλη εταιρια η θα με πρηξουν ?

 

Για Cosmote καντη τηλεφωνηκα από το κινητο σου δωρεαν στο 13897

Αν δεν παραλαβεις sim και δεν υπογραψεις δεν ισχυει τιποτα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

αν κανω αιτηση φορητοτητας σε ποσες μερες μου ερχετε η sim και σε ποσσες μερες με καλει η βονταφον ?

και η βονταφον θα με καλεσει η θα με γραψει και θα παω στη cosmote ?

Link to comment
Share on other sites

αν κανω αιτηση φορητοτητας σε ποσες μερες μου ερχετε η sim και σε ποσσες μερες με καλει η βονταφον ?

και η βονταφον θα με καλεσει η θα με γραψει και θα παω στη cosmote ?

 

Η VODAFONE συνηθως την επομενη μερα καλει 99%

 

H νεα sim θελει 4-5 μερες οποτε εχεις το περιθωριο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια θα τους παιξω ετσι να δω τι μπορω να κερδισω απο τους ..... να μη πω
Link to comment
Share on other sites

Ωραια θα τους παιξω ετσι να δω τι μπορω να κερδισω απο τους ..... να μη πω

 

Είναι η πιο "αποτελεσματικη" λυση μεχρι τωρα .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είναι η πιο "αποτελεσματικη" λυση μεχρι τωρα .

 

Οι εταιριες 'βλεπουν' η μια τις προσφορες της αλλης η οχι,απλα υπολογιζουν στο περιπου και προτεινουν?

Link to comment
Share on other sites

Οι εταιριες 'βλεπουν' η μια τις προσφορες της αλλης η οχι,απλα υπολογιζουν στο περιπου και προτεινουν?

 

Περυσι τον Σεπτεμβριο που πηρα τα τρια red1 στα 17,13 ευρω ενώ ειχα κανει φορητοτητα τηεφωνικη σε Cosmote με πηραν από Cosmote τους ειπα εγω τι μου εδωσε η VODAFONE και μου αντιπροτειναν το ιδιο πρόγραμμα με 20 ευρω και ένα παγιο δωρεαν αλλα δεν ξαναμπηκα στη διαδικασια να ζητησω να ξαναπαω σε Cosmote

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπουν γτ πέρυσι μου δώσανε και εμένα τα red1 στα 17,13 όταν η κοσμοτε έδινε το αντίστοιχο στα 21 ενώ φέτος με φορητότητα πάλι μου δώσανε το red1 στα 24,75 γτ ξέρανε ότι η κοσμοτε δίνει το αντίστοιχο στα 25,4.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπουν γτ πέρυσι μου δώσανε και εμένα τα red1 στα 17,13 όταν η κοσμοτε έδινε το αντίστοιχο στα 21 ενώ φέτος με φορητότητα πάλι μου δώσανε το red1 στα 24,75 γτ ξέρανε ότι η κοσμοτε δίνει το αντίστοιχο στα 25,4.

 

Αντιστοιχο με red1 η Cosmote με 25,4 ???Για μια γραμμη ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου είπαν από Vodafone να τηλεφωνήσω στο 13894 (έχω αριθμό Vodafone) αλλά μου βγάζει πως ο αριθμός αυτός είναι λάθος!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου είπαν από Vodafone να τηλεφωνήσω στο 13894 (έχω αριθμό Vodafone) αλλά μου βγάζει πως ο αριθμός αυτός είναι λάθος!

 

Αυτός είναι ο αριθμός για να κάνεις φορητότητα στην vodafone .

Καλείτε μόνο από τις άλλες εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι ο αριθμός για να κάνεις φορητότητα στην vodafone .

Καλείτε μόνο από τις άλλες εταιρείες.

 

Το κατάλαβα πια.. Και να φανταστείς πως μου το δώσανε από την Vodafone ενώ ξέρανε πως είμαι συνδρομητής και ΔΕΝ έχω κάνει φορητότητα!

Οπότε μόνο με το 13830 μπορώ να επικοινωνήσω ;

Ή αναγκαστικά πρέπει να κάνω φορητότητα προς cosmote μπας και ευαισθητοποιηθούν; Εμένα με ενδιαφέρει η voda μόνο, αλλιώς με βλέπω για μετατροπή σε καρτοκινητό..

Link to comment
Share on other sites

Για μετατροπή σε καρτοκινητο 1227 .

Θα σου κάνουν παζάρι αλλά μην βιαστείς.

Για Cosmote 13897

Link to comment
Share on other sites

Παει και η Voda!!! Θα πληρωσω μεν 50 ευρα παραπανω για το προνομιο να φυγω αλλα χαλαλι τους για την ομορφια τους θα τα δωσω. Αντε γεια σας κι αν με ξαναδειτε γραφτε μου.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αρκεί να έχεις σταθερό οτέ

 

Οποτε το συνολικο κοστος ανεβαινει πολύ !!!

 

Εγω για σταθερο με δυο γραμμες και απεριοριστα αστικα και Internet εως 24 πληρωνω 23 ευρω τελικη τιμη τον μηνα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...