Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι, επειδη εχω ρεντ 3 κ παιζει να παω στο 1 με οικογενειακο.. Με το 1 εχεις κανονικα προσβαση σε viber και τεροια προγραμματα; Γιατι ειχα διαβασει για περιπτωσεις που τα εκοβαν, σε χαμηλα παγια.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μια απο τα ιδια :down::down::down:

 

Εγώ τους πήρα σήμερα κι έγινε χαμος, τους λεω μου βαλατε αύξηση 30% με το έτσι θέλω,πάτε καλά 18 χρόνια στην κοσμοτε ποτέ δεν μου έβαλαν! Στην κοπέλα μου που δεν έχει for sharing της βαλατε αναλογικά με το παγιο κι εμένα μου κοτσαρατε 5ευρω με το έτσι θελω? βάλτε μου λέω αναλογικά κι εμένα (βγαίνει 1,7 περίπου αύξηση ) αλλιώς θα φυγω!! Μου λέει θα μεταβίβασουμε το αίτημα σας. Για να δούμε νομίζω κάποιος είχε πετύχει μείωση έτσι... πιεστε τους κι εσείς

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

στο 13830 τους τα ειπες αυτα;

σε συνδεουν με καποιο αλλο τμημα;

για να ξερω ποιος θα τα ακουσει :mad:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, επειδη εχω ρεντ 3 κ παιζει να παω στο 1 με οικογενειακο.. Με το 1 εχεις κανονικα προσβαση σε viber και τεροια προγραμματα; Γιατι ειχα διαβασει για περιπτωσεις που τα εκοβαν, σε χαμηλα παγια.

 

Που το έχεις διαβάσει αυτό?? Δεν έχει ισχύσει ποτέ ούτε γίνεται αυτό!

 

στο 13830 τους τα ειπες αυτα;

σε συνδεουν με καποιο αλλο τμημα;

για να ξερω ποιος θα τα ακουσει :mad:

 

Σε αυτό ναι, είπα στην αρχή που σου μιλάει η "κασέτα" για τμήμα λογαριασμών

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχουμε και μεις στην οικογένεια 4 νούμερα με έκπτωση στο πρόγραμμα ελευθέρα (; Έτσι τα λένε τώρα; ) 50 που θα πάρουν αύξηση 1,5 ευρώ. Επειδή είναι στο όνομα του πατέρα μου και δεν διαχειρίζομαι εγώ τους λογαριασμούς μπορεί να κάνει εκείνος κάποια κίνηση σε κατάστημα της Vodafone? (Τον Οκτώβριο τελειώνουν τα συμβόλαια και είχαμε πάρει και κινητό με έκπτωση. )
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να έρθω με φορητότητα στην vodafone. Μου είπαν ότι πριν από 2 εβδομάδες έτρεχε προσφορά για το red1 με 33€ τελική τιμή σε συνδυασμό με σταθερό Hol double play unlimited με 17€. Ξέρει κανείς αν μπορώ να ξανά βρω τέτοια η καλύτερη προσφορά?

αυτο μου προτειναν και μενα(αν κ απ οτι διαβαζω το δωσαν και με λιγοτερα 27 χωρις σταθερο) απο 2142147200. μαλιστα μου δωσε καποιο αλλο παρομοιο τηλ.για να παρω πισω αν θελω...αν το θες να ψαξω που το γραψα

το θεμα ειναι οτι για το σταθερο ανανεωσα μεσω τηλ με την wind σε παρομοια τιμη νομιζω 23ε.αυτοι μου λενε αφου δεν εχω υπογραψει κανε οτι θες...

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, επειδη εχω ρεντ 3 κ παιζει να παω στο 1 με οικογενειακο.. Με το 1 εχεις κανονικα προσβαση σε viber και τεροια προγραμματα; Γιατι ειχα διαβασει για περιπτωσεις που τα εκοβαν, σε χαμηλα παγια.

Αφού επιβεβαιώσω ότι υπήρχαν πράγματι προγράμματα στα οποία έκοβαν εφαρμογές VoIP, νομίζω ότι το έχουν σταματήσει. Από την άλλη, το Red δεν το λες χαμηλό πάγιο - είναι η ναυαρχίδα της Vodafone!

Αν επιτρέπεται, έχει κάτι το Red 3 που σου ήταν χρήσιμο και δεν έχει το 1?

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται ρε παιδιά να έχω φύγει από Vodafone για Cosmote στις 20/6/2014 και η Vodafone να μου στέλνει να πληρώσω λογαριασμό περιόδου χρήσης 20/06 - 19/07;

ME την αύξηση του 5ευρου, παρακαλώ!

 

Περιόδου χρήσης ή πάγιο σε χρέωσε; Πάγιο είναι λογικά. Το οποίο δεν το πληρώνεις και τον επόμενο μήνα θα γίνει εκκαθάριση.

 

Η αλήθεια είναι πως πάνω πάνω γράφει περίοδος χρήσης: 20/5/2014 - 19/6/2014

Αλλά παρακάτω αναφέρει τα εξής :

 

Vodafone RED 1 - Internet 4Sharing 17/06/2014-19/06/2014 €0,00

Vodafone RED 1 Old 20/06/2014-19/07/2014 €48,78

Vodafone RED 1 - Internet 4Sharing 20/06/2014-19/07/2014 €4,06

Vodafone Προνομιακό για 'σένα - 14% 20/06/2014-19/07/2014 €-6,83

Έκπτωση Vodafone RED 1 Internet 4Sharing - 40% 20/06/2014-19/07/2014 €-1,62

Σύνολο παγίων €44,39

 

Τι κάνω τώρα εγώ;

 

Τίποτα δεν κάνεις, θα βγει η εκκαθάριση στον επόμενο. Θα σε χρεώνει μόνο ό,τι επιπλέον του παγίου χρεώσεις είχες για 20/05-19/06 (αν είχες)

 

Αυτό ισχύει σίγουρα δηλαδή, έτσι; Γιατί ήμουν έτοιμος να πάω να το πληρώσω για να μην έχω τίποτα τρεχάματα...

Βασικά θα πάω να πληρώσω τον προηγούμενο που έχει λήξει έτσι κι αλλιώς και θα αφήσω αυτόν για τον επόμενο μήνα με την εκκαθάριση, όπως είπες. Πάλι καλά ρε φίλε πάντως που μου το ανέφερες. Δεν είχα ιδέα τι θα μπορούσα να έκανα.

 

(Ερώτηση: αν εγώ το πλήρωνα, πώς θα μου τα έδινε πίσω η Vodafone; )

 

Αν τα πληρώσεις θα βγει ο επόμενος πιστωτικός και θα πρέπει να πας σε κατάστημα να δηλώσεις λογαριασμό τραπέζης να στα βάλουν.

 

Σήμερα πήρα μήνυμα από Vodafone:

 

Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι στην αλλαγή δικτύου παρέμεινε οφειλή στην εταιρία μας. Για εξόφληση επισκεφθείτε ένα κατάστημα Vodafone. Ευχαριστούμε.

Γιατί μου το έστειλαν αυτό τώρα;

Μήπως πρέπει τελικά να το πληρώσω; Ή τσάμπα ανησυχώ;

Σόρρυ για το πρήξιμο αλλά θέλω να είμαι σίγουρος και να μην έχω τίποτα τρεχάματα μαζί τους.

Edited by kainourgiazalh
Link to comment
Share on other sites

να πάρει! Μου ήρθε απάντηση από συνήγορο καταναλωτή ότι τους απάντησαν από την βοντα ότι μπορώ να καταγγείλω την σύμβαση και να φύγω αζημιως.π@π@ρια μεντολες δηλαδή λες και δεν το ξέραμε! Ναι αλλά κανένας δεν μιλάει ότι για να φύγω ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΔΏΣΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΏΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΆΓΙΑ που για δύο γραμμές αυτήν την στιγμή είναι 200 ευρώ περίπου! Στην ουσία αυτό το αζημιως δεν αφορά κανέναν Αφού όλοι έχουμε πάρει είτε επιδότηση είτε έκπτωση στο πάγιο! ΑΛΉΤΕΣ!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το εχει κανει αλλη <<μεγαλη>> εταιρια αυτο το πραγμα; αυξηση παγιου χωρις να ερωτηθει ο πελατης;

και εγω παρει εκπτωση στο ρεντ1 (και στις 2γραμμες που εχω) δηλ για να σπασω το συμβολαιο πρεπει να τους γυρισω την εκπτωση παγιου; το γραφει αυτο στα ψιλα γραμματα;

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

το παγιο του vodafone dounle αφαιρειται απο της εκπτωσεις που εχω στο παγιο? ειναι απαραδεκτο ζηταει απο τα συμβολαια η voda 30 ευρω τον χρονο και στα καρτοκινητα να εχει μονο ενα 10ρικο
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Αλήτες σκετοι, καμία άλλη εταιρία δεν το χει κάνει 18 χρόνια κοσμοτε είχα! Δλδ θα πρέπει να τους επιστρεψω την έκπτωση? Για πιο λόγο αφού αυτοί έσπασαν το συμβόλαιο! Είναι δυνατόν? Δλδ αν μας έβαζαν 20 ευρώ καπέλο επίτηδες για να μας αναγκάσουν να φυγουμε και να πληρωσουμε τις εκπτωσεις? Άθλια η βοντα δεν ξαναβαζω ποτέ ! ΑΛΉΤΕΣ!!!!
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

να πάρει! Μου ήρθε απάντηση από συνήγορο καταναλωτή ότι τους απάντησαν από την βοντα ότι μπορώ να καταγγείλω την σύμβαση και να φύγω αζημιως.π@π@ρια μεντολες δηλαδή λες και δεν το ξέραμε! Ναι αλλά κανένας δεν μιλάει ότι για να φύγω ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΔΏΣΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΏΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΆΓΙΑ που για δύο γραμμές αυτήν την στιγμή είναι 200 ευρώ περίπου! Στην ουσία αυτό το αζημιως δεν αφορά κανέναν Αφού όλοι έχουμε πάρει είτε επιδότηση είτε έκπτωση στο πάγιο! ΑΛΉΤΕΣ!

Που είναι το πρόβλημα ;

Φύγε αζημίως

Έγραψα η vodafone στον συνήγορο ότι πρέπει να επιστρέψεις επιδότηση;

Link to comment
Share on other sites

Που είναι το πρόβλημα ;

Φύγε αζημίως

Έγραψα η vodafone στον συνήγορο ότι πρέπει να επιστρέψεις επιδότηση;

ω ναι

............

copy paste το σύμβολαιο έστειλε η βοντα στο συνήγορο! γελιοι!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το εχει κανει αλλη <<μεγαλη>> εταιρια αυτο το πραγμα; αυξηση παγιου χωρις να ερωτηθει ο πελατης;

και εγω παρει εκπτωση στο ρεντ1 (και στις 2γραμμες που εχω) δηλ για να σπασω το συμβολαιο πρεπει να τους γυρισω την εκπτωση παγιου; το γραφει αυτο στα ψιλα γραμματα;

Όλες το κάνουν κάθε χρόνο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να πάρει! Μου ήρθε απάντηση από συνήγορο καταναλωτή ότι τους απάντησαν από την βοντα ότι μπορώ να καταγγείλω την σύμβαση και να φύγω αζημιως.π@π@ρια μεντολες δηλαδή λες και δεν το ξέραμε! Ναι αλλά κανένας δεν μιλάει ότι για να φύγω ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΔΏΣΩ ΤΙΣ ΕΚΠΤΏΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΆΓΙΑ που για δύο γραμμές αυτήν την στιγμή είναι 200 ευρώ περίπου! Στην ουσία αυτό το αζημιως δεν αφορά κανέναν Αφού όλοι έχουμε πάρει είτε επιδότηση είτε έκπτωση στο πάγιο! ΑΛΉΤΕΣ!

το αζημιως αναφέρεται, πλέον, στο τέλος αποσύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

ω ναι

............

copy paste το σύμβολαιο έστειλε η βοντα στο συνήγορο! γελιοι!

 

Ο συνήγορος δεν σχολίασε εάν αυτός ο όρος είναι καταχρηστικός?

Ας πούμε ότι μια εταιρεία σου κάνει μια πολύ ελκυστική έκπτωση με πολύ καλή ονομαστική "επιδότηση" και μετά συνειδητά σου αυξάνει το πάγιο για να αναγκαστείς να λύσεις τη σύμβαση. Αυτόματα τους χρωστάς λεφτά που πρακτικά δεν έχεις πάρει ποτέ και είσαι εγκλωβισμένος - είτε στο ακριβό πάγιο είτε στην πληρωμή ενός μεγάλου ποσού που μόνο ονομαστικά σου έχουν πιστώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα ξεκινήσει πριν 2 χρονια (και οντας 15 και χρονια συνδρομητης τους ) σε συμβολαιο με 56 ευρω παγιο (200' το ενα και ελευθ 60 το άλλο ) μετα το πρωτο εξαμηνο αυξησαν, παγια , αλλαξαν εκπτωσει (από ποσα 10ε σε ποσοστα 10% που σημαινε ότι πχ η εκπτωση του 10 ευρου έπεσε με το 10% στα 5 ευρω και αντιστοιχα στην hol απο 5 ευρω στα 3...) και αλλαξαν και επιδοτισεις (χαμηλοτερα ποσα αφου το ενα νουμερο απο τα 2 ηταν σε διετες συμβολαιο οποτε ξεραν οτι δεν θα έφευγε)... Με αυτα και με εκεινα για εναν και χρονο και παραπάνω πληρωνα απο 56 , 78 με 80 εύρω. Καθε φορα που υπεβαλα παράπονο , σε καταστημα , mail, τηλεφωνικα , δεν ασχολουντουσαν καν και μου ελεγαν οτι επρεπε να επιστρεψω και ποσοστα εκπτωσεων και επιδοτησης συσκευής αν κατεγγειλα "αζημιως" κατα τον νομο την συμβαση.

Μαλιστα οταν ζητησα να κανο εστω αλλαγη προγραμματος στο δικο μου τηλ μου ειπαν οτι θα ειχα νεα δεσμευση (νομίζω μονοετή) αν και το τελευταιο νομιζω οτι μου το ειπαν ετσι και οτι δεν ισχύει, αλλα δεν εκανα κινηση μην μπλεξω οποτε χρεωνομουν και παραπανω κλησεις προς αλλα δικτυα κανα 10ευρω.

συνολο λοιπον 80-85 κιν voda + 30 η hol = περιπου 110 με 115 /μηνα

Οποτε , Καρτοκινητο στην μια γραμμη που την εχω δωσει στον πατερα μου με online ανανεωση που δινει 200 προς ολους για ενα μηνα (5 ευρω) + 300 πρ ολους για 6 μερες + 250 mb ιντερνετ + 4.4 ευρω υπολοιπο στην καρτα

Φορητοτητα σε cosmote Plus 65 + ΟΤΕ DP 24 απερ plus 36.40 + 29.90 = 66.30 + OTE TV 10.95 = 77.25 αν βαλεις και τα 10 του father = 87.25 δλδ κέρδος περιπου 37 ευρω .... με πολυ παραπανω χρονο στο κιν προς ολους και επιπλεον υπηρεσιες στο σταθερο (300' προς κιν ) και ΟΤΕ TV

Καληνυχτα τουλαχιστον για ενα 18μηνο Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα ξεκινήσει πριν 2 χρονια (και οντας 15 και χρονια συνδρομητης τους ) σε συμβολαιο με 56 ευρω παγιο (200' το ενα και ελευθ 60 το άλλο ) μετα το πρωτο εξαμηνο αυξησαν, παγια , αλλαξαν εκπτωσει (από ποσα 10ε σε ποσοστα 10% που σημαινε ότι πχ η εκπτωση του 10 ευρου έπεσε με το 10% στα 5 ευρω και αντιστοιχα στην hol απο 5 ευρω στα 3...) και αλλαξαν και επιδοτισεις (χαμηλοτερα ποσα αφου το ενα νουμερο απο τα 2 ηταν σε διετες συμβολαιο οποτε ξεραν οτι δεν θα έφευγε)... Με αυτα και με εκεινα για εναν και χρονο και παραπάνω πληρωνα απο 56 , 78 με 80 εύρω. Καθε φορα που υπεβαλα παράπονο , σε καταστημα , mail, τηλεφωνικα , δεν ασχολουντουσαν καν και μου ελεγαν οτι επρεπε να επιστρεψω και ποσοστα εκπτωσεων και επιδοτησης συσκευής αν κατεγγειλα "αζημιως" κατα τον νομο την συμβαση.

Μαλιστα οταν ζητησα να κανο εστω αλλαγη προγραμματος στο δικο μου τηλ μου ειπαν οτι θα ειχα νεα δεσμευση (νομίζω μονοετή) αν και το τελευταιο νομιζω οτι μου το ειπαν ετσι και οτι δεν ισχύει, αλλα δεν εκανα κινηση μην μπλεξω οποτε χρεωνομουν και παραπανω κλησεις προς αλλα δικτυα κανα 10ευρω.

συνολο λοιπον 80-85 κιν voda + 30 η hol = περιπου 110 με 115 /μηνα

Οποτε , Καρτοκινητο στην μια γραμμη που την εχω δωσει στον πατερα μου με online ανανεωση που δινει 200 προς ολους για ενα μηνα (5 ευρω) + 300 πρ ολους για 6 μερες + 250 mb ιντερνετ + 4.4 ευρω υπολοιπο στην καρτα

Φορητοτητα σε cosmote Plus 65 + ΟΤΕ DP 24 απερ plus 36.40 + 29.90 = 66.30 + OTE TV 10.95 = 77.25 αν βαλεις και τα 10 του father = 87.25 δλδ κέρδος περιπου 37 ευρω .... με πολυ παραπανω χρονο στο κιν προς ολους και επιπλεον υπηρεσιες στο σταθερο (300' προς κιν ) και ΟΤΕ TV

Καληνυχτα τουλαχιστον για ενα 18μηνο Vodafone...

 

Και στην κοσμοτέ που θα πας, έτσι και χάσεις την προθεσμία του ενός μηνός από την δημοσίευση της ανακοίνωσης για καταγγελία αζημίως, τα ίδια θα τραβήξεις.

Link to comment
Share on other sites

Ο συνήγορος δεν σχολίασε εάν αυτός ο όρος είναι καταχρηστικός?

Ας πούμε ότι μια εταιρεία σου κάνει μια πολύ ελκυστική έκπτωση με πολύ καλή ονομαστική "επιδότηση" και μετά συνειδητά σου αυξάνει το πάγιο για να αναγκαστείς να λύσεις τη σύμβαση. Αυτόματα τους χρωστάς λεφτά που πρακτικά δεν έχεις πάρει ποτέ και είσαι εγκλωβισμένος - είτε στο ακριβό πάγιο είτε στην πληρωμή ενός μεγάλου ποσού που μόνο ονομαστικά σου έχουν πιστώσει.

τίποτα δεν είπε ο συνήγορος! απλά βέβαια μου ζήτησε να πω κάτι πάνω στην απαντηση της βοντα.

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίσουμε ότι βάσει των όρων του συμβολαίου, η Vodafone διατηρεί το δικαίωμα αναπροσαρμογής του τιμοκαταλόγου της εφόσον έχει ενημερώσει τους συνδρομητές εγγράφως μέσω του λογαριασμού τους ένα μήνα πριν από την έναρξη ισχύος των τιμολογιακών αλλαγών, και είχε δοθεί η δυνατότητα καταγγελίας της σύμβασης μέχρι τις 16/06 όπως αναγράφεται στην ανακοίνωση της 16/05/2014.

Ωστόσο, αναφορικά με όλα τα παραπάνω, λαμβάνοντας υπόψη το γεγονός ότι είστε πολλά χρόνια συνδρομητής μας, ενεργοποιήσαμε σήμερα για εσάς κατ’ εξαίρεση έκπτωση 100% στις καινούριες υπηρεσίες, ώστε να μην έχετε επιπλέον επιβάρυνση.

 

Η γραπτή απάντηση της VODAFONE οπότε για μένα προσωπικά θεωρείται λήξαν το ζήτημα αφού έχω και έκπτωση επ΄αόριστον.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια :down::down::down:

 

Παιδιά μη μασάτε στείλτε τους email ή ζητήστε να επικοινωνήσει μαζί σας κάποιος υπεύθυνος από το τμήμα λογαριασμών. οποιαδήποτε αύξηση έχετε στο πάγιό σας οφείλει να συμβαδίζει με τις εκπτώσεις του συμβολαίου σας. Στα 17 ευρώ π.χ, που λέτε η αύξηση είναι 1.33 ευρώ έως 1.70 ευρώ ανάλογα με τις ειδικές εκπτώσεις που έχει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

πηρα χτες στο 13830 αλλα ο υπαλληλος μου φανηκε καπως απροετοιμαστος στις απαντησεις του.

του λεω η αυξηση που πρεπει να παρω πρεπει να ειναι αναλογικη με τις εκπτωσεις μου.δηλ 20%απο το οικογενιακο και 65% απο το παγιο.

μου λεει στην αρχη οχι αλλα ειδα οτι καπως επερνε παζαρι η υποθεση.

του λεω μελετησε το και παρτε με τηλ να με ενημερωσετε. μου λεει θα σας ξανακαλεσουμε.

αλλα ουτε χτες ουτε σημερα επεσε κανα τηλεφωνο.

τι να κανω να περιμενω?ή να τους ξαναπαρω αυριο?

 

επισης κατι αλλο, μπορω να ζητησω με καποιο τροπο να μου εγγυηθουν οτι δεν θα βαλουν αλλη αυξηση στο μελλον;δηλ τι θα γινει αν το αλλο μηνα μου δωσουν 3000λεπτα και 4γιγα και μου πουν σκασε αλλα 20 ευρω για τις εξτρα υπηρεσιες;θα πρεπει να τα σκασω επειδη εχω τετοιο συμβολαιο;

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

patrik στείλε τους email φίλε με αυτό ακριβώς το απλοικό ερώτημα που θέτεις. Είναι υποχρεωμένοι να σου απαντήσουν και φυσικά να σου δώσουν την αυτονόητη απάντηση.Η αύξηση αφορά το πάγιο ,άρα οι εκπτώσεις σου ισχύουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Και στην κοσμοτέ που θα πας, έτσι και χάσεις την προθεσμία του ενός μηνός από την δημοσίευση της ανακοίνωσης για καταγγελία αζημίως, τα ίδια θα τραβήξεις.

 

σε καθε περιπτωση ημουν εντος του διαστηματος (νομικα ) για καταγγελια. Αλλα το προβλημα κολλουσε σε επιστροφες αναποσβεστων ποσων απο εκπτώσεις-επιδοτησεις.... πραγμα για το οποιο νομικα δεν καλύπτεσαι.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...