Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ποιό νούμερο γίνεται η αλλάγη?

 

1227 απο το κινητο σου vodafone

 

Edit

 

Με προλαβε ο Baseilios

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

26,88 μια χαρά ειναι !

25 εχω περίπου εγω στο unlimited 45.

 

 

Τωρα κοιταζα το λογαριασμό μου , αυξήθηκε κατα 0.50 το πρόγραμμα 45 ?

Edited by nebtios

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να έχω το τηλέφωνο (από το οποίο σε κάλεσαν) που σου έκαναν την προσφορά?

 

210 6702384 ειναι το τμημα φορητοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι. Έκπληξη δεν την λες πάντως, αναμενόμενη ναι.
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Παντως φοβερά αντανακλαστικα απο το Γερμανο. Η πιο γρηγορη ακυρωση σε ανταγωνιστη. Φανταζεσαι να τύχει να εβγαινε καπάκι αμεσως μετά τη διαφημιση της βοντα;
Link to comment
Share on other sites

Παντως φοβερά αντανακλαστικα απο το Γερμανο. Η πιο γρηγορη ακυρωση σε ανταγωνιστη. Φανταζεσαι να τύχει να εβγαινε καπάκι αμεσως μετά τη διαφημιση της βοντα;

 

Δεν ακυρώνει τίποτα.

Δεν εχει αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακυρώνει τίποτα.

Δεν εχει αντίστοιχο.

 

Δεν είπα οτι εχει αντιστοιχο, απλά τονίζει πόσο φαουλ είναι η vodafone σε αυτό που διαφημίζει... Απλά η vodafone προσπαθεί να 'ψαρεψει' οσο περισσότερους πελάτες μπορεί, πριν αναγκαστεί να ρίξει τις τιμές ;) . Γιατί νομίζεις δεν έγινε τοπικ στο φορουμ;

Link to comment
Share on other sites

Θα ριξει τις τιμες ; εμρνα αυξηθηκε οχι μειωθηκε.

 

Εσυ εισαι ηδη πελατης... Σε εχουν δεμενο και πονταρουν στην αγνοια σου στο να τους καταγγειλεις... (Οπως και πολλων αλλων).

Link to comment
Share on other sites

Θα ριξει τις τιμες ; εμρνα αυξηθηκε οχι μειωθηκε.

 

 

Εσυ εισαι ηδη πελατης... Σε εχουν δεμενο και πονταρουν στην αγνοια σου στο να τους καταγγειλεις... (Οπως και πολλων αλλων).

Ετσι ειναι.

Και μεγαλη πλειοψηφια των απλων χρηστων, ειναι αυτοι που κρατανε τα κερδη των κινητης τηλ. εταιρειων ψηλα.

Link to comment
Share on other sites

Και να τους το καταγγείλω δεν θα γίνει τπτ αλλο εκτος απο το να σπάσω το συμβόλαιο.

Και 0.50 που αυξήθηκε με συμφέρει ακομα 25 το μηνα για βοντα 45 .

Οταν ερθει η ωρα με βλέπω η για red ή για w.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και να τους το καταγγείλω δεν θα γίνει τπτ αλλο εκτος απο το να σπάσω το συμβόλαιο.

Και 0.50 που αυξήθηκε με συμφέρει ακομα 25 το μηνα για βοντα 45 .

Οταν ερθει η ωρα με βλέπω η για red ή για w.

 

Οσο δεν αντιδρα ο κοσμος, τοσο θα τον κλεβει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα οτι εχει αντιστοιχο, απλά τονίζει πόσο φαουλ είναι η vodafone σε αυτό που διαφημίζει... Απλά η vodafone προσπαθεί να 'ψαρεψει' οσο περισσότερους πελάτες μπορεί, πριν αναγκαστεί να ρίξει τις τιμές ;) . Γιατί νομίζεις δεν έγινε τοπικ στο φορουμ;

 

Νομιζω οτι αλλαξε η διαφημιση της Vodafone.

"Μονο η Vodafone προσφερει οτι οι αλλοι (βλ Γερμανος) συν τα δικα της".

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αλλαξε η διαφημιση της Vodafone.

"Μονο η Vodafone προσφερει οτι οι αλλοι (βλ Γερμανος) συν τα δικα της".

 

Προσωπικά πιστεύω οτι και οι 2 προσφέρουν αέρα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση, μου εχει ερθει εδω και μερες μηνυμα οτι η vodafone δινει 3gb για τις διακοπες δωρεαν. Επειδη το κανω hotspot και δινω στο laptop και φοβαμαι μηπως ξεπερασω το οριο και πληρωνω θα ηθελα να μαθω αν οταν τελειωσει το πακετο η vodafone σε ενημερωνει οτι εληξε η θα πρεπει να εχω το νου μου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση, μου εχει ερθει εδω και μερες μηνυμα οτι η vodafone δινει 3gb για τις διακοπες δωρεαν. Επειδη το κανω hotspot και δινω στο laptop και φοβαμαι μηπως ξεπερασω το οριο και πληρωνω θα ηθελα να μαθω αν οταν τελειωσει το πακετο η vodafone σε ενημερωνει οτι εληξε η θα πρεπει να εχω το νου μου;

 

Αν ληξει σε χρεωνει 1 ευρω για καθε μερα χρησης μεχρι την εκδοση του νεου λογαραισμου αν συνεχισεις

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση, μου εχει ερθει εδω και μερες μηνυμα οτι η vodafone δινει 3gb για τις διακοπες δωρεαν. Επειδη το κανω hotspot και δινω στο laptop και φοβαμαι μηπως ξεπερασω το οριο και πληρωνω θα ηθελα να μαθω αν οταν τελειωσει το πακετο η vodafone σε ενημερωνει οτι εληξε η θα πρεπει να εχω το νου μου;

 

Σε ενημερώνει και στο 80% και στο 100% της χρήσης, αλλά θα πρέπει να σαι λίγο προσεχτικός. Μόλις μου έστειλαν μήνυμα ότι έχω φτάσει στο 80% των 3gb, μπήκα να δω το υπόλοιπο που είχα από το πρόγραμμα και ως δια μαγείας είχαν εξαφανιστεί περίπου 200mb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση, μου εχει ερθει εδω και μερες μηνυμα οτι η vodafone δινει 3gb για τις διακοπες δωρεαν. Επειδη το κανω hotspot και δινω στο laptop και φοβαμαι μηπως ξεπερασω το οριο και πληρωνω θα ηθελα να μαθω αν οταν τελειωσει το πακετο η vodafone σε ενημερωνει οτι εληξε η θα πρεπει να εχω το νου μου;

Θα σου έρθει μήνυμα όταν καταναλώσεις το 80% , και δεύτερο μήνυμα μόλις καταναλώσεις το 100% , ταυτόχρονα με το δεύτερο μήνυμα θα χρεωθείς και το 1 ευρώ. Η προσφορά δεν είναι για τις διακοπές , είναι από 8 μέχρι 18 Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα κάναν το εξής ελεεινό (και τρισάθλιο)..Σήμερα το απόγευμα μου ήρθε το μνμ ότι ξεπέρασα το ημερίσιο(!) όριο πολιτικής ορθής χρήσης και μου κατεβάζουν την ταχύτητα σε 0,003 Mbps down και 0,004 upload μέχρι στις 4πμ.......

Η μεγαλύτερη πλάκα βέβαια είναι ότι δεν μπορω (απ όσο ξέρω) να χρησημοποιήσω ούτε τα δεδομένα του προγράμματός μου!!!

Ευτυχώς είμαι διακοπές και δεν μπήκα καν στον κόπο να πάρω εξυπ. πελατών για θα συγχυζόμουν πάλι με τους καραμπιπ

 

ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα κάναν το εξής ελεεινό (και τρισάθλιο)..Σήμερα το απόγευμα μου ήρθε το μνμ ότι ξεπέρασα το ημερίσιο(!) όριο πολιτικής ορθής χρήσης και μου κατεβάζουν την ταχύτητα σε 0,003 Mbps down και 0,004 upload μέχρι στις 4πμ.......

Η μεγαλύτερη πλάκα βέβαια είναι ότι δεν μπορω (απ όσο ξέρω) να χρησημοποιήσω ούτε τα δεδομένα του προγράμματός μου!!!

Ευτυχώς είμαι διακοπές και δεν μπήκα καν στον κόπο να πάρω εξυπ. πελατών για θα συγχυζόμουν πάλι με τους καραμπιπ

 

ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ

 

το ιδιο επαθα και εγω και δεν μπορω να το καταλαβω, αφου εχω πακετο ας μου φαει απο εκει αν ειναι αναγκη και θελω το νετ;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με 3g watchdog κάπου στα 660mb..stathis και σένα εκεί σε κλείσανε??

 

εμενα στα 400 περιπου, αλλα την επαθα με την προσφορα που ειχε το cu και ισχυε μετα τις 00:00...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...