Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τους είπα ότι δεν έχω καλό 3G σήμα εδώ που είμαι σαν σοβαρό λόγο.

 

Αν είναι αλήθεια αυτός ο λόγος δε τους ζητάς ένα τέτοιο? Κάνει δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν είναι αλήθεια αυτός ο λόγος δε τους ζητάς ένα τέτοιο? Κάνει δουλειά.

Ερωτηση 1) Λεει οτι θελει dsl. Οποιου παροχου ή μονο vodafone;

Ερωτηση 2) Λεει οτι για συμβολαια ειτε ειναι τσαμπα ειτε με εκπτωση. Με χρηση της επιδοτησης του πελατη ή αναλογα το ετησιο ποσο το υπολογιζουν; Δηλαδη μια εξτρα επιδοτηση;

 

Edit: Για το 1) λεει οτι ειναι για οποιοδηποτε παροχο....

Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση 1) Λεει οτι θελει dsl. Οποιου παροχου ή μονο vodafone;

Ερωτηση 2) Λεει οτι για συμβολαια ειτε ειναι τσαμπα ειτε με εκπτωση. Με χρηση της επιδοτησης του πελατη ή αναλογα το ετησιο ποσο το υπολογιζουν; Δηλαδη μια εξτρα επιδοτηση;

 

Edit: Για το 1) λεει οτι ειναι για οποιοδηποτε παροχο....

Εάν το συμβόλαιο σου ξεπερνάει κάποιο ποσό (~40€) τότε το παίρνεις δωρεάν. Σε άλλη περίπτωση έχεις έκπτωση 50%, δηλαδή πληρώνεις 75€.

Δεν είναι επιδότηση, δεν έχεις καμία επιπλέον δέσμευση.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το συμβόλαιο σου ξεπερνάει κάποιο ποσό (~40€) τότε το παίρνεις δωρεάν. Σε άλλη περίπτωση έχεις έκπτωση 50%, δηλαδή πληρώνεις 75€.

Δεν είναι επιδότηση, δεν έχεις καμία επιπλέον δέσμευση.

Χμ... Κακο δεν ειναι... Μαλλον πρεπει να περασω απο τη vf μια βολτα....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα νεα συνδεση στη vodafone.Στο συμβολαιο σαν συσκευη εχουν το Νοκια 5230 3G ενω εγω πηρα το LG GT540.Εχει κ το imei της συσκευης.Δλδ μου εχουν χρεωση αλλη συκευη.Θα εχω καποιο προβλημα η να το αφησω ως εχει???

 

Διαβασα οτι μετα 2 μηνες μπορεις να κοψεις την συνδεση δινοντας πισω την επιδοτηση.Η επιδοτηση ηταν 114 ευρο.Εβαλα αλλα 100 κ πηρα το LG.Αν την διακοψω θα δωσω μονο τα 114 ευρο η θα με χρεωσουν τπτ αλλο ακομα?? Θελω να διακοψω γιατι εδω που μενω δεν εχει καθολου σημα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα νεα συνδεση στη vodafone.Στο συμβολαιο σαν συσκευη εχουν το Νοκια 5230 3G ενω εγω πηρα το LG GT540.Εχει κ το imei της συσκευης.Δλδ μου εχουν χρεωση αλλη συκευη.Θα εχω καποιο προβλημα η να το αφησω ως εχει???

 

Διαβασα οτι μετα 2 μηνες μπορεις να κοψεις την συνδεση δινοντας πισω την επιδοτηση.Η επιδοτηση ηταν 114 ευρο.Εβαλα αλλα 100 κ πηρα το LG.Αν την διακοψω θα δωσω μονο τα 114 ευρο η θα με χρεωσουν τπτ αλλο ακομα?? Θελω να διακοψω γιατι εδω που μενω δεν εχει καθολου σημα.

Να εχεις κατα νου απλα πως αν στο διμηνο παθει κατι η συσκευη, δεν εχεις καποιο χαρτι για να το πας στη vf και να σε καλυπτει. Γιατι σου το εκαναν αυτο;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα νεα συνδεση στη vodafone.Στο συμβολαιο σαν συσκευη εχουν το Νοκια 5230 3G ενω εγω πηρα το LG GT540.Εχει κ το imei της συσκευης.Δλδ μου εχουν χρεωση αλλη συκευη.Θα εχω καποιο προβλημα η να το αφησω ως εχει???

 

Διαβασα οτι μετα 2 μηνες μπορεις να κοψεις την συνδεση δινοντας πισω την επιδοτηση.Η επιδοτηση ηταν 114 ευρο.Εβαλα αλλα 100 κ πηρα το LG.Αν την διακοψω θα δωσω μονο τα 114 ευρο η θα με χρεωσουν τπτ αλλο ακομα?? Θελω να διακοψω γιατι εδω που μενω δεν εχει καθολου σημα.

 

Απο τη στιγμη που το ΙΜΕΙ στο συμβολαιο και στην αποδειξη που σου εδωσαν (που ειναι η εγγυηση σου) ειναι λαθος, οτιδηποτε και αν παθει η συσκευη σου, δεν εισαι καλυμενος! Το θεμα ειναι οτι και το καταστημα δε θα ειναι σωστα στην αποθηκη του..

 

Οσο αφορα το σημα, σου προτεινω, πριν κανεις οποιαδηποτε αλλαγη, να αγορασεις 2 πακετα καρτοκινητης (cosmo και wind), και να κανεις ελεγχο ποιο απο τα 2 εχει καλυτερο σημα εκει που το χρειαζεσαι και μετα να παρεις την αποφαση σου

Edited by mobilelove
Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά, αν διαθέτει adsl στον χώρο που χρησιμοποιεί το κινητό,μπορεί να τους ζητήσει δωρεάν το Vodafone access gateway.
Link to comment
Share on other sites

'Εχω 2 αριθμούς VODAFONE στο όνομα μου. Η μία γραμμή είναι στο vodafone οικονομικό 20 και η άλλη στο unlimited 30.

 

Για την γραμμή στο οικονομικό 20, έχω πάρει την έκπτωση αντί επιδότησης εδώ και λίγο καιρό. Αυτές τις μέρες βγήκε η επιδότηση για την άλλη γραμμή γύρω στα 155 ευρώ ή έκπτωση παγίου από 30ευρώ (34 με ΦΠΑ) στα 28ευρώ! Σ αυτή τη γραμμή πληρώνω κάθε μήνα 80-90 ευρώ κάθε μήνα!!! Ποτέ κάτω από 80! Και η επιδότηση θεωρώ είναι πολύ μικρή. Η έκπτωση των 2 ευρώ σίγουρα δεν αξίζει να την πάρω. Οπότε έκανα εχθές αίτηση για μεταφορά και των 2 γραμμών στην cosmote.

Σήμερα με κάλεσαν από τη vodafone και αφού με ρώτησαν για ποιο λόγο έκανα την αίτηση και αφού τους εξήγησα, μου έκαναν έκπτωση στο πάγιο και στις 2 γραμμές -2 ευρώ ακόμα. Δηλαδή το ένα 17ευρώ πάγιο και το άλλο 26 ευρώ και κάτι ψιλά. Έλεος. Και ούτε λόγος για αυξηση επιδότησης! Φυσικά δεν απάντησα τίποτα και είπα θα τους καλέσω εγώ. Έχω ακούσει και διαβάσει ιστορίες για επιδοτήσεις που απο 120 και 150 ευρώ τους ανέβασαν στα 250+!

Έχετε να με συμβουλεύσεται κάτι....γιατί αύριο θα με ξανακαλέσουν. Υπάρχει περίπτωση να μου πουν εντάξει πάνε στη κοσμοτέ παρ ότι δεν θέλω ή κάτι τέτοιο?

Δηλαδή απ ότι κατάλαβα έχουν ψηλιαστεί την δουλειά με την αίτηση μεταφοράς και δεν ανεβάζουν εύκολα την επιδότηση ε? Ο υπάλληλος της vodafone μου είπε ότι πρόκειται να αλλάξει και το καθεστώς με τις επιδοτησεις. Θα γίνουν αν 2 χρόνια και μικρότερες. Απο πείρα μου στην Αγγλία πάντως, τέτοιο πράγμα με επιδοτήσεις για να πάρεις συσκευή δεν υπάρχει σε όλες τις εταιρείες ή το ποσό είναι αρκετά μικρό.

 

Καμιά άλλη συμβουλή για μένα ρε παιδιά? Δεν ήθελα μείωση στο πάγιο. Λίγο μεγαλύτερη επιδότηση ήθελα. Έκανα κ αίτηση αυξησης επιδότησης!

Link to comment
Share on other sites

Εαν το δειτε αλλιως, καλο μας κανει να μην υπαρχουν πια μεγαλες επιδοτησεις, γιατι πολλοι επιλεγαμε πακετα και εταιριες με λαθος κριτηρια.. Το τι συμφερει καποιον, δεν ειναι η επιδοτηση, αλλά οι χρεωσεις/το σημα/η εξυπηρετηση πελατων.. Τι να το κανω το κινητο 300-500 ευρω, εαν την επομενη μερα μου πεσει/βραχει (δεν το καλυπτει η εγγυηση) και χαλασει, ή ακομη και εαν μου κλεψουν? Εγω επιλεγω αυτον που θα με εξυπηρετει περισσοτερο στα 3 παραπανω που εγραψα.
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανω το κινητο 300-500 ευρω, εαν την επομενη μερα μου πεσει/βραχει (δεν το καλυπτει η εγγυηση) και χαλασει, ή ακομη και εαν μου κλεψουν?

 

Αν το είχες πάρει τσάμπα η με λιγότερα λεφτά λόγω επιδότησης δεν θα το είχες τόσο άγχος μην σου πέσει...

 

Δυστυχώς εχουν ζορίσει πολύ τα πράγματα στις επιδοτήσεις και το ζω αυτες τις μέρες. Εχω 80 Euro καλύτερη προσφορά απο την cosmote και παρόλαυτα η vodafone τίποτα παραπάνω... Βέβαια ολο αυτο στο προφορικό . Να δω εαν κάνω φορητότητα εαν θα γίνει κάτι , αλλά και να μου την ισοφαρίσουν την προσφορά μάλλον θα φύγω. Δεν γίνεται τοσα χρόνια πελάτης και για 80 Euro να μην μπορούν να σου κάνουν μια καλύτερη προσφορά...

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που το ΙΜΕΙ στο συμβολαιο και στην αποδειξη που σου εδωσαν (που ειναι η εγγυηση σου) ειναι λαθος, οτιδηποτε και αν παθει η συσκευη σου, δεν εισαι καλυμενος! Το θεμα ειναι οτι και το καταστημα δε θα ειναι σωστα στην αποθηκη του..

 

Οσο αφορα το σημα, σου προτεινω, πριν κανεις οποιαδηποτε αλλαγη, να αγορασεις 2 πακετα καρτοκινητης (cosmo και wind), και να κανεις ελεγχο ποιο απο τα 2 εχει καλυτερο σημα εκει που το χρειαζεσαι και μετα να παρεις την αποφαση σου

 

Αν παω κ ζητησω να το αλλαξουν θα το δεχτουν??

 

Σημα εχει μονο η cosmote εδω κ αυτη οχι καμπανα.Ουτε adsl εχουμε ακομα.Ολη η περιοχη οχι μονο στο σπιτι (χωριο).

Link to comment
Share on other sites

Αν παω κ ζητησω να το αλλαξουν θα το δεχτουν??

 

Σημα εχει μονο η cosmote εδω κ αυτη οχι καμπανα.Ουτε adsl εχουμε ακομα.Ολη η περιοχη οχι μονο στο σπιτι (χωριο).

 

Πολύ δύσκολο. Ετυχα σε μαγαζί μια φορά που μια ήθελε επανεκτυπωση απόδειξης από το σύστημα τους και το αρνήθηκαν. Βέβαια δε χάνεις κάτι να δοκιμασεις. Παρε καλού κακού και το 13830.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολο. Ετυχα σε μαγαζί μια φορά που μια ήθελε επανεκτυπωση απόδειξης από το σύστημα τους και το αρνήθηκαν. Βέβαια δε χάνεις κάτι να δοκιμασεις. Παρε καλού κακού και το 13830.

Με ποια αιτιολογία αρνήθηκαν;

Link to comment
Share on other sites

Με ποια αιτιολογία αρνήθηκαν;

 

Αν θυμάμαι καλά ότι θα είναι σα να χτυπάνε ξανά απόδειξη ενώ δε θα πάρουν λεφτά.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αρλούμπες λένε.

 

Λες και είναι η πρώτη φορά.... Χαχαχα!!!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σορρυ για το οφτοπικ, ξερει κανεις που ακριβως στη ρηγα φεραιου στο νεο κοσμο ειναι η μεταφορικη που στελνει η vodafone τα κινητα? πρεπει να παω αυριο το πρωι και βρισκω στο βυρωνα μονο. εκει ειναι?

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έγω έχω καταμπερδευτεί με το συμβόλαιο unlimited 40 ή αλλιώς (unlimited 25 + internet large)... Είδα κ έπαθα μέχρι να καταλάβω οτι οι τύποι το σπάνε σε 2 πακέτα(voice+data)... Εκεί που κόλλησα τώρα είναι οτι στα χαρτιά του συμβολαίου μου αναφέρει 2 επιδοτήσεις... Επιδότηση συσκευής 160€ και επιδότηση υπηρεσιών 98.5€. Πιο κάτω λέει συνολική επιδότηση 160€. Δεν θα έπρεπε να είναι 258€ η συνολική μου επιδότηση??
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολο. Ετυχα σε μαγαζί μια φορά που μια ήθελε επανεκτυπωση απόδειξης από το σύστημα τους και το αρνήθηκαν. Βέβαια δε χάνεις κάτι να δοκιμασεις. Παρε καλού κακού και το 13830.

Μια αποδειξη εχει 2 φυλλα, το 1 το κρατας εσυ και το άλλο το εχει το λογιστηριο του καταστηματος. Θα τους πεις οτι θελεις φωτοτυπια της αποδειξης, να παρουν τηλ το λογιστηριο τους. Θα πρεπει να πας στο ιδιο καταστημα που το αγορασες για να το κανεις αυτο

Link to comment
Share on other sites

Έγω έχω καταμπερδευτεί με το συμβόλαιο unlimited 40 ή αλλιώς (unlimited 25 + internet large)... Είδα κ έπαθα μέχρι να καταλάβω οτι οι τύποι το σπάνε σε 2 πακέτα(voice+data)... Εκεί που κόλλησα τώρα είναι οτι στα χαρτιά του συμβολαίου μου αναφέρει 2 επιδοτήσεις... Επιδότηση συσκευής 160€ και επιδότηση υπηρεσιών 98.5€. Πιο κάτω λέει συνολική επιδότηση 160€. Δεν θα έπρεπε να είναι 258€ η συνολική μου επιδότηση??

 

Δεν γνωρίζω για τις επιδοτήσεις αλλά όντως είναι 2 πακέτα: το unlimited και το internet: τί σε νοιάζει θα μου πεις. Αν σκοπεύεις να δεσμευτείς στο δίκτυο καλύτερα να τα πάρεις ξεχωριστά ώστε να μπορείς να αφαιρείς το πακέτο internet όποτε θέλεις. Επίσης στο πακέτο internet δεν γίνεται καμμία μείωση παγίου τύπου έκπτωσης αντί επιδότησης οπότε δεν χάνεις τίποτα αν τα σπάσεις σε δύο πακέτα..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι τον Αύγουστο μου βγήκε επιδότηση 175 ευρώ.Πλήρωνα λογαριασμούς 60-80 ευρώ.Έκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote και μετά από 2 μέρες με κάλεσαν από την vodafone για επιβεβαίωση στοιχείων.Για να μην πολυλογώ τελικά μου έδωσαν 600 ευρώ επιδότηση(πήρα το 3GS τσάμπα) και 25% έκπτωση στο πάγιο.Δεν το πίστευα ούτε έγω αλλά έτσι έγινε.Αρχικά την διπλασίασαν-στα 350 ευρώ-ενώ μετά από 2 μέρες με ξανακάλεσαν για να μου πουν οτι δεν θέλουν δυσαρεστημένο ένα παλιό πελάτη και μου έδωσαν το κινητό που είχα ζητήσει τελείως τσάμπα..Και έκπτωση στο πάγιο..

Τώρα ήρθε ο καιρός να ανανεώσω και πάλι.Μου έδωσαν 209 ευρώ επιδότηση και έκανα πάλι αίτηση φορητότητας στην Cosmote.Το αποτέλεσμα?Δύο φορές με κάλεσαν από την Voda και παρόλες τις "διαπραγματεύσεις" δεν πήρα ούτε ευρώ παραπάνω.Αυτή είναι η προσφορά μας μου είπαν,σκεφτείτε την και κάντε ότι νομίζετε καλύτερο...Φαίνεται ότι έσφιξαν για τα καλά οι κ@λοι και αυτά που ξέραμε πρέπει να τα ξεχάσουμε.Τουλάχιστον εγώ :(

 

Μιά ερώτηση για όποιον ξέρει.Αν είσαι σε πρόγραμμα Unlimited με internet μετά από πόσο καιρό μπορείς να αλλάξεις πρόγραμμα/πάγιο?Νομίζω 9 μήνες αλλά δεν είμαι και τελείως σίγουρος..

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι τον Αύγουστο μου βγήκε επιδότηση 175 ευρώ.Πλήρωνα λογαριασμούς 60-80 ευρώ.Έκανα αίτηση φορητότητας στην Cosmote και μετά από 2 μέρες με κάλεσαν από την vodafone για επιβεβαίωση στοιχείων.Για να μην πολυλογώ τελικά μου έδωσαν 600 ευρώ επιδότηση(πήρα το 3GS τσάμπα) και 25% έκπτωση στο πάγιο.Δεν το πίστευα ούτε έγω αλλά έτσι έγινε.Αρχικά την διπλασίασαν-στα 350 ευρώ-ενώ μετά από 2 μέρες με ξανακάλεσαν για να μου πουν οτι δεν θέλουν δυσαρεστημένο ένα παλιό πελάτη και μου έδωσαν το κινητό που είχα ζητήσει τελείως τσάμπα..Και έκπτωση στο πάγιο..

Τώρα ήρθε ο καιρός να ανανεώσω και πάλι.Μου έδωσαν 209 ευρώ επιδότηση και έκανα πάλι αίτηση φορητότητας στην Cosmote.Το αποτέλεσμα?Δύο φορές με κάλεσαν από την Voda και παρόλες τις "διαπραγματεύσεις" δεν πήρα ούτε ευρώ παραπάνω.Αυτή είναι η προσφορά μας μου είπαν,σκεφτείτε την και κάντε ότι νομίζετε καλύτερο...Φαίνεται ότι έσφιξαν για τα καλά οι κ@λοι και αυτά που ξέραμε πρέπει να τα ξεχάσουμε.Τουλάχιστον εγώ :(

 

Μιά ερώτηση για όποιον ξέρει.Αν είσαι σε πρόγραμμα Unlimited με internet μετά από πόσο καιρό μπορείς να αλλάξεις πρόγραμμα/πάγιο?Νομίζω 9 μήνες αλλά δεν είμαι και τελείως σίγουρος..

 

Καλομαθε η γριά στα σύκα... Χαχαχα!!!!

Νομίζω όριο παντα μπορείς ν αλλάξεις πακέτο, αρκεί να πας σε κάτι πιο ακριβό. Για πιο μικρό μάλλον μετά το 10μηνο. Δεν ξέρω σίγουρα όμως.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλομαθε η γριά στα σύκα... Χαχαχα!!!!

Νομίζω όριο παντα μπορείς ν αλλάξεις πακέτο, αρκεί να πας σε κάτι πιο ακριβό. Για πιο μικρό μάλλον μετά το 10μηνο. Δεν ξέρω σίγουρα όμως.

 

 

Ότι καλόμαθε καλόμαθε:) Αλλά κατά πως φαίνεται σύκα τέλος :(

Link to comment
Share on other sites

Και φέτος ήταν χάλια τα σύκα. Τυχαίο; Δε νομίζω!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...