Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, zerokill said:


21 0670 2610


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Έχω πάρει τηλ εδώ και μου είπαν είναι το τμήμα προσφορών για φορητήτα Όχι για μετατροπή από καρτοκινητό. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. Ποια είναι η καλύτερη τιμή για το πρόγραμμα όλα unlimited  για αλλαγή από καρτοκινητο cu που μπορώ να πετύχω. Η εφαρμογή μου βγάζει σαν προσφορά στα 31€ αλλά μου φαίνονται πολλά για vodafone 

Link to comment
Share on other sites

31€ πάρα πολλά χρήματα. 

Έχετε σταθερό Vodafone? 

Σας το δίνει 2.42€ πιο φθηνά από την τιμή καταλόγου. 

Screenshot_20231102_174915.jpg

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, dimitris15 said:

Γνώμη μου είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να αφήσεις το unlimited

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ακριβώς… το Unlimited δεν αξίζει να το χαλάσεις. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Antonio21 said:

τιμή καταλόγου

Τιμή ιστοσελίδας. Όχι καταλόγου 😉

και σε εμένα σε ανανέωση πάντως ήταν ακάθεκτοι στα 32€. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αίτημα φορητοτητας παίζει να φτάσει στην εταιρεία (vodafone)πριν την ενεργοποίηση της ή θα μπλέξω πάλι με πέναλτι αποσύνδεσης από το νέο παροχο?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boban3 said:

Καλησπερα αίτημα φορητοτητας παίζει να φτάσει στην εταιρεία (vodafone)πριν την ενεργοποίηση της ή θα μπλέξω πάλι με πέναλτι αποσύνδεσης από το νέο παροχο?

Σε τέτοιες περιπτώσεις αν θέλεις καλή τιμή και να παραμείνεις στην ίδια εταιρεία πας σε καρτοκινητό άλλης ώστε να μην έχεις δέσμευση και να μπορείς να γυρίσεις πίσω. Λογικά αν σου κάνουν κάτι και το αποδεχτείς ενώ έχεις ήδη περάσει στην νέα εταιρεία πληρώνεις τα δύο πρώτα πάγια ως πέναλτι αν δεν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

Η  vf αν επιστρέψεις σε αυτούς σου πληρώνουν το πέναλτι του άλλου παρόχου

Link to comment
Share on other sites

Από τον Ιούνιο του 2023 έχω κάνει 4 φορητήτες. 

Τα 3 κινητά από Nova σε vodafone 

Και το ένα από vodafone σε nova για προφορά δεν με κάλεσε πότε κάνεις. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antonio21 said:

Από τον Ιούνιο του 2023 έχω κάνει 4 φορητήτες. 

Τα 3 κινητά από Nova σε vodafone 

Και το ένα από vodafone σε nova για προφορά δεν με κάλεσε πότε κάνεις. 

Μόνο όταν έκανα φορητότητα το κινητό που ήταν με συμβόλαιο, με κάλεσε η cosmote. Στα υπόλοιπα καρτοκινητά, ενώ έγραψε σε μήνυμα η voda ότι θα με καλέσει, δεν το έκανε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Συμβόλαια είναι και οι δύο γραμμές και μάλιστα unlimited.θα με πάρουν,αλλιως απλα θα φύγω. έχω άλλες τρεις συνδέσεις unlimited,απλά δεν ξέρω αν η φορητοτητα αναγκαστικά φτάνει στην εταιρεία μετά την ενεργοποίηση στο νέο παροχο .αυτή είναι η απορία μου .έχω και σταθερή 100αρα που μόλις έληξε στη vodafone,οπότε πάω για συνολικό πακέτο.

Edited by boban3
Link to comment
Share on other sites

Η  vf αν επιστρέψεις σε αυτούς σου πληρώνουν το πέναλτι του άλλου παρόχου
Τι???

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sou_d said:

Μόνο όταν έκανα φορητότητα το κινητό που ήταν με συμβόλαιο, με κάλεσε η cosmote. Στα υπόλοιπα καρτοκινητά, ενώ έγραψε σε μήνυμα η voda ότι θα με καλέσει, δεν το έκανε ποτέ.

3 συμβόλαια Nova δεν με κάλεσαν πότε.

Το Vodafone ήτανε cu. 

Φίλος μου πετυχαίνει Καλές τιμές πάντα όταν πάει σε κατάστημα και ζητάει διακοπή βέβαια έχει ρίσκο αλλά cosmote και vodafone πιο παλιά έχει πιάσει. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, optostyle said:

Τι???

OptoStyle
 

Αν θέλεις να επιστρέψεις στη vf, θα καλέσεις στο 2106702267 και θα πεις ήμουν πελάτης και θέλω μια προσφορά για να επιστρέψω και θα ρωτήσεις αν σου πληρώνουν το πέναλτι. Αυτοί θα σου πουν ότι θα σου το καλύψουν και θα σου κάνουν καλή προσφορά. Για κινητό unlimited όλα 15,86.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Gv2008 said:

Αν θέλεις να επιστρέψεις στη vf, θα καλέσεις στο 2106702267 και θα πεις ήμουν πελάτης και θέλω μια προσφορά για να επιστρέψω και θα ρωτήσεις αν σου πληρώνουν το πέναλτι. Αυτοί θα σου πουν ότι θα σου το καλύψουν και θα σου κάνουν καλή προσφορά. Για κινητό unlimited όλα 15,86.

Καλό είναι να μην μπλέξει με συμβόλαια,αλλά να πάει σε καρτοκινητό 

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να επιστρέψεις στη vf, θα καλέσεις στο 2106702267 και θα πεις ήμουν πελάτης και θέλω μια προσφορά για να επιστρέψω και θα ρωτήσεις αν σου πληρώνουν το πέναλτι. Αυτοί θα σου πουν ότι θα σου το καλύψουν και θα σου κάνουν καλή προσφορά. Για κινητό unlimited όλα 15,86.
Νομιζω οτι αυτο που το λες δημοσια μεχρι και μηνυση δεχεσαι

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Gv2008 said:

Αν θέλεις να επιστρέψεις στη vf, θα καλέσεις στο 2106702267 και θα πεις ήμουν πελάτης και θέλω μια προσφορά για να επιστρέψω και θα ρωτήσεις αν σου πληρώνουν το πέναλτι. Αυτοί θα σου πουν ότι θα σου το καλύψουν και θα σου κάνουν καλή προσφορά. Για κινητό unlimited όλα 15,86.

Κάλεσα και εγώ και μου είπαν 17€ όλα απεριόριστα για 24 μήνες και το έκανα. Από cu που είμαι. Άμα δεν δεχτώ το ιμειλ που μου έστειλαν ακυρώνεται το συμβόλαιο αφού δεν πάτησα στο λινκ που μου στείλανε? Και μένω όπως έχει;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kostas123464 said:

Κάλεσα και εγώ και μου είπαν 17€ όλα απεριόριστα για 24 μήνες και το έκανα. Από cu που είμαι. Άμα δεν δεχτώ το ιμειλ που μου έστειλαν ακυρώνεται το συμβόλαιο αφού δεν πάτησα στο λινκ που μου στείλανε? Και μένω όπως έχει;

Σωστά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aektzhs 1 said:

Σωστά 

Σκέφτομαι ότι έκανα μαλάκια γτ έχω ακόμα 2,5 μήνες με την προσφορά που έτρεχε το vodafone cu με τα απεριόριστα που εδινε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kostas123464 said:

Σκέφτομαι ότι έκανα μαλάκια γτ έχω ακόμα 2,5 μήνες με την προσφορά που έτρεχε το vodafone cu με τα απεριόριστα που εδινε

Εγώ στην θέση σου θα την αποδεχόμουν γιατί είναι δύσκολο να πετύχεις με την μια τέτοια καλή προσφορά

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εγώ στην θέση σου θα την αποδεχόμουν γιατί είναι δύσκολο να πετύχεις με την μια τέτοια καλή προσφορά

Καλά θα περιμένω το ιμειλ που μου είπε ότι θα έρθη την Δευτέρα και θα δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ 

14 minutes ago, kostas123464 said:

Καλά θα περιμένω το ιμειλ που μου είπε ότι θα έρθη την Δευτέρα και θα δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ 

Ας μας πει και κανένας άλλος την γνώμη του να παρω ιδέες αν έκανα καλαμιά η όχι. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kostas123464 said:

 Ας μας πει και κανένας άλλος την γνώμη του να παρω ιδέες αν έκανα καλαμιά η όχι. Ευχαριστώ 

Εαν χρειαζεσαι τα παντα απεριόριστα, είναι καλή τιμή. 

Εαν ομως χρειαζεσαι απεριόριστη ομιλία μόνο, και οι 3 εταιριες δινουν στην καρτοκινητή απεριοριστη ομιλία με 13-15 ευρώ. 

Προσωπικά είμαι φαν της καρτοκινητής. Αισθάνομαι πιο ελεύθερος να κάνω ό,τι θέλω. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν χρειαζεσαι τα παντα απεριόριστα, είναι καλή τιμή. 

Εαν ομως χρειαζεσαι απεριόριστη ομιλία μόνο, και οι 3 εταιριες δινουν στην καρτοκινητή απεριοριστη ομιλία με 13-15 ευρώ. 

Προσωπικά είμαι φαν της καρτοκινητής. Αισθάνομαι πιο ελεύθερος να κάνω ό,τι θέλω. 

Απεριόριστο ίντερνετ θέλω σίγουρα γτ δεν θα έχω σταθερό σπίτι. Ομιλία λίγο μου είναι αρκετό 200-300 λεπτά περίπου 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...